Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak: http://www.novinky.cz/veda-skoly/2942... ze neuhodnete, kde to nasli???:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl účetní :-D
Odpovědět
Ahoj, mám prosbu. Plánujeme svatební cestu na Mauritius se dvěma dětma, máte zkušenosti s agenturou Svatba-v-raji respektive TABC ? Vím, že bych tu určitě nějaké recenze našla ve starších příspěvcích, ale popravdě se mi nechce prokousávat celou diskuzí :-)Děkuju
Odpovědět
@alneha Nekdo ma spatne zkusenosti, nekdo ma dobre zkusenosti. Co se cen tyka, tak je asi jedno pres kterou cestovku. Osobne mam s nimi zkusenost negativni a s cestovkou Blue Marlin (BM) pozitivni, ale kdybych tam jel na dovcu jen tak, tak kaslu na cestovku uplne (ale chce to znat jazyk a mit trosku zkusenosti).
Odpovědět
@alfred1 děkuju za reakci, poslala jsem poptávku i do Blue Marlin, hned se mi ozvali, doporučili hotel, moc příjemné jednání...Na cestovku kašlat nechci, protože mám dvě malé děti ( 8 a 2 roky) a nechci nic riskovat :-)
Odpovědět
Mám ještě jeden dotaz - počasí na Maritiu koncem záři? Máte někdo zkušenost?
Odpovědět
ahoj, můžu se zeptat, kolik vás vyšly překladných rodných listů? Nechala jsem to na poslední chvíli a poptala jen jednoho člověka, ten mi napsal 600 za normostranu (to je jako A4?). Tak jestli to je standard nebo mám ještě někoho pohledat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon my platili 700 za kompletni prelozeni obou rl. kdybys chtela, poslu ti kontakt
Odpovědět
@rozzaarka určo pošli, budeš hodná. Se mi zdá 600 dost, jestli teda je jedna normostrana jedna stránka
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon ja prave nevim, jak to kdo pocita, ale kdyz jsem komunikovala s prekl.firmama, tak mi vicemene vsude napsali, ze jeden rl by mel vyjit na jednu normostranu, takze 600 jeden, coz mi prijde hodne... ten nas byl Pavel Korman, udelal nam to v podstate behem dvou dni... odkud jsi? on pracuje v Pze
Odpovědět
@rozzaarka z Liberce.. zkusim mu napsat, jestli se to dá vyřídit korespondenčně.. a jestli se to stihne, musim to doložit do 6.3., brzo jsem si vzpomněla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon ty jsi taky strelec. zkusim nekde vyhrabat telefon:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka v poho, seš hodná, si ho vygooglim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon hodila jsme ti to do ip:-)
Odpovědět
@petabon My platili v Praze 400 za stranku a bylo to do tydne hotove. Bylo to pres tu agenturu, jak ji doporucoval pan Walter z Blue Marlin. Měl na ni předtím odkaz na svých stránkách nebo nám to poslal meilem.
Odpovědět
@petabon 600 za stranu je hodne moc. 2x RL= 4x strana (RL+razitko overeni RL) + 1x prekladatelska dolozka. rozzaarka to sehnala fakt za suprovou cenu, ja platil 1350.
Odpovědět
@rozzaarka On vam neprekladal to overovaci razitko na kopii RL? Ja teda nevim, jetli je to nutne, ale nam to prekladali.
Odpovědět
@alneha Zari = jejich jaro, melo by mene foukat a jeste nebude moc prset (nejdestivejsi je leden a unor). Vetsina lidi tam jezdi zari-listopad a brezen-kveten. Prosinec byva drazsi kvuli svatkum, leden a unor jsou hodne destive a cerven-srpen je jeich zima. V zasade tam ale nase rocni obdobi uplne neplati - teplota je tam vicemene konstantni cely rok.
