Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@alfred1 ale tu apostilu BM zajistuji ze ? :-)
Odpovědět
@bromlegirl :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 pockej, jdu varit a pak ti poslu odkaz na to pojisteni, abys to mel presne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alische koukám, že máte svatbu1.5., kdy letíte? My 26.4. a svatbu máme 5.5., tak vás přijdeme omrknout, jestli zrovna nebudeme někde na výletě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag no taky jsem si rikala, ze me to omlouva, ovsem na facebooku jsem minuly tyden dostala kartac od jednoho kluka, pac jsem se ptala na prezidentske kandidaty...po tom verejnem kartaci jsem se docela zastydela :-) ceske noviny nectu pravidelne...spoleham se na rodice, kteri mi vzdycky daji po telefonu vseobecny update :-)....cloveka to az desi jak z toho vyjede....
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 Taky jsme okukovali...kazdou svatbu :-) jsme smiraci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl :-D tak to na tom budeme asi podobně :-)
Odpovědět
@bromlegirl já jsem na tom trosku lip , my mame české programy ,tak občas mrknu na zprávy :-) ale behani po úřadech nebo nejake papírovani, to uz jsem taky mimo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jak jste si to zaridili?
Odpovědět
@beag Pohoda... cista 0 :-D
Odpovědět
@bromlegirl No musi musi, ale vsichni na to kaslou :-)
Odpovědět
@nikus30 Obavam, ze BM nezajistuji Apostilu v CR. Na Mauritiu je v ramci balicku zajistena Apostila pro oddaci list.
Odpovědět
Článek se načítá
@bromlegirl Jaj volby mi ani nemluv. Ja kdyz jsem si prolustroval kandidaty a vyradil blbce, tak mi nikdo nezbyl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Aaah :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 jsme na tebe pysni :-D
Odpovědět
@bromlegirl Dekuju. Doufam, ze duveru ve me kladenou nezklamete. |-|
Odpovědět
@alfred1 jj tak jsem to myslela ,díky :-) v ČR pak uz jen zase nechám přeložit ,zajdu na matriku v míste bydliště ,odevzdám přeložen oddaci list a oni to pak pošlou do Brna a já pak jen čekám je to tak ? Diky :-))
Odpovědět
@nikus30 Predpokladam, ze ano. Potvrdim to az tak v kvetnu 8-)
Odpovědět
@bromlegirl Jee my uz to mame dlouho ,to zarizoval Michal ,mame normálně UPC krabicku dovezenou z ČR ( vezli jsme i satelit ) :-))) a platíme myslím 250kc za mesic ,ale někdy kdyz je heavy rain tak neni signál :-)
Odpovědět
@alfred1 tak super ,budu čekat na potvrzeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jezdite domu autem? Pocitam, ze jste satelit nevezli v letadle :-D
Odpovědět
@bromlegirl Na kridle... :-D
Odpovědět
@bromlegirl byli jsme jednou autem před 2 lety v lete ,bylo to super !! Měli jsme krasnou přestávku v Bruggach :-) a ted v záři před svatbou jedeme autem znovu ,se nemuzu dočkat . A ano satelit jsme vezli v letadle za příplatek pouhých 200kc :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 kolik vas stal benzin? my o tom taky premyslime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl a jak dlouho jste jeli? asi je to drazsi nez ryanairem ne?
Odpovědět
@bromlegirl cca 180€ jedna cesta ,ale to bylo pred rokem a pul :-(. A z UK do Francie jsme jeli vlakem ,bomba za 15 min jsi ve Francii ( myslim tunel) :/)
Odpovědět
@bromlegirl no to urcite je to drazsi autem ,Ja uz s Ryanair nelitam sice tak 3 roky ( nemam je rada ) jsou to burani a neco jako customer service jim nic nerika:-(( autem to bude urcite drazsi ,ale stoji to za to . My jsme jeli se psem ,takze prestavka kazdy 4-5 hod,takze 30 hodin.ale normalne to kluci jezdi tak kolem 22-24h a to my to name z Irska dal nez vy ,Jo a je v tom I 2 hodinova plavba trajektem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 http://www.my-weddinginsurance.co.uk/...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 my si porad rikame, ze to chceme zkusit autem. clovek si muze zastavit kde chce a udelat si z toho hezky vylet. zatim ale ztracime nervy s ryanairem. uplne s tebou souhlasim!! Ja pracuju v customer services a z ryanair mi stoji vlasy na hlave!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 £180 jedna cesta? to neni takova hruza. Ryanair nas stoji vzdycky pres £100 a pak platime pres£100 za pujceni auta v CR, pak £ 60 za parkovne v UK ....tak ono to takovy rozdil zase az tak neni... Muj bracha zije v Dansku a taky na Moravu jezdi autem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?