Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Tak vas vsechny zdravim z letiste v Dubaji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl mooc dekuju za pochvalu, ani jsem necekala, jaky ty saty vzbudi pozdvizeni. :-D porad za mnou nekdo chodil a ptal se, jestli jsem to ja s tema cervenyma satama a byli fakt vsichni zlati. :-) Mauricijci jsou uzasne upovidani a pratelsti, fakt mi to bude v Cechach chybet. Jinak spatne zkusenosti mame s Cechy v letadle. :-( Z Prahy do Dubaje s nama letela skupina Cechu a udelali si na palube soukromou party. Porad tam lezli a chlastali, fakt tragedie. :-( A na hotel pak dorazila skupina asi 80 Cechu s cestovkou Marco Polo (pekne nam pomlouvali Blue Marlin, tak jsem je zuby nehty branila) a byl to nejaky teambuilding Swisslifu. Meli furt organizovany program a bylo jich vsude plno. :-( Takze v tom ma alfred asi pravdu, ze to je nevyhoda velkych hotelu. :-( Navic se nas pak vsichni ptali, jestli taky patrime k "te ceske skupine", tak je tam asi taky moc nemuseli. Nastesti tam byli asi jen 5 dni a leteli uz vcera. :-) Jo, taky jste meli soky z haly pri odletu z Mauricia? Jak jsme si zvykli z Dubaje na plno mista, tak tady bylo natriskano a cekali jsme 1,5 hodiny vstoje. Kufry vam tam zabali jeden za 10 euro a cenu nam rekli az pak. :-( Nikus : maji tam v odletove hale i ty lodicky. Mensi za 850 rupii , vetsi asi za 4000 rupii. U velikanskych jsme cenu nenasli. Voda na letisti 2l za 5 euro :-( ale v Dubaji jsem sehnala i 2 flasky za euro. :-) Manzel (to je hezky, jsem si jeste nezvykla:-)) tu objevil levny hudebni CD, tak jsem ho poslala neco koupit. Mam aspon cas vam napsat. :-) Omlouvam se za tak dlouhy prispevek, ale pisu z mobilu, tak snad tam nebude moc preklepu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 preju prijemnou aklimatizaci :-);-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 :-D ja pisu z mobilu furt a podle toho ty me prispevky obcas vypadaji :-) my meli v Le Victoria taky team bonding...nastesti to byla nejaka tamni firma a byla to celkem sranda je pozorovat. Nastesti pri tom vzdycky hrali nejakou upbeat hudbu tak jsem lezela na lehatku u more a spickama jsem kroutila do rytmu :-) Banda Cechu v zahranici ackoli jsem sama Ceska by byla moje totalni nocni mura :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 Uz? to je nejaka rychlovka:-)
Odpovědět
@bromlegirl Ono banda asi cehokoli je hruza a des. Vem si bandu Rusu, Nemcu, Anglanu... To si nevyberes.
