Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@nikus30 Auto nás stálo 26euro na den. Měli jsme jeep. Ale ta cena asi proto, že jsme měli na delší dobu. Jinak to bylo původně něco kolem 30.
Odpovědět
@nicol8 no ono i tech 30€ je dost malo :-) nepamatujes si jmeno pujcovny prosim ? :-)
Odpovědět
@nicol8 ahoj a kde jste pujcovali?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Anglie je na hadry nejlevnejsi a bohaty vyber :-) ze bysme si tu dali vsichni scuka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 na letisti po priletu se o vas smenarny budou doslova prat. Hledat je opravdu muset nebudete...spis Ty smenarny ze sebe budete zeskrabovat :-) a jinak jsou snenarny vsude okolo a ten kurz byl dost podobny..
Odpovědět
@bromlegirl no Ja vim ,I kdyz tady se taky nenakupuje spatne ,ale London je London :-). Mam to mesto moc rada , bylo to super 10 mesicu tam :-)
Odpovědět
@nicol8 tak jsem omrkla fotecky,moc pekne :-) :-) prosim te jak se jmenuje ten ostrov s majakem? dekuji
Odpovědět
@alneha Taky nejsem zhyckany milionar a proto nenakupuju v Cechach :-D Londyn nekdy vyzkousim, ale bude to chtit nejdriv nejake tipy na obchody znacek co ja rad... A pak je to vylet drazsi nez Viden a do Vidne dojedu autem a muzu toho nakoupit vic :-)
Odpovědět
@bromlegirl To zni skoro jak z filmu Bony a klid za komancu v CR :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, po delší době vás všechny zdravím! Letíme už za tři týdny (hrozně to uteklo) :-) a nemáme hudbu, oblečení pro ženicha, já nemám plavky, ale nijak to nehrotíme, snad všechno včas obstaráme. Díky tomu hnusopočasí, co je venku u nás nemají skoro žádný letní věci. Neobjevili jste někdo někde pánský bílý letní dlouhý kalhoty za rozumnou cenu? Mají je sice u Blažka, ale 2,5 tisíce se nám za ně fakt dávat nechce, když je Petr jinak neunosí. :-( Prachy chceme taky vyměnit na letišti a asi si najmeme taxíka, na řízení po ostrově se necítíme a bude fajn, když nám bude taxikář vyprávět i nějaký zajímavosti. @alfred1 jestli můžu poprosit, nedal bys sem pro zajímavost ty rozplánované výlety? Chceme asi podobné, co vy, tak by mě zajímalo, jak to nakombinovat po dnech.
Odpovědět
@nicol8 krásný fotky! Vy jste byli v Shandrani, že jo? Nechávali jste si připravit jídlo s sebou, když jste jeli někam na výlet?
Odpovědět
@vikynka33 ahoj, my taky nemáme nic, oblečení ani jeden, písničky, nic.. pořád si říkám, že času dost :-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petabon já už mám aspoň teda zamluvený šaty :-) kdy vlastně letíte, začátkem května?
Odpovědět
@vikynka33 jojo, prvního.. vy kolem 25 dubna?
Odpovědět
@vikynka33 H&M 699Kc
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon my 26.4.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 díky za tip, tam jsme ještě nebyli :-D
Odpovědět
@nikus30 ahojky, tak už nám přišla smlouva od pana Waltera....odlétáme 20.9. a vracíme se 2.10. :-)
Odpovědět
@alneha tak to spolu nepoletime vubec :-(. Ale treba se potkame na jeden koktejl :-)
Odpovědět
@nikus30 vy odlétáte 21. viď? A kdy se vracíte? Tak si potom můžeme vyměnit čísla, písneme si SMS a můžeme si dát koktejlík třeba některý den odpolko, abysme vás večer nerušili, když budete ti čerství novomanželé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Najde se nejaky dobrovolnik, ktery by si me sebou pribalil do kufru? Uz jsem se nekolikrat ptala, ale uz to zimni pocasi tady v Anglii uz fakt nemuzu vystat. Chytaji me deprese :-)
Odpovědět
@alneha jj ,na zpet 1.10 je to tesne :-)). No tu urcite muzem ,neni problem :-) uz se tesim na koktejlky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Jakou modni znacku mas teda rad? :-)
Odpovědět
@nikus30 no my taky odlétáme 1.10. myslím, že někdy ve 22.30 nebo tak nějak - 2.10. budeme přistávat :-)...takže asi poletíme spolu zpátky :-)
Odpovědět
@bromlegirl :-) Pavel když viděl, kolik kg můžeme mít do letadla , tak hned povídal, že bysme mohli do těch kufrů někoho přibalit :-D
Odpovědět
@alneha @alneha joo tak to jo ,ha to nejak popletla :-),tak super
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha tak me vemte a ja vam budu delat prestarlou au-pair :-D
Odpovědět
@petabon Ahoj ano v Shandrani. Jídlo jsme si nenechávali připravit. Chodili jsme různě do restaurací nebo si dali něco na pláži. at taky ochutnáme něco jiného než hotelovou stravu...
Odpovědět
@nikus30 Ahoj ostrov s majákem se jmenuje Île aux Fouquets Lighthouse Měli jsme to jako výlet přímo ze Shandrani. Lodičku jen pro nás tři, první zastávka na Ille aux Aigrettes, pak šnorchlování na moři a nakonec ten maják. Tam nám zastavil asi na hodinku. Byl to výlet na půl dne. Určitě se tam bude jezdit i s Mahebourgu...
Odpovědět
@nicol8 super ,dekuji moc :-) To muselo byt super ,lodicka jen pro Vas :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?