Menu Forum

Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

12. led 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vede
15
Registrovala se 9. února 2012 na beremese.cz. Přidala 224 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
vede
15
Registrovala se 9. února 2012 na beremese.cz. Přidala 224 příspěvků. Má 9 přátel.
 @vikynka33 Velká gratulace letí na Mauriciusemoticon
5. kvě 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thaniam (33 r.)
Registrovala se 2. května 2013 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků.
  • Svatba byla 18. října 2013
fotoportrét
fotoportrét
thaniam (33 r.)
 Ty co su v hotely Shandrani je mozne si vybrat cez tyzden svadbu o 12 alebo 16 hod?
5. kvě 2013 v 19:08  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 2844 příspěvků. Má 39 přátel. Praha 9, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 2844 příspěvků. Má 39 přátel. Praha 9, Region Praha.
 @vikynka33 moc moc moc gratulujuemoticon myslela jsem na vas, kdyz jsme byli nakupovatemoticon
5. kvě 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vbakosova
Registrovala se 24. února 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 70 příspěvků. Má 8 přátel. Brno, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
vbakosova
Registrovala se 24. února 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 70 příspěvků. Má 8 přátel. Brno, Česká republika.
 @alfred1 Ahoj, Pochybnosti o p. Walterovi nemam, to som nemyslela, ja som mala namysli pochybnosti, co sposobilo par recenzii na trip advisor o hotely Shandrani. Pan Walter je zlaty a ma sakra trpezlivost s nami emoticon.
6. kvě 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vbakosova
fotoportrét
fotoportrét
vbakosova
 @thaniam My by sme chceli obrad o 14.00, ale vazne netusim, ci to pojde... vsetci tak nejak tvrdia, ze az od 16.00... tak fakt neviem. pockame na dalsie spravy ;)
6. kvě 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thaniam (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
thaniam (33 r.)
 @vbakosova Nam p. Walter napisal toto, tak mu budeme verit: V hotelu Shandrani je oddavajici velmi vstricny a tak je ve vsedni den (od pondeli do patku) moznost vyberu svatby ve 12h (to chodi v poledni pauze, kdy je zavrena mistni matrika) nebo v 16h (po skonceni urednich hodin mistni matriky), o vikendu je to dane, ze prijde v 12h
6. kvě 2013 ve 13:02  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vbakosova
fotoportrét
fotoportrét
vbakosova
 @thaniam Aha, tak super, asi to teda posunieme na 12.00 emoticon, moc krat dakujem. Prave kvoli tomu som mu chcela volat, tak aspon nemusim ;).
6. kvě 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 450 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 450 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 @vbakosova Seš si jistá, že chcete 12 hodin? My to původně chtěli taky a pak nám to zrušili, byli jsme rádi na pláži bylo moc vody, nevypadalo to pěkně a hlavně strašně svítilo slunko kolmo a nebylo to dobré na fotky /fotili jsme se už i ve 12 před obřadem, tak to můžeme porovnat/. My tam byli v prosinci, nevím jak vy, osobně bych v zimě volila zase 16 hodin.
6. kvě 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripitaka
19
Registrovala se 18. července 2012 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
tripitaka
19
Registrovala se 18. července 2012 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 @rozzaarka delfín tě rozhodně nečapne za plavky a neodtáhne....jestli za nimi chcete jít do vody tak je uvidíte líp než z lodi, ale že by plavali u vás to nečekejte....když budete mít štěstí tak budete třeba chvíli blízko, ale to je asi tak všechno emoticon
ti tygři...to by možná bylo horší, ale ti byli jak mrtvý, sotva zvedli ocas...uplný nezájem emoticon
6. kvě 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alfred1
Registroval se 19. srpna 2012 na beremese.cz. Přidal 493 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
alfred1
Registroval se 19. srpna 2012 na beremese.cz. Přidal 493 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 @vbakosova Jo tak. No tak ti to reknu - kazdy clovek je jiny a clovek, ktery treba uz principu vyvolava konflikty bude znechucen z jakehokoli hotelu ikdyby mu tam cpali do kapes zlate cihly. Proste vsem lidem se nedokaze zavdecit zadny hotel. Ja recenze na Tripadvisor pisu take, ale snazim se byt objektivni a pripadne zavazne problemy dolozit fotkama. Kdyz ctu recenze, tak vetsinou nectu ty 1 a 5 hvezdickove, ale jen ty mezi, jelikoz ty extremni jsou vetsinou nejak zaujate. Idealni je, kdyz na ty recenze reaguje i management hotelu a dle toho jak se k problemum stavi se da taky dost vycist.
Jelikoz jsem na Mauriciu jiz byl a videl jsem nekolik hotelu, tak si dovolim odhadnout, ze jejich "hvezdicky" odpovidaji "hvezdickam" v zapadni evrope a "nekecaj". Proste petihvezdickovy hotel +- odpovida vsim petihvezdickovemu hotelu treba ve Francii, coz je asi 10 hvezdicek v Chorvatsku, Recku, Cechach nebo na Slovensku. emoticon
6. kvě 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thaniam (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
thaniam (33 r.)
 @alfred1 Proste petihvezdickovy hotel +- odpovida vsim petihvezdickovemu hotelu treba ve Francii, do francuzska chodim casto a urcite neodpovedaju poctu hviezdiciek, nerobis ty nahodou pre CK a nie nahodou pre BM emoticon
7. kvě 2013 v 00:23  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alfred1
fotoportrét
fotoportrét
alfred1
 @thaniam Ne, nepracuji pro zadnou CK emoticon Ze pana Waltera chvalim (v jinych tematech) je dano tim, ze jeho vykon je spickovy a v Cechach nevidany a byl jsem s nim spokojen. Mas pocit, ze na MA jsou horsi nebo lepsi hotely nez ve FR? Nebo, ze ve FR jsou horsi hotely nez v SK?

