Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon presne, papiry a prstynky. zbytek se proste nepo... dve seminarky do odjezdu? Tak to je mazec... co tu proboha delas? Jaky mas tema? treba mam neco podobneho v pocitaci:-D
Odpovědět
@rozzaarka obchodní řetězce v EU a ekonomika ČR versus DE v němčině, hnus :-((. Se vyspim zítra v letadle :-). Já píšu na notebooku, tak sem občasm mrknu a aspoň si odpočinu :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon jooo, tak to fakt nemam:-) anglicky bych toho asi vystrachala hodne:-) zijes jeste?:-)
Odpovědět
@rozzaarka kupodivu jsme to zvladli a sedime v letadle :-). Diky vsem za rady, taky pak rada pomuzu :-) Zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon super, tak si to moc uzijte:-) pekne se vyspi v letadle:-) mas na to 6 a 6 hodin:-):-) zaaaaaavidim:-) naaaadhernou dovcu a jeste hezci svatbu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon tak to je super, že jste všechno stihli a už se na vás zítra těšíme. Možná se potkáme kolem poledne na recepci, máme tam schůzku se Sandrine a s Mirkou a ta vás možná zrovna bude vítat :-) tak klidný let!
Odpovědět
Sice máme svatbu na Mauriciu až v září, ale nic nenechávám náhodě, dneska jsem si domů donesla svatební šaty z výprodeje v Naive salonu. Mám z nich radost a chtěla jsem se o to s někým podělit :)
Odpovědět
Ahoj vsichni, tak uz jsme tu a musim rict, ze to predcilo veskery ocekavani! A to jsem toho videla uz celkem dost. Uz ted mi je jasny, ze jen tak nejaka dovca nemuze byt lepsi.. Nadhera, luxus, mate se vsichni na co tesit!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon jojo, to říkám pořád, že je to tu úžasný a Petr už projíždí ceny cestovek a vymýšlí, za kolik let našetříme, abysme se sem mohłi někdy ještě vrátit :-D jo a určitě si zamluvte večeři v Bucanieru, dnes jsme tam byli, proto jsme se možná nikde nepotkali, a jak je jinde to jídlo úžasný, tak ta večeře byly úplný gastroorgie!!!! :-)
Odpovědět
@petabon @vikynka33 holky,vy se tam musite mit uplne skvele :-) ja tam jeste nebyla a uz se tam chci vracet :-D :-D .jsem zvedava jestli se potkate? budete si svedcit ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, mozem sa opytat cez aku cestovku ste cestovali a do akeho hotela, akurat si vybavujeme svatbu na rijen
Odpovědět
@thaniam vetsina nevest tady jede pres Blue Marlin ,my take . My to mame koncem zari v hotelu Le Victoria :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No tam som tiez pisala my uvazujeme nad hotelmi Shandrani a Paradis, ma niekto skusenosti s tymito hotelmi? A ako ste si zaistili fotografa?
Odpovědět
@thaniam my mame fotografa Elieho pres BM .ale sama jsem poslala nekolik mailu ,jejich ram spousta:-). Ale moc odpovedi jsem teda nedostala,nebo uz byli rezervovani :-(( a to jsem jim psala uz loni :-). Jinak muzes mit z hotelu asi za 300€ ,ale do toho bych nesla ,holky si to moc nechvalili :-(. v Shandrani jsou Ted 2 kocky odsud ,pockej az se vrati :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co Vas vysiel ten fotograf resp. vyjde?
Odpovědět
@thaniam Hlavne uvazujte nad All Inclusive jinak je to dle meho financni sebevrazda.
Odpovědět
@thaniam Elie je myslim bud 600 eur (1/2 den) nebo 800 eur (cely den) a stoji to rozhodne za to.
Odpovědět
@thaniam my mame balicek od Elieho za 700 € je to myslim od 14-19 h ,cd se vsemi fotkami + dalsi s 50 retusovanymi a fotoalbum myslim s 20 nebo 30 Ted nevim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam prosim te na Paradis si dej pozor co se tyce fotografa. Nas bude fotit Backlight a ti nekomu rikali, ze Paradis si nechava polovinu penez za fotografa za to, ze jim umozni pristup. Takze tipuju, ze v zaveru te to bude stat vic. My mame foceni na 3 hodiny za 16000 RS, ale pry trochu zdrazili. My je zamlouvali v zari na letosni cervenec. Ale fotografu je spousta, jen zalezi, jaky si vyberes balicek. Jeste me napada Ellie, ktereho tu uz zminili, Jean Danniel Villers ci jak se to pise, ae najdes spoustu dalsich:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, v Sadrani a Paradis je all inclusive, ale za toho fotografa sa mi to zda vela to uz presiahneme 5500 eur, x :-|
Odpovědět
@thaniam fotograf se asi da sehnat I levneji kolem 500€. Ale ty hotelove bych opravdu nebrala,300€ je sice malo ,ale holky psaly,ze si ty nejlepsi fotky nechavaji a chteji za ne priplatek . Zas svatba v raji je jen jedna a fotky jedina pamatka ,tak at to stoji za to :-).
