Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon a co chces za saty? Jakou mas predstavu?:-)
Odpovědět
@bromlegirl jednoduchý, splývavý, "nesvatební", prostě obyč dlouhý bílý šaty bez ozdob, šněrování a takových věcí, největší problém..
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon a jeste jsi zadne takove nenasla?
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon s raminkama nebo bez? Jaky vystrih?
Odpovědět
@bromlegirl ahojky, jsem tu četla, že sis objednávala šaty a šili je u ťamanů...jsem se zbláznila a místo mých vybraných šatů z půjčovny, jsem si taky objednala šaty přes net - jsem docela zvědavá, co dorazí. Kdyžtak jukni, mám je v profilu. Byla jsi s těma svýma spokojená? Mám z toho docela strach :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon http://m.houseoffraser.co.uk/Anoushka... ...neco takoveho?
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha ahoj :-) taky jsem se zkousela saty v salonu,.bohuzel se mi nechtelo platit takove prasule za neco, co budu nosit jen jednou. Tak jsem najela na ebay, vybrala saty a objednala. Taky jsem mela bobky, ze to bude kalamita..nebo mi nebudou sedet... nakonec vsechno dobre dopadlo. Komunikace byla super a za 14 dnu byly saty doma Kvalita a provedeni detailu perfektni. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha ty z netu ti budou taky sluset :-) ty puvodni ze salonu jsou ale stejne krasne :-).. slusi ti!
Odpovědět
@bromlegirl Tak to jsem zvedava, jestli budu taky spokojena. Porad msm v zaloze ty saty z pujcovny, az prijdou ty objednane, tak se rozhodnu, v kterych se vdam. Kazdopadne ty objednane vyuziju, kdyz by na obrad byly nevhodne, tak se do nich alespon odpoledne prevlecu, abych na statku pri oslave ty saty z pujcovny neznicila. ;-)
Odpovědět
@bromlegirl spis neco takovyho http://www.polyvore.com/religion_olse... Ale bily a trochu uzsi..
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon to by nemel byt problem usit... ( tvrdim ja, kdo vubec nesije :-))... moje sousedka si taky usila svatebni saty, i kdyz ty jeji byly na styl 50.let :-)
Odpovědět
Nezkoušeli jste někdo si nechat ušít šaty na edressit.com? Zatím mi tam padly do oka jak stylem tak cenou, protože se mi taky nechtělo šaty za velké peníze na dlouho půjčovat... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a co saty nevesty... my meli celkem stres s manzelovym oblekem a lnenou kosili. Problem byl to, ze jsme zacali shanet jeho obleceni az kolem rijna, po vsech letnich vyprodejich... V te dobe uz v obchodech nebylo letniho naprosto nic, vsude uz byly zimni kolekce.. a jelikoz jsme si vzpomneli pozde, nechteli jsme to pres internet riskovat... Nakonec jsme sehnali, co jsme potrebovali diky super prodavacum v miste naseho bydliste, kteri se pro nas malem rozdali, ale byla to sila!
Odpovědět
Mám dotaz...kdo jste cestovali s BM, kolik chtěl pan Walter zálohu a kdy doplatek? Děkuju za odpověď :-)
Odpovědět
@alneha zadnou zalohu a 2 mesice predem doplatek.
Odpovědět
@alneha přesně tak ,zadnou zálohu !. Jen jsme mu před Vánoci zaplatili letenky a zbytek v červenci :-)
Odpovědět
@nikus30 @alfred1 děkuju za info :-)...já jen na co se máme připravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vesele Velikonoce vsem!! :-) Jsem rada, ze se v Anglii nemrska a clovek se tu pouze prejida cokoladovyma vajcama. Po bohate pomlazce se mi opravdu nestyska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha potvrzuju:-) SVR chteji zalohu tusim 30%. @nikus30 ja chci letet. naprosto nevim, jak mam jeste 3 mesice chodit do prace! Jinak - vcera jsme byli u znamych, maji pul rocniho chlapecka. Moje materske pudy se ozvaly tak na 300% a mam chut jit ukrast prvni mimino, co uvidim:-D Treba pojedu na MAuri tehotna:-):-) aspon by prcek mohl jednou rikat, ze uz tam byl:-) a jak jdou pripravy? nejak posledni dobou nestiham vuuuubec nic:-) co ty vylety? uz jsi planovala?
Odpovědět
@rozzaarka děkuju za info, ve středu jedeme do BM dohodnout podrobnosti, už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha naprosto chapu...:-) taky jeste musim od p.Waltera vyzvedet nejake info:-) kam jedete a kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme to teda stihli ještě akorát... http://www.denik.cz/ze_sveta/bleskove...
Odpovědět
@rozzaarka Chceme jet koncem září do hotelu La Victoria, pan Walter nám ho doporučil, je prý vhodný pro malé děti, snad to tak bude a budeme spokojení :-)
Odpovědět
@tripitaka Tohle mi nedelej! Zaplavy jsou to posledni co by me napadlo... Zrusim asi navstevu Port Louis, jelikoz jestli to bude jako pri povodnich v Praze, tak to tam asi tak rychle neuklidi...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Mě to taky ani ve snu nenapadlo, koukala jsem na tu zprávu jako blázen a docela se mi ulevilo, že to tam nebylo před měsícem...a vy tam jedete kdy? Ono teda ani bez záplav v Port Louis není o co stát, pokud člověk vyloženě nechce jít do muzeí apod., + každodenní dlouhé kolony do města by mě odradily, tam jet...stačilo tam jet vyřídit doklady...
Odpovědět
@tripitaka Pristi tyden. Me taky Port Louis az tak moc nelaka. Ale koukal jsem, zaplavy byly i v unoru. Holt pocasi je nevyzpytatelne a navic co jsem tak cetl v novinach, tak na Mauriciu tak nejak vsichni kaslou na takove veci jako jsou kanaly, stoky a odvodneni vubec, takze se to asi dalo cekat. Uz 11 obeti.
Odpovědět
Tak na to teda hledím!! To by mě ani nenapadlo. Je drsné se dívat na ty ulice, když tam člověk byl. Tak snad už další katastrofa nepřijde. Byli jsme tam jen podepisovat dokumenty před svatbou, ale i tak... ten den LILO JAKO Z KONVE celé dopoledne, měli jsme štěstí. A vypadá to tam jako v Maroku, dovedu si představit, že je to tam fakt spláchlo :( po cestě jsme dokonce viděli na ulici umírat člověka, srazilo ho auto, nebylo se v tom provozu tam čemu divit.
Odpovědět
@rozzaarka neboj utece to ,ani nebudes vedet jak :-) . Ja uz bych predstavu o vyletech mela ,ale jeste se to musi probrat doma ,vis jak :-D :-D . jee my byli ,taky u znamych ,na mensi jednorocni party,ale tak jak na Tebe to na me teda jeste nepreskocilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 asi jste nekoupali a neidela jsi to miminko v sedmym nebi:-):-) kam bys chtela ty na ty vylety?:-)
Odpovědět
@rozzaarka my uz jsem koupali driv :-D :-D ja bych chtela do vanilla parku,pak k tomu posvatnemu jezeru,do Casella parku,na ostrov Ile Aux Cerfs,pak samozrejme na skok do hl.mesta ,hlavne na ten trh ,jinak me tam celkem ve meste nic nezajima :-) Ja jsem veliky milovnik caje,takze by mne zajimalo i neco ohledne caju,ale to mi asi doma neprojde :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?