Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Potajmu mozna, ale nejsem exhibicionista 8-) Mam fobii z Facebooku.
Odpovědět
Tady je odkaz na dokument o Mauritiu z minulého týdne na ČT1 - je perfektní! http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani...
Odpovědět
@kalkulka je super,diky o vikendu na to mrknem :-)
Odpovědět
@petabon my v Shandrani 1.5., tak to tam budeme společně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim vsetky, ci pred, ci uz po svojom uzasnom dni :). Dlho som tu nebola a teraz este len precitavam stranku cislo 221. Holky vy ma desite... My mame svadbu az v zari, ale mam pocit, ze som este nic nezariadila. Mame akurat letenky a zmluvu s Blue Marlin na pobyt, fotograf je tiez zajednany, ale inak ani tuk. Musim vybrat saty pre seba, u priatela sa spolieham, ze nieco vyberieme v priebehu leta. Prelozene RL k tym som sa nedostala, kazdopadne budem musiet po niekom zapatrat, aby ich prelozil. Odkial ste vy zhanali kontakty, nemate niekoho v Brne? Oznamenia nam spravi kamarat, ale po svadbe,budeme mat svad.foto, takze aspon nieco odpada. Prstene nam spravi moj bracho, ale vybrat to bude este fuska. Pripadam si ako neschopak, co sa vobec o nic nestara... Vazne som to pobrala hodne bezstarostne a bez nejakym zariadovani. Kazdopadne - vak na saty? nebudete, alebo mali ste ich mimo batoziny? Ja som myslela, ze to dam do kufra k ostatnym - teda ked si nejake vybriem ;). Prosim poradte na co mam este mysliet, co zariadit?????? Ach jaj.Vdaka vopred.
Odpovědět
Profilova fotka
@tripitaka Ahoj, ked spominas svadba v raji, tak aj my sme tam boli, od prvej chvile som z nich bola tiez zmetena, mala som taky pocit nezaujmu ako ty. Ked uz sa chystam utratit taky nechutny balik penazi, tak by som cakala. Zelam vam nech vam to vide a dufam, ze napises dojmy, budem sa tesit.
Odpovědět
@vbakosova Já myslím, že není proč panikařit. V našem případě je důležité mít sjednaný pobyt, zaplacené letenky, domluveného fotografa a vyřízené všechny papíry, bez kterých nás neoddají a pak už je to jedno...Bez všeho ostatního se člověk obejde, když je nejhůř. Prstýnky, šaty, boty, oznámení a další "nezbytnosti", to se dá podle mě vše zvládnout během měsíce. My jsme šli cestou, co nám padne do oka. Po ničem jsme nijak extra nepátrali, přišlo to samo. Jinak já šaty dám asi do příručního zavazadla. S vakem se mi tahat nechce, krabici kvůli tomu kupovat nebudu. Stejně se to bude muset přežehlit, ať už to pojede jakkoli. Takže já budu volit kufřík.
Odpovědět
@vbakosova Zapomněla jsem na pojištění, to je taky dobré pořešit, ale na to máte fakt času dost....
Odpovědět
Profilova fotka
@vede Tak to mi trochu odlahlo. Dakujem. Vlastne, co si spomenula, tak to taj nejak v hlave mam, ale pripadam si hlavne tak bez zaujmu, ked citam tie vase prispevky... Je tu kopec rad, ale nejak sa v tom nevidim, v zivote by ma polovicka nenapadla. jedine na co sme s priatelom - teda skoro manzelom :) mysleli bol snorchel, ktory som dostala pod stromcek :), este zajst na bazen a skusit sa to naucit ;). Tolko moje chabe pripravy. Snad ma to coskoro prepadne a ja sa o to budem zaujimat. Musim najst toho prekladatela na RL, to ma v tejto chvili tazi najviac, plus vyslat polovicku nechat si vyhotovit pas, alebo aspon si dat pripomienku do mobilu, ak sa bude teraz este vzpierat ;).
Odpovědět
@vbakosova Šaty bych dala jedině do příručního zavazadla nebo do vaku a pověsila v letadle, když je dáš do normálního kufru dolů, tak riskuješ, že se Ti při přesedání ztratí. Stává se to, když se přesedá. My už máme po svatbě, šaty jsem náhodou koupila půl roku předem, prstýnky jsme pořešili cíleně 3 měsíce předem (měsíc trvá výroba, tak pozor) a oblečení pro ženicha tak náhodně v letních výprodejích /svatbu jsme měli v prosinci/. Písničky jsme vyřešili až dva dny předem :-) Hlavně si ty rodné listy přeložte včas, musí se poslat na Mauritius myslím 8 týdnů předem /vcetne kopie pasu/, ale nejsem si jistá. Prostě ty dokumenty pořešte a zbytek jsou už blbosti :-) soudni prekladatele najdes na strankach ministerstva spravedlnosti http://datalot.justice.cz/justice/rep... Snad ti to pomuze :-)
Odpovědět
@vbakosova Také Vás všechny moc zdravím a co se týče příprav - já také podléhám těžké depresi, když to tady čtu. :-D My odlétáme v půlce DUBNA a nemáme vůbec NIC!!! Fakt nic, dokonce ani šaty jsem si ještě nikde nebyla zkusit, prstýnky jsme neviděli, prostě nic. Ale pořád doufám, že to nějak stihnu!! Jak tady píšou holky - uklidňuju se tím, že důležité je vyřídit formality a ten zbytek holt nějak dopadne. Ale mrzelo by mě, kdyby to nebylo ono, takže budu muset začít makat. :-) Když ono to je trochu problém - my to máme naprosto tajné, takže se ani s nikým neporadím, nikdo mě "nestrhne", neporadí (myslím třeba šaty)... No tak jenom že tě naprosto chápu, ale myslím, že přeci jen do září je ještě strááášně času. :-)
Odpovědět
@vbakosova Do zari je casu dost... O SvR bych to nerekl lepe - presne uplne stejne a to jeste nas, sice slusne, ani ne po 30 minutach vyhodila, ze uz ma dalsi klienty. Jejich vec - nejsou jedini.
