Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl ty kraaaaso:-) diky moc:-) projedu si az prijdu z prace:-):-) snad se k tomu dostanu, mame tridni schuzky, tak nevim, jak moc brutalni to bude:-) Jsi zlata:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 takhle jsme tipovali "vyvolene"....ale taxikari jsme treba dali £5, nekomu jen £2. Nekterym £10....zalezelo na tom jak moc jsme byli spokojeni. No utratili jsme dost.....ale nekdo netipoval vubec, nekdo jeste vic...kazdeho vec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem to zkonzultovala s manzelem a vyskrtavam z mych predchozich prispevku slovicko " prumerne " :-) ono to opravdu zalezelo na tom kdo se o nas staral, co pro nas udelal a v jakou denni dobu...:-)
Odpovědět
@bromlegirl Ja jsem zvykly davat tip kolem 10% v restauraci (evropa, kde jsou cisnici bezne placeni a jen tam, kde neni tip explicitne pripocitany k uctu) a portyrovi nebo pokojske jen bratru symbolicke (5,10$). Ale jako proc ne, jenom si rikam, ze jste tam museli nechat dobrych 1000 liber jen na tipech :-) Onehda me docela prekvapilo, ze ve Francii si nechteli spropitne vzit, ze to maji od zamestnavatele zakazane (a to bylo fakt jen zaokrouhleni a tedy vlastne nic).
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 £1000 jsme tam sice nenechali, kazdopadne nechali jsme penez dost. Dobre je to, ze neni zadne pravidlo kolik dat nedat nebo jestli vubec dat. Je to kazdeho vec. Kdyz nedas tip nikdo se na tebe blbe nediva :-)
Odpovědět
@bromlegirl A to me kdyz nekde nechutna, tak mi vubec nevadi, ze se blbe divaj :-) Mohou byt radi, ze jsem jim nemrsknul talirem o bar 8-) Kazdopadne ja se uz tesim, bude klidek, pohoda, leharko, ocean...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 :-D nezacinej s tim leharkem, oceanem ...zase me popada zavist ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl ty jo, nektere ty ucesy jsou uplne uzasne:-) premyslim, ze tam ukazu kadernici saty, reknu ji co mam a at mi udela neco, co mi bude sluset:) stejne mi to tady na zkousce a pak tam neudelaji stejne:-) a liceni jsi rikala jake chces nebo jsi ji dala ovlnou ruku?
Odpovědět
Tak to my jsme teda spropitné nedávali žádné. Byli sice milí, ale přece jen dostávají normální plat. I v příručkách je psáno, že to není pravidlem slušnosti a pokukovali jsme okolo a nikdo jim nic nenechával. Ti číšníci se stejně u stolu střídali a kdybysme jim měli každému něco dávat, tak bysme si ten Mauritius mohli platit rovnou dvakrát... fakt si to nějak nedovedu představit. Ptali jsme se i delegáta první den a řekl, že nic dávat nemusíme, nikdo to nečeká. Byli ve všem ochotní, ale to jsou ve všech lepších hotelech. Já té kadeřnici tam ukázala fotku s takovým obyčejným účesem a vytvořila mi nádherný drdol, v životě bych neřekla, že mám tolik vlasů:-) i ostatní koukali, mysleli, že mám příčesek a ne:-) Ta kadeřnice tam byla fakt moc šikovná, i makeup byl dokonalý a vydržel až do dvou do rána. Já předtím v česku na žádné zkoušece makeupu ani účesu nebyla, stejně to pak na místě bude vypadat úplně jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 kdy vlastně letíte, už si to nepamatuju :-(
Odpovědět
Ještě jsem tu chtěla napsat, ať si nezapomenete boty do vody! Na místě jsem je neviděla a jsou fakt potřeba. U našeho hotelu Le Mauritia ne, tam byla menší písečná plážička, ale v letadle jsme potkali jednu paní, která stoupla na Stonefish (http://www.mauritius-island.cz/clanky...). Je to nejjedovatější ryba na světě, není ve vodě vidět. Paní strávila pár dní v nemocnici a málem ji nechtěli ani pustit včas na zpáteční let.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka díky za info, s tím jsem vůbec nepočítala, musíme je koupit :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka rekla jsem ji, ze chcu vypadat prirozene, ale jinak jsem ji dala volnou ruku. Ony jsou zkusene :-)
Odpovědět
@kalkulka diky,dobry vedet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka a zes vypadala krasne. Fotky jsi mela uplne uzasne!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka moc moc dekuju, o tyhle potvore jsem nikdy neslysela:-)
Odpovědět
@bromlegirl Jak zavist? Ja bych mel zavidet, zes tam uz byla :-)
Odpovědět
@kalkulka Boty do vody a snorchlovaci vybavu samosebou beru komplet :-) Bez bot do vody uz nechodim nikde.
Odpovědět
@rozzaarka Ono je v mori (a i tady na Mauriciu) vic nebezpecnych potvor. Treba Perutyn... ten je treba i v Egypte.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 :-D Kdy tam jedes ty? Vcera jsem rikala babam v praci, jak na Mauritius casto vzpominam a oni na me : Ty blaho, no bodejt bys nevzpominala, vzdyt to jeste nejsou ani 2 mesice....cimz chci tady naznacit, ze mi to pripada jako by od svatby ubehlonejmene pul roku.
Odpovědět
Aaaale az za 3 mesice... Me se uz tadyta zima nelibi.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 a na jake misto jedete? Mate all inclusive nebo plnou penzi? A zarizujes to ty nebo dohromady?
Odpovědět
@bromlegirl To mně připadá, že jsem tam byla včera. Úplně mě dorazilo, že teď v sobotu už to bude měsíc od svatby!! Ten čas letí jako voda... Teď teprve nechávám vyvolat fotky a pak je ukážu v práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka tak mne to pripadalo do Vanoc. Po Vanocich se to nejak zvrtlo :-):-)
Odpovědět
Ja jeste nezpracoval fotky z dovolene pred 2 lety... To by me zajimalo jak expresne vyrobim fotoknihy (nejde o tisk, ale o vyrobeni podkladu)...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 to uz asi nedozenes :-) ... To aby sis na to vzal dovcu :-D
Odpovědět
@bromlegirl No ne, naopak. Natrenuju si tvorbu fotoknihy prave na ty stary dovce jeste pred timhle vyletem a pak uz to budu bouchat jako Bata cvicky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 kdo vas bude fotit/filmovat?
Odpovědět
@bromlegirl Elie.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 pochvalis se s nima az prijedete? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?