Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 me omlouva, ze matematicky vzdelana nejsu, tak mam hlavu v oblacich :-)
Odpovědět
@bromlegirl Ja teda moc alkoholik nejsem, ale na ochutnavani se tesim 8-)
Odpovědět
@bromlegirl Ale je pravda, ze kdyz jsem si zkusil projet cisla co losovali v lednu proti nasemu datu svatby, tak bych vyhral 3x (ikdyz teda celkem drobny).
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 sousedi si z me alkoholicke tolerance delaji furt prdel..hlavne co se stamprli tyce...holt jsem odkojena na slivovici ...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Taky zkusim. vsadim si dnes :-) 300 000 liber by nam stacilo...zaplatili bychom dluhy , hypoteku ....:-)
Odpovědět
@bromlegirl my taky sazime v Irsku ,kazdy tyden.Musi to byt na ostrovech narodni sport :-)) name v praci skupinku 6-7 lidi a sazime uz tak asi 4 roky . Sem tam to neco hodi ,to pak nekam vyrazime :-)) ale zatim nic velkyho:-(( a Michal taky sazi dost casto ,ale zatim tak nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl my taky vybirali podle ceny:-) Puvodne Mauricia nebo Victoria. Mauricii jsme zavrhli hned a chteli jsme taky Victorii, ale pak p.Walter vytahl Dinarobin za vicemene stejny penize a k tomu rekl, ze tam nepotkas ani zivacka, tak to byla proste pecka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Stanko prosim, jak se tam u vas rika obalu na saty? zkousim vsechny mozne kombinace a na ebayi mi to nic nenachazi, tak jsem asi jeste neprisla na tu spravnou:-):-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl beru zpet, dress cover asi zabralo:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka ...nebo wedding dress storage bag :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl dekuju:-) treba to najde neco lepsiho:-) zitra to zkusim, dneska uz jdu spat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka zkus krome ebay i amazon...tam to maji taky za levnejsi ceny...x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bromlegirl amamzon je neco jako ebay? ja myslela, ze tam jsou knizky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Janco , maji tam spoustu jinych veci... dokonce i svatebni saty, parfemy, pekarske nacini ...Kupuju pres ne naprosto vsechno!!!Kdyby vedeli jak jsem jim oddana ,tak by mi dali aspon 50% slevu.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl lepsi nez ebay, jo?:-) a funguje to na stejnem principu - ruzni prodejci a nebo je to jeden mega internetovy obchod? asi se tam taky juknu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka oboji, muzes koupit nove i starsi veci. rozdil je v tom, ze je tam dana cena uz od zacatku. ebay je obcas levnejsi, takze kombinuju oboje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl a postovny je taky nekdy zadarmo, nebo se plati? Stejne obcas na ebayi nechapu, ze koupis neco za 2usd a postovny je free. nechapu, jak na tom vydelavaji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka postovne vetsinou platis, do zahranici asi 100%..
Odpovědět
@rozzaarka To je vetsinou z ciny, tak je to zvlastni pripad. Cina postovne sponzoruje (je to forma dotaci, aby se jeji produkty prodavali co nejvic). V USA je zase bezna "flat rate" a ruzne boxy, ktere stoji par $ bez ohledu na to, do ktere zeme to je, a kolik to vazi, pokud se to vejde do dane krabice...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 jo aha:-) tak to maji kliku:-) dik za info:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cez vikend sme boli s priatelom na svadnom veltrhu v Brne. Podla organizatorov, ucastnikov atd... to malo byt nieco velkolepe. Moje ocakavania neboli splnene ani zo stvrtiny. Chcela som si vybrat svadobne saty - ked tie nie, tak aspon insiparciu. Bola som zdesena - nuz asi som moc narocna. Bol tam stanok aj so svadbami v zahranici - Svatba v raji... Ich stanok by nezaujal ani keby tam bol jeden jediny... Nie to, ze bol nezaujimavy, ale po celu dobu, co sme tam boli - cca 2 hodiny u toho stanku nebol nikto kto by sa potencionalnym klientom mohol venovat. Neviem si predstavit, ze by sme si ich vybrali, asi by som nemala take kludne spanie ako s BM - asi to znie ako reklama :) :) :), ale je to moje presvedcenie...
