Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@alneha Dubaj je fakt uplne v pohode :-) Ver mi. Pokud chapes sipky s cislem brany, tak se neda zabloudit :-D Jina vec, bude asi uhlidat deti 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
5500 eur je len hotel a letenky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam a kdy jedete? mozna jsem to nekde prehlidla:-) Do Shandrani jelo hodne nevest:-) ted jsou tam 2:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
este nam nepotvrdili presny termin, ale v oktobri. Tak zistujem fotografa,ale napisem mu az ked nam potvrdia termin, dakujem za link :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam neni vubec zac:-) at se muzes pokochat:-) ono na Mauri asi neudelate chybu s zadnym hotelem:-) s tim Paradisem me tenkrat pekne sokovalo to s temi fotkami. Je to sestersky hotel naseho a u nas nic takoveho neni...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, videla som, ze pribudlo hoooodne prispevkov, ale zial mam obmedzeny pristup... Pojdem rovno k veci - nenasiel by sa niekto k to uz v hotely Shandrani bol? Minuly rok robili rekonstrukciu, tak by ma zaujimalo, ci je to tam naozaj dobre, alebo skor nic moc. Pobyt v tom hoteli je o nieco nakladnejsi nez u inych dalsich ponukanych, tak si chcem overit, ci to tam stoji za to,alebo mam este rychlo zhanat nieco ine. Nemame este nic zaplatene, ale svadbu mame v septembri - resp. uz musime pretoze mame letenky... Moc krat dakujem - budem vam vdacna i za nejake foto ak by bolo k dispozicii.
Odpovědět
Profilova fotka
@vbakosova Ahoj, my si tiez objednavame svadbu a chceme ist do hotela Shandrani, a cez aku cestovku ides?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, este jednu otazku kolko dni pred svatbou ste tam prileteli?
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam my priletime v nedeli a svatba je ve stredu. Nikus to ma prilet v nedeli, svatba utery:-) takze i to se da stihnout:-) a nekdo se bere az na konci pobytu:-) Ale to ti v CK urcite reknou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, nie, len sa ma pyta kedy chceme termin svadby a termin letu. Poslala mi terminy svadby najviac sa mi pozdava nedela, takze im napisem prilet vo stvrtok.
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam to bych letela asi driv, musite jeden den na urady a tam v sobotu asi nebudou. Radsi bych jela ve st, at na to radsi mate 2 dny. pres jakou ck jedes?
Odpovědět
Profilova fotka
BM, no uvidime co mi odpise cestovka. Ale,ze by sme prileteli vo stvrtok a na urad mozme ist v piatok :-), pisu,ze to trva len chvilu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@thaniam jj, je to jedno dopoledne. aspon vis, kdy tam pojedes:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau lidi, tak hlásím z Mauricia, že petabon se nám dnes vdala. :-) Byli jsme to omrknout a měli to moc hezký. ;-) Doufám, že nám zítra vyjde počasí stejně jako jim. Na úřadech jsme byli společně včera a byl tam ještě jeden český pár, co tu mají svatbu v pondělí a pak ještě Slováci z jiného hotelu. Tak to byla docela sranda. Úřady se vyřídí celkem rychle, ale je dost provoz a kolony, takže spíš trvá dýl ta cesta. Z Port Louis se jelo ještě za místním oddávajícím do Mahebourgu, takže jsme odjížděli v 8.30 a zpět jsme byli kolem 13 hodiny. Pokoje v Shandrani (aspoň ten náš) jsou v pohodě a všechny fotky z katalogů jsou fakt reálné a nekecají. Je to tu fakt super! Tak na nás prosím zítra myslete, ať neprší! Díky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 myslim na vas kudy chodim:-):-) neboj, urcite bude krasne:-)
Odpovědět
@thaniam Přijela bych minimálně ve středu, čtvrtek se mi zdá pozdě. V den příjezdu nebo po něm máte sraz s delegátem, musíte vybrat kytky, místo obřadu, jídelníček a další blbosti. Můžete mít zpoždění. Delegátka nemusí mít čas - my si s ní domlouvali termín až později. My dojeli v sobotu a obřad byl ve středu a bylo to akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
a o kolkej hodine ste mali svadbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam vetsinou to bývá 15-16. jinak prosim te - dej vzdycky @ a j,emp. komu pises. takhle se nikomu nezobrazi, ze jsi jim psala:-) nebo staci kliknout na odpovedet pod prispevkem dotycneho:-) dotaz byl myslim smerovan na @kalkulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nie vsetkym ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
O vikendu jsou svatby ve 12 a v týdnu v 16 hodin. Záleži, kdy se bude stmívat, až sem pojede, třeba teď, když je svatba ve 4 a v 6 je už úplná tma, tak není pak moc času na focení. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam příspěvek pro tebe viz výše ( zlobí tu internet a padá mi to) ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 budete mit kraaaasne:-) nevim, jestli nejake jine mesto nemate bliz, ja se orientuju podle tohohle:-) ale i kdyby jsi od tohohle mesta byla dal, pochybuju, ze tam bude uragan a vodorovny dest:-) http://www.foreca.cz/Mauritius/Flic_e...
