Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@nikus30 ještě jestli se všechno vydaří tak, jak si představuju, ale i kdyby ne, co na tom, hlavně že si to všichni užijeme :-)...Jsou to opravdu moc hezké šaty, budete mít určitě nádhernou svatbu - vás budeme pozorovat někde za palmou :-D :-D
Odpovědět
@alneha urcite vse klapne neboj :-) uz jste se nejak rozhodli ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@seny83 Myslis, ze bych teda mohla vyuzit ten czechpoint tady na Londynske ambasade. Sorac, ze to tu furt resim a tocim o tom furt jak o cervene puncosce :-) mimochodem meli jste krasne fotky. Mate je od Elliho? Lajkovala bych vice , ale asi se mi vybije blizko baterka na mobilu,;tak se na vsechny podivam az doma. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl no, ja nevim co je ten czechpoint a co nabizi, tak ti asi neporadim :-) ale jestli jde o neco na ambasade, tak to zrejme taky bude ok, ... jako stejne jestli ses v Anglii, tak to mas nejsnazsi, zkus tam najit nejakeho notare, nebo urad, nebo postu a nemel by snad byt problem s overenim, kdyz to mas jeste v anglictine...
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl ja kdyz overuju papiry v nemecku, tak taky jdu za notarem a je to raz-dva a neni to drahy, tady platim neco kolem 3 euro, jo a jinak fotil nas Elie, my jsme s nim byli moc spokojeni, snazil se co to slo, hlavne mel nervy na meho strycka, coz je co rict :-D a porad delal legracky, tak byla dobra atmosfera...
Odpovědět
Profilova fotka
...tak mne tu overenou kopii meho oddaciho listu udelaji na ceske ambasade za 10 liber. Jsem objednana na pristi utery.... ale ambasada zabodovala...pani byla v odepisovani na me emaily jako blesk :-)
Odpovědět
@bromlegirl tak to je super , já uz taky musím zkontaktovat ambasádu tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ze me si rozhodne neber priklad....ja mam na vsechno vzdycky dost casu... nebyt te pokuty tak asi dotedka nedelam nic ;-)
Odpovědět
@bromlegirl :-)) no a tu občanku , ti taky teda vyřídí na ambasádě ?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ale nejdriv si musim prelozit oddaci list a poslat do Brna...az potom vsechno ostatni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jak vidis, tezce zaostavam :-) dneska jsem to diskutovala se slovenskou kamoskou z prace....ta se vdavala v Anglii pred pul rokem a taky jeste nema novou obcanku, pas ...nic :-)
Odpovědět
@bromlegirl Ach Jo , já se na tohle vyřizování vůbec netesim :-((
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nikus30 chacha ja taky ne ....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 @bromlegirl Holky pomoc, dělam seznam "bez tohoto je to pruser":-) co na nej dat, abych nic nezapomela? poslat doklady p.Walterovi, mit aktualni pasy+ty preklady...???:-):-) co tam je dal?:-)
Odpovědět
@rozzaarka doplatit zbytek :-D :-D :-D no já myslím , ze tohle je to nejdůležitější ,pak to pojisteni ,ale na to je čas .
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 pojisteni si sjednej u p.waltera hned s letenkama. Jakmile je zaplatis, uz nejdou pojistit na storno:-)
Odpovědět
@rozzaarka no tak ty uz mame dávno zaplaceny :-)) takže nic .
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 tak si to storno na zbytek porid driv, nez to zaplatis:-):-) ono treba ceska ti to pojisti, ale naprosto se to nevyplati vzhledem k jejich pojistnym podminkam.
