Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 my to resili spolu, takze jsme meli prostor pro vyjadreni oba:-):-) sice to all inc na piti mi bude asi malilinkato chybet, ale stejne je to parada:-) stejne pijeme jen vodu a Honza max pivo za den:-) ja uz chci jet:-)
Odpovědět
@rozzaarka Ja se zasadne k jinym cechum v zahranici nehlasim. Vetsinou hrozi riziko, ze jsou to ... no jak to rict... "synove a dcery venkova". Ale jinak se mistnim rad a hrde hlasim k ceske republice pripadne k ceskoslovensku, coz miva i celkem dobrou reputaci...
Odpovědět
@rozzaarka Na to take spoleham, ze v drazsich hotelech bude sance na potkani cechu vyrazne nizsi 8-) To nemyslim vubec nijak povysene, nebo tak neco, ale prijde mi, ze takova bezna ceska vlastnost je urputna setrivost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka já taky, už se nemůžu dočkat a jak je teď hnusně a já kouknu na fotky moře a pláže..... ;-) ůplně jsem se zasnila :-) a venku máme teď tak 30cm sněhu, fuj ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 No, otazka je, jestli si pomuzes distancem jen od cechu:-) ted jsme byli v Turecku s nemeckou CK a byl to fakt pekny 3* hotel, spis bych mu dala 3,5 a byl prevazne pro nemeckou klientelu. Pro cechy byl na invii tenhle zajezd za 20,5 na hlavu, coz za 3* v Turecku malokdo da, takze jsme tam potkali za cely pobyt jen jednu ceskou rodinu. A ze by ti nemci byli kdovijak sofistikovani jsem nevsimla:-) spis naopak:-) v moment, kdy bylo 18:55 a od 19 byla vecere, tak se tam strkali, cpali, aby jim nahodou neco neuteklo (jidla tam bylo takovy mnozstvi, ze i kdyby jedlo 3x tolik lidi, furt by se ze zbytku nakrmily 3 rozvojovy zeme). a to bylo pri kazdym jidle, coffee breaku, svace... no fakt des. A ze by umeli treba jen rict DEKUJU cisnikum za to, ze jim odnesou talir od stolu? Neeee, pus by jim upadla:-) kdyz jsme cisnikovi podekovali, tak mu prekvapenim malem vypadl z ruky talir...:-) takze ono si asi nevyberes:-):-)
Odpovědět
@vikynka33 Me se snih libi - nejhnusnejsi je brecka a holomraz... Kdyz je snih, tak vypada krajina krasne - vsechno je takove uklizene a neporadek schovany pod snehem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 o snehu mi ani nemluv... dneska rano jsem z toho byla naprosto mimo... deti ve skole samozrejme myslely na uceni a ne na to, jak budou odpo stavet snehulaky, koulovat se a bobovat:-) a brodit se tim... fuuuuj:-) ale za mesic jedeme na 3 dny na hory, tak tam doufam snih vydrzi:-)
Odpovědět
@rozzaarka Nepomuzes :-) Kde nejsou cesi, tam jsou rusove, kde nejsou rusove, tam jsou nemci a kde nejsou nemci, tam jsou anglicani :-D Ja to vim, ale musim doufat...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 tak my taky setrime, kde se da, protoze s hypo a dvema platy statnich zamestnancu to neni na mauricius kazdy rok:-) cesi proste vetsinou neberou tolik, aby si ty drahy hotely mohli dovolit. my taky pocitame s tim, ze tohle je nase prvni a posledni takova dovolena:-) teda pokud nevyhrajeme ve sportce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 no, sníh sice vypadá hazky, když máš třeba volno a jsi na horách, ale ten namrzlej rozježděnej hnus, co je už dva dny na silnicích krajského města, kterej nikdo neodstranil a o chodnících, kde se brodíš tak 10-15 cm rozťapaný bílý břečky ani nemluvim :-( to fakt žádná krása není :-) :-o ale přijeď se klidně podívat a užít si to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka sice oba děláme u soukromníků, ale platy budou tak odpovídat tomu státnímu sektoru :-) takže pro nás taky první a asi i poslední taková dovča, ale hodláme si jí pořádně užít! ;-)
Odpovědět
@rozzaarka Sazite? :-) No tak ja se tam chci urcite jeste nekdy pak podivat, ale asi do levnejsiho hotelu a treba na kratsi dobu, takze pak se ta cena smrskne v pohode na polovinu co ted.