Odpovědět
@alfred1 děkuju za info - dívala jsem se na tabulky s průměrnýma teplotama a srážkama - podle nic je září nejsušší měsíc, ale matou mě teploty, někde uvádějí 24 někde 26 stupňů. Mám strach, aby nebylo chladno :-)
Odpovědět
@alneha Jee my letime koncem záři 21.9 a jsme tam myslím do 3.10 taky přes BM. Já jsem loni v záři porad kontrolovala jak tam bylo :-) a v pohode me 25-27 stupňů naprosto vyhovuje . :-)
Odpovědět
@nikus30 Tak to jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo letí v září :-)...Taky nám vyhovuje teplota kolem 26 stupňů, máme dvě děti z toho jedné je přes rok (v době dovči jí ještě nebudou dva), tak pro ně je tahle teplota ideální. A taky chceme podniknout nějaké výlety a na to je lepší, když není úplné parno. Do jakého letíte hotelu? A budete tam mít i obřad? My jedeme jen na svatební cestu, svatbu budeme mít už 28.6.2013. Pořád ještě vybírám cestovku, ale vypadá to, že přes BM je nejlepší cena a taky jednání je super.
Odpovědět
@alneha jj na výlety ideální teplota , valeni na plazi mne bavilo kdyz mi bylo 18 :-)). Mame tam i obřad 24/9. Jedeme do hotelu Lé Victoria ,ten ma byt pry super pro deti ,nenabizeli Vám ho ? Já BM doporučuji ,osobni schůzka s p.Walterem byla taky super :-)
Odpovědět
@nikus30 :-) - ano, přesně tenhle hotel máme rozjednaný :-) pan Walter mi ho doporučil, mají s ním prý osobní zkušenosti a pro děti je výborný. A dokonce má BM o skoro 30 tisíc nižší cenu než nám nabízela jiná agentura. Přesně tak, válení na pláži už mě moc nebaví, chci, aby se holky někam podívaly, když už podstoupíme tak dalekou cestu :-)...A přítel je velký rybář, tak doufá, že se vydá na jeden den na rybolov. ....Nejspíš taky pojedeme na konci září, chtěli jsme jet až v říjnu, ale pan Walter mě přesvědčil, že cenově pro nás bude rozhodně výhodnější září a teplotně to není velký rozdíl.
Odpovědět
@alneha :-D :-D noooooooo tak 30tisic to uz je poradny rozdil:-) Tak pak dej vedet ,jak jste se rozhodli:-) s nami melo jet puvodne taky dite,( ne nase :-).tak proto tento hotel.Nakonec jedeme sami ,ale to vubec nevadi.Tak ,kdyby jste tam byli 24/9,tak by jste nam mohli odsvedcit svatbu :-) :-D
Odpovědět
@nikus30 :-D tak to by byla sranda :-D ....oni vám to tam vlastně budou odsvědčovat nějací cizí lidé, viď? Tak už by bylo asi jedno jestli cizí oni nebo my :-D .....já myslím, že si to tam sami určitě víc užijete, je to nádherný romantický místo - jsem zvědavá, jak to tam zvládnou ty naše dvě dračice, teda spíš jak je tam zvládne okolí :-D
Odpovědět
@alneha jj presne tak :-D ja myslim,ze tam jsou na dracice urcite zvykli :-D urcite vsechno zvladnou :-)
Odpovědět
@nikus30 tak já dám vědět, jak jsme se rozhodli a uvidíme, jestli se tam uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde si muzu uredne overit kopii meho oddaciho listu?
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha ve Victorce jsou na prcky zvykli.. tam jich bylo!! :-):-) Maji tam pro ne ruzne kluby, brouzdaliste ..a rodinne pokoje jsou krasne (i kdyz drahe jak svina :-)... dokonce v tech apartmanech i visely male roztomile zupanky pro male skvrnata :-)
Odpovědět
@bromlegirl :-) tak to je fajn, snad tam zkousnou i ty naše prcky :-)...rodinný pokoj mít nebudeme, budeme mít Superior Ground Floor, bude nám to muset stačit. Když vezmu, že někdo nemá ani byt o rozloze 60 m² a žije v něm pořád, tak my to těch pár dnů taky vydržíme :-)...můžu se ještě zeptat , měli jste tam boty do vody? Jsou potřeba?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?