Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@vbakosova Pochybnosti o p. Walterovi? Garantuju ti, ze fakt pochybnosti nejsou treba.
Odpovědět
@vikynka33 Velká gratulace letí na Mauricius:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty co su v hotely Shandrani je mozne si vybrat cez tyzden svadbu o 12 alebo 16 hod?
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 moc moc moc gratuluju:-) myslela jsem na vas, kdyz jsme byli nakupovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Ahoj, Pochybnosti o p. Walterovi nemam, to som nemyslela, ja som mala namysli pochybnosti, co sposobilo par recenzii na trip advisor o hotely Shandrani. Pan Walter je zlaty a ma sakra trpezlivost s nami :).
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam My by sme chceli obrad o 14.00, ale vazne netusim, ci to pojde... vsetci tak nejak tvrdia, ze az od 16.00... tak fakt neviem. pockame na dalsie spravy ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@vbakosova Nam p. Walter napisal toto, tak mu budeme verit: V hotelu Shandrani je oddavajici velmi vstricny a tak je ve vsedni den (od pondeli do patku) moznost vyberu svatby ve 12h (to chodi v poledni pauze, kdy je zavrena mistni matrika) nebo v 16h (po skonceni urednich hodin mistni matriky), o vikendu je to dane, ze prijde v 12h
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam Aha, tak super, asi to teda posunieme na 12.00 :), moc krat dakujem. Prave kvoli tomu som mu chcela volat, tak aspon nemusim ;).
Odpovědět
@vbakosova Seš si jistá, že chcete 12 hodin? My to původně chtěli taky a pak nám to zrušili, byli jsme rádi na pláži bylo moc vody, nevypadalo to pěkně a hlavně strašně svítilo slunko kolmo a nebylo to dobré na fotky /fotili jsme se už i ve 12 před obřadem, tak to můžeme porovnat/. My tam byli v prosinci, nevím jak vy, osobně bych v zimě volila zase 16 hodin.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka delfín tě rozhodně nečapne za plavky a neodtáhne....jestli za nimi chcete jít do vody tak je uvidíte líp než z lodi, ale že by plavali u vás to nečekejte....když budete mít štěstí tak budete třeba chvíli blízko, ale to je asi tak všechno :-) ti tygři...to by možná bylo horší, ale ti byli jak mrtvý, sotva zvedli ocas...uplný nezájem :-)
Odpovědět
@vbakosova Jo tak. No tak ti to reknu - kazdy clovek je jiny a clovek, ktery treba uz principu vyvolava konflikty bude znechucen z jakehokoli hotelu ikdyby mu tam cpali do kapes zlate cihly. Proste vsem lidem se nedokaze zavdecit zadny hotel. Ja recenze na Tripadvisor pisu take, ale snazim se byt objektivni a pripadne zavazne problemy dolozit fotkama. Kdyz ctu recenze, tak vetsinou nectu ty 1 a 5 hvezdickove, ale jen ty mezi, jelikoz ty extremni jsou vetsinou nejak zaujate. Idealni je, kdyz na ty recenze reaguje i management hotelu a dle toho jak se k problemum stavi se da taky dost vycist. Jelikoz jsem na Mauriciu jiz byl a videl jsem nekolik hotelu, tak si dovolim odhadnout, ze jejich "hvezdicky" odpovidaji "hvezdickam" v zapadni evrope a "nekecaj". Proste petihvezdickovy hotel +- odpovida vsim petihvezdickovemu hotelu treba ve Francii, coz je asi 10 hvezdicek v Chorvatsku, Recku, Cechach nebo na Slovensku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Proste petihvezdickovy hotel +- odpovida vsim petihvezdickovemu hotelu treba ve Francii, do francuzska chodim casto a urcite neodpovedaju poctu hviezdiciek, nerobis ty nahodou pre CK a nie nahodou pre BM :-.
Odpovědět
Článek se načítá
@thaniam Ne, nepracuji pro zadnou CK :-) Ze pana Waltera chvalim (v jinych tematech) je dano tim, ze jeho vykon je spickovy a v Cechach nevidany a byl jsem s nim spokojen. Mas pocit, ze na MA jsou horsi nebo lepsi hotely nez ve FR? Nebo, ze ve FR jsou horsi hotely nez v SK? Cestuji docela casto a rad (a rozhodne se vyhybam soukromym pensionum, hostelum, apartmanum a ubytovnam typu Formule :-D ) Ono je to mozna spis o hotelove siti, ktera si nejak definuje svou kvalitu a hlida jeji dodrzovani ve vsech svych hotelech, jelikoz jinak jsou hvezdickova hodnoceni dost vagni a kazdy si je muze vykladat po svem (tak nejak na 3* staci, aby mel pokoj vlastni zachod a to se mi zda dost malo). Kdyz jsem byl loni hned po sobe v 4* v Rakousku a ve 4* na Slovensku, tak tam rozdil byl (v personalu, v udrzbe hotelu, ve snidani, i v cene samosebou) a to ve prospech Rakouska. Byl jsem treba v ramci jedne hotelove site v A, DE, FR, CH, IT (3*) a tam byla kvalita temer na chlup stejna (az na snidane, ktere byly v kazde zemi lokalni). A kuprikladu zadny ze 3 hotelu v Egypte (4*), kde jsem byl, kvalit tech 3* evropskych hotelu nedosahoval ani omylem. Kdybych pracoval v nejake CK, tak ti tu mazat med kolem ust, jak je kterykoli hotel uzasny a skvely. Nejsou a Tripadvisor v tomhle hodne moc pomaha, ale nektere tamni recenze je treba brat s rezervou, jelikoz nekdo bude v jakemkoli hoteli nas**ny uz z principu a nekomu se zase bude libit cokoli, ikdyby tam lezli svabi.
