Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@nikus30 ty mám také vyhlídnuté, jen mám strach kvůli opálení, výstřih vzadu i vpředu je dost hluboký :-|
Odpovědět
Jinak jsem na ně koukala na http://www.dinobridal.com/discount-st...
Odpovědět
@pe04czpl jak to myslis ,kvuli opaleni :-)) taky jsem mela strach z vystrihu vpredu,ale kdyz jsem je zkusila ,tak v pohode.A muj chlap rika,ze bych mela mit trosku vystrih :-D Ja si je na konec pujcim,nasla jsem konecne salon kde nenavysuji cenu,takze je jedno jestli je budu 3 dny nebo 3 tydny :-)
Odpovědět
@pe04czpl to za tuhle super cenu,ale asi nebude original ze :-) budes si nechavat sit? taky jsem prvne chtela,ale na konec na to kaslu :-)
Odpovědět
@nikus30 no to určitě nebude orginál. Původně jsem si je taky chtěla půjčit, ale nenašla jsem v Plzni salon, který by nenavyšoval cenu. Kde si je půjčuješ ty, na kolik vychází půjčovné a mají tam taky jiné podobné šaty, vhodné na pláž ? díky Petra
Odpovědět
@a jaký k nim budeš volit boty ? Mě by se líbily nějaké žabky aby měli podobné zdobení na páskách
Odpovědět
@pe04czpl já půjčuji u nás v Olomouci ,maji tam pouze Maggie Sottero saty ,na pláž takových jednoduchých tam noc nemají ,možna tak troje saty co by se hodily :-(. Půjčovne těchto je 9.500kc ,jsou to ty z dražších co tam maji ,maji i levnější,muzou objednat i originál ,ale ty uz stoji 30 tisíc :-(. Boty určitě jak píšeš ,zabky,sandalky ,byli by hezke laděné do stribrna:-) budu se snažit koupit nejake ,abych je pak jeste využila ,
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon ja mam klasicky princeznovsky, takze u me nepúochodis s napady na lehke saty k mori:-):-) ja se proste zamilovala a kdyz je milujes, neni co resit:-)
Odpovědět
@pe04czpl co treba neco takoveho?
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl a kdy a kde to budes mit ty?:-)
Odpovědět
@rozzaarka my budeme v Shandrani 3.6. a jedeme s BM @ nikus30 ty jsou moc pěkné, ale já mám vyšší nárt u nohy a neprovlíkla bych se tím druhým páskem :-)
Odpovědět
@pe04czpl tak to jo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pe04czpl tak to mate o mesic driv, nez my:-) my mame 3.7. svatbu. Nebojis se trochu teploty vody a i tam? Malicko se bojim, aby nebyla zima, ale snad to bude v pohode:-) Shandrani je koukam hodne oblibene. to nam pan W. ani neukazoval:-)
Odpovědět
@pe04czpl my budeme v Shandrani 4.5. :-))
Odpovědět
@ne, byla tam jedna moje známá v půlce června a měli krásně teplo tak 28 C. Já úplná horka nemusím a pak, chtěli jsme mimo dešťové období tak doufám, že zrovna v den svatby nebude hnusně :-)
Odpovědět
@rozzaarka to je jasný :-)
Odpovědět
@nikus30 taky jsem je zkoušela, ale na mě jsou moc zdobený, chtěla bych fakt nějaký "obyč" šaty, snad něco najdu :-)
Odpovědět
@petabon - super, tak to se těším na příspěvky po svatbě. Jakého máte fotografa a co sis vybrala za šaty ?
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl jeee, tak to jsi me potesila:-) protoze kdyz prolezam ty prumerny tabulky, chvilema se bojim:-):-) my byli letos v turecku a to byl parak neuveritelnej. Jenze jelikoz jsem uca, tak se na dovcu nedostaneme jindy nez cervenec a srpen, tak jsme to vedro museli prezit:-):-) taky se tesime na mene horkou dovolenou, i kdyz to tam bylo naprosto uchvatny:-)
Odpovědět
@rozzarka - no, my jsme původně chtěli Le Victoria, ale poté nás pan Walter přesvědčil na Shandrani, že je to o úroveň lepší a je tam skvělé potápění a to přítel miluje. Ještě jsem také uvažovala o Paradise, ale kluci z Backlilght tam nechtějí fotit, takže vyhrálo Shandrani
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl jee, ty mas taky Backglight? proc nechteji fotit v Paradise? My se nidky nepotapeli, ani nezkouseli vodni sporty, tak jsem zvedava, jak nam to pujde:-) chceme se tam poradne vyradit:-)
Odpovědět
@pe04czpl Taky koukám ,ze ten vás hotel je dost populární ,taky nam ho nenabizel,my msme prave Victorii ,ale myslím,ze jsme vybrali dobře :-) je ten vás taky all inclusive ?
Odpovědět
@rozzarka řekli mi, že v Paradise bych si musela vzít hotelový balíček, který stojí jednou tolik, co nám nabídli a hotel jim pak z toho zaplatí půlku. Byla jsem z toho pěkně otrávená, jak je to možné.
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl jinak hotel jsme puvodne mysleli bud Le Mauricia nebo Victoria, protoze nejsem zrovna z vyssi spolecnosti, ale p.Walter nam ukazal Dinarobin a bylo hotovo:-) kolik to vlastne stoji v Shandrani? ono tady asi kazdy hotel bude krasny:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl to si delas srandu? To jsou pekni vyderaci... a to je to sestersky hotel toho naseho a tam se nic takoveho nedeje... to je fakt hnus... trochu jsem se bala, jestli to neni kvuli vzdalenosti a vydesila se, protoz jsme v Dinarobin a ten je hned vedle:-)
Odpovědět
@nikus30 - je to all in, na nic jiného jsme ani nemysleli a nechtěla bych pak vidět ty účty za pití :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jestli v Shandrani neni nejaky vyhodny balicek v tehle dobe... v zime tam jezdi holky hodne, ale v lete jsem jeste nikoho nevidela. to je hlavne ta Victorie
Odpovědět
@ rozzarka - no právě, řekli mi, že Dinarobin a Lux le Morne bez problémů ale Paradise takto
Odpovědět
@ rozzarka, @nikus30 - nás právě stál rozdíl mezi Victorií a Shandrani cca 450 € pro oba, tak jsme radši vzali Shandrani. I když mě pořád trochu mrzí Paradise, pan Walter mi tam nově nabízel také all in za stejnou cenu co v Shandrani + 30€ doplatek/den all inclusive
Odpovědět
@pe04czpl hmmmm ,to neni zas tak strašný cenový rozdíl ,o kdyz koncem záři ,kdy letime my ,by to mohlo byt i víc :-(. Ale to uz je ted jedno :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?