Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@alfred1 A kdy a kam jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
@beag budes myslim potrebovat jen prelozene rodne listy. Ja si ho musela znovu vystavit (jsem ho nekde zaratila ) muj si ho.musel nechat znovu vystavit v Rime a pak si pro nej prijet. Pak jsem musela mit dolozeni o zpusobilosti k uzavreni snatku ci jak se to jmenuje, oddaci list, rozvodove papiry, dokument o zmene prijmeni... Bylo okolo toho dost litani. :-)
Odpovědět
@beag Tak holky to maji jinak :-) Me se na nic neptaji - jenom hned jak se to dovedeli byl naznak dotazu na finance, ale to jsem poresil...
Odpovědět
Profilova fotka
@beag vasi i segra to pochopi. Uvidis!! Mamce to bude trochu lito, ale to je jasne...a muzete si udelat treba malou oslavu az prijedu zpatky :-)
Odpovědět
@bromlegirl A to mas z toho, ze si svatbu zkousis nanecisto... Ja to zkusim na prvni pokus. :-D
Odpovědět
@bromlegirl No jo, tak to je jasný, to my do toho naštěstí jdeme poprvé, tak to snad bude s papírama v pohodě. A děkuju za podporu, nějaká oslava bude určitě, akorát ještě pořešíme, jestli jenom pro ty nejbližší, nebo i pro "širší" a kamarády. Ale jak nás znám, tak asi jenom hodně malá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 no dobre mi tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag ono je to tezky, rada by si to s nekym prohodila, jenze na mauricius chce letet kazdy... takze dost pochybuje, ze se ji to povede:-) ale za zeptani nic nedam:-):-) treba se ji povede aspon z phy do dubaje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag Ja treba myslela, ze nase mamka bude uplne v klidu, ze se vezmeme bez rodiny, ale pred svatbou se mi sverila,;ze kdyby mi uz na jedne nebyla, tak by ji to bylo fakt lito...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka se jim nedivim:-) porad premyslim, jak se tam znovu brzy dostat bez toho, ze bych musela makat prescas? sportka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Ja uprimne doufam, ze druha a posledni :-):-)
Odpovědět
@bromlegirl No já vím, že jí to bude hodně líto, ale my si prostě normální svatbu absolutně nedokážeme představit. Donedávna jsem si taky říkala, že to snad nebude tak hrozný, ale pak jsem měla promoci a viděla, jak jí to vzalo a došlo mi, že to bude daleko horší, než jsem si myslela. Ale zná mě a ví, že tyhle věci jsou pro mě fakt nepřekousnutelný. Tak prostě doufám, že nás pochopí a odpustí. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka No to je jasný, to chápu. Já jsem si dělala srandu, ani jsem nevěděla, že si to fakt můžou případně nějak prohodit. Tak už vím, čím se chci narodit do příštího života... hmm... letuška... to zní dobře.... :-D
Odpovědět
@bromlegirl A ja vam z moci mi sverene mnou preju, aby se vam to povedlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@beag Jee gratuluju k promocim.:-) cos vystudovala? Ja bych si s ni o tom asi normalne povykladala..kolikrat te prekvapi, jak lidi reaguji odlisne... Jestli te zna, tak to drive nebo pozdeji pochopi. :-)
Odpovědět
@bromlegirl Napsala jsem ti interní poštou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 taky doufam :-) ... Ale clovek je o 10 let starsi a ...doufam moudrejsi :-) ...
Odpovědět
@alfred1 Vždyť píšu, že na to je času dost. Pojištění taky vždy zařizuji pár dní před. Hlavně, když to jde online.