Odpovědět
Článek se načítá
@vikynka33 Ja na snehu strasne rad jezdim autem :-) Me to proste bavi 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 máš můj obdiv, já se dneska i včera skoro modlila, ať dobře dojedeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 nesazime:-) spis premyslim, kde si bokem privydelat nejakou tu kacku... uz ted jsem si ve skole vzala jeste jedno patro na uklid, aby nam to hodila nejaky penizky.taky bychom radi cestovali, ale proste to stoji moc penez, tak to resime v rozumne mire:-) svatba je vyjimecna udalost, tak si "povyrazime z kopytka" a pak uvidime, na co bude casem, az se rozrosteme
Odpovědět
@rozzaarka No ja tedkon jednou, poprve vsadil (a nevyhral).
Odpovědět
@rozzaarka Tak to my právě vybírali hotel, kde je živější letovisko a kde to žije i na pláži (Hotel Le Mauritia a záliv Grand Baie nám to vše splnili). I na dovolené jezdíme do rušnějších letovisek, jinak bysme se asi unudili, máme se rádi, ale jen koukat sami na sebe bysme fakt nevydrželi :-) My téměř alkohol nepijeme, já vůbec a manžel sem tam trošku. Tentokrát tam ale "testoval" všechny koktejly na lístku odshora až dolů, nevím, kolikrát to takto projel :-) Ke konci už si objednal vždy jeden a pro jistotu přinesli rovnou dva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka :-D no, my prave radi klid. Misto, kde se da delat spousta veci to jo, ale ne hlava na hlave:-) Kdyz nam p.Walter rekl, ze do Dinarobin prijedes a zeptas se "kde jsou lidi?", Honza se vylozene rozpustil a bylo jasno:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 vcera v Anglii cely den snezilo a kupodivu, svete div se, vlaky nebyly zrusene... Loni, predloni a pred 3 rokama tu napadlo 10cm a byla to narodni pohroma....ale i tak snih miluju, tu brecku uz mene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Ja se k Cechum hlasim jen, kdyz vidim, ze tam je vzajemna sympatie...nabavim se s nekym jen proto, ze je z Cech ( to aplikuju i na Anglicany)...my na Mauriciu potkali fakt mily cesky par, ale ani oni ani my jsme Cechy jen tak nevyhledavali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 to my sazime kazdy tyden :-) jak se v Anglii rika " you have to be in it to win it " nebo v CR " kdo nehraje, nevyhraje " ... aneb nadeje umira posledni...Kazdy tyden mame v kanclu debatu co udelame az ten milion vyhrajeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Vydrzat, vydrzat!!! Treba jednou vyhrajes :-)
Odpovědět
@bromlegirl Heheh, Ja mam ten problem, ze jsem matematicky vzdelan a proste se nemuzu prenest pres to, ze vim jaka je pravdepodobnost, ze bych vyhral ;-) No, taky se me pritelkyne zeptala, jestli bych jeste pracoval, kdybych vyhral 200 mio. Pracoval, jinak bych se unudil k smrti.
Odpovědět
@bromlegirl Ale preju vam abyste nevyhrali, jelikoz "stesti ve hre, nestesti v lasce" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ja si hotel vybirala podle obrazku, fotek, a pak podle svatebniho balicku ...na to, jestli je to rusny nebo nerusny hotel jsem se ani neptala :-) museli jsme se vtesnat do rozpoctu.. kdybych vedela, jak je jednoduche si urcite veci dokoupit na miste, tak bych asi vybirala jinak, ale meli jsme stesti, ze jsme se fakt nemeli o nic starat a Ke Victoria byla presne podle naseho gusta.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 treba zmenis nazor az ho vyhrajes. Nekdo ten milion vyhrat musi :-):-) nebo se prestehujte kolem Manchestru ...tam nekdo vyhrava furt :-)
Odpovědět
@bromlegirl Co se da koupit na miste? To by me zajimalo. Jako vylety a tak nebo jeste neco?
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 diky jsi hodny :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 vylety, ty veci, co mas v balicku atd ...my jsme treba meli zaplaceneho hoteloveho fotografa , ale muj furt syckoval, ze hotelovy bude o nicem, pac ten uz asi 100 let dela fotky stejne bez nejakeho napadu... tak jsme si tyden pred odjezdem rezervovali backlight. Nejdrive jsme si chteli nechat hoteloveho na video, ale pak jsme usoudili, ze backlight a hotelovi by se vedle sebe motali, tak jsme ho vypustili a koordinatorka nam nabidla alternativni veci....
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka no ja jsem si na Mauriciu vypestovala solidni odolnost vuci alkoholu :-) na koktejly jsem teda nikdy moc nebyla, ale meli tam dobre vina a jejich vanilkovy rum je taky bomba...:-) bohu dik za all inclusive :-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?