Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@vede toho co maji SVR ,tak ten ma byt taky super,me bohuzel na muj mail neodepsal :-( my mame taky 50 retusi ,jak rikas staci to bohate.JJ dvojita svatba na Mauriciu mohla byt originalni :-) skoda.Vlozili penizky do bydleni,tak treba pristi rok ,ale to uz v CR. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede o tom Danielovi jsme taky uvazovali:-) skoncil na druhem miste:-) jinak s tim svr mas fakt kliku... me by taky stacilo zaridit formality + odpovedet na dotazy. Ale kdyz ti ze cca 7mi dotazu odpovi na 2 a to kvuli tomu musis posilat dalsi mail, uplne profi to nepusobi:-) a jak pripravujes? Ted je toho porad nejak hodne a vubec nemam cas:-( ale snad se to po vysvedceni uklidni:-) od nedele to mame jen 5 mesicu:-) kdy vlastne letite? 30.6.?
Odpovědět
@rozzaarka Myslím, že letíme úplně stejně. 29.6. Nám teď na pololetky navazují hned jarní, tak jakmile zmáknu tematické plány na příští pololetí a diplomy a propag.materiál na národní akordeonovou soutěž :-D, chci začít dělat oznamko, polotovar pozvánky na oslavu (nevíme zatím kdy a kde...), obarvit boty, upravit si pásek k šatům, udělat druhou variantu - mašli (pořád nevím, co bude lepší:-), ušít vlaječky na oslavu a na fotky konečně...Prostě doufám, že mi zbyde ve finále jeden den, abych něco udělala a nevím, co to bude:-) Dostali jsme podvodní foťák, tak ho teď testuje bratr v Egyptě, to je vlastně další zařízená věc. Tak postupně a v klídku domýšlíme a vymýšlíme. Myslím, že to obrátky začne nabírat na konci května, kdy už to bude fakt za pár...Ale to důležité už je asi vše zařízené, jen doplatit a zařídit pojištění. A na to je čas...
Odpovědět
@nikus30 Na novych strankach maji Elieho stale a ceny jsou stejne...
Odpovědět
@alfred1 to ja vim,ze tam je Elie porad,jen kdyz jsem koukala pred 3 tydny ,tak uz byli balicky jine,mozna uz to zase zmenili :-) ale koukam,ze balicek bez retusi za 600e je pryc,asi to nikdo nechtel :-)
Odpovědět
@nikus30 Teda tak, varianta, kterou jsem zvolil, tam je a za stejnou cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
Samozrejme beriem nazor kazdeho... Mozno len v Brne SvR su taki, ze si asi oni vzberaju klientov. Ono to byva zvacsa o pristupe jednotlivcov a nie o spolocnosti. Len som chcela poukazat, ze v dnesnej dobe si ma clovek z coho vyberat. Neviem ko to je s BM, ze vyradili lacnejsie hotely z ponuky a ci ste kontaktovali p. Waltera kvoli tomu, ale myslim, mam taky pocit, ze by nieco zhodne nasiel. Uprimne so mnou mal teda trpezlivost, prebrali sme asi 6 hotelov kym som si vybrala a v nabidke nam ponukal rozne aj tie lacnejsie. Nakoniec sme sa rozhodli pre nieco ine, ale do toho nas urcite nenutil. P.Walter je sice obchodnik to ano, ale urcite ma na svedomi aj svoju povest.
Odpovědět
@vbakosova Nene, presne stejne (ne)funguji i v Praze. V Cechach proste jeste nekteri zamestnanci uplne nepochopili, ze zakaznik je neprisel obtezovat, ale ze jim prinesl jejich vyplatu. A podle toho by se meli chovat. Zlate Rakousko...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar decka. "Backlight" ( nasi fotografove) ted vytvorili malou ukazku (sestrih) svateb, co fotili na Mauriciu a dali to na You Tube. Jmenuje se to "Best Wedding Video Mauritius ( Christopher Barry)".. dali tam i ukazky z naseho mini videa...tak se muzete mrknout :-)
Odpovědět
Toto video je v Německu nedostupné. Tuto hlášku miluju.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka jakto?
