Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no ty parmenko :-)
Odpovědět
Ahoj vsichni, zdravim z Dubaje, bohuzel uz na ceste zpet.. Bylo to fakt krasny, svatba super, pohodova, o vsechno se postaral Jean Paul, nemuzu ho dost vynachvalit! Hotel Shandrani taky super, uz se nam jen tak nekde libit asi nebude :-). Dostali jsme Deluxe room (nevim proc :-), ktery jsou hned u divoky plaze a ta byla paradni, jinam jsme ani nechodili. Jidlo moc dobry, jak hlavni, tak vsechny ala carte restaurace. Resort je fakt luxusni a lidi moc prijemny, neverim, ze by se tam nekomu nelibilo. Max muze vadit hluk z letadel, ale je to mzik a za to pro nas super vzdalenost na letiste... Jeden den jsme si pronajali ridice (i auto s nim :-) a byli jsme na delfinech, lvech a pak poruznu - na vodopadu, sedmibarevny zemi, rumarne Chamarel a tak vsude mozne, co ksme potkali, s ridic byl super, furt nekde zastavoval a neco nam ukazoval a vysvetloval. Pak jsme byli na vylete na clunu se snorchlovanim po ostrovech s obedem (humr a dalsi dva chody), ochutnavkou domacich rumu plus se pilo i na clunu, to bylo hodne super :-)) A jinam me nic ted nenapada, fakt jednim slovem parada, nadhera, jak svatba, tak dovca. Verim, ze se neudela chyba vyberem jakyhokoli hotelu. Kvalita sluzeb je uplne jinde nez ve stejny kategorii v Evrope a o pristupu lidi ani nemluvim :-) Jo fotografa jsme meli Zubeyera exotikafoto a taky parada, znovu bych volila jeho. Cena bezkonkurencni a jeho prace taky. My nejsme na takovy typicky juchaci fota :-), tak nam on moc vyhovoval. A jeste diky za doplnkovy fita Vikynce :-). K tomu to jeste dokumentoval muj Radim na gopro, tak mame k ty spouste fotek i casosbery a videa :-)). Az se tim doma proberu, tak se prekonam a neco sem dam :-)) Kdyby nekoho cokoli zajimalo, tak dejte vedet, rada se podelim :-) A omlouvam se, jestli pisu nesmysly, na pul u toho spim :-). At uz jsme doma, ta cesta je umorna, dlouho nikam nemusim.. Ale jinak Emirates ok, ve first class by to bylo teda jeste lepsi :-)), ale v porovnani s jinyma spolecnostma super sluzby. Nic jinyho uz me nenapada, jdu si tady k Paulovi pro neco k snidani, jediny minus, ktery na tom celym vidim je to, ze jsme se straane rozezrali a tipuju, ze nam tak tri kila navrch :-)). Jo a bavili jsme se s jednim ceskym parem, kteri byli na Maur uz po pate tentokrar v Palm Royal a prej vini k veceri nejlevnejsi 200 USD a to co chutnalo panovi stalo 1000 USD (v EU normalne za 100 USD), takze jestli se nechcete omezovat nebo jedete s detma, urcite si vyberte Allincl. hotel..
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Strasne moc blahopreju Vam obema a preju moc stesti :-) Jsem rada,ze vsechno bylo super a uz se tesim na fotky. Potkali jste se tam s Vikynkou? ;-)
Odpovědět
@miskule666 Máme fotky právě od Daniela, mám jich tu pár tak stačí kouknout. Daniel byl super. Udělal nám album a těch fotek je opravdu hodně. Navíc opravdu si s tím pohraje, vyretušuje co je třeba... A umí si pohrát se světlem... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam my jsme platili až nám donesl hotové fotky do hotelu, platili jsme v RS ale můžeš klidně i v EUR.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 díky :) a ten "bílý pán na víc" je překladatel, máš pravdu..