Odpovědět
@vikynka33 Jojo 10 eur za kufr. Na nas zkousel nejdriv 15 eur, tak to jsme mu rekli, ze to je nejak moc... Na MA uz stavi cinani novy vetsi terminal, ktery bude na klasicke svetove urovni. Soucasny terminal odpovida tak puvodni stare ruzyni nebo treba Bratislave :-D V Blave jsem byl letadle jednou a byl to zazitek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl ahoooj, prosim te jaky mate v Anglii pocasi a jaka je vyhlidka na pristich 14 dni? 20.jedeme a vzhledem k famam o angl. pocasi nemam sajn, co si vezmu na sebe:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka welcome to my world :-D:-D:-D Na 14 dni ti to asi jeste nezjistim, vetsinou ukazuji predpoved jen na tyden dopredu, to ma byt promenlivo trosku aprilove pocasi a teploty kolem 15/16 stupnu. Doufam, ze to trosku vyskoci aspon na 20. 20 stupnu tu citis teplejc nez treba v CR. . Londyn je v pocasi vice stabilni a teplejsi nez jine hrabstvi, takze tu neprsi az tak casto ( ted porovnavam se zbytkem UK.) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka ... a vem si urcite destnik ( budes ho asi potrebovat), a pak letni obleceni a na to si hod nejaky svetrik nebo tak. Zasada v Anglii je vrstvene obleceni, protoze rano si kolikrat na sebe oblekas z te kosy perovku a odpoledne je vedro... to je normalni, ze pocasi se tu meni z hodiny na hodinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl tak to mam fakt radost. to abych si vzala lodni kufr:-D moc dik, budu te uhanet o updaty:-):-) ale stejne se tam tesim. Pruvodkyne rikala, ze program mame priserne nabity, tak jsem zvedava, jestli se urvu aspon na to kafe:-)
Odpovědět
@vikynka33 Tak to u nás na letišti bylo naprosto jinak. Přijel pro nás minibus z Blue Marlin, dojeli jsme na letiště, tam fronta jak blázen a náš řidič zařídil, že jsme šli přednostně jako VIP! A nečekali jsme ani 5 minut :-)) A kufry nám zabalili za 7 eur, byla tam obrovská cedule s cenou. Tak jsme měli asi štěstí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka uvidis, pokud to vyjde..super a pokud ne, tak to dame nekdy jindy :-) s tim lodnim kufrem si me fakt rozesmala :-D po priletu z Francie jsme si domu vzali taxika. Ten blbecek se rozhodl, ze uhne z m25 dalnice a pojede centrem....prej ze to bude kratsi...hahaha. Tak jsme co 10 m zastavovali na semaforech. Kdyz jsme jeli kolem Westminsteru tak jsem si malem rvala vlasy z depresi....nebyla jsem pripravena videt misto kde pracuju v 11 v noci... ale proc o tom tocim...asi to bude nerealne se skolou, ale treba nekdy az budes Londyn objevovat sama...bez objevovat v novci !!Ve meste je spousta lidi, ale uz o ne nezakopavas a vsechno je klidne a nadherne osvetlene. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl chtela bych tam i bez deti jen s Honzou. jen na to musime nasetrit a musim pozjistovat info o levnem ubytovani a doprave a tak. kamarad mi doporucoval travel lodge,tak uvidime:-) v noci to musi byt naprosto bozi:-) co si koupim za 40 liber?:-) da se z toho koupit aspon nejaky suvenyr domu? Myslim drobnost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jasne, ale zalezi co myslis drobnosti nebo suvenyrem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes som svojej polovicke zdelila nazory na cas obradu a behom par minut bola odsuhlasena 16 hodina :-).Je super,ze clovek sa ma na koho obratit ;-). Uz aj ohladom hotelu som spokojnejsia :-),uz sa len tesit.
Odpovědět
Profilova fotka
Chlapci a dievcata :-),co myslite tym zabalenim kufrov?To akoze do folie proti rozobratiu,ci ako?Ja si kufor nikdx nebalim do toho,takze moc neviem naco sa to robi... Dakujem.
Odpovědět
Profilova fotka
@vbakosova tak to ti taky nereknu, my taky nikdy nic takhle nebalili. Svoje kufry si odbavime tak jak jsme si je zabavili a je to. :-)
Odpovědět
@vbakosova Zabaleni do pruhledne folie :-) Doma to delam sam (Cela role folie stoji 120Kc a zabali se z ni tak 50 kufru). Je to pro to, aby byl kufr a veci v nem lepe chraneny - proti vode, proti nehodnemu otevreni. Je to spis takova pocitova zalezitost - clovek ma lepsi pocit, kdyz je takhle kufr zabaleny). Temer vzdy vyleze na pas kufr s folii docela potrhanou. Nejde vubec o kufr samotny, ten uz nekupuju nikdy drahy, jelikoz se cestou znici (promackne, roztrhne, uspini).