Odpovědět
@bromlegirl To je super video!!!! ;-) My jsem si to chtěli zjednodušit, tak jsme nakonec v BM objednali Ellieho, ale tak teda nevím, jestli jsme hooodně neprohloupili! No, kdyžtak budu koukat na ta vaše videa a fotky a sebe si tam pak jenom představím, noooo. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@beag podle toho,co jsem videla, jste urcite neprohloupili. Ellie dela taky super fotky :-)
Odpovědět
@bromlegirl Děkuju, hned je mi trochu líp. :-D Ale stejně je mi jasný, že takhle krásný to nebude, jsme oba totálně antifototypoidní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bude. Taky jsem mela bobky a dopadlo to dobre. Dobry fotak udela z lidi zazraky :-)
Odpovědět
@bromlegirl :-D Tak jo, budu ti věřit. No máme v tom balíčku i nějaký fotky s retuší, tak snad s tím programem umí i ty zázraky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Karkulka mela Elliho ne? A jeji fotky byly skvele!!!! Videlas je?
Odpovědět
@bromlegirl Bohužel ne, našla jsem si jí, ale nemá tam žádná alba vidět. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@beag nebo se mrkni na fotky od cleonaxy... taky mela myslim, jestli se nepletu, Elliho... a vypadala skvele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag bych chtela vedet, jak dlouho fotakum trva udelat video na hudbu... aby vsechny pohyby do te hudby pasovaly... to musi byt fakt kumst....:-)
Odpovědět
@bromlegirl Jé no jo, cleonaxy má fakt krásné album. Já jsem na Ellieho koukala i na jeho webu, ale tam nějak tak předpokládám, že si dá jenom tu nejlepší práci. Takže vidět to takhle "reálně" je to pro mě mnohem cennější. :-) S tou hudbou máš naprostou pravdu! Asi na to fakt musíš mít vlohy... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag nepotrebujete tady nekdo sponky do vlasu (svatebni) - takove kvetinky? Ja je mela naplovane na muj svatebni uces, ale pac jsme ho naposledni chvili zmenily, tak jsem je nepouzila... a patrne uz nepouziju. Bylo by to zadara. 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka a nejde ti to ani pres tento odkaz? http://www.backlight.mu/video/unique-...
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( :-( :-( ja chci jet zpatkyyyyyyyyyyyyy na Mauricius!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
... jak ji na tom videu ten zenich rozvazuje ten strevic... to vypada tak romanticky! :-)
Odpovědět
@beag Ellie byl naprosto skvělý, my ho měli a vůbec nelitujeme!!! Fotky jsou překrásné, focení s ním byla sranda, na všech fotkách jsem úplně rozzářená a manžel i svědkové taky. Fotky jsem ukazovala mnoha lidem, naposled tento týden v práci a první otázka je vždycky - Vy jste měli profesionálního fotografa, že? Jde to poznat... a pak mi říkali postřehy, podle čeho to poznali :-) Takže určitě nelitujte, já bych si ho vzala znovu.
Odpovědět
@bromlegirl Na youtube v německu bohužel nefunguje spousta videí, ani filmy :-( mají to nějaké blokované. Ten druhý odkaz funguje, ale píše mi to, že to video nejde spustit :-( .... is not allowed to be played in embedded players. Já tomu nerozumím o co jde, manžel tu není, ale za týden se ho zeptám a třeba to rozjede, jsem zvědavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag já jsem hodně nefotogenický typ a když se mám fotit, tak jsem vždycky nervózní a nepřirozená...Byla jsem ráda, že jsme měli Elieho, protože ten mě z té nervozity hned ze začátku dostal a pak udělal takhle krásné fotky, dopadlo to nad moje očekávání a při focení jsem se uvolnila...je to profesionál a určitě nemusíte litovat, že jste si ho vybrali... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede zarizuje ti pojisteni svr nebo si to delate sami? a pres jakou pojistovnu? MEli jsme s tim celkem "problem" a treba u cesky jsou ty jejich podminky tak stupidni, ze nema cenu pojistovat storno, pokud nezaplatis na kazdeho pojistku na celkovou cenu zajezdu...
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl to video backlightu je bozi:-) tebe se styska po Mauri? naprosto ti rozumim:-) jinak - pojedu do londyna:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?