Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@rozzaarka a vy uz mate pojisteni zarizeny ? Kdy se chystas do toho Londýna , ze bych dorazila na otocku na kafco :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Kdy budes v Londyne?:-)
Odpovědět
@cleonaxy Děkuju, fotky máte nádherný, tak budu věřit, že i s námi si Ellie poradí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag jejdamane, ty vypada hezky i bez naliceni ( coz ja o sobe rict nemuzu)...budes krasna nevesta....:-)
Odpovědět
@bromlegirl Děkuju, jsi hodná, ale té poznámce o tobě nevěříííím! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl jedu s detma na poznavaci zajezd na konci kvetna:-) budeme tam cele dve noci:-D tesim se jak mala, je to 13 let co jsem tam byla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jojo, resila jsem to. co me trochu stve, ze je dost blby, ze letenky jsme platili v zari, tudiz uz nejdou pojistit na storno. to bychom to storno museli domluvit predtim. (allianz) Tak Honza resil se svoji pojistovaci babou z cesky a ti by nam to pojistili. jenze jsem se hrabala v tech jejich pojistnych podminkach a to jsou takovy smejdi... v moment, kdy by se me neco stalo a nemohla jsem letet, tak to neni ze vrati tu o dost nizsi sumu obema. Pokud se neco stane jen me, vrati ti jen za tu jednu osobu 80% stornopoplatku, max 64000. Takze si chteli nechat zaplatit 3,5 tisice za to, ze kdyz se jednomu neco stane, dostaneme zpatky 40 ze 100. tomu rikam kseft, kteremu se neda odolat:-) Kdybychom chteli, aby se nam vratilo z cele cestovni smlouvy, museli bychom se kazdy z nas dvou pojistit na tech 100 000, coz by bylo asi za 6000:-) Nakonec to delame pres tu allianz, kde sice pojistime jen ten pobyt bez letenek, ale pokud by se neco stalo jen jednomu z nas, vrati to z cele cestovni smlouvy, ne jen za osobu. letenky maji stornopoplatek asi 5000, pokud je to 48 hodin pred odletem, takze jsme se rozhodli, ze se proste nic nestane a kdyby nahodou neco, tak vic, nez 48 hodin pred odletem:-D:-D:-D
Odpovědět
ahoj holky, poraďte, který budete mít výlety? Zatím se mi líbí delfíni, lvi a výlet na nějaký ostrov s obídkem :-)
Odpovědět
@rozzaarka Jé, ty máš teda zjištěno, že když to přes BM pojistíš u Allianz, tak že jde ještě pojistit jenom ten pobyt a strava? Právě jsem si říkala, jestli to jde, když vlastně zájezd jako takový obsahuje i letenky (a ty už jsou dávno zaplacený). To bych nad tím ještě zapřemýšlela...
Odpovědět
Profilova fotka
@beag jj, pan Walter ti to zajisti:-) ale ty uz jedes ted nekdy, nebo az v tom kvetnu? Uz v tom mam bordel kdo kdy jede:-) mela bych si sem vyvesit nejakou tabulku:-D kazdopadne ber allianz pres p.Waltera, ma to levnejsi nez klasicka allianz. stravila jsem tyden nad ctenim tech podminek u jinych pojistoven, aby nam pojistili i letenky. Honza mi rekl, ze jsem magor, kdyz resim, jestli pokud se stane neco jednomu z nas, vyplati penize za jednoho nebo oba a nakonec se ukazalo, ze blazen fakt nejsem. Pry: "prece vystornuji smlouvu a z te se to vyplati. nebudou ti stornovat pulku smlouvy". logicky to sice je, nicmene praxe je trochu jina...
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon my polezeme na Le Morne:-)
Odpovědět
@rozzaarka Jasnočka, taky jsem na to koukala, že jediný, co přichází v úvahu, je ta Allianzka přes BM. Tak moc děkuju za info, že to jde roztrhnout a uplatnit to jenom na to ubytko. Ono totiž letenky se prý kdyžtak dají posunout i o pár měsíců dopředu, ale ubytko ne.... Takže letenky (i vzhledem k ceně) mě tolik netrápily). A ty už máš 100% zjištěno, že se na tu Le Morne dá vylézt (vyjít) bez vybavení a bez povolení?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@beag nekdo mi to tu napsal ze to jde:-D:-D ale napisu urcite jeste p.Walterovi:-) treba az mu budu posilat dokumenty nebo tak:-) letenky maji celkem inteligentni storno, pokud to nezrusis fakt na posledni chvili...
