Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, v praci je dnes tak mrtvo .....ach joooo... :-|
Odpovědět
Jak už tu padlo, já to raději asi taky počítat nechci, i když teď do doplatku musím :) Ale tak je to jednou za život, tak co. Nechtěla jsem se "odbýt" úplně jednoduchýma šatama, takže i ty mě vyšly na prvotní plán na víc :) No ať už je září...ale ono to uteče přes léto, že člověk ani neví jak, nejvíc se mi líbí symbolika, že obřad máme přesně rok o zasnoubení - na den přesně :)
Odpovědět
@bromlegirl jj v Le Vict nakonec :)
Odpovědět
@rozzaarka my jsme se rozhoupali min. týden, tak spíš si říkám, jestli všechno stihneme zařídit :D, ale ve finále, když to máme takhle ve dvou,tak je to ok...no už se taky těšim, ty už to máš za chvíli :)
Odpovědět
@sarusbride to je pěkný :), mně se to zase sešlo vtipně,že mám stejný den, co se vdávala moje sestra min. rok :))) úplně náhodně to tak sedlo :)
Odpovědět
@miskule666 Všechno se stihne zařídit, neboj. My máme taky v září a do toho ještě plánuju i oslavu tady v ČR až se vrátíme a všechno jde :)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 nebudes litovat :-)... ale to bys nelitovala nikde;-)
Odpovědět
Holky, ještě se chci zeptat...už máme vybranýho fotografa a chce po nás dopředu zálohu...což se nám úplně jen tak nechce někam poslat peníze...z BM nás i varovali,že na tohle bacha..nechce sice moc,ale i tak...nemáte s tim některá zkušenost?? děkuju
Odpovědět
@bromlegirl už se těšim..vid, si myslim,to bude určitě ostrov snů a všechny místa tam :)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 backlight po nas zalohu posilat nechtel, ale to mohlo byt tim, ze jsme je kontaktovali tyden pred odletem..takze vedeli, ze to s nama bude tutovka.Ale holky poradi :-)
Odpovědět
@sarusbride jj..taky si říkám..jj pak taky chceme něco udělat..asi jen v rodinnym kruhu..ale to budeme řešit asi až v lete spis :)
Odpovědět
@miskule666 Já bych se o to nevydržela podělit až skoro po roce :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@miskule666 a koho mate? ja platila backlight zalohu 30%...
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl jakyho medveda? nemam vubec poneti, jakyho myslis:-):-) muzu se pak i zeptat deti jestli se jich chces zbavit:-D jinak dik za info o pocasi, modlim se zap ozitivni nedelni predpoved:-)
Odpovědět
@miskule666 ahoj, my jsme taky platili backlilght zálohu 30%
Odpovědět
@rozzaarka vypadá to na tohoto fotografa: Andy Michel http://ido.mu/#!about.html
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon my ty prstynky taky neresili, dokud na ne nedoslo a myslim, ze nam je Raphael podaval taky v nasi krabicce, takze tam nikde nelezely. :-) V cem jsou prstynky bylo fakt to posledni, co me tesne pred obradem zajimalo :-D :-D :-D Jak to zvladate v praci? Jsme na vas mysleli, ze jsou to asi soky, vid? ;-) A uz se predstavujes novym jmenem? :-) Ja jo, do telefonu si na to davam bacha a napsany v mailu se mi to vylozene libi a kdyz o Petrovi rikam manzel, tak je to taky dobry. :-D Ale jednomu jeho znamymu jsem se automaticky predstavila jmenem za svobodna a Petr me musel opravit, takze nekdy funguje sila zvyku. ;-) Fotky a oddaci list stale nemame. :-( :-( :-( Jsem zvedava, kdy to z Mauritia dorazi....
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka maleho plysaka asi 25 cm :-)
Odpovědět
@vikynka33 Vy jste tam nejak na kratko, ze vam nedali ani oddaci list? Posta do CR jde asi tak 2 tydny.
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 My jsme zálohu neplatili žádnou, až jsme dostali fotky do ruky, zaplatili jsme je. Domlouvali jsme se jen přes email a není to nic závaznýho, takže bych měla docela strach je někam posílat...ale asi to má každý jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka a prichazi predpoved pocasi :-D ....ehmm, ehm...tos nic moc na pristi tyden. Pondeli prehanky, utery prehanky, streda prehanky a furt ne a ne to vylezt pres 18....ale tady v utery v nekterych hrabstvich i snezilo tak uz me tu neprekvapuje loutr nic :-)
Odpovědět
a vy nemate ani oddaci list?? Nam ho donesli na pokoj snad za dva dny po obradu, akorat prelozit s tim musim nekdy... Jo dozvedela jsem se, ze jsme meli svatbu na den statniho smutku, kvuli ty nehode autobusu.. Snad nam to prinese stesti.. To ses dobra, ja se nepredstavila jeste ani jednou, natoz podepsala :-)). Si to musim nejdriv natrenovat :-)). Ja to zacnu brat vazne asi az budu mit novou obcanku.. Jenom kamosky me na to furt upozornujou :-)) A v praci masakr, do toho skola, akorat jedu na zkousku a zitra dalsi, jojo, tezky tomu uverit, ze jsme se jeste pred peti dny valeli na Mauri... :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon ty vedle prace jeste studujes ?
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon no a vyste prijeli dozelene a relativne pekneho pocasi. Ted si predstav, ze z te krasy prijedes do ponura, sychrava, kosy, lide kolem tebe nasrani. Muzu otevrene rict, ze ja po svatbe mela do Vanoc depku jak prase :-)
Odpovědět
@bromlegirl jojo a nedoporučuju :-))
Odpovědět
@bromlegirl to věřim.. jsem právě ráda, že je pěkně!
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon a co studujes? Dalkove vysku? Ty bedo stejno klobouk dolu. Ja nechapu jak to pri praci delas :-) cim jsem starsi tim jsem cim dal vic blba,.co se vseobecnych vedomosti tyce. :-) Kdybych jsem delala test s nejakym skolakem, tak bych se asi dost ztrapnila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon not to jsem rada, ze aspon v Cechach je pekne....kdyz my tu teda mame humac:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl nemela bys lepsi zpravy? fakt nevim, co si vzit na sebe... to zase bude... vsadim se ,ze se bud budu parit, nebo budu promrzla, nebo promokla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka :-D:-D no dobra zprava je ta, ze neprsi ..i kdyz vypada, ze bude.. akorat je tu od rana tak sedo, ze sit clovek chce podrezat zily :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?