Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@bromlegirl urcite jdete do toho , presne jak rikas ,zastavit si kde chces .muj by jezdil domu autem porad ,Kdyby to slo a nebylo tak drahy ,strasne ho to bavi :/)) Ryanair jsou smejdi nehorazni a letenky uz tak levny taky nejsou! Ja Ted litam s Aerlingus do Prahy ,neni tam velky cenovy rozdil a servis a menu na jednicku . :-)
Odpovědět
@bromlegirl ne ne nebylo to tak strasny ,ale pak mas jeste ten vlak a pro nas Ferry navic ,tak to naskace.hmmm do Danska bych taky zajela :-)) Tim autem jedeme pres Londyn ,se v zari stavim :-)) nebo spis okolo Londyna
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 planuju cestu domu ted v unoru, tak to mozna taky vrznu pres Prahu a ne pres Brno.... diky za tipa :-)
Odpovědět
@bromlegirl :-) A co easyjet ti litaji do CR ne ? Mas zkušenost ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 az budes v Londyne tak dej vedet... pracuju v uplnem centru, bydlim v Kentu.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 litaji litaji ..taky do Prahy... jsou malinko drazsi nez ryanair, ale zdaji se mi lepsi :-)
Odpovědět
@bromlegirl určitě se chystám ,měla jsem v planu loni ,ale nevyšlo to :-( tak snad brzy , Londýn mi chybi :/) to Ja bych se pak určitě ozvala :-)
Odpovědět
@bromlegirl aha ,no tady z Irska do Prahy jen Aerlingus .Ryanair to zrušil před par lety ,maji jen Bratislavu .
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 My pred 2 lety jeli do jihovychodni Francie autem. Byla to skvela zkusenost i kdyz nas bylo v aute 5. 4 dospeli a jedna sedacka s ditetem...vezli jsme s sebou spoustu kramu, bagly v kufru,.pod nohama, okolo nas...ted ta detska sedacka. Byli jsme tam stesnani jak sardinky a ke konci cesty jsem myslela, ze mi upadnou pulky :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 urcite. prespis :-)...
Odpovědět
@bromlegirl :-D Tak Jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Tak nejak som dufala, ze ten notar nebude tak nutny. Co uz dnes mam v praci toho hodne, ale cez obed budem teda zhanat notara. Vdaka.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Asi zacnem pisat prispevky az kym sa dostanem na koniec. Takze poseldne slovo - vyhrava Czech Point, co sa tyka overenej kopie :) a original budem mat so sebou. Ja viem, zbytocne panikarim... Ale vdaka vsetkym zucastnenym za rady a psych.pomoc. Zelam vam pekny den - kym ma zase nieco neprepadne a nenapisem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vbakosova az na Mauriciu jsem si uvedomila jak jsou vsichni tamnejsi zrelaxovani, pohoda jazz a my z Evropy vystresovani. Nase koordinatorka se vzdycky smala, kdyz muj prisel s dalsi otazkou nebo pozadavkem ...to bylo vzdycky : yes, already in hand, all done ....just relllllaaaaxxx... coz memu diky tomu, ze je puvodem Ital jde velmi tezko :-D az po svatbe zjistis, ze ta panika a nervy nestaly zato...nicmene patri k tomu ;-)
Odpovědět
@bromlegirl To je bomba. Musim byt UK citizen nebo si to mohu uzavrit v ramci EU i ja? To je za hubicku a celkem to resi vsechno.
Odpovědět
@bromlegirl No zase, aby ten relax nemeli na zpusob spanelskeho "manana"...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Podla toho co som sa pozerala, zial musis mat pobyt v UK. Inak by to bolo super, uz som tiez slintala, ze by to bolo super... A za tie peniaze je to uplne smiesne. Tu ta poistia za brutal prachy a ani nie na to, co potrebujes :). Fakt vysmech z ich strany... Uz som spominala, ze moznosti tam su uplne ine...
Odpovědět
Profilova fotka
Teraz som sa pozerala na stranky BM a musim povedat, ze ten novy look stranok je moc pekny. Vazne sa im to podarilo...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Toto sa ti nepozdava, co ponuka BM? http://www.bluemarlin.cz/o-nas/pojist... Myslim, ze je to celkom ok, no aspon som nenasla nic lepsie, je tam storno cesty, liecebne vylohy, odpovednost za skodu atd. Tu odpovednost som vyuzila, zburala som sprchovy kut v hotely v Turecku - a nie nemala som v sebe ani kvapku alkoholu, len sa mi nestastne smyklo, napocitali mi 10 000 za sklo, nastastie som bola poistena a peniaze mi vratili.
Odpovědět
@vbakosova jj maji to super ,Ja tam koukam na videa :-)
Odpovědět
@vbakosova Jen jsem na to v rychlosti koukla a pokud jsem něco nepřehlídla, tak to odpovídá produktu Allianz Platinum, což by u BM bylo za fakt dobrou cenu. Díky za tip, někdy na to kouknu v klidu. :-) Já jsem ještě na pojištění nekoukala, takže díky všem za vaše zkušenosti, že mi ušetříte práci. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Ja som ich tiez pozrela vsetky a mooooc sa mi to pacilo - uz som sa tam videla :D Ale celkovo moc pekne stranky.
Odpovědět
@vbakosova Ja jeste ne ,ale chystam se je vsechny omrknout ,uz se tam taky vidim :-)
Odpovědět
@vbakosova To je standardni pojiste Allianz - tam se pojistuju vzdy. Ale co tu resime je "svatebni pojisteni" resp. "pojisteni svatby samotne". To neni cestovni pojisteni - to je uplne neco jineho.
Odpovědět
@vbakosova Pojisteni storna je nesmysl - kdyz si prectes vsechny vyluky v podminkach, tak se te to prakticky nikdy nebude tykat. To jsou jen vyhozene penize.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 tak to si nemyslim... sposte znamych uz se stalo, ze naješdnou onemocneli nebo tak neco a a penize se jim vratily.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ja se tam nekdy sama sobe zdam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 To mas sice pravdu, ale je tam to storno, tu svadbu ti tu nikto nepoisti, zlate UK.
Odpovědět
@rozzaarka Je to mozne, ja kdyz jsem si to cetl, tak mi tam pravdepodobne prekazky chybely. (pro me pravdepodobne) Ale ta forma svatebniho pojisteni z UK mi prijde diametralne jina (lepsi).
Odpovědět
@vbakosova Jak se zda, tak ne...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?