Odpovědět
Profilova fotka
Prosim vas, rikal vam nekomu nekdo, ze zeny, ktere menstruuji nesmi na delfiny/pohladit lvicka?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam Ahoj, ideme cez Blue Marlin, nadsena som z p. Waltera, ale trosku mam pochybnosti z tych recenzii, co som citala na inych portaloch :(.... Ale zase je to o ludoch, pretoze v tomto pripade aj dve zle recenzie vyvolaju v tebe pochybnosti ;)....
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 Ahoj, dakujem asi za vsetkych za update ;). Dnes mas hlavu asi uplne inych myslienok, takze nebudem zdrziavat, ale dakujem tiez za zmienku o Shandrani. My sa tam chystame v polovicke Zari a tak som zistovala ako to je v hotely moc som toho nezistila, takze ak este utrusis poznamku, co a ako to tam vyzera aj co sa tyka restauracii budem nielen ja moc vdacna. Kazdopadne na vas myslime :). Prajem hodne stastia a nech vam to vide ako si to zelate...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Neříkal nikdo nic a myslím, že je to úplně jedno jestli ji zrovna máš. Na to to nemá žádný vliv. Neděláš tam nic, čemu by to vadilo. Koupání je na tobě jestli se cítíš nebo ne.
Odpovědět
@thaniam Přesně tak. Svatby v týdnu jsem nejdřív v 16 hodin, my chtěli dřív kvůli focení a nešlo to. Koordinátorka nám to sice slíbila, ale oddávající nám to zase přesunul na 16 hodin. Stmívalo se přesně v 18:30, ale fotek máme od Ellieho i tak přes 1000, takže se vše v pohodě stihlo :-) A je to i lepší, v těch 16 není takové vedro a jsou prý i lepší podmínky na focení.
Odpovědět
Profilova fotka
@tripitaka diky moc. spis me to napadlo, protoze vim, ze k urcitym zviratum nema menstruujici zena chodit, protoze samci to citi, tak Honza se bal, aby me delfin necapnul za plavky a neodtahl:-D u tech lvu by to bylo asi trochu horsi:-D Ja mam prave paradni "kliku", ze to vychazi presne na svatbu:-( stacilo by par dni dopredu a byl by klid.
Odpovědět
Profilova fotka
tak mame zmenu svadba bude v piatok 18.10.2013, den pred splnom, podla numorologie :-), podla feng shui je osemnaska najlepsi den :-) , nie zeby som bola na to zatazena, ale ked uz tak nech su nam vsetci a vsetko naklonene
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jsem vdaná! :-D Díky všem, kdo nám drželi palce, nakonec vše klaplo na jedničku, i když ještě ve 12 tady lilo, takže nám obřad posunuli asi o půl hodiny a to už svítilo sluníčko a bylo azuro! A kdo váháte nad fotografem, berte Elieho! Je skvělej, je to super blázen a je úplně úžasnej!!!!! Za chvíli jdeme na večeři, tak se mějte krásně! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?