Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon covece nevim..:-) my hrali v melke vode beach ball a maximalne jsem tam slapala na korale:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Napodobne :-):-) ale muj je jeste horsi nez ja :-)
Odpovědět
@bromlegirl to my si nemáme co vyčítat :-)), ale vim to, každej rok to říkám a stejně zas už peru, žehlim a ještě rychle nakupuju jak o život :-D. Tak mě napadá, pokoupili jste tam něco na sebe? Myslim, že alfred psal, že nákupy nic moc, ale už se mi to plete..
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon kolikrat si vezmu hadru na vic ( pro strycka prihodu), pak je na dovci nestacim vynosit..Pak mi to prijde lito, ze jsem si je s sebou vzalo pro nic za nic a posledni den dovolene si pripadam jak Beyonce pri koncerte..jine obleceni rano, jine pri obede a jine na veceri :-D
Odpovědět
@bromlegirl heleď byli jste na výletě na nějakym tom ostrůvku? a na lvech? Se snažim zorientovat, kde jsme my a co je kolem :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon nekoupili. Je tam spousta outletu, ale my vsecko pokoupili pred odletem. Jedine, co jsem si koupila byly nove plavky, pac mi na jednech praskla ta svorka. Staly asi 6 euro a super! Ale ja stejne na nakupovani musim mit naladu a prachy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon chteli, ale nebyli. Nakonec jsme byli jen na delfinech a v ponorce. Oba vylety doporucuju. Jinak ostatni dost hodnotili ty lvy ( nasi znami na nich byli s moc si je pochvalovali), zelvy ( taky prej super)!!
Odpovědět
@petabon a jestli by se dalo ze Shandrani dojet na kole do tý rumový fabriky? Nejsme žádný extra sportovci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Mauritius neni moc velky ostrov, tak pokud ho chcete stravit aktivne, tak je tam toho fakt spousta...my jsme dost lenosili a vegetili:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon ze byste jeli na kaliska?:-D aby jste dojeli zpatky :-D:-D:-D:-Dvanilkovy rum je dobbrrryyy:-):-) ale jak daleko to je, to ti nereknu. Vikynka bude vedet, ta je v Shadrani ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Pred odjezdem se vsecko zda strasne slozite, pac nevis jak to tam chodi. Prijedes tam, poznas lidi a vsecko bude mnohem jednodussi...
Odpovědět
@bromlegirl my planujem taky hlavne odpocivat.. A cpat se :-))
Odpovědět
Článek se načítá
@bromlegirl to je pravda.. Ale nahodou jsem pekne informovana, diky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon my tu dovcu chteli brat v klidecku. Nechteli jsme se porad nekam honit ( alespon tentokrat...honit se hodlame priste :-)) kolikrat po aktivnich dovolenych potrebujes dalsi dovcu, aby ses z toho vzpamatovala :-D
Odpovědět
@bromlegirl presne, ale to neni nas pripad :-). Jdu chrnet, diky za info!!
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon cpat se ..to urcite!!! V Le Vic to byl jeden z nejjedinecnejsich kulinarskych zazitku v mem zivote...jedli jsme vic, ale lip, takze jsme na konci pobytu vypadali lip nez na zacatku, fakt. V zivote jsem nesezrala tolik ryb, ovoce a zeleniny...a vina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon dobrou. taky koncim. zitra vstavat v 5.15.... aaaah :-(...a zase do rachoty :-)
Odpovědět
@petabon Mimochodem v Pamplemousses jsem vyfotil nadherneho pavouka, asi 10 cm velky 8-)
Odpovědět
@petabon Do St. Aubin asi jo. Je to tak 15km, ale osobne bych na jejich uzke silnice, kde si kazdy zastavi kde ho napadne a nemaji zadnou krajnici, na kole nelez. Ale kazdy je jinak odvazny.
Odpovědět
@bromlegirl @petabon Me si asi nejvic libilo v Pamplemousses, lvi a gepardi jako dobry, ale takovy docela kratky i cely Casela park ja takovy maly. Zelvy jsou kapdopadne bomba. S tim oblecenim to mate damy v tomhle ohledu vyrazne jednodussi a lehci na vahu - staci par satu a je vystarano. My to mame bohuzel horsi, jelikoz vecer kalhoty, kosile, uzavrena obuv - tezko chodit 14 dnu v tom pocasi v jednech kalhotech a o kosili uz vubec nemluve. Chodit 14 dnu na snidani v jednom asi mozne je, ale vsimne si toho asi nejen personal, takze slecny a mlade pani, me rozhodne nestacilo 30kg. Na obed vam staci pres plavky neco hodit a je hotovo - my sice mame shortky/plavky, ale myslim, ze kazdy to na pohled rozezna a chodit v plavkach do restaurace neni slusne. Ale videl jsem tam lidi, co chodili na veceri v dzinach a pravdopodobnech stale stejnych, nosili ledvinku a i treba shortky vytazene proklate vysoko a triko bez rukavu (nevim jak se tomu odborne rika). Osobne mi prijde lepsi ridit se dle elegantne oblecenych francouzu nez podle takhle podivne oblecenych vetsinou vychodoevropanu.
