Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
hej, je drahý, ale myslím že to bude pekná pamiatka
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mysko, v Le Mauricia mi to pěkně omrkni a potom nezapomeň na fotky! My letíme na konci května taky přes Dubaj a taky poprvé. To letiště tam je ooooobrovské! Snad se Vám vše zadaří a budete mít krásné počasí!
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, krásné fotky! :-o
Odpovědět
leni, máte krásne fotky a ste veľmi pekný manželia ;-)
Odpovědět
Marti, Elie je skvělý a určitě s ním zažijete spoustu srandy. My měli balíček za 900euro-600 fotografii a z toho 100 retušovaných. Nakonec nafotil fotek 1000. Do alba jsem jich dala jen pár-myslím, že většina je zrovna těch neretušovaných :-D Dostali jsme CD se všema fotkama, na kterém jsou všechny a pak to nejlepší od fotografa-ty jsou retušované. Album se 40 fotkami. Jo a ještě DVD s prezentací do DVD přehrávače. myslím, že Elie je fotograf s velkým F! Holky, víc fotek se mi sem dávat nechce, snad tyto postačí... Až mi zašle další CD, tak jsem ještě pár zajímavých přidám ;-) Doobjednali jsme si totiž Elieho ještě na focení se lvy-také ve svatebním... :-D
Odpovědět
dianka, ten hotel vyzerá super. už sa teším na foto zo svadby
Odpovědět
Lenule fotky jsou nádherné!
Odpovědět
Luci, vybrat si můžeš kdekoliv chceš... My zvolili altánek na pláži-přišel nám nejhezčí. Pak můžete v zahradě, v té rybí restauraci, přímo na pláži a nebo v tom bílém kovovém-je to na jedné fotce v albu. Dám Ti do alba ještě foto toho altánu, kde jsme to měli my. vydrž... Jinak všem děkuji-se úplně červenám... =-)
Odpovědět
no teda leni, to bude teda pamiatka s levmi vo svadobnom
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, a jak dopadly šaty? Taky plánuji "princeznovské" :-)
Odpovědět
Mně by se to leni líbilo na pláži nebo u pláže.
Odpovědět
leni, vôbec sa nemusíš červenať.
Odpovědět
Článek se načítá
leni - prekrasne fotecky, moc vam to pristalo, srdecne blahozelam :-) vladenas - dakujem, urcite pridam foto hned ako sa bude dat ;-)
Odpovědět
Šaty v pohodě přežili všechno :-) Na fotky se lvy se už moc těším. Měli jsme zaplacenou procházku se lvy, ale pak nás napadlo, že by jsme s nimi chtěli svatební fotky. Tak jsme volali právě Eliemu, zda to jde a on byl úplně nadšený :-) Jsem zvědavá jaké fotky budou-ale asi tam bude pěkně vykulená nevěsta-hrozně jsem se bála :-D Luci, když budeš chtít na pláži, tak Ti nabídnou takové ty květinové oblouky-doplácí se, ale nevím kolik :-| Už jdu hledat tu fotku altánu...
Odpovědět
My to doplácení Leni neplánujem, radši to pak investujem do výletů. ten oblouk stojí cca 100e.
Odpovědět
luci veď ten altánok čo je na pláži je úplne suprový. mne by to teda stačilo v ňom :-D
Odpovědět
Tak altán vložen :-)
Odpovědět
Leni to je nádhera 8-)
Odpovědět
Jjo ten altán je peknej-byli jsme z něho nadšení :-) Je dobré, že tě chrání před slunkem i před přápadným deštěm. Náš oddávající se nějak rozkecal, takže jsme byli rádi, že jsme zvolili altán a nemusíme být na přímém slunku... Jinak vy kdo máte focení od Elieho, tak doufám, že se Vám foto líbí a už se na něj těšíte ;-) Pozdravujte ho od Lenky "Pamely", co se fotila se lvy :-)
Odpovědět
Leni vy jste se fotili ve svatební den se lvy? Jak jsi to udělala? A za to byl další příplatek? A kolik? Hrozně mě to zaujalo! Jo a chtěla jsem se zeptat všech co tam byli, s těmi lvi se můžeme fotit normálně, nebo nás fotí jejich fotograf a pak si fotky kupujem? A na kolik teda ti lvi vlastně vyjdou? .....potřebuju vědět kolik si našetřit :-)
Odpovědět
Marti, písnu Ti to do IP
Odpovědět
Děkuju :-)
Odpovědět
Leni krásné fotečky, moc Vám to sluší :-))
Odpovědět
irusza, aj ty si už dala fotečky. krásne :-)
Odpovědět
Irčo jé fotečky jsou krásné. Moc vá mt oslušelo a ta kytka je nádherná stejně jako ty šaty. Moc moc pěkné, já jsem azse zapomněla ve kterém hotelu jste byli??
Odpovědět
Irčo, krásné... Ty jo ty květiny tam mají všechny nádherné viď? Irča byla myslím v le Canonnier. Vás jsem asi na letišti nepotkala :-)
Odpovědět
Ahoj holky, myska: držím palce na cestě na Mauricius. Užijte si to a pak budeš vyprávět ;-) lenule: jdu taky juknout do alba.
Odpovědět
teda Lenule máte nádherné fotky, jste fešáci a Ellie opravdu nejsou vyhozené peníze! jinak holky už vám pan W poslal cestovní smlouvu? já mu volala před 2 týdny, říkal, že toho má hodně, ale už mi to přijde dlouho a už to chci mít v cajku:-)
Odpovědět
no ja veru ešte nič nemám a objednala som to niekedy v polke augusta :-|
Odpovědět
lenule: máš krásné fotky, opravdu...Fakt paráda. eva: ještě ti nedorazila? Proto tam raději jedeme...jistota je jistota. Taky bych byla nesvá..Ale nebála bych se. Pak to máš behem 30min vyřízené. vladenas: určitě jí pošle. na druhou stranu máte opravdu čas :-D machruju a sama bych byla nervozní :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?