Odpovědět
Já pořád tak přemýšlím, co potřebujete víc, než že vám cestovka zařídí zájezd a svatbu? V našem případě mi přístup TBC bohatě stačí, nepotřebuju nic víc. Doklady mám na všechno, co potřebuju vědět, mi zodpoví (odpovědi na mail mám většinou do půl hodinky), vše zařídí. Bez problému. A vzhledem k objemu zájezdů, které organizují po celém světě, ve mě tu důvěru budí...A teď se do mě klidně pusťte. Když se zařizuje normální zájezd přes cestovku, tak proběhně mnohem míň konverzace a nikdo se nad tím nepozastaví. Asi jsem jiná, ale nepotřebuju mít tisíc keců okolo, hlavně, že vím to důležité. Nebyli jsem nikde osobně, veškerá konverzace probíhá přes maily a s ní není problém. To, že se někde někomu nevěnují, nemohu tedy soudit. Přes mail se mi ovšem věnují pro mě dostatečně. Co by pro mě bylo rozhodující, je cena. Asi mívá BM lepší ceny, ale my vychytali slevu u TBC a máme to za podstatně nižší částku. Asi klika.
Odpovědět
Profilova fotka
@vbakosova sdílím s tebou stejný názor...minulý týden jsme byli v kanceláři SVR, paní nám dala letenky a všechny potřebné věci, už to byla poslední návštěva před odjezdem. Ptali jsme se ještě na nějaké věci a bylo na paní vidět, že moc neví...i na mapě jsem jí musela opravovat kde co je...kolik stojí celodenní taxík nám nebyla schopná říct...nedělalo to moc dobrý dojem, pak jsme se ještě ptali na jeden výlet jestli by nám nemohla o tom něco víc zjistit, řekla že jo, že nám dá vědět po emailu, týden pryč a žádná zpráva nepřišla, tak jsem jí psala, jestli nám něco zjistila...poslala mi dva internetové odkazy, které jsem si mohla najít sama a k tomu dopsala, že v hotelu nám to jistě zařídí....
Odpovědět
Pokud nemá někdo zájem se pořádně postarat o své zákazníky, slušně odpovědět na emaily a vědět přesné informace o tom, co sami nabízí, tak jim své peníze a tím pádem i svatbu nesvěřím. První dojem je důležitý, SvR mi neodpověděli na email a tak jsem šla k BM, kteří tu měli mimochodem skvělé reference a my s nimi byli taky naprosto spokojeni. Zkratku TBC neznám, nevím, co to je za agenturu.
Odpovědět
@kalkulka TBC je v podstatě SvR. A my s nimi opravu nemáme potíže, na maily reaguje slečna okamžitě, na co se zeptám, odpoví. Takže pro mě bez problému... Na BM mi naopak vadilo, že mi někdo nutil to, co nechci. Btw, koukala jsem, že už úplně vyřadili z nabídky ty nejlevnější hotely. Asi jsem pro pana Valtera nebyla dost dobrý zákazník. Ale to už je jedno. Ať si každý vybere, co mu vyhovuje...
Odpovědět
@vede jj to mas pravdu ,levnejsi hotely jsou pryc a dokonce I balicky fotografa Elieho se pozmenili :-)
Odpovědět
@nikus30 víc peněz? To má výhodu takový fotograf, když ho takhle doporučují cestovky. SVR mají taky svého. A přitom jich tam je tolik:-). A někteří mají i lepší fotky, co mi tak přijde...Chtěla bych být svatební fotograf na MA, to by mě bavilo. I když je to asi pořád stejný...
Odpovědět
@vede no kdyz jsme rezervovali balicky my ,tak tam meli za 600€ , 650€ , 700€ a vys . Ted uz nejlevnejsi prave za tech 700€. Mas pravdu fotografu je tam dost ,hlavne v hotelech ,tam to musi delat kazdej ,protoze Ty fotky nic moc.ti nehotelovy jsou urcite lepsi :-). Ja jsem sama nekolik kontaktovala,nekteri se ani neobtezovali odepsat a nekteri byli treba za 500€ ,ale za kratsi dobu ,takze ve finale na stejno.a Elie byl jediny kdo nenavysoval cenu pro dvojitou svatbu ,kdyz Mel jet muj bratr ,ale ti bohuzel nejedou,takze dvojita svatba nebude :-(
Odpovědět
@vede a koho maji vlastne svatby v raji ? :-)
Odpovědět
@nikus30 No, hotelového bych nikdy nevolila. Ale když jsme hledali, našli jsme. Myslím, že dobře. To se uvidí:-) Kontaktovali jsme dva, jeden je v době naší svatby v Evropě. Doporučil nám shodou okolností toho, kterého jsme kontaktovali jako druhého. Vyjde nás na 350 euro. Základní balíček. Ráda si s fotkama hraju sama, takže nám 50 upravených stačí (to bylo minimum), zbytek dostaneme na DVD, tak ty si případně upravím sama. Je na půl dne, tak mi to přišlo fajn...SVR mají nějakého Daniela Villierse. Škoda, že nemáte dvojitou svatbu, to by mohlo být supr. Bratr se nežení nebo zvolili jinou variantu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?