Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@bromlegirl :-D super, píšu si! :-) a co to je kaftan? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaftan...takovy ten plazovy tunik ? vypada to trochu jako delsi vzdusna kosile....:-)
Odpovědět
@bromlegirl Aha, no jo, už jsem si to i našla na netu. To jsem teda fakt v životě neslyšela. Ale nevypadá to věru zle. :-)
Odpovědět
@beag Kufry jsou otazka. Samsonite je kvalita, ale neco to stoji a ja zastavam nazor, ze ho na letisti stejne znici. Takze kupuju proste obycejne kufry kolem 1000Kc. Kdyz ho znici, tak si koupim novy. Lepsi nez resit, aby mi zaplatili rozbity kufr za 7000...
Odpovědět
@alfred1 No to sem si taky právě říkala, že budu pěkně na...., když koupím nějaký drahý a stejně o něj přijdu. Na druhou stranu mám trochu strach, abych ty levný dovezla aspoň do hotelu. :-) Takže díky za info, že i s těma se to dá přežít. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag ja takhle prisla o remen, hezky, kozeny k dzinam..mela jsem jej 10 let. Dali ho v Mauriciu na pas , ale ztratil se v nem... Nedostal se na druhou stranu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@beag vy uz to mate za par , ze? V breznu nebo dubnu? Alfrede, ty taky, ze?
Odpovědět
@bromlegirl Jojo.
Odpovědět
@bromlegirl Vzhledem k aktuálnímu stavu příprav si stále ještě namlouvám, že to je až v srpnu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@beag a jak jste teda daleko s pripravama ? :-)
Odpovědět
@bromlegirl Pockej remen... Jako mimo kufr, jen tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@beag chtela jsem se zeptat na totez:-D:-D jinak nezapomen 6 laku na nehty:-) ty tam budes potrebovat:-) mo, jse mzvedava na nas:-) do Turecka jsme ted v lete meli 21 kg oba dohromady a to jhsem mela hadru jak tamani v trznici:-)kazdopadne uz se vidim nas tuhle cestu:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@beag kdy a kam vlastne jedete?:-)
Odpovědět
@bromlegirl @rozzaarka Tak přípravy.... máme... 1) objednané prstýnky (měly by být na konci března, ale ještě nemáme vymyšlené, co si dát vyrýt) 2) včera jsem si objednala šaty (taky by měly být na konci března) 3) kompletně zaplaceno, dodané doklady (ale ještě se chci raději někde zastavit, jestli je můj pas opravdu platný, páč jeden jsem kdysi dávno nahlásila jako ztracený a nejsem si jistá, jestli to není tento :-D ) Toť vše.... takže chybí zavazadla, svatební boty a doplňky pro mě, komplet svat. oblečení pro přítele, letní oblečení, vymyslet účes, alespoň trochu líčení, podívat se na výlety a kam se vrtnem (Mauricius a Dubaj), atd. atd.... :-N Ale včera mě potěšila paní, která mi bude šít šaty - dá mi k tomu i vhodný obal, takže jsem mohla jeden úkol hnedka škrtnout. (Btw. říkala, že jsou to takový ty dlouhý obaly, prý se i dost blbě shání.... tak kdyby náhodou někdo tady sháněl, tak můžu dát kontakt - říkala, že jsou za asi 300,-). rozzaarko, a na co lak na nehty? Normálně ho vůbec nepoužívám a tak nějak jsem myslela, že akorát před cestou zajdu na pedi a mani a něco si nechám vyrobit. Asi myslíš, že se to tam rychle zničí? No to stejně nebudu umět opravit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 jo, dala jsem na pas prirucni zavadlo, vsechno kovove vcetne remenu ...vsechno prejelo pres sken ...krome toho pasku...
Odpovědět
@bromlegirl Jo taaak. U bezpecnostni kontroly... Uz tomu rozumim.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 dokonce museli zastavit ten pas... :-) vsude se divali... a stejne ho nenasli :-) ale uz jsem se z toho vzpamatovala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@beag lak na nehty byl vtip:-):-) ja si teda nehty budu delat sama, uz zacinam trenovat, ale vzpomela jsme si s tim baslenim na jednu kolegyni, ktera vzdycky bali pulku kosmetickyho salonu vcetne vsech nesmyslu:-):-)
Odpovědět
@bromlegirl Rozumim, ale nechapu to. Dyt ten scanner je dlouhy ani ne metr :-))) Tam se to prece nemuze ztratit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 by sis myslel, ze? :-) no mozna si ho nekdo nechte privlastnil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
super
Odpovědět
@beag Já měla v plánu jít na manikůru v hotelu den před svatbou, ani to tam nevycházelo draho, max. 300 kc, podle toho, co jsi chtěla. Byla jsem objednaná /bacha, bylo tam pořád plno, těžko se hledalo místo/ a nakonec jsem ten termín nestihla, protože se mi natáhla zkouška účesu a líčení. Tak jsem měla na svatbě neupravené nehty, prostě normální, ale až na tu jednu fotku s prstýnky je to jedno a zpětně to ani tak blbě nevypadalo. Dřív jsem si je dělat nechtěla, je to nepraktické.
Odpovědět
Já bych se toho cestování nebála, nám se neztratilo nic a kamarád dokonce omylem "propašoval" v příručním batohu nůž... zjistil to až po kontrole na Mauritiu a prošel s ním i kontroly v Dubaji - nedobrovolně, trošku se při tom zapotil:-) taky jsem hleděla, že to prošlo. Kufry máme oba za pětistovku a v pohodě přežily cestu. Já si je ale vždycky obaluju tím igelitem za stovku na letišti, nezničí se a je jistota, že se neotevřou nebo že je nikdo neotevře. Na Mauritiu se nazpátek daly zabalit taky, cca za 70 Kč.
Odpovědět
@kalkulka Proc ne :-) Kamaradka jela do Izraele na pas sve sestry. Je proste potreba byt dostatecne drzy. :-D
Odpovědět
@nikus30 jsme byli na horách, tak reaguju až teď :-)... už jsme se rozhodli, vypadá to na Le Victorii s BM - zjišťovala jsem ještě ceny jinde a BM je nejlevnější a i jejich přístup se mi líbí. Teď ještě doladíme termín, ale vypadá to na konec září :-)
Odpovědět
@alneha tak super :-) ,tak treba se tam potkame :-) my mame odlet 21.9 a navrat 2.10 :-)
Odpovědět
@nikus30 až uslyšíte jekot a neustálé žvatlání, tak to jsme my - respektive naše slečny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se ted vratila z ceske ambasady v Londyne a dojem byl pozitivni. Nechala jsem si tam uredne overit kopii oddaciho listu, zaplatila £20. Ted to musim poslat pro soudni preklad. Az budu mit preklad, tak si sjednam schuzku na matricnim oddeleni na ambasade a tam mi to poslou do Brna na zvlastni matriku, takze nemusim nikam trajdat. Pas a obcanku mi taky udelaji na ambasade. Trva to asi 3 mesice, takze v te dobe nebudu moct cestovat. Ta pani mi rikala at si udelam v dobe, kdy nepotrebuju nikam jezdit.
Odpovědět
Profilova fotka
uz nevim kdo resil vystup na Le Morne - p.Walter mi napsal, ze se musi objednat pruvodce, ale vylezt tam jde. pres jejich delegatku maji nejakeho, u ktereho to vyjde cca 1000/os...
Odpovědět
@rozzaarka Tak to se na to asi vykaslu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?