Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ...to nevim, asi bych se stydela, kdybych je potkala. To ja mam kuraz jen, kdyz pisu. :-)
Odpovědět
@rozzaarka Pojištění si budeme zařizovat sami a ještě nevím přes co. Na to je času dost. Nevím, jestli budeme pojišťovat storno.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 kdyz jsem se divala na kralovskou svatbu tak me to uplne dojimalo a jeji svatebni saty byly krasne a originalni. Kdybych nemela svatbu v teplych krajinach,asi bych volila saty s rukavama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede tak jen kdybyste do storna sli, tak u cesky se ani neobtezuj:-)
Odpovědět
@rozzaarka Jj, dík.
Odpovědět
Profilova fotka
Venku kosa jak z nosa...potrebuju teplicko ...nebo leto!!!:-)
Odpovědět
@bromlegirl Normálně mám ráda zimu, ale tentokrát po návratu z Mauritiu mě fakt štve, už se nemůžu dočkat tepla. Vůbec jsem nebyla lyžovat, neláká mě to, chci prostě zpátky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka uplne ti rozumim. Tady je momentalne vic sedive barvy nez slunecniho svitu...kazdy v "depresi"...uz vim , proc lidi, kteri bydli v teplych krajinach jsou tak v pohode.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Jsem zvedava, ktera dalsi budouci nevesta bude mit posvatebni deprese. Po Mauriciu to byl pro me tezky anticlimax..
Odpovědět
@bromlegirl To jo, no my jsme to měly asi umocněné navíc tou zimou v česku a v anglii :) My se nechali inspirovat a na dovolené k moři už chceme jezdit v zimě:) v létě máš sluníčko i tady.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka presne to same jsme si rikali my!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka ..... i kdyz o pravem lete v Anglii bychom mohli opet polemizovat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Uz se nemuzu dockat na fotky a vypraveni z dalsich svateb :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak to plánujete po svatbě s příjmením? Jde mi o to, že chci manželovo a nevím, jestli ho můžu používat hned po svatbě, když český oddací list budu mít třeba až za měsíc a nový doklady za další třeba dva měsíce po svatbě. Připadá mi ale divný, že bych třeba v práci, kde budou klienti už vědět, že jsem vdaná ještě dva měsíce psala v mailech původní jméno a pak najednou až s dokladama nový. A hlavně se chci k manželovi hned hrdě hlásit, že jo. :-) Tak prosím nápady od těch, co je svatba teprve čeká a případně i o rady od už vdaných. ;-) Díky!
Odpovědět
@vikynka33 no ja planuju obe prijmeni,jen jeste musim zjistit ktere musi byt prvni,nebo jestli je to jedno :-) Ja bych novy prijmeni pouzivala hned ,ale jestli se to muze pouzivat nez dostanes oddaci list to nevim,ale zas nikdo nevi ,ze ten oddaci list jeste nemas :-)
Odpovědět
@vikynka33 tak jsem se docetla na strankach BM ,ze nove prijmeni se ve vztahu k uradum muze pouzivat az po vydani ceskeho oddaci listu. Tak v praci by jsi mozna i mohla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 Ja zacala pouzivat nove prijmeni hned po prijezdu. S tim samozrejme souviselo, ze jsem si musela zmenit vsechny platebni karty, ucty, magneticke karty.... uplne me dorazilo na kolika uctech.dokumentech ma clovek jmeno. Pas zmeneny jeste nemam, pac musim nejdriv na matriku v Brne. Spousta lidi se ale divila, ze si menim jmeno. Ted je moda si ho nechat :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jen tak od tematu... prdla jsem par svatebnich fotek na fcb, pac lidi remcali, ze je jeste nevideli... tak se nediv, kdyz je uvidis po ste ;-)))))) uz ty moje fotky musi lezt lidem na nervy (myslim tem, co je videli 100x jako ty :-D :-D :-D )
Odpovědět
@bromlegirl no me urcite na nervy nelezou :-D neboj :-D
Odpovědět
@bromlegirl a co obcanku ? ,jak to budes resit? Myslis na tu matriku do Brna? Tam se nemusi osobne ne ? Nevis jestli je tam nejaky casovy obdobi do kdy se musi vymenit doklady,aby to bylo bez pokuty :-) Protoze my pak budeme po svatbe jeste asi tyden v CR a to stihnu tak maximalne prelozit oddaci list a zajit na matriku v miste bydliste :-) No nic jdu napsat na matriku,mam nejak moc dotazu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 @bromlegirl Holky díky. Já právě asi začnu v práci používat hned nový, na úřady moc nechodim, takže tam změny nahlásím asi až s novou občankou a bude. :-)
Odpovědět
@vikynka33 jj ja bych to udelala taky tak,na urady taky nechodim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 No tak to se ptas uplne spatneho cloveka ;-))) nikdy nevim, co delat napred a jak to chodi na ceskych uradech uz fakt moc nevim. Vzdycky vsechno konzultuju s nasi mamkou :-)) Na obcanku jsem uplne zapomnela, abych byla uprimna :-)))
Odpovědět
@bromlegirl no me to potom doslo,ze ty nejsi ta prava :-) taky jsem v CR vzdycky jak Alenka v risi divu :-)
Odpovědět
@nikus30 Tak tohle mam i ve vetsine ceskych obchodu :-) De facto z "divu" ani nevychazim :-D
Odpovědět
@alfred1 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak jste oslavovali Valentyna? ...jestli jste teda oslavovali ?:-)
Odpovědět
Tak vymena obcanky je v cesku docela slozita :-( urednice neschopne, neustrihli mi rozek, ale zabavili celou obcanku!!! A pry ze pas je platny jen 3 mesice, to vim, ale ne od vydani oddaciho listu, ale data svatby 12.12.12 !!! Takze vzhledem k tomu ze bydlim a pracuju v nemecku mam ted fakt velky problem. Manzelovi ve vedlejsim meste ustrihli jen rozek. My ted resime najem bytu (na me) a nevim zda to pujde jen s pasem, kdyz tam neni zadna adresa. Ti me dneska tak na...li !! A do 12.3. musim mit nejaky novy platny a vyzvednuty doklad, jinak ani nemuzu pres hranice. To me dneska dostalo. Jo a pry jsem povinna pouzivat nove prijmeni uz od 12.12.12 !!! V olomouci na matrice mi to zakazali, ze to muzu pouzivat az s oddacim listem!!! Kazdy rika neco jineho:-( a na tom zalezi ten pas.
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Hrala sparta s Chelsea, takze muz byl v praci a prijem v 11 vecer:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka to je fakt hovadina nejvetsi... zavolam muzovi, ten jako policajt zna zakon o op. podle me ta kaca ti ho nemela co brat a pas plati pul roku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?