Cestuji docela casto a rad (a rozhodne se vyhybam soukromym pensionum, hostelum, apartmanum a ubytovnam typu Formule emoticon ) Ono je to mozna spis o hotelove siti, ktera si nejak definuje svou kvalitu a hlida jeji dodrzovani ve vsech svych hotelech, jelikoz jinak jsou hvezdickova hodnoceni dost vagni a kazdy si je muze vykladat po svem (tak nejak na 3* staci, aby mel pokoj vlastni zachod a to se mi zda dost malo). Kdyz jsem byl loni hned po sobe v 4* v Rakousku a ve 4* na Slovensku, tak tam rozdil byl (v personalu, v udrzbe hotelu, ve snidani, i v cene samosebou) a to ve prospech Rakouska.

Byl jsem treba v ramci jedne hotelove site v A, DE, FR, CH, IT (3*) a tam byla kvalita temer na chlup stejna (az na snidane, ktere byly v kazde zemi lokalni). A kuprikladu zadny ze 3 hotelu v Egypte (4*), kde jsem byl, kvalit tech 3* evropskych hotelu nedosahoval ani omylem.

Kdybych pracoval v nejake CK, tak ti tu mazat med kolem ust, jak je kterykoli hotel uzasny a skvely. Nejsou a Tripadvisor v tomhle hodne moc pomaha, ale nektere tamni recenze je treba brat s rezervou, jelikoz nekdo bude v jakemkoli hoteli nas**ny uz z principu a nekomu se zase bude libit cokoli, ikdyby tam lezli svabi.
7. kvě 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
Registrovala se 11. července 2012 na beremese.cz. Přidala 750 příspěvků. Má 12 přátel. Bromley in Kent, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
Registrovala se 11. července 2012 na beremese.cz. Přidala 750 příspěvků. Má 12 přátel. Bromley in Kent, Spojené království.
 @thaniam souhlasim. Na fotografovi bych rozhodne nesetrila! a pokud tam budete sami bez rodiny, tak mit dobreho fotografa je jeste dulezitejsi. Rekla bych, ze 2 nejdulezitejsi veci jsou jit all inclusive a fotograf emoticon
7. kvě 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
 @vbakosova ve 12 je dost ostre slunko a hodne stinu...kdybych si mela vybirat urcite bych vybirala cas kolem 4...ale to je kazdeho preference emoticon
7. kvě 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
 @alfred1 v tomhle uplne souhlasim s Alfredem..emoticon Pred nasi svatbou jsem prochazela recenze na Tripadvisoru a musela se smirit s tim, ze to bude 50:50.Jedna recenze naprosto genialni , dalsi propadak... Kazdy clovek je jiny a hleda genialitu v necem jinem. Ja napsala na Tripadvisoru pozitivni recenzi na La Victoria, ale chapu, ze zkusenosti ma kazdy jine.emoticon
7. kvě 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
 @thaniam my odletali 11.11 a svatba byla 16.11. ....aspon jsem se mela cas trochu opalit at na fotkach nevypadam jak reditel vapenky emoticon
ale vis co, uvedomila jsem si , ze at to mas zorganizovane jakkoli..je to uplne jedno, pac svatba bude nezapometulna a nadherna jaktak..emoticon
7. kvě 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
 @vikynka33 to s tema fotkama a stmivanim ma Vikynka naprostou pravdu. My puvodne meli mit obrad v 5, pac nas oddavajici oddaval jeste nekde jinde a Backlight kluci se snazili presunout obrad aspon o 1/2 hodiny drive, coz se jim podarilo. Nechteli stresovat pri foceni a urychlovat neco, co ma byt relaxacni zalezitost. Nakonec jsme diky nim stihli krasny zapad slunce a 1. tanec a jidlo v altanku uz bylo ve tme... romantika emoticonemoticon
7. kvě 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
 omlouvam se, ze davam prispevky na preskacku ...pate pres devate, ale po tydnu se snazim tim vsim prokousat. emoticon
7. kvě 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
 @alfred1 nas svatebni balicek stal 5600 liber, fotograf byl kolem £850 a dalsi 1000 letela na ruzne "atrakce " behem pobytu (vylety, taxiky a spropitne...zadne veci na sebe jsme nekupovali ...)
7. kvě 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
