Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka moc diky:-):-)
Odpovědět
@bromlegirl Ja zas verim v pravy opak. Rozdil v tehle theologii je ten, ze zatimco tobe vykradou kufr, tak bude neprijemne prekvapena, tak me zatimco kufr nevykradou, tak bude stastne prekvapen :-D
Odpovědět
@rozzaarka Sprchac maji dobry (aspon v tom nasem hotelu byl dobry) :-) . Tecave mydlo nemaji, jen pevne :-( Sampon rozhodne svuj! V Praze tebe i zavazadla odbavi rovnou na MRU. A dostanes dve boarding tickets (jednu pouzijes hned a druhou v DXB). Jedina nevyhoda jsou cabin bagage a tedy i saty - s tim se budes muset osobne tahat po letisti v Dubaji.
Odpovědět
Profilova fotka
Diky ROZZARKA za trefne dotazy - to budem doma frajerit, ze toho tolko viem ;) a vlatne vam vsetkym... alfred 1 - Mne moj skoro manzel povedal, ze co sa tyka rumu, tak ze toho berieme hodne - snad to nebude cisterna :), inak sa na tie drobnosti tesim...
Odpovědět
@vbakosova Nie :-) Odpad to urcite neni. Pit se to docela da, ikdyz ja mam radsi tequily a manzelka whiskey 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Vanilkovy rum mi na Mauriciu chutnal, i kdyz my jsme tam spis popijeli vinko a koktejly u bazenu, kde jsem si znovu potvrdila, ze na koktejly moc nejsem. Moje preference zavisi, kde se zrovna nachazim. V Anglii vino, v Cechach a na Morave pivo a slivku a ve Francii samozrejme vino. Minuly tyden jsem s hruzou zjistila, ze jsem cely pobyt pila pouze vino, kavu a anglicky caj. Celulitido zdravim te :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jinak co se tyce tveho vyletu do Londyna; divala jsem se na typicke suvenyry a cena se pohybuje od 50p to zhruba £20. Zalezi, co si chces privezt... zkratka jestli myslis typicke suvenyry nebo jen veci z normalnich obchodu. Treba mikyna na zip v x barvach s napisem I love London stoji £12.50...
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl jee, ty jsi zlata, dik:-) vidim to na nejaky fakt drobnosti, mikcu uz asi ne, to je celkem velky suvenyr:-) poslu par pohledu, koupim nejaky malicky ptakoviny:-) jsi moc hodna, dekuju:-)
Odpovědět
Ahoj všem, zvažujeme s přítelem svatbu v září na Mauriciu a rozmýšlíme nad fotografem. Chci se zeptat, která jste zkoušela oslovovat i jiné fotografy (než jen doporučený od BM), jaké měli ceny a ev. jaká byla spokojenost? Těch hotelových se trochu obávám, to je taková sázka do loterie :-) Děkuju za tipy...
Odpovědět
Tak to manžel projel koklejlový lístek all inclusive kompletně odshora až dolů :-)) a pak do sebe lil celý týden piňacoladu, ke konci si objednal jednu a nosili mu rovnou dvě :-) Já tam pila ty nealkoholický koktejly, hlavně Bora Bora, zajímavý bylo, že pokaždý chutnal jinak:)) podle toho, kdo ho připravoval, ale nemohla jsem si stěžovat, pokaždé mi chutnal:-) miskule666 : My měli Ellieho a jiného fotografa jsme nezjišťovali, tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 My měli Zubeyr Kureemun - Exotica Fotos a stál nás 8 500 RS. Byli jsme s ním spokojení. Na fotky se můžeš podívat ke mě do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 my meli Backlight a celkove nas stali kolem 850 liber, ale nemenili bychom. :-)Fotky mam taky v albu.
Odpovědět
Článek se načítá
Děkuju moc za tipy :) podívám se... přítel ještě našel tohoto fotografa http://www.facebook.com/jean.villiers..., tak kdybyste některá měla s ním zkušenost, dejte vědět :-)
Odpovědět
@bromlegirl Anglicky caj - tedy jako s mlekem? :-o
Odpovědět
@tripitaka Pekne, pekne. A koukam, ze velice slusna cena. Elie je zhruba 3x drazsi. A propo, ten pan "navic" pri obradu vam prekladal?
Odpovědět
@bromlegirl Ja tam pil vino tez (k veceri), stale to stejne a docela me prekvapilo, ze jim nedosly lahve, precejen to nebylo zadne stolni vino :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tripitaka Ahoj, kontaktovala si ich na tejto stranke , bo im teraz nejak nefunguje http://www.zubeyr-kureemun.com/
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam nene přes email na této stránce http://www.exoticafotos.com/index-3.html a ještě má blog http://www.flickr.com/photos/zubeyrk/...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 ano aj :-) Caj tady zasadne s mlekem a 1 cukr. :-) Miluju ho uz od materske skolky, zatimco ma segra po nem ve skolce blila :-D vypiju i 6 caju denne, ale to uz pomalu z toho kofeinu cela vibruju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tripitaka napisane, som zvedava co odpise ak odpise :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@tripitaka ako ste platili na mieste ci vpred? a v akej mene
Odpovědět
tak jsem zpet:-).Dovca utekla zase strasne rychle:-(.Koukam,jak se to tu za tyden rozjelo,nestiham cist :-). Vsem co maji po svatbe velke gratulace:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 gratulujem. Inak citam na nete ze je tam vela znackovych obchodov a lacnych je to pravda?
Odpovědět
@vikynka33 diky moc za info,jsi hodna ,ze jsi si vzpomela !. Z tech Cechu by mne asi kleplo:-( uz jste si zvykli na realitu v CR ? :-)
Odpovědět
@thaniam jeee ja tam jeste nebyla : :-D letime az v zari :-).jsem to asi blbe napsala ,ale i tak diky za gratulace jen tak :-D
Odpovědět
@bromlegirl Coz o to, ja caj rad, ale mleko do nej fakt ne :-D @nikus30 V Cechach je ale zase nedocenitelny humor - opily prezident v primem prenosu. No, kde tohle maji.
Odpovědět
@alfred1 a co teprve sojove mleko mnam :-)) jsem toho Naseho opileho prezidenta promeskala,musim mrknout na net :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 vitej zpatky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jak ses mela? Oslavovalas s kamoskama?:-)
Odpovědět
@bromlegirl diky,mela jsem se super,paradni rozlucka byla do 4 do rana :-)). A to jsem chtela byt v 1doma :-). A vyzvedla jsem prsteny a boty ,vsechno nazivo nadherne :-). Co vy Francii ,urcite super ze ? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?