Odpovědět
@petabon Jinak rumovych fabrik je tam vicero: Chamarel (nic moc chut), St. Aubin (docela mi chutna), Labourdenais (ten mi chutnal moc) a jeste sposta dalsich. Pro fajnsmekry odkojene na karibskych runech starych 5, 12, 20 let to ale bohuzel neni. Ty ochucene rumy jsou stare jen 6 mesicu, takze nejsou moc vyzrale. Videl jsem prodavat i 5 let stare (to bylo asi nejvic), ale tam uz byla cena holy nesmysl (1900Kc za 500ml), jelikoz podobne stare a starsi karibske se daji koupit za tretinovou cenu. Jinak i ten bezny ochuceny rum je docela drahy (kolem 250Kc za 500ml) proti tomu za kolik se i v CR koupi treba Havana 8-)
Odpovědět
@alfred1 @alfred1 diky za info :-) kdyz jsi u těch cen ,nevšiml jsi si náhodou jak se tam pohybuji ty jejich modely dřevěných lodi ? :-)) řekla bych ,ze asi to bude dost drahy :-(. Ale můj se chce nějakou dovést ,aspon nějakou menší :-))
Odpovědět
Holky co uz jste tam byli a samozřejmě Alfred 1 :-). Jak je to na letisti v Dubaji ,meli jste cas a moznost se porozhlednout se po obchodech ?? Diky
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 kamoska rikala (ta co dela letusku Emirates), ze mela jit od terminalu k jinemu a sla 45 minut a terminal furt nikde:-) pry je to maly mesto:-) takze jestli budes chtit nakupovat, tak podle me nestihnes letadlo:-D teda zalezi, jak vzdaleny ty terminaly budou:-):-)
Odpovědět
@nikus30 No nevim, cena bude dost vysoko. Mensi se da prepravovat jako kabinove zavazadlo. Videl jsem na letisti, ze nekteri lide maji papitove bedny s napisem FRAGILE...
Odpovědět
@rozzaarka no Ja vim ,ze je to velky :-)). Prave proto se ptam ,jak to vychazi casove :-). No ale taky muze byt zpozdeno letadlo ze Jo :-)
Odpovědět
@alfred1 jj daji se prepravovat v poho , no Ja cetla na netu ,ze muzou byt ty vetsi od 300€ na horu ,to je dost :-(
Odpovědět
@nikus30 Casu je tam habadej. Pocitej, ze tak 90 minut je minumim, abys stihla prestoupit. My meli 2.5 a 4.5 hodiny, takze bylo casu habadej. Jina vec je, zda je tam co kupovat a IMHO neni, jelikoz parfemy jsou tam drazsi nez tady na internetu, zlato nekupuju a oni tam prodavaji sperky jen 18,20,22,24ct. Diamanty tam meli draz, nez od meho zlatnika. Obleceni mi prislo za podobne ceny jako treba ve Vidni, ale na Mauritiu na letisti bylo obleceni trosku levnejsi (obleceni myslim jako Hugo Boss, Ralph Lauren,...) Je tam casu dostatek, clovek se zastavi v nejake kavarne, da si ranni kavu a croisant a pak pokracuje v letu... Me to prislo fajn. Co se casu tyka, tak chuze mezi branama B-B trva max.30 minut. A-C jsem jel podzemnim metrem a trvalo to asi taky tech 30 minut. Orientace je docela jednoducha a jasna. U pred pristanim je v letadle videt u jake brany bude tvuj dalsi let, takze pak to najdes jako nic.
Odpovědět
@alfred1 tak diky ,dobry vedet aspon neco :-) u kdyz podle toho co pises ,toho asi taky moc nenakoupime :-((. 30 min chuze je pohoda ! :-)
Odpovědět
Ahoj! Měl bych dotaz na nevěsty, které na Mauriciu už byly, případně na ty co vědí - jak to funguje u Emirates se šaty? Vezmou vám vak s nimi bez reptání a někam pověsí nebo to budou cpát nad hlavy mezi ostatní věci? Případně připlácí se za ně? Díky :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?