Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@sarusbride ahoj, já se teda teprve chystám :-), ale vím, že tu holky psaly, že úplně v pohodě. Jsou na to zvyklí a hned pochopí a odnesou šaty někam k sobě
Odpovědět
@alfred1 fuuuj, tak tam asi nemusim! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj! Tak vás všechny mooooc zdravím z Mauricia! Je to tu vážně ráj na zemi a je tu tolik věcí k vidění a tolik možností, že vůbec nestíhám psát. :-( Dneska jsme byli na delfínech a na želvách a obojí super! Na rozdíl od alfreda nejsme znalci, takže nám chutnal i rum v Chamarelu (hlavně kokosovej a vanilkovej). :-) Na tom kole bych to tu taky asi neriskovala, sice není moc provoz, ale moc bezpečný mi to mezi těma lánama třtiny nepřišlo. Asi bych se brzo ztratila. ;-) Šaty mi v pohodě pověsila z Prahy do Dubaje letuška sama od sebe a ještě mi je přinesla, protože se vystupovalo jiným východem. Z Dubaje na M. mi je nikdo nevzal, tak jsem si je dala nad sebe (stejně jsem je vezla ve vaku přeložené).
Odpovědět
@vikynka33 ahoooj, já se tak těším! Ještě se vyspíme jednou doma a jednou po cestě a jsme za Váma :-)). Jaký je počasí??
Odpovědět
@sarusbride taky se teprve chystam,ale bylo mi receno s saty zadny problem, v pohode vyvesi,je to bez priplatku :-) a kdyby neco na hotelu pouziju zehlicku :-)
Odpovědět
@vikynka33 ahooooooooj ,diky za zpravicku ,uz okukuji i foky na FB .Uzivejte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon je tu příjemných cca 26 stupňů ve stínu, na sluníčku pařáček, ale fouká vítr a večer je krásně teplo i na šatičky bez rukávů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jo, fotky jsou docela hit :-D díky, užíváme a moc! ;-)
Odpovědět
@nikus30 Tak to jsem rada, ze s tim nemaji problem:) Mackat do kufru bych je nechtela!
Odpovědět
@vikynka33 A uz jsi mlada pani?
Odpovědět
@alfred1 neni, az 5.5., to ja nahodou vim, protoze to maj den po nas :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 nene, zatím dovolenkujeme a užíváme si ostrov a jak psala petabon, máme to až v neděli :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@vikynka33 @petabon Aha, tak to jo. To si to muze jeste rozmyslet =-) Jinac ja taky nejsem az takovy alkoholik a znalec, ale asi to chce fakt objet tech destilerek vic (ona je tam nejaka snad v kazde vesnici nebo u kazde kolonialni vily).
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon ja se ted na tyden odmlcim, hura do slunne Francie ...doufam...ale vam preju prijemnou cestu a krasny pobyt ( a svatbu samozrejme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Uzij si to:-):-)
Odpovědět
@bromlegirl jee ja chci taky :-) tak peknou dovcu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 a jak pokracujes ty? me uz to tu desne nebavi...
Odpovědět
@rozzaarka ale tak nejak nijak :-). Uz nemam co bych ,jen pro polovicku nejake to ovleceni,ale to cekame na leto :-). V NE letim domu ,vyzvednu boty ,prstynky a jdu na zkousku ucesu :-). Jo a mam paradni dekovne hrnicky pro rodice ( mrkni do alba ) :-). Jo a dnes jsem teda vyplnila ten formular ,co je potreba :-). Pristi tyden budu vsechny papiry posilat ,at mam klid :-).Co Ty ,??
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ja uz resim akorat raut. Uz mam hotovou celou slozku na cestu - vytiskly vouchery, pasy, oznaceny barevnyma rozdelovacema, v poradi, v jakem to budeme potrebovat, pribalene originaly papiru, co jsme posilali p.Walterovi... uz svoji otravnou hyperorganizovanost nemam kde projevit a pekne me to stve:-) nemame akorat boty pro Honzu, ale to se snad nejak poresi:-)
Odpovědět
@rozzaarka no teda ty to mas zorganizovany :-) I barevne :-). A kdy mate ten raut ,hned nejak po navratu ?? Jo Ja vlastne jeste potrebuji sperky ,nausnice a naramek :-)
Odpovědět
@vikynka33 Já je sama poprosila hned při vstupu do letadla pověsili mi je pokaždé, celkem 4x.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 raut mame 13.7. Ve st se vratime, v so je raut. ja uz nic nepotrebuju, spis naopak... prebyva mi:-) Potrebuju jinou zabavu nez svatbu, ktera ty priserny dva mesice posle k certu:-)
Odpovědět
@bromlegirl diky moc! Napisu a mozna se i prekonam a nejakou fotku ukazu :-))
Odpovědět
@rozzaarka ty jo, to bych potrebovala ja.. My ted zjistili, ze nemame prstynek pro Radima :-)). Ale pripravenyho nemam nic, ted tu sedim uprostred bordelu a nevim cim zacit.. Balit budem az rano
Odpovědět
@rozzaarka Ty ses blazen :-) Barevny rozdelovniky...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 ja vim. Trpim hyperorganizovanosti. Delala jsem 3 roky v reklamce, takze jsem celkem vycvicena:-D ale neboj, vztahuje se to jen na organizaci neceho - treba financni pohyby, veci na dovolenou, organizace rautu a tak. U poradku tuhle poruchu nemam:-D to je sice taky organizace - veci, ale v tomto smeru jsem normalni:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon ja klidne zitra odletim:-) neni problem jestli si to chces vymenit:-D ty jo, me by v tenhle moment trefilo nemit zabaleno a pripraveno. to ja budu jen po 157 prochazet, jestli mame opravdu vse, co mame mit:-D chudak pan Walter, uz ted je mi ho lito:-D
Odpovědět
@rozzaarka a to mi teprve dneska přišly šaty a boty :-)). Odletět zvládnu, teda snad :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon ty jsi husta:-) obdivuju te, ze na to mas nervy. ja bych asi neco rozkousala ze strachu, ze to nedorazi:-) Urcite si to moc uzijete:-):-) neboj, to se zmakne:-) prusvih by byl, kdybys zitra v poledne nemohla najit pas:-D
Odpovědět
@rozzaarka já mám doma ještě jedny, tak si beru s sebou oboje a uvidim podle nálady :-). Já se tím stresovat nestíhám, protože toho mám moc v práci a ještě k tomu ve škole, takže teď tady v tom bordelu sedim a píšu seminárku.. musim stihnout dvě, než pojedem :-(. Jediný v čem mám aspoň trochu pořádek jsou právě desky s pasama, přeloženýma RL a žádostí o svatbu :-) a to je nejdůležitější.. a abych to nezapomněla doma, tak na to mám upomínku :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?