Odpovědět
@rozzaarka no tak diky za info,ja jsem jeste na to ani poradne nekoukala :-) a mas predstavou kolik to tak asi bude na osobu? Az budes mit nejake info od p.Watera ohledne Le Morne ,tak se podel :-)
Odpovědět
Tak to my riskovali a nic si nepojistili (teda kromě zdravotního před odletem). Nějak nás to totiž ani nenapadlo. Letenky jsme platili rok předem a zbytek 4 měsíce předem. Naštěstí se nic nestalo. Jen jsem měla pár dní před odletem černé sny :-) Brácha měl dobré zdravotní pojištění přes Českou pojištovnu, manžel přes Axu a další svědek přes BM, ale vše bylo jen zdravotní.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka tak az budes s detma pred branou do Downing Street tak si na me vzpomen jak tam dru :-D:-D muzes si dat nekde scuka, pokud nebudu nekde v cudu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl kdyz budu mit aspon chvili klid, bylo by to super:-) akorat do rodin se budeme vracet pry kolem 8 vecer a rano kolem 8 vyrazet, tak nevim, jestli se mi povede nekam utect:-) ale na downing pujdeme, to mame v programu:-) uz jsi videla prime ministra?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 my mame nejak 850 na osobu:-) ma na strankach tabulku:-) urco pak pisnu:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak to se da :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka obcas ho na chodbe potkavam i Clegga....vetsinou s tim nikdy nepocitam, takze misto "Good Morning Sir" reknu cela rozjevena "hiya" :-):-) Ne uplne profesionalni pozdrav. Minuly tyden, kdyz jsem tam na Service desk zastupovala a vracela se zpatky do 70 whitehall ( tam sidli Clegg a ministri) do naseho "pekla", tak jsem Camerona potkala s bandou ministru. Tak si predstav me v rukach tasky, na nohach tenisky....priste bych ho rada potkala, kdyz budu vypadat civilizovanejc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka moje kamoska taky obcas jezdi do Londyna ..uci taky v CR Anglinu. Vetsinou moc na tech vyletech casu nema, ale minule jsme se potkali pri obede na kafco ..na hodku... kde budete ubytovani? v jake casti?
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl ty jo, ty takhle potkavas smetanku:-) co tam vlastne delas? jeste nevim, kde budeme bydlet:-) ve ctvrtek jsem komunikovala s pani po mailu ohledne zajezdu a v patek mi zastupce priklepl datum. Zatim vim jen program a asi 10 casti, kde maji hostitelske rodiny:-) jakmile budu moudrejsi, urcite se ozvu:-) byla to fakt hura akce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka smetanku potkavam to jo ..i kralovnu ...ale my jsme pro ne service providers a oni nasi klienti, takze si nas nikdy "vazit " nebudou :-) Facility management je nevdecny obor :-D ja pracuju jako vedouci helpdesk tymu. Jsme 1. na rane, na druhem konci sluchatka, pokud si obyvatele ministerskych a vladnich budov chcou na neco stezovat, neco se jim pokazilo, neco nefunguje nebo neco potrebuji, at je to nefungujici zarovka, nefungujici vytah, zablokovane zachody, telefonaty ohledne ochrany, ruznych alarmu, rezervovani meetingu, priprava promitacek a notebooku na powering presence ...je toho vic ....
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka drive jsme meli krasny kancl open plan ...s vyhledem na Westminster...pred Olympiadou jsme se prestehovali do 70-tky ...chudaci nevedeli kam nas maji dat , tak nas prdli do suterenu(!!!!), do takoveho kamrliku (driv tam byl sklad)...je nas tam 5.. porad do sebe vrazime :-) sila!!! Rozhodne zadny luxus, ale diky tomu, ze je to takove doupe, tak nas tam z manageru nikdo moc neotravuje, protoze lidi trpi v nasem kanclu tezkou klaustrofobii :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon delfini jsou super ( Ja sice mela operacni problemy se snorchlem a brylama, takze jsem je nakonec nechala na lodi a honila se za delfiny bez nich ( kazdopadne oci jsem z te morske mela super zdesifinkovane :-D:-D byla to super ranni rozcvicka, tezky bootcamp:-D....Ponorka je taky super...pokud se v ni nic nepokazi ...jako treba nam .. se pokazil motor takze tam v ponorce nesla klimatizace a 20 min jsme se v ni jen tak houpali nez nas lod " zachranila"... vzhledem k tomu, ze na lodich mi je vzdycky soufl ...situace nebyla idealni :-D:-D jsem si tam natrenovala dychani zhluboka :-) az vyhrajeme ve sportce tak pojedeme zpatky a hezky to tam projedeme :-)
Odpovědět
@bromlegirl teda dobrej job mas :-) a vidis i Henryho s Kate nekdy ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no o tam.jestli je to dobry job bychom mohly polemizovat, ale jsem rada, ze ho mam, ze me furt bavi ( jsem asi jedina v nasem tymu, ktera tento typ prace nepovazuje za trest...:-) Kate a Willa ani Harryho jsem jeste nevidela ( ti jsou spis okolo Buckinghamu), ale rada bych,.jsou mi hrozne sympaticti fakt :-)
Odpovědět
@bromlegirl :-)) me jsou prave taky strasne sympaticti:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 vzdycky,.kdyz vidim Kate v telce, tak si rikam, ze s nou musi byt dobry pokec :-)
Odpovědět
@bromlegirl treba budes mit nekdy prilezitost :-) co Ty vis :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?