Odpovědět
@rozzaarka Ja si budu muset vyrobit seznam "Komu vsemu dat vedet o zmene jmena (nastavajici) a adresy (ja)"... Uz ted mam pocit, ze budu tak mesic litat po uradech, bankach, atd... Seznam "Co si vsecko vzit s sebou abych na nic nezapomnel" uz mam :-D A seznam "Co vse zaridit a zaplatit" byl diky bohu uplne kratoucky - neumim si predstavit co tam vsechno bylo byt to klasicka svatba v CR...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Rozzarko, krome pasu a paru, cd s pisnickama a svatebni saty... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl oprava: papiru ne paru :-)
Odpovědět
No já žádný seznam nemám a mám pocit, že jsme horcí kandidáti na ten prů*er. :-D Pokud byste si chtěli pro nějaký den vyplnit políčko s dobrým skutkem, tak mi nějaký seznam pošlete. :-N Asi tak 10 let se mi pravidelně zdají sny, že nedokážu zabalit, případně že mi něco zásadního chybí a tak... normálně noční můry.... dosud absolutně bezdůvodně, protože na toulavou dovolenou to zase taková hrůza zabalit není (a na jiných jsme nebyli), ale teď se ty můry začínají opravdu zhmotňovat.... :-S Fakt obdivuju lidi, kteří dokážou zogranizovat takovou tu normální svatbu tady v ČR (nebo spíš ty, které to baví a proto se tomu dokáží věnovat).... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag dokumenty, pasy, penize, pojisteni, saty, oblek na svatebni den, prstynky, cd s hudbou....to je to nejdulezitejsi...zbytek jako na normalni dovcu :-) Jo a boty do vody!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag tos mela videt moje baleni v listopadu, staci se vratit k listopadove diskuzi :-D to my meli nervy uplne v kyblu, stekali jsme na sebe pred odjezdem i den pred svatbou :-D:-D padly i takove prupovidky typu: " nevim, proc si te vubec beru :-D:-D"
Odpovědět
@bromlegirl Díky, ale právě ta poznámka "jako na normální dovču" je pro nás to nejtěžší. Zatím jsme jezdili jen potulnou dovolenou, kde vezmeš dvoje kraťasy, čtyři trička, pohorky a boty na přezutí. To tady je to... něco.... k moři, k bazénu, na snídani, na večeři, na výlet, do přírody, na kolo, drogerie, kosmetika.... už radši končím.. :-D :-D A to ani nezmiňuju to, že mě ještě čeká nákup kufrů, domluvit ušití šatů, sehnat kompletní svatební oblečení pro přítele, najít nějakou vhodnou hudbu, i nějaký ty plavky by to asi chtělo.... no nevím, jestli si to ještě všechno nerozmyslím... :-D
Odpovědět
@bromlegirl no, tak to u nás probíhá normálně, takže bych se divila, kdyby nás to s balením nebo se svatbou přešlo... :-D :-D
Odpovědět
@beag Tak to mas muj obdiv. Ja neumim jen na dovolenou takhle na lehko. Ja mam tunu tricek, kosil, shortek, kalhot, bot, ... 23 kg u beznych prepravcu mi stacilo na 14 dnu s odrenyma usima... Takze odeme asi seznam nechces :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag no presne :-):-) ja nevedela jak se vypravit na 12 dnu, tak jsem si vzala naprosto vsechny letni veci :-D nekecam. Jak vidis zase tak moc jich nemam.
Odpovědět
Profilova fotka
@beag ale kdyz to podle fotek beru zpetne tak jsem si vzala : dvoje plavky, 2 kaftany, dvoje lnene kalhoty, dvoje kratasy, jedny trictvrtecni kalhoty, 3 letni saty, asi 8 topu, 2 svetriky na zapnuti, rifle, 2 zabky, jedny vyssi boty a tenisky...to tak zhruba...Jo a nezapomen na spodni pradlo :-D
Odpovědět
@alfred1 No tak to právě od tebe ten seznam chci!!! :-D Sice si to vydělím třema, ale budu vědět, že to bude komplet. ;-) A kdybyste tady měl někdo nějaký tip, kde se podívat po kufrech, tak se také zlobit nebudu. :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?