Odpovědět
Článek se načítá
@vede Pojisteni budu delat az tak 2-3 dny pred odletem - to je uplna prkotina.
Odpovědět
Profilova fotka
@vbakosova Ja mela svatbu v listopadu a saty mi prisly nakonci zari. Taky to bylo na posledni chvili vcetne papiru.... Ale to jsem ja... Tak to neres.:-):-)
Odpovědět
@alfred1 No mě se v SvR věnovali fakt dobře, byla jsem tam skoro hodinu, informace i nabídku dostala rychle, dokonce nám jí i několikrát upravovali podle toho, co jsme změnili. Ale vyšlo to u nich o víc než 20 tis. víc, tak nebylo co řešit... A pojištění? Tak to obvykle řeším večer před odletem. Zlatej internet. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vede nebojis se pocasi? Doufam, ze bude teplo... kdyz jsem nekde cetla, ze muze byt i 18, trochu me to vydesilo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag ahoj:-) je tu ted ta kamaradka, co je letuska u Emirates, tak kdyz se mi povede ji uhnat na rande, zjistim ti to:-) neboj, myslim na tebe:-)
Odpovědět
@rozzaarka Ahoj rozzaarko, děkuju moc! A mohla bys jí rovnou říct, aby si vzala službu na 16.4. (trasu určitě znáš)? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@beag si pamatuju jakeho jsem mela nerva z tech papiru ( meli jsme to trochu komplikovanejsi), litala jsem po uradech jako bych mela u zadku vrtulku. Obvolavala jsem konzulat a ambasady....a v Port Louis se do tech papiru ani nepodivali....ani je po nas nechteli!!!
Odpovědět
@bromlegirl Ježišííí, tak to mě asi něco uniká, ne?? Zrovna jsem vyhrabala rodné listy a myslela jsem, že je zítra nechám někde opsat a do týdne mi je někdo přeloží. A to je všechno, nebo néééé? :-( No přiznávám, že jsem toho zatím moc nezjišťovala, takže se možná budu ještě hooooodně divit. :-D
Odpovědět
@bromlegirl Ale nehorší úkol už mám splněný - donutit přítele, aby si zašel zažádat o pas. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@beag my ti tu poradime :-):-) vasi netusi,.ze se budete brat? To je chcete prekvapit? :-)
Odpovědět
@bromlegirl Nasi to netusili do 24.12. 8-) :-D
Odpovědět
@beag jj přesně tak,já je ted dělala ,ověřila na poste a překladatel za 3 dny přeložil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag ba ne, neunika! my to meli slozitejsi v tom, ze Ja uz jednou vdana byla, takze tech papiru bylo podstatne vice a nikdo mi moc nedokazal poradit.. Pokud se vdavas poprve tak to bude pohoda jazz:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 wooooow. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@beag lol takova malickost, ze? :-)
Odpovědět
@bromlegirl No já jsem hrozně šťastná, že jsem Vás tady našla, fakt. Moc mi to pomáhá, ušetříte mi hrozně času, nervů, povzbudíte... :-) No zatím to vůbec nikdo netuší, právě nevím, jestli to aspoň nejbližším říct, nebo "až pak". Oboje má pro i proti, tak nevím... Ale obávám se, se až mamce řeknu, že jedeme na 14 dní na dovolenou, tak že jí to bude jasný. Minimálně bude mít fakt hodně velký podezření. My jsme s přítelem už hrozně dlouho a moc dobře ví, že do "normální" svatby se nám fakt nechce. Na druhou stranu je mi jasný, že jí to bude svým způsobem líto, no... :-( A taky ségra to bude těžko rozdýchávat, ta měla velkou svatbu se vším všudy, ta by si zase nedokázala představit, že by to neměla tradičně. No ale pro nás fakt jiná varianta není, tak to budeme muset ustát. :-)
Odpovědět
@nikus30 Tak super, díky! Teď to vypadá, že dneska i usnu! :-D
Odpovědět
@alfred1 Také jsme uvažovali, jestli jim to takhle neříct, ale bála jsem se, že bych pak až do dubna musela pořád něco vysvětlovat a hlásit stav příprav a tak... tak jsem se nakonec neodhodlala. Ale tiše závidím, že to máte vyřešený. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?