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Tak som si to myslela spravne... Dakujem. je pravda, ze hodne ludi to praktikuje, ale ja sama osobne som to este neskusila, tak sa zamyslim. Kazdopadne ked vas uz hodne bolo na mauritiu ake suveniry ste si odtial priniesli... A co alkohol? Vzhladom na cukrovu trstinu, tak by tam mali mat celkom dobry rum, kolko sa tak moze priviest :)? nemate s tym niekto skusenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Inak este k tomu hotelu, tak dnes rano som mrkla na trip advisor a boli tam dalsie recenzie na Shandrani... boli pozitivne a dokonca pribudli aj aktualne foto, co je super. Myslim, ze ludia, kotri to tak kritizuju, tak by mali dodat aj nejaku dokumentaciu... ;)
Odpovědět
@vbakosova Mnoho cukru, rum, pivo, susenky, skorici, mnoho vanilky, caj, magnetky, salu, tasku, knihu, naramky. Rum tam maji silny (50%), ale chutove zas ne tak moc dobry - vetsinou nejsou moc stare a vyzrale. Ochucene rumy (vanilka, kava, kokos,ananas,mango,...) jsou dobre a silne jako u nas (40%), ale velmi drahe. Kolik alkoholu se muze vezt jsem neresil, my meli 500ml na osobu a to je bez problemu naprosto jiste.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 ja verim v lidske dobro :-D:-D ( ze mi nikdo z kufru nic neslohne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 ja si koupila na letisti v Mauriciu takovy privesek na klice - dreveneho delfinka. Byl rucne vyrezavany a krasny... nejak jsem si spatne prepocetla rupie na libry....privesek stal pres £10...:-D ooops!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mam dotaz - p.Walter nam rikal, ze nemame vubec tahat sampony, sprchove gely atd, protoze na hotelu je toho dostatek. jakou s tim mate zkusenost vy? A jeste jeden dotaz - na letisti na Ruzini dostanu letenku Praha - Dubaj i Dubaj Mauricius nebo to je jedna letenka? nikdy jsme s prestupem neleteli:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Popis dnesniho pocasi v centralnim Londyne...pro Rozarcinu predstavu: 7.30- uplne jasno, nebe bez mracku...ostry slunecni svit...musim si pri cekani na vlak dat slunecni bryle. 8.18- prijezd do Londyna ....uz se nam na obloze objevuji mraky 10.00 - obloha se zacina barvit do seda 12-14.00- prsi a sviti slunko ...to jsem nepochopila :-) 14-15- slejvak 15-18... sedo, ale neprsi 18-19- modro sedo bila obloha, zveda se vitr... na semaforech jsem malem uletela...nekecam fakt a mam z toho vichru u ces zvany facka :-) Prsi, ale je to ten pitomy dest, kdy krape, ale ne dostatecne na to,abys rozevrela destnik.. no ted je sedo a ponuro. to abys mela predstavu. Dnes rano mohlas vyjit malem v plavkach a k veceru's malem potrebovala balonak a zavazi na kotniky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka my si vsechny tyhle serepeticky brali, ale nemusis. my si ty jejich samponky vzali domu na pamatku. S tim prestupem to fakt nevim. My meli primy let.
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl coze? tak to zitra reknu detem, budou mit zajiste radost:-D moc diky za zpravodajstvi:-)
Odpovědět
@rozzaarka Sprcháč nám stačil, ale osobně si všude vozím vlastní šampon a kondicioner. Myslím, že eventuelně si to můžete dokoupit v místním obchůdku, kdyby vám to chybělo, nějaký tam snad mít budete.
Odpovědět
@rozzaarka My dostali dvě letenky, Praha - Dubaj a Dubaj -Mauritius. Pan WAlter to zařídil tak, že jsme tam i zpátky seděli stále na stejných sedadlech a nemuseli to složitě hledat, bylo to super.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?