Odpovědět
Profilova fotka
@beag vcera jsem se bavila s kolegou z prace. Jeho syn ma svatbu na v prosinci a uz ted jsou problemy. Muj kolega se chce angazovat a prispet k zarizovani svatby, ale mladi to nechcou. Kolega pece dorty a nabidl se jim, ze jim udela svatebni ...nacez jeho navrh byl zamitnut s tim, ze uz ho maji objednany od nekoho jineho. Tak jim navrhl, ze jim udela krabicky na darky hostum ( Kolega je kutil )... To taky nechtel. Pak mladi kazdemu oznamili jakou barvu obleceni rodice budou nosit...Tak jsem ho poslouchala a myslela si " a jeeeje".. A to je teprve zacatek. Chapu obe strany...a jsem rada, ze jsme takove problemy nemeli...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Utechou vsem je, ze vetsina lidi jde do svazku s tim, ze to bude navzdy a nepocita, ze zivot ma jine plany ....Ty bedo, to jsou hluboke myslenky takhle po ranu... No mozna ne zas az tak hluboke :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vede no my si to pojisteni nechali na posledni chvili a spousal pojistovek nas uz nechtela pojistit. Mluvim o svatebnim pojisteni ( coz zahrnovalo v podstate vsechno) a bylo cenove vyhodnejsi nez se pojistit separatne... Ale ted mluvim o Anglii, v CR to je asi zase jine.
Odpovědět
@bromlegirl Woaw :-D
Odpovědět
@bromlegirl V CR zadne takove "svatebni pojisteni" neni. Popravde ani nevim co by melo zahrnovat. V CR jsou na takovouhle cestu dve moznosti - bezne cestovni pojisteni (urazy, odpovednost za skodu, kradez kufru, spozdeni letu a kufru) a nebo plus navic pojisteni storna zajezdu (coz je ale kravina uzavirat diky velice zabavnym vylukam v popisu pojisteni). Vy jste to svatebni meli? Co to zahrnuje nebo k cemu to slouzi?
Odpovědět
Profilova fotka
@beag To ano, ja cas este mam, len si stale hovorim, ze casu dost a nakoniec bude za 5 min. 12... To som cela ja. Ja nie som schopna sa ani zbalit na vikend, takze toto mi moc v sukr.zivote nejde. V praci v tom excelujem, ale toto je vazne pohroma :). Priatel sa moc bavi, ked zacnem panikarit, takze o zabavu ma postarane aspon on. Vy to teda mate za par... Tak sa drzte, zelam hodne stastia s pripravami a uzite si to strasne moc. Ten moj hovori, ze aj keby som nezohnala saty a tie drobnosti okolo , tak mu to vadit nebude, co je celkom mile, kazdopadne, ale kto sa potom chce pozerat na fotky vyvzeneho vorvana v plavkach na plazi...
Odpovědět
Profilova fotka
@beag O to vyrizeni pasu u priatela budem musiet zabojovat aj ja, vcera som to nadlhodila doma a on je casu ako ceciny - sa mu hovori, ked on sa postara len o to :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl CO sa tyka poisteni, tak s tym mam skusenosti a je to akurat na vrazdu, ale teraz neviem, ci toho cloveka, co to robi v poistovni, alebo seba ako vyslobodenie. Ja som skusala potavat poistenie celeho pobytu, cesty plus nas a trvalo im to dva tyzdne za brutal prachy, tak som sa vzdala poistenia cesty a budem poistovat len pobyt a nas... CR je v tomto hodne zaostala... V UK mi tie problemy, co boli pridu oproti tomuto systemu priam malicherne. Kez by sme neboli taki hlupi a neodisli odtial. Moc mi to tu chyba...
Odpovědět
@vbakosova Ale pokud ma pas platny aspon jeste pul roku po navratu, tak novy pas netreba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Ten uz nie je platny tak rok, nastiastie po EU take nic nepotrebujeme, pretoze to zistil dva dni pred odjazdom do Italy minuly rok. To by bolo radosti to prekladat ;)... Snad si ty v tomto viac zodpovednejsi :D - myslim ako chlap a nemyslim to v zlom :)
Odpovědět
@vbakosova Ja jsem jako s pojistovnou u ktere se pojistuju spokojen, ale jedina vec mi trosku vadi. Strasne nizke plneni pri spozdeni letu nebo zavazadel. Kdyz si totiz opravdu predstavim, ze nam spozdi jeden nebo oba kufry, tak je ta castka docela smesna, aby si clovek koupil aspon na treba 2-3 dny nove vsechno. Kdyby se uplne ztratily, tak to uz vubec nevim (to by sice financne pojisteno bylo dobre, ale nakoupit si tam nove obleceni, aby clovek nechodil jako hastros, to si neumim predstavit).
Odpovědět
@vbakosova Ja mam pak platny jeste dlouho, ale rikal jsem si, ze bych si nechal udelat druhy, biometricky. Jelikoz ten stary je jeste i s cernobilou fotkou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?