Odpovědět
Profilova fotka
no to je 380 eur to je rozumna cena, my pojdem asi do Sandrani uz som pisala cestovke nech nam da volny termim na oktober-rijen , tak mam skusit kontaktovat Backlight?
Odpovědět
@thaniam My máme Juliena Vennera - pixelinthebox tečka com. Má různé balíčky, začíná na 350 euro, které chce až na místě. Nemusí se řešit převod peněz.
Odpovědět
@nikus30 ahojky, tak jak pokračuješ v přípravách? teď jsem tu pročítala příspěvky a doufám, že to na letišti v Dubaji s těma našima dvěma treperendama zvládneme, přeci jen ty naše přesuny nejsou zas až tak rychlé s dvěma dětma :-)...S cenou fotek máš pravdu - svatba v ráji je jednou za život (teda většinou), člověk si za fotky rád připlatí. Když to vezmeš, tak je to podobná cena jako tady za profi fotografa. My si budeme ještě do všeho toho placení kupovat nový foťák - prý nebudeme takovou nádheru fotit tím naším chrchlátkem :-D
Odpovědět
@alneha ale tak nejak nijak :-) ja uz skoro vse mam :-) co saty uz ti prisly ? No jsem taky zvedava na to letiste v Dubaji :-) . No taky jsem premyslela o novem fotaku ,ale asi na to kaslu,koupila jsem si pred 3 lety a jsem spokojena ,dela pekny fotky a super videa :-). Me by se s tim velkym nechtelo tahat:-) a muj nefoti,je to vsechno na me .Mam jen bridge a to mi staci :-)
Odpovědět
tak to se máš - já pořád tak nějak nic nemám :-) a to je svatba už koncem června. Šaty ještě nedorazily, volala jsem tam, paní se omlouvala, že jsou v hrozném skluzu, tak doufám, že dorazí příští týden. Zítra jedeme do Drážďan na nákupy, snad konečně seženu šaty pro holky, boty pro mě a košili a kalhoty pro Pavla. My už si ten foťák koupíme nejspíš před svatbou, ať můžu něco málo nafotit i sama - u nás taky většinou fotím já - baví mě to. Když už jsme u toho focení, v úterý se jdeme fotit na oznámení - jsem na to silně zvědavá - Pavel to prožívá víc než já - dneska byl u holiče :-D
Odpovědět
@nikus30 sakra jsem nedala odpověz :-) - tak jukni o příspěvek dopředu :-)
Odpovědět
@alneha jeee tak at dobre nakoupite :-). Jsem zvedava na oznameni :-). Tak Ty to ho mas podstatne vic k zarizovani nez Ja ,takze bud v poho :-). V Ne letim domu ,probehne ta zkouska ucesu a jdu taky na foceni ,ale budouir -to bude neco :-)))
Odpovědět
@nikus30 snad nakoupíme, dám potom kdyžtak fotky :-) ...tak to já jsem na oznámení taky zvědavá, už jsem měla docela jasnou představu (mám ho v albu), ale nakonec jsem to vymyslela jinak :-)...Já asi půjdu na zkoušku účesu až někdy koncem května, těším se na to, ale pořád to oddaluju - v úterý jdu ke kadeřnici před tím focením, tak možná něco málo vyzkoušíme. Tak ať ti focení dobře dopadne, já si na takovéhle fotky můžu nechat zajít chuť, už tak nějak není moc co fotit :-D
Odpovědět
@thaniam ja ti nechci kazit financni stropy, ale reknu ti to asi takhle - meli jsme AI, takze v hotelu jsme neutratili skoro nic navic a celkove jsme pri tehle dovolene utratili 850 eur (za darky, vylety, vstupne, obedy, taxiky). A to jsme veru neutraceli nijak extra za pitominy. A to uz je sestina vaseho rozpoctu. Nejakych 1800 eur jsou letenky, rekneme 600 eur fotograf, 800-1000eur je svatebni balicek (ale ten uz asi mate zapocteny v cene ubytovani), prstynky, saty, atd asi take nejsou zadarmo. Myslim, ze ve vasem rozpoctu uz moc mista nezbyva... Pro predstavu, my jsme meli 6900 eur jen hotel+wedding package. Asi budete muset rozpocet navysit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?