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam souhlasim. Na fotografovi bych rozhodne nesetrila! a pokud tam budete sami bez rodiny, tak mit dobreho fotografa je jeste dulezitejsi. Rekla bych, ze 2 nejdulezitejsi veci jsou jit all inclusive a fotograf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vbakosova ve 12 je dost ostre slunko a hodne stinu...kdybych si mela vybirat urcite bych vybirala cas kolem 4...ale to je kazdeho preference :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 v tomhle uplne souhlasim s Alfredem..:-) Pred nasi svatbou jsem prochazela recenze na Tripadvisoru a musela se smirit s tim, ze to bude 50:50.Jedna recenze naprosto genialni , dalsi propadak... Kazdy clovek je jiny a hleda genialitu v necem jinem. Ja napsala na Tripadvisoru pozitivni recenzi na La Victoria, ale chapu, ze zkusenosti ma kazdy jine.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam my odletali 11.11 a svatba byla 16.11. ....aspon jsem se mela cas trochu opalit at na fotkach nevypadam jak reditel vapenky :-) ale vis co, uvedomila jsem si , ze at to mas zorganizovane jakkoli..je to uplne jedno, pac svatba bude nezapometulna a nadherna jaktak..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 to s tema fotkama a stmivanim ma Vikynka naprostou pravdu. My puvodne meli mit obrad v 5, pac nas oddavajici oddaval jeste nekde jinde a Backlight kluci se snazili presunout obrad aspon o 1/2 hodiny drive, coz se jim podarilo. Nechteli stresovat pri foceni a urychlovat neco, co ma byt relaxacni zalezitost. Nakonec jsme diky nim stihli krasny zapad slunce a 1. tanec a jidlo v altanku uz bylo ve tme... romantika :-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
omlouvam se, ze davam prispevky na preskacku ...pate pres devate, ale po tydnu se snazim tim vsim prokousat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 nas svatebni balicek stal 5600 liber, fotograf byl kolem £850 a dalsi 1000 letela na ruzne "atrakce " behem pobytu (vylety, taxiky a spropitne...zadne veci na sebe jsme nekupovali ...)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 jojo,.to je problem Mauricia...clovek tu krasu chce videt zase a zase..a nejhorsi je to, ze Mauricius se ted stala takovou latkou...which is hard to beat :-D mimochodem Vikynko, bylas nadherna a vysoce originalni nevesta s tvyma cervenyma satama. To jsem fakt necekala, ale naprosta bomba. Jeste jednou preju moc stesti :-) xx
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeeda, tady to jede:-) taky jedu podle Tripadvisoru, jsou tam veci, ktery se jinde proste nezjisti, i kdyz kolikrat bych tam chtela najit jeste neco dalsiho:-) vzdycky se njde nekdo, kdo bude nespokojeny i s tim nejlepsim a lide, kterym staci malo. Ale myslim, ze zadny z hotelu, ktere BM zajistuje pro svatby a libanky, neni nedostatecne urovne na to, co tam vsichni jedeme delat... ano, kazdy ma sve + a - co se tyce prostredi, lokality atd., ale obecne si myslim, ze vetsina z nas by byla spokojena ve vetsine hotelu:-) Jsou tu spokojeni z Le Mauricia, Victorie, Lux Le Morne, Shandrani, Dinarobin atd atd., takze nikdo z nas neprohloupi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Dakujem za nazor, doma preberiem, ale podla tohoto to teda vidim na 16.00 :D. Este raz vdaka, predsa len si necham poradit. Som vam vsetkym vdacna... Dnes som si prave objednala svadone saty, stravila som na tom tri hodiny, takze mam uz aj dost ;), teraz budem uz len cakat ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Aj tebe dakujem za nazor, tak ako som pisala pred chvilkou, doma to preberieme a obrad bude proste o 16.00 :D .
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Mas pravdu, je to tak. Ja som len teraz poplasena, nejak sa to mna ruti a k tomu si robim sama stresy zo svadby. Urcite to bude super a tak sa za to modlim ;). Dakujem.
Odpovědět
Profilova fotka
@vbakosova neboj, nestresuj, bude to nejvetsi zazitek v zivote:-) a mega moc si to uzijete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vbakosova ty nervy a stres k tomu organizovani trochu patri :-):-) Je to jeden z nejvyznamnejsich dnu, tak se neni co divit :-)
Odpovědět
Osobně si myslím, že z hotelů, které nabízí Blue Marlin nebude nikdo zklamaný, taky můžu za svůj život srovnávat :-) A pan Walter byl skvělý, měli jsme menší problém s naším delegátem a výletem a pan Walter nadálku vše vyřídil za jeden den v náš prospěch, prostě Blue Marlin vše doporučuji z vlastní zkušenosti. Návrat plánujeme a určitě zase s touto agenturou.
Odpovědět
@vbakosova Shandrani je myslim dobra volba - u nas to bylo No. 2 a prohralo vicemene jen kvuli tomu, ze to je hotel s vice pokoji (vic pokoju = vic lidi :-) a mene lidi = ja spokojenejsi)
Odpovědět
@bromlegirl Dekuji ti nacelniku, ze jsi se me zastal :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?