 @vikynka33 jojo,.to je problem Mauricia...clovek tu krasu chce videt zase a zase..a nejhorsi je to, ze Mauricius se ted stala takovou latkou...which is hard to beat emoticon mimochodem Vikynko, bylas nadherna a vysoce originalni nevesta s tvyma cervenyma satama. To jsem fakt necekala, ale naprosta bomba. Jeste jednou preju moc stesti emoticon xx
7. kvě 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 Teeeeda, tady to jedeemoticon taky jedu podle Tripadvisoru, jsou tam veci, ktery se jinde proste nezjisti, i kdyz kolikrat bych tam chtela najit jeste neco dalsihoemoticon vzdycky se njde nekdo, kdo bude nespokojeny i s tim nejlepsim a lide, kterym staci malo. Ale myslim, ze zadny z hotelu, ktere BM zajistuje pro svatby a libanky, neni nedostatecne urovne na to, co tam vsichni jedeme delat... ano, kazdy ma sve + a - co se tyce prostredi, lokality atd., ale obecne si myslim, ze vetsina z nas by byla spokojena ve vetsine hoteluemoticon Jsou tu spokojeni z Le Mauricia, Victorie, Lux Le Morne, Shandrani, Dinarobin atd atd., takze nikdo z nas neprohloupiemoticon
7. kvě 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vbakosova
fotoportrét
fotoportrét
vbakosova
 @kalkulka Dakujem za nazor, doma preberiem, ale podla tohoto to teda vidim na 16.00 :D. Este raz vdaka, predsa len si necham poradit. Som vam vsetkym vdacna...
Dnes som si prave objednala svadone saty, stravila som na tom tri hodiny, takze mam uz aj dost ;), teraz budem uz len cakat ;)
7. kvě 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vbakosova
fotoportrét
fotoportrét
vbakosova
 @bromlegirl Aj tebe dakujem za nazor, tak ako som pisala pred chvilkou, doma to preberieme a obrad bude proste o 16.00 :D .
7. kvě 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vbakosova
fotoportrét
fotoportrét
vbakosova
 @alfred1 Mas pravdu, je to tak. Ja som len teraz poplasena, nejak sa to mna ruti a k tomu si robim sama stresy zo svadby. Urcite to bude super a tak sa za to modlim ;). Dakujem.
7. kvě 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @vbakosova neboj, nestresuj, bude to nejvetsi zazitek v zivoteemoticon a mega moc si to uzijeteemoticon
7. kvě 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
fotoportrét
fotoportrét
bromlegirl
6
 @vbakosova ty nervy a stres k tomu organizovani trochu patri emoticonemoticon Je to jeden z nejvyznamnejsich dnu, tak se neni co divit emoticon
7. kvě 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Osobně si myslím, že z hotelů, které nabízí Blue Marlin nebude nikdo zklamaný, taky můžu za svůj život srovnávat emoticon A pan Walter byl skvělý, měli jsme menší problém s naším delegátem a výletem a pan Walter nadálku vše vyřídil za jeden den v náš prospěch, prostě Blue Marlin vše doporučuji z vlastní zkušenosti. Návrat plánujeme a určitě zase s touto agenturou.
7. kvě 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alfred1
fotoportrét
fotoportrét
alfred1
 @vbakosova Shandrani je myslim dobra volba - u nas to bylo No. 2 a prohralo vicemene jen kvuli tomu, ze to je hotel s vice pokoji (vic pokoju = vic lidi emoticon a mene lidi = ja spokojenejsi)
7. kvě 2013 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alfred1
fotoportrét
fotoportrét
alfred1
 @bromlegirl Dekuji ti nacelniku, ze jsi se me zastal emoticon
7. kvě 2013 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vikynka33 (35 r.)
3
Registrovala se 15. července 2011 na beremese.cz. Přidala 132 příspěvků. Má 22 přátel. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 5. května 2013
    Mauritius
fotoportrét
fotoportrét
vikynka33 (35 r.)
3
Registrovala se 15. července 2011 na beremese.cz. Přidala 132 příspěvků. Má 22 přátel. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 5. května 2013
    Mauritius
 Ahoj! Tak vas vsechny zdravim z letiste v Dubaji. emoticon
8. kvě 2013 ve 03:33  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš