Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
myska: určitě si to užijete. Nenech se rozladit ;-) Užívejte sluníčka, koupání a svatby...
Odpovědět
Baruš a vy jste věděli, že se ve Victorii podepisují účty? Nám to tedy nikdo neřekl...
Odpovědět
Jinak se omlouvám-určitě jsem nechtěla nikoho rozladit nebo aby jste se snad něčeho děsily... :-( prostě jsem jen napsala naši zkušenost. Ale jak koukám, tak všechny nevěsty mají jen a jen pozitivní zkušenosti. My s milým jsme vždycky všude měli štěstí na nějaké perličky :-) Takže holky, vše bude určitě nádherné a moc si to užijete!!!!
Odpovědět
No nám říkal pan Walter, že u jiných to je, i když tam je nula. v shandrani ne. Patří mezi nejlepší full AI na ostrově, takže tam by asi jen lítali. Nevěděla jsem ale, že to je ve Victorii. Hlavní je, že tam byla nula :-D Na delfínech jste nebyli? Nevíš kolik stojí ten výlet?
Odpovědět
Ahoj holky Radce gratulujeme ke svatbě:) Taky to bude moje druhá:) Všechny po ránu zdravíme a těšíme se na fotky 8-)
Odpovědět
Ahoj Lucí nebo spíš dobré ránko. Taky už bzch chtěla nějaké fotky :-(
Odpovědět
ahojte baby, tak na tie fotky už aj ja čakám. každý deň nazerám či nepribudli nejaké :-D
Odpovědět
Holky musíme skandovat :-D
Odpovědět
Já sem moc ráda, že jsem se dozvěděla i ty mínusy, páč teď už jsem na ně připravená takže mě to nerozhodí a když bude vše ok tak to může jen přijemně překvapit :) A zítra už letíme.. Už to nějak začíná pomalu najíždět, jestli máme všechno a hlavně jestli se neztratíme na tom letišti, přestupujeme v paříži a s přítelem letíme oba poprvé :-D
Odpovědět
myška tak držím palce nech to všetko dopadne nad očakávania. ale určite to bude paráda ;-)
Odpovědět
MYsko to je paráda, už se vám to blíží. Já zapomněla do ktrého jedete hotelu a na kolik dní?
Odpovědět
Moc děkujeme. Jedeme do Le Mauricia na 9 nocí, ale vyšlo nám to blbě poslední den odjíždíme už v 6 ráno, takže ten den si tam moc neužijeme:( ale snad ty předešlé ano :)
Odpovědět
Článek se načítá
Aha tak to jsem zvědavá a snad nám sem aspon na chvíli pak hodíš nějaké fotečky 8-) pořádně si to užijte, a jaké máš šaty?? a co přítel?? pořád nevíme co tomu mému pořídit. Mně se líbí ty přírodní materiály a bílá barva.
Odpovědět
Já sem chtěla jen takové ty plážové obyč, ale pak jsem dostala nabídku od kamarádky co se vdavala před měsícem, že si koupila šaty asi za 20 tis a jestli chci, tak že mi je půjčí.. no tak jsem neodolala. Takže budu mít klasický svatební, pokusím se je vložit do alba ( jestli mi to půjde:)) a přítel má bílou košily s dlouhým rukávem a kalhoty bílý, něco mezi jeanama a pláťákama, nevím jak to popsat :) a půjdeme asi bez bot, páč u mě stejně nejsou vidět...
Odpovědět
myška ak sa ti podarí vložiť ten obrázok tak budeme radi ;-)
Odpovědět
No taky přemýšlím co na nohy. Možná jen nějaké nazouváky páskové na podpatku a pak se vyzujeme když tak. jinak co by si měl dát na novy přítel zatím netuším. tak se těšíme na fotečku.
Odpovědět
Mysko vyy máte svatbu v neděli??já myslela že o víkendec hse vůbec neoddává. Takže vy tam přijedete asi ve středu že??
Odpovědět
Barčo, na delfínech jsme nebyli. Plavali jsme s nima v Dominikánské r. Ale byl to silný zážitek-určitě to vyzkoušejte ;-) Myško, v Paříži je letiště velice přehledné, určitě se neztratíte. Z Prahy letíte jakou společností? My letěli ČSA a ty nám vytiskli palubní vstupenku jen do Paříže. Tak jsem zvědavá co řeknou Vám. Jo a ještě jsem zapoměla napsat, že ve Victorii žehlí svatební oblečení zdarma-ale tady asi stejně nikdo do Victorie nejede :-( Tak já se teda dnes přemůžu a zmenším pár fotek, ať Vám udělám radost :-) Chtěla jsem je vložit až budu mít všechny-čekám až mi Elie zašle jedno CD...
Odpovědět
Nene svatbu máme v pondělí 27.9. a 1.10 už frčíme zase domů..
Odpovědět
Leni přemož se 8-) Do Victorie jedeme my ;-) Mysko aha díky,my si dal isvatbu hned dva dny po příletu. Sice bude před svatbou frmol a moc se asi neopálím ale pak si budem jen užívat svatební cesty.
Odpovědět
P. Walter nám tohle poslal jako první návrh a hned jsme to přijali... Nějak jsme to neřešili, byl to asi taky první volnej termín v tom březnu když jsme to objednávali.. Myslím, že jedeme taky ČSA a máme hodinu a půl na přestup.. tak to snad stihneme..
Odpovědět
Jen je mi divné že ted všechny letíte přes Paříž-my na jaře letíme přes Dubaj. Mysko my měli první návrh s odletem v sobotu a svatba ve středu a pak jsme ji dali o den dřív v úterý.
Odpovědět
lucil aj mi letíme cez dubaj, ale ideme z viedne, to máme bližšie ako do prahy. my priletíme v pondelok a svadbu máme v piatok. keď všetky píšete že to máte tak deň-dva po prílete, tak som rozmýšlala že to posuniem, ale potom si hovorím že načo vymýšlať, trošku sa opálime a nič vlastne nezmeškáme. aspoň uvidíme nejakú tu svadbu v priamom prenose a budeme vedieť čo nás čaká. pôvodne sme mali v les pavilons termín 5.5. ale ten už v shanradni nebol volný tak p. Walter navrhol na 6.5. a vlastne aj tak už máme objednaného aj Elieho, takže kto vie či by bol volný taký termín aby ho mal aj Elie.
Odpovědět
lucil07 - jee nas tu viac :) aj my letime cez dubaj za 3 tyzdne :)
Odpovědět
dianka a ty ideš do akého hotela?
Odpovědět
vladenas - beau rivage
Odpovědět
vladenas: Tak focení s Eliem Ti závidím! Byla to legrace...
Odpovědět
Leni to jsem ráda že focení s Elieim je bezva. Taky ho mám objednané, sice je to drahé, ale zase si říkám, že tohle zažije člověk jednou za život tak ať mám pořádnou vzpomínku fe formě fotek. A jaký jsi měla ten balíček? Asi celodenní, když bjsi psala že přišel v 10, ale s retuší nebo bez? A jsou ty fotky fakt tak krásné? Aby to nebyly jen ty co jsou na webu u BM :-D
Odpovědět
Dianko jé to má náš starší synek 3 roky-15. října. Leni jdu kuknout do alba.
Odpovědět
Teda Leni vy jste krásný pár-jako z reklamy. A můžu se zeptat-jaké místo jste si vybrali na obřad a jestli je výběr těch míst pěkný???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?