Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Letenky potvrdene :-) , my ideme rijnu 14.10 a svadba bude 18.10.
Odpovědět
@thaniam Vám už takhle řekli čas? Nám z BM napsali,že to budeme vědět tak dva dny předem...ale že jsou od 14h v sobotu na tomto hotelu..takže ani do oznámení čas uvádět nebudeme..
Odpovědět
@thaniam tak super :-) na kolik noci ? My 9.
Odpovědět
@miskule666 nam rekli,tak kolem 16h,ale my to mame v pracovni den a to jsou pry jine casy nez o vikendech .
Odpovědět
@nikus30 tak konečně mi dneska odpolko přišla SMSka z pošty, že jsou šaty na cestě - zítra dorazí - uff, konečně.
Odpovědět
@nikus30 Jasně, koktejl proběhne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 Mne v BM pisali, ze cez vikend su svadby o 12 hod, toto mi pisal fotograf, ze by bolo najvhodnejsie keby bola svadba o 14 hod.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 My ideme iba na osem, kedze sme si vybrali najdrahsiu sezonu :-|
Odpovědět
@thaniam Zajímavý, nám 14-15h a jaký máte hotel? Asi i tím se to liší...
Odpovědět
@alneha no super ,tak zitra honem na postu :-)
Odpovědět
@nikus30 My ten balík doufám přivezou :-) , snad je nepropásnu...se docela těším a děsím zároveň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 Shandrani, v BM ma na to upozornoval, ze su iba o 12 hod.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@alneha odkial si objednala saty?
Odpovědět
@thaniam objednávala jsem je přes aukro - nějaká paní je sem dovází - nejspíš s Číny, jsem docela zvědavá, jak budou nakonec vypadat, každopádně už teď vím, že na nich udělám pár úprav :-D
Odpovědět
@petabon Je tak nejak zvlastni, ze 9ticlena francouzska rodina udela mene bordelu nez ctyrclenna ceska rodinka :-D Ale to je jen takove zamysleni.
Odpovědět
Profilova fotka
@tripitaka V BM vedeli, ze budete mat vlastneho fotografa?
Odpovědět
@diana89 Nejsem holka, ale se vsim vsudy zhruba 420 tisic (letenky, hotel, svatba, fotograf, taxiky, vylety, darky, prsteny, obleceni, saty, pojisteni, oznameni, oslava v CR, fotokniha, soudni preklady). Samotny hotel+svatba+letenky pak 225 tisic.
Odpovědět
@thaniam jé budete mít taky Zubeyra :-). Byl milej. Nám říkali, že buď ve 12 nebo ve 16, podle pauzy/konce pracovní doby na matrice.. tak nevim, jestli to jde posunout, proč?
Odpovědět
@alfred1 jojo, je to tak.. bohužel nám kultivovanost všeobecně trochu chybí..
Odpovědět
poraďte mi prosím ještě někdo, co s tím oddacím listem? Nechat zase soudní překlad do čj?
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon jo, přeložit do češtiny, pak k vám na matriku, ta to pošle do Brna a pak se čeká na českej oddací list :-) co jinak, už máte vybaleno a jste aklimatizovaný? ;-)
Odpovědět
@petabon Presne tak (nejlepe mit dva anglicke a nebo si nechat udelat overenou kopii na poste). S prekladem a rodnymi listu pak supky dupky na mistni matriku.
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon ja jsem vdana v Anglii, ale v CR to furt jeste zmenene nemam. Budu to vsechno menit az kolem podzimu...az mi dojde dovolena, takze nebudu moct nikam jezdit.
Odpovědět
@petabon Jinak v Brne na to maji ze zakona 30 dnu a ve zvlast slozitych pripadech 60 dnu (coz IMHO svatbou dvou obcanu CR se vsemi doklady neni, sem by tak spadalo mozna registrace gayu v Botswane, kdyz by jeden byl Cech a druhy Nizozemec zijici v Etiopii). Takze rozhodne ne "nekolik mesicu" jak se snazi nekteri urednici tvrdit.
Odpovědět
@vikynka33 vybaleno máme, aklimatizovaný jsme celkem taky, ještě, že je aspoň pěkně.. ještě mám dneska dovču, tak se probírám fotkama a dělám fotoknihy, i pro rodiče, ať z toho aspoň něco maj :-), a zítra do práce, fuj fuj :-(
Odpovědět
@alfred1 jojo mám dva aj, nabídnul nám to oddávající. Taky po vás ty originály RL, co jsme museli mít s sebou, nikdo nechtěl?
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Ahoj, nahlasovali ste v BM kto Vas pride fotit, aby ho pustili do hotela, alebo ste to zariadili na mieste?
Odpovědět
@thaniam ahoj, až na místě jsme to jen nahlásili na recepci, aby je pustili dovnitř. BM není potřeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 no na tyhle veci jsem uplne zapomnela....to se hezky nacte, ze? Hmmm, tak to jsme asi platili pres 7000 liber...ale stejne levnejsi a romantictejsi nez v UK nebo CR...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Pozooor...na pondeli hlasi v Londyne 18!! stupnu :-) Tento tyden humac, fen netreba, susim si hlavu ve vetru :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?