Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@nikus30 Jo bylo to fajn. Pán nechal i naši malou jako řídit, tak byla nadšená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jste některá na Flic En Flac? Hotel Klondike? Máte odtud reálné fotky? A jaké byly zkušenosti?
Odpovědět
My máme svatbu v září v Le Victorii, už se nemůžu dočkat :)
Odpovědět
@sarusbride My tam letíme v září na svatební cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarusbride my meli svatbu ve Victorii loni v listopadu a nemenili bychom naprosto nic. Mas se na co tesit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky na kolik cca vyjde svatební cesta na Mauricius a jak dlouho se tam letí atd.? Je to můj životní sen,ale myslím,že finance nám to nikdy nedovolí...
Odpovědět
@sarusbride my taky :-D
Odpovědět
@rollinka let trva cca 12 hod .Praha-Dubai 6h a Dubai -Mauricius 6 :-) Na kolik vyjde svatebni cesta to ti nereknu,my tam mame svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ráda bych vás oslovila ohledně diskutovaného tématu. Na stránkách vznikla možnost založení vlastní skupiny. Obnáší to přehlednější komunikaci, možnost vkládání fotek a jejich třídění apod. Taková skupina nese více zajímavých výhod jako je vlastní pojmenování a určení cílů a specifik skupiny např. lidé se stejnými názory, zájmy nebo společnými zážitky, životními situacemi. V tomto případě může vzniknout skupina např. Exotická svatba nebo Svatba na Mauriciu. Zakládající člen a dva další se stávají moderátory skupiny, kteří se starají o dobrou atmosféru a dohlíží na pořádek veškerých aktivit i interních pravidel skupiny (např. příspěvky, které jsou v nesouladu s cíli a pravidly skupiny mohou zablokovat). Skupina může být založena v minimálním počtu tří uživatelů, má vlastní komunikaci a sdílení. Ovšem pro ostatní je tu možnost se kdykoliv do skupiny přidat. Můžete se podívat na přiložený odkaz, kde je více popsáno, jak si založit vlastní skupinu. http://www.beremese.cz/fotoblog/jenny...
Odpovědět
Nevím, já už chodím aspoň dva roky sem, tak bych neměnila, je tu už hodně příspěvků pohromadě. Ale samozřejmě se nehádám.
Odpovědět
@nikus30 máme letenkyyyy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@alneha paráda ,super /-) takže to uz asi fakt letite :-)))
Odpovědět
@nikus30 tak to už fakt asi jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka na stránkách Blue MArtlin to máš rozepsané u jednotlivých hotelů:-) je to vždycky na 7 nocí:-) na svatební cestu máš poměrně velkou slevu na nevěstu:-) pro bližsí info napiš panu Walterovi, je fakt ochotný:-)
Odpovědět
Tak jen tak vas zdravim z Mauritia...
Odpovědět
@alfred1 my jen tak zdravime na Mauricius :-) užívejte !!
Odpovědět
@alfred1 jak tam je??
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 děkujeme a taky moc zdravíme a ať vám všechno klapne! Jaká byla cesta a jaký je to v hotelu? Předcházejí si vás? Pošli info o počasí, letíme přesně za 14 dní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 tak povykladej az budes mit chvilku. a hlavne fotte a uzivejte si. Kdy ze je svatba, at vime, kdy na vas mame myslet? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 no ja uz jsem na vas oba (fotky ) tak natesena!! :-)
Odpovědět
Ostrov je krasny, po zaplavach v Port Louis uz temer ani pamatky. Ale je tu prave cyklon a jeste asi nejakou chvilku bude... http://metservice.intnet.mu/?page_id=627 Za pocasi nikdo nemuze. Tak drzte palce, at Imelda hodne rychle zmizi v nenavratnu.
Odpovědět
@alfred1 Tak drzim palce, at Vas mine, v dubnu uz bych ho tam nečekala. Tak hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 preju at vsechno klapne na jednicku!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 to je mi líto, že vám počasí nepřeje. :-( Snad to brzo přejde a čekají vás krásné dny plné sluníčka! :-)
Odpovědět
Uz je to ok. V noci foukalo docela hodne, ale cyklon uhnul na Rodrigues. Uz je jen trosku po mrakem a zase bude pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Tak to je super zpráva, jsi mě teda vyděsil. S cyklonem mé plány na pohodovou dovolenou fakt nepočítají. :-) Nemůže se to doufám za 14 dní zase vytvořit...? To bych Petra do letadla fakt nedostala. A sakra, právě jsem zjistila, že letíme už za 10 dní. :-D Tak nám tam prosím zamluvte pěkný počasí, tak 28 stupňů, lehký vánek a sluníčko. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Ahoj, prosim te chci se zeptat - jak jsou pisnicky na obrad - to prepinaji jako u nas, ze reknes: a na prstynky to prepnete na tuhle, nebo proste jedou do konce? nemam vubec predstavu, jak to tam je...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 tak drzime palce, at uz vsechno vydrzi krasne a dokonale:-) v jakym hotelu jste? nejak mi to vypadlo:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?