Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka klidne ti muzu poslat aktualni fotku nebe at mas predstavu na co se pripravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...ale tak i to sedo ma sve kouzlo. Fascinuje me nebe pred destem, evidentne ziju v te prave zemi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl oh, hned si me uklidnila:-) pribaluju ziletku:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka neboj jestli bude kosa, tak ti uvarim horky caj a hodim na tebe deku z okna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka ale aspon se nam to tu zelena. Diky desti nam tu muzete obdivovat zelenost travniku :-D
Odpovědět
@bromlegirl jojo, ekonomku, ale bud v klidu, chlubit se prospechem fakt nemuzu :-)). Presne jak rikas, cim je clovek starsi, tim to jde vic a vic ztuha... :-))
Odpovědět
@sarusbride a jaky mas saty? Z vlastni zkusenosti vim, ze sehnat jednoduchy saty je nejtezsi... Ja koupila ctvery, nez jsem si vybrala :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon cos udelala s tema trema?:-)
Odpovědět
@petabon máš tip na dobrý web na plážový šaty? mně přijde,že vybrat to je mazec...kontaktovala jsem salon v Mělníku,kde mi přišlo,že zhruba mají to, co si myslím,že by mohlo být ok...původně jsem si říkala,že to taky risknu a koupim přes net,ale říkám si,že asi by to chtělo zkusit - radši :/..
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 nebo si zkus ruzne varianty satu v salone, potvrd si, ktery ti slusi a pak si najdi podobne na netu. Ja mam osobne moc dobrou zkusenost s ebay, ale od me svatby nekolik mych znamych si objednalo saty timto zpusobem a vsechny mely dobrou zkusenost. Plazove saty jsou vetsinou lehke a jdou lehce upravit na miru. U ebaye je dobre, ze prodejcum zalezi na dobrem feedbacku, takze je jednodussi si najit nekoho se 100% pozitivnim....
Odpovědět
@bromlegirl mam je doma :-))
Odpovědět
@miskule666 zalezi, jakou mas predstavu, ja chtela fakt obyc, "nesvatebni", a ty jsem koupila na asos.co.uk. Mam s nima dobrou zkusenost, nakupuju tam normalne. Od nich mam troje a jedny z ciny a to doporucit nemuzu.. V CR jsem nic nesehnala nic ani po kramech, natoz v pujcovnach, ale fakt zalezi, co hledas.. A uz mas nejaky doma?
Odpovědět
Článek se načítá
@petabon Jo tak to já jsem se toho nebála, nechtěla jsem žádné antické, volné. I když je to na pláži, tak si ty šaty chci užít když je mám jen jednou za život. Koupila jsem šaty ve výprodeji v Naive:
Odpovědět
Profilova fotka
@sarusbride Ty jsou bozi!! Ty bych taky brala :-)
Odpovědět
@bromlegirl Sice nemám až tak hubeňounkou postavu jako modelka, ale šaty jsou to krásné, hned jak je oblékla, věděla jsem, že to je ono :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarusbride je dobre mit nejake zenske krivky...nechces prece vypadat jak kostej nesmrtelny :-) Jsou fakt nadherne, uz se tesim az je uvidim na fotkach :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Rozzarko, to pocasi na pristi tyden vypada velmi bidne :-(:-(:-( pondeli dest, utery oblacno/ zatazeno, streda zatazeno :-(:-(:-(:-( kde se podel slunecni svit? slunicko haloooooo!!! Naposled tu trochu svitilo minule pondeli
Odpovědět
@petabon děkuju za adresu,mrknu,nene,doma ještě nemám zádný,teď to teprve rozjíždím,asi vyzkousim z půjčoven styl co mi sedí,lehčí styl a pak do toho půjdu přes net..možna jich pak budu mít taky víc :))
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl taky to sleduju... musim nejak vymyslet to obleceni. jediny, co me fakt stve, ze nemam bundu na ty "meziobdobi", kdy uz to neni na zimni, ale v mikce je chladno. no, nejak to budu muset vyzkoumat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarusbride jsem rada, ze nejsem jedina, kdo ma na svatbu u more "nemorske" svatebni saty:-) jsou moc krasne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka mikca bude v pohode, zima asi az takova nebude, ale asi moc slunecniho svitu nebude...:-( ach jo :-(
Odpovědět
@sarusbride jsou kraaaasny! Jediny saty co se mi libily, kdyz jsem byla v salonech, byly prave od JP, jsou nadherne lehoucky a jednoduchy. Budou krasne vlat ve vanku :-)). To se tesim, jak Ti to bude sluset :-)
Odpovědět
@petabon Nevím, na kolik budou vlát, protože jsou celkem těžké, ale krásné :D ale mám tušení, že je už asi neprodám, jsou hodně specifické :)
Odpovědět
@sarusbride ale jsou krásný, určo se prodaj raz dva :-)
Odpovědět
Holky ,co už jste byli Mauriciu .byli jste nektera na výletě na Cocos Island ?? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 nebyli, ale chteli ...to jsem ti moc nepomohla, ze?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdovi, jak se ma Rozarka v Anglii. Pocasi stoji za staru belu jak my na Valassku rikame, ale aspon jim neprsi :-)
Odpovědět
@bromlegirl no nepomohla no :-)) co jsem tak vycetla je to na day trip :-( me stacilo pul dne :-). Nepamaujes si nabizeli tento vylet ve Victorii? Mate v planu se poka s Rozarkou ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Pamatuju si, ze ho tam meli, Zuzi. S Rozarkou to na kafe tentokrat moc nevidim, pac nemam ji jak krome fcb zkontaktovat. Nemam cislo na jeji mbl ale to jsem cekala...ma to chudina asi stejne nabite :-)
Odpovědět
@nikus30 Ne a nechteli :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?