Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@alfred1 tak to ráda slyším, snad všechno dopadne dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevíte někdo nějakou levnou cestovku, která zprostředkovává dovolenou na Mauriciu? Třeba nějakou německou?
Odpovědět
S těmi šaty to není vůbec jednoduché. Buď si je nechám ušít nebo si nějaké koupím. Přes jaké stránky jste si kupovali šaty? Můžete nějakou doporučit? Zasnoubená jsem měsíc a na termínu jsme se ještě s přítelem nedomluvili. Jen máme oba jasnou představu o svatbě na Mauriciu přes BM. Jak tak pročítám diskuze, tak si nejsem jistá, zda to letos stihneme. Líbilo by se mi září (nejméně srážek), ale nevím... Máte někdo naplánovanou svatbu až na listopad? Ještě otázka k hotelu Shandrani. Hotel je náš favorit, ale leží blízko letiště, což nám vadí. Je někdo, kdo už tam byl a může napsat, zda je hluk s letiště slyšet?
Odpovědět
@alneha Beze srandy v rychlosti odpovedi a dodani slibeneho predcil p. Walter ma nejsilenejsi ocekavani. Popravde, ze nekdo v CR pracuje v sobotu v 6 rano, tak tomu bych dneska uz fakt neveril.
Odpovědět
@alfred1 jj taky jsem koukala ,kdyz jsem viděla časy některých odeslaných mailu :-))
Odpovědět
@janneys Tak ono levnou - ja myslim, ze vetsina lidi tady voli prave tu levnou. Zalezi jaky hotel si vyberes. Letenky stoji co stoji a moc s tim neudela ani cestovka treba z Bangladese. Svatebni balicek dodava hotel a taktez ma pevne ceny. Cena se vetsinou reguluje hotelem a delkou pobytu. Na Mauriciu jsou i privaty a hostely, ale na svatbu bych si to asi rozmyslel.
Odpovědět
@ka6ka O Shandrani jsem se zajimal (a ja mam prave naopak letadla rad...), ale pry to neni zadny problem z nekolika duvodu. Kolem hotelu se jen startuje, pristava se vzdy z druhe strany. To kolem hotelu je nekolik kilometru, takze to moc potiz neni. A tech odletu z Mauritia neni denne tolik (to neni Frankfurtske letiste) a ted to nepovim presne, ale je to asi 8 letu za den... Vic by me asi v Shandrani rusili ostatni turiste, takze jsem si nakonec vybral klidnejsi hotylek.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 některé cestovky viz Fischer atd jsou předražené a kvalita stejná jako nějaká jiná, levnější ;-) Spíš byla otázka myšlena tak, jestli někdo zná cestovku, která tam organizuje třeba super last minute.
Odpovědět
@alfred1 To ano, to už jsem poznala sama, na moje vyzvídavé maily pan Walter odpovídal během chvilky :-)...Máme s ním schůzku 3.4. v 16 hodin, tak potom dám vědět, jak jsme dopadli :-)
Odpovědět
@janneys Fisher, Cedok a podobni jsou minimalne o 20% drazsi nez BM nebo SvR. Na vlastni pest jsem se dostal na stejnou cenu jako BM. Last minute se tady asi moc nekonaji - tohle neni takova masovka, jako Turecko, Recko, Egypt, kde by cestovka mela na rok dopredu nasmlouvany cely hotel a nejaky charterovy autobus. Takze tady nemuzou jit nijak moc dolu s cenou (to spis ukazuje jak priserne predrazuji ty zprofanovane destinace).
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 BM? Co je to prosím za cestovku? Neznám tu zkratku.
Odpovědět
@janneys Blue Marlin tecka cz :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@alfred1 děkuji za typ :-) mrknu na to.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 tak na to koukám...a BM má ty ceny také dost nadsazené....proti odletům z Německa třeba přes Invii.
Odpovědět
@janneys No já nevím, ale nechávala jsem si dělat nabídku od invie a ceny byly o dost vyšší než u BM.
Odpovědět
Profilova fotka
@janneys my se take u BM dostali nejniz ze vseho. A kvalita komunikace a spoluprace nesrovnatelne vyssi nez jinde. Z jedne CK mi odepsali po 3 mesicich a strasne se divili, zeuz to mame zajistene. Jo a taky mi z x napsali, ze pod 100 000 se nedostanu na tyden nikam ani s polopenzi:-):-) Nezapomen, ze v cene je i svat. balicek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vam kvetnovym se to bliiiiziiii:-) ja chci taky:-) my mame jeste 3 mesice:-) jak vam postupuji pripravy?:-)
Odpovědět
@rozzaarka ja porad nemam ani saty, takze nic moc :-)). A odjizdime 1.5. :-))
Odpovědět
@ka6ka někdo tu psal, že ho hluk nerušil, že to je spíš taková atrakce.. my tam jedem v květnu, tak pak řeknu :-)
Odpovědět
@janneys pokud jsem to správě pochopila, tak ti jde jen o dovolenou a ne o svatbu.. pak se dá pořídit za cca 35 tis/osoba.. myslím,že jsem to viděla na Travelon... ale byl to nějaký penzionek nebo hotýlek na východním pobřeží, který je dost větrný..na to, že my byli na severozápadě a funělo tam jako o život, bych asi na východ nejela.. ale taky se dají pořídít zvlášť letenky a ubytování na vlastní pěst a tam myslím,že to vyjde v pohodě.. v Grand Bay nabízeli soukromníci pokoj az 15 EUR/den..
Odpovědět
@ka6ka My měli první půlku prosince a jela bych tak klidně znovu. V listopadu a prosinci tam kvetou stromy červeně a je to nádhera! Jsem ráda, že jsme tam byli zrovna v tomto období a osobně mám ráda, když je u moře hodně teplo, i večer.
Odpovědět
Profilova fotka
@ka6ka Ja koupila saty pres ebay za zhruba £40 a byla jsem s nima nadmiru spokojena. Prisly za 14 dni z Ciny. Doporucuju! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ka6ka V listopadu jsme meli svatbu my a bylo to super! Pocasi pralo, ale to stejne neovlivnis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon to je v pohode. Ja na tom s tema satama byla stejne :-) klasika,;vse na posledni chvili jak je u me zvykem. Muj ze me vzdycky roste :-)
Odpovědět
@bromlegirl presne, my krom prstynku pro me nemame nic :-). Ja uz mam saty doma dvoje, ale porad to neni vonco :-). Treti jsou na ceste, tak uvidime, jeste je cas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon ehm ??!! :-D:-D Rikas troje saty?! Co budes delat s tema dvojema? :-) Nejdou nejak upravit? Nebo ten styl proste nesedi? Kdyz mi prisly ty moje tak jsem byla prijemne prekvapena s kvalitou a provedenim. Pak jsem si je navlekla na sebe a ...vypadala jsem v nich jak sloup :-) Bohudik za sousedku, ktera mi je upravila tak hezky, ze jsem v nich mela i nejaky pas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pro Zuzku : promin, blbne mi na mobilu osobni posta :-( mne sla z toho vyberu pred svatbou taky hlava kolem. ..drive nebyl o na vyber nic a ted je to naopak :-):-) ty sandalky na egyptsky styl muzou vypadat taky skvele...
Odpovědět
@bromlegirl hi hi hi diky :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 tos nemas za co...jsem ti moc neporadila :-)
Odpovědět
@bromlegirl jsem hold vybíravá a udělala jsem si nějakou představu a víš jak, žádný takový nejsou (a nedělám si iluze, že budou), takže potřebuju mít na výběr a pak uvidim :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?