Odpovědět
@petabon take moc gratuluji ,uz se tesim na fotky :-). A diky za info .na kolik Vas cca vyslo to auto s ridicem ? Diky
Odpovědět
@nikus30 netušim, měli jsme to celkem cenu za výlet i s delfínama, lvama, rumárnou a pod :-(. A za tohle a celodenní výlet na člunu s oběděm jsme dávali cca 12tis. Ale bylo to fakt super a viděli jsme všechno, co jsme chtěli. Kromě těch podvodních skůtrů a botanický, bylo to přes celej ostrov a už se nám nechtělo.. tak příště :-))
Odpovědět
@nicol8 krásný fotky a co vás vyšel? :)
Odpovědět
holky jak se sem dávaj fotky? :-)
Odpovědět
Jinak termín budeme mít buď 21.9. nebo 26.9. v Le Victoria, v pátek ještě 26.9. byl volnej,ale během víkendu se vše změnilo...Budete některá v tomhle období na tomhle hotelu ? :)
Odpovědět
@petabon už vím :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@petabon aha :-( diky,jinak moc pekny fotecky :-)
Odpovědět
@miskule666 tak se tam nakonec treba potkame :-))
Odpovědět
holky tak jsem dala pár fotek - pár, se mi to nějak zalíbilo a naházela jsem jich tam spoustu :-)). Asi to časem smažu, tak jestli se chcete mrknout, tak mrkněte :-)
Odpovědět
@miskule666 my to mame 24.9./jsme tam od 22.9 do 2.10 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl potkaly, i na svatbách jsme si byly a koktejlíky spolu pily :-) díky za beremko! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon jsem si říkala, teta, že ses nějak rozjela :-D ale máte ty fotky fakt super a to jste se nefotili nijak dlouho, viď? Ale je fakt, že Radim vypadal (na rozdíl od Petra), že ho to focení i baví ;-)
Odpovědět
@nikus30 já na to ještě zkusim kouknout, až vybalim, někde bych měla mít ten rozpis, co co stálo. Ale nebylo to nijak hrozný a hlavně je to super, že vám ukáže a řekne. Původně jsme si chtěli půjčit auto sami, ale tohle bylo lepší.
Odpovědět
@petabon no my prave taky resime,pujcit jen auto nebo i ridice :-). :-)
Odpovědět
@vikynka33 my to měli asi za tři hoďky hotový snad i s obřadem :-), To jsem právě musela Radimovi slíbit, že to bude rychlovka :-)). Ale nakonec ho to bavilo, díky těm třema caipirinhám, který vypil před obřadem na kuráž :-)) A Petr to taky zmáknul!
Odpovědět
@nikus30 my jsme právě tahle zvyklý, všude půjčit auto a v klidu si všechno projet. Jenže tady na to nebyl čas, je toho tolik co dělat, že nám bylo líto strávit víc času na cestách.. dva celodenní výlety byly na těch 10 dní akorát
Odpovědět
@petabon no my prave taky vsude pujcujem ,no uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon no, co mu zbylo :-) po obědě jsme toho ale už moc nenafotili (pěkně jsme se opili tím šampáněm) a když vidím ty vaše fotky z lázní, tak je mi líto, že jsme jich tam udělali jen pár a žádný na tý super posteli. :-( . Co si tak pamatuju, tak asi nebudeme mít tolik krásně romantických fotek, ale spíš nějaký akční. :-D Já na lodi, Petr na palmě a pak máme nějaký s tou tyčkou od golfu. Fakt už jsem na ně zvědavá, doufám, že je Elie brzo pošle. Koukala jsem ale na reference na Blue Marlin a za poslední dobu fotil asi 6 svateb, tak si myslím, že absolutně nemůže stíhat ty fotky upravovat a případně dělat alba....
Odpovědět
@vikynka33 to toho bude mít nad hlavu.. ale jen ať si dá načas a udělá to pořádně! Ten náš Zubeyr říkal, že s tou naší svatbou měl ten týden další 4, tak asi chudák makal přes noc :-). Jak není tak známej jako Ellie, tak je takovej sympaticky nesmělej :-) Se těším na vaše fotečky!! Jdu zkusit přehrát to video od vás
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon :-D se kluci nezastaví, Elie říkal, že je zrovna sezóna. Tak snad to video bude trošku ke koukání. My si zkoušeli přehrát obřad a je slyšet jen vítr a moře :-) ale obrázky jsou to pěkný, to zase jo, pěkně jsi nám to natočila! :-)
Odpovědět
@vikynka33 já ne Veru, ode mě je tak prvních pět minut, protože se mi to strašně klepalo :-). Takže když tak nadávky Radimovi :-)). Ale snažil se, co to šlo, až jsem si říkala, že Elliemu leze na nervy, jak se mu tam furt cpe :-). Ale slyšet nebylo fakt nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Elie to určitě přežil a je to krásně natočený, že není nic slyšet, za to Radim fakt nemůže. Pozdravuj ho! Petr byl dnes prvně v práci a před chvílí mi tu vytuhnul, jak ho to unavilo. :-)
Odpovědět
@vikynka33 Radim tady taky chrní a zítra jde chudák.. ale nevim co je lepší, bych snad i šla radši do práce než prala a uklízela :-)
Odpovědět
@nikus30 My od 19.9-30.9.(pokud dopadne 21.9. termín,ve ct budem vedet),tak třeba se potkáme ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?