Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@kalkulka no prave :-(( nic jiného nam asi nezbyde ,nez myslet pozitivně :-)) za 2 tydny mam schuzku v BM ,tak se na to jeste preptam :-)
Odpovědět
@rozzaarka ty brdo,nestras !!!
Odpovědět
@rozzaarka No právě, známým se to taky stává, však pak poreferuju, letíme teď v pátek. Pro jistotu hodím to, co budeme potřebovat nutně do příručního zavazadla, jistota je jistota :)
Odpovědět
@kalkulka jeee Ja zapoměla ,ze letite uz ted :-))) tak at vse dobře dopadne !! A těším se potom na info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka vozim to v prirucnim vzdycky:-) hlavne vzdycky balim kufry smisene, aby kdyby neco, tak at mame kazdy neco a ne jeden vsechno a jeden nic:-) drzim palce, urcite to dopadne dobre:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karkulko, hodne stesti!!! Hezky si to uzijte a nezapomen na nas s fotkama. Moc vam zavidim!!! Jela bych znovu.xx
Odpovědět
@kalkulka takrestastnou cestu a at vse klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka tak ať se vám vše vydaří, budeme na vás myslet a moc si to užijte! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak budete oblekat zenicha nebo kdo uz ma po svatbe, poradite? Trochu tapu... K mym klasickym princeznovskym bilym satum chtel bile oblekove kalhoty a nejakou kosili - jenze jakou. nevime barvu kytky a bila nemusi byt stejne bila jako saty, pak to bude prebeleny:-D:-D davate kravatu nebo tak neco? To se mi asi ani nechce... a boty? nebo ty kalhoty a tak vzit do kremovy barvy? babo rad:-):-) @nikus30 @bromlegirl a ano, vim, ze moje problemy byste chtely mit:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka tak Michal chce určitě jen kalhoty a košili ,oblek ani kravatu ne . Půjde bud na boso ,nebo v nějakou nazouvackach :-)) ale barvu košile ,ti jeste nepovim.Kalhoty chce bile :-))
Odpovědět
@rozzaarka Manžel měl bílé kalhoty z bio bavlny, košili bílou s růžovými proužky a žabky:)
Odpovědět
@rozzaarka Jo a chtla jsme původně kytky jen z těch jejich frančipánů ale kvůli košili jsem si tma nechala dát pár růžových gerber.
Odpovědět
Článek se načítá
Já jsem naše svatební album smazala, tak jsem tam ted na chvíli dala ještě 3fotky. Manželovi tam razil ten černý pásek, ale žabky měl černobílé tka jsme myslelai, že to bude ok:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 dekuju:-) snad to nejak dobre vymyslime:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 uz na nej totiz konecne taky dosla rada:-) mam saty, papiry na oznameni a uz skoro neni co, tak jsem se pustila do nej:-):-)
Odpovědět
Ahojte, posilam kratkou zpravu z Mauritiu:-) je tu nadherne!!! Jak v raji. Svatbu jsme meli ve stredu 12.12.12 vse ylo dokonale nadherne, budeme na to cely zivot vzpominat!! Zitra bohuzel odletame:-(( az budu na internetu doma napisu vice, fakt nadhera, doporucujeme to vsem!
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka myslela jsem na tebe ...a tise zavidela!!! Jsem rada, ze vse klaplo na jednicku a preju moc stesti v manzelskem zivote!!!! Uz se nemuzu dockat na podrobnosti a fotky!!! Vybrali jste si super datum na svatbu!!!:-) xx
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Cau Rozzarko!! Ba ne. naopak!!! Tve problemy bych chtela mit ....bez zadneho sarkasmu :-) No mou drahou polovicku jste videly. Vse ze lnu a sandaly...s postupem casu bychom se na " nazouvaky " vykaslali a dali mu nejake normalni hnede kozene boty nebo aspon mokasiny a na plazi pak naboso :-) a taky aby jste se k sobe stylem hodili. Ja princeznovske saty nemela :-) xx
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka tak veliká gratulace k svatbě a těším se na vyprávění i fotky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Gratulujuuuu:-) moc se tesime na info:-) Asi to desne uteklo, vid? Uz ted vime, ze budeme strasne otraveni, az budeme muset odjet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl @nikus30 holky jak vybirate/jste vybiraly pisnicky? mam trochu dilema - mame radi Can´t stop loving you - neni to utahany, nazev je vystizny ALE - ten text sam o sobe neni zrovna moc vhodny pro svatbu - v CR bych to naprosto neresila, protoze v podstate vsichni by rozumeli jen tomu cant stop loving you, ale v anglicky mluvici zemi bychom mohli vypadat jako blbci... rikame si, ze uz nas nikdy nikdo potom neuvidi, tak nam to muze byt fuk, ale prece jen mi to trochu vrta hlavou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Rozzarko, s pisnickama si hlavu nelamej. Je to jen pozadi a text nikdo zkoumat nebude, ver mi. Ty pisnicky jsou tam pro vas, nikdo jiny je zase tak moc nevnima, aspon ja jsem mela ten dojem. Prdni tam, co se vam obema libi. Ja jsem treba jako 3. Pisnicku mela Leona Lewis "Foot prints in the sand" coz se textem i melodii hodilo, ale kdyz nad tim premyslim, zpetne bych tam ted pri krajeni dortu a podpisech dala treba neco "plazovejsiho" a vic funky. :-) ale treba ja jsem do tech pisnicek dala tolik me energie, ale stejne nejdulezitejsi byly nakonec Jen asi ty prvni tri, uplne nejdulezitejsi ta prvni, samozrejme. :-) u te jsem se malem rozbrecela jak me to dojalo :-):-)
Odpovědět
@rozzaarka jeeee ja jeste nezacala,a jeste dlouho nezacnu ,pisnicky mam v planu az na konec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl dekuju:-) kolik jich vlastne mam mit? 4? Na ten prichod chceme pachabel - canon in D:-) ta je naprosto uzasna:-):-) zbytek jsme se domluvili, ze dame ceske:-) at je tam aspon neco, co nam bude pripominat tu nasi zemicku:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ja zacinam asi zase trochu mit svatebni mod tim, ze jsme vcera delali ta oznamka, mame preklady RL a tak:-) tak jsem si rekla, ze zase kousek udelam:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Rozzarko 4 staci. My meli 5, ale 4 by stacily:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka ty brdo, vy jedete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka My posilali animovane oznamka online :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl takze pachabell a 3 cesky, to je pohoda:-)
Odpovědět
Ahojte, pisu z mobilu, tak kratce. Jak jsem psala byla to jednim slovem nadhera, aklimatizace je fakt tezka:-( chceme zpatky! Byli jsme v hotelu Le Mauritia, nam se moc libil, ma malou soukromou plaz a myslime si, ze staci, protoze neni verejna, a tak se tam nemohou ve svatebni den fotit jine svatby... budete ten den hvezdy :-) vsichni nam pak ten vecer gratulovali a citila jsem se nadherne. Koordinatorka byla skvela, vse nam splnila do puntiku. Vizazistka byla taky skvela, pomohla, poradila a make up vydrzel az do jedne do rana, uces az do vecera pristiho dne :-) a to se normalne vubec nelicim, tak jsem ji nemohla poradit co chci... manzel byl ze mne nadseny :-) obrad byl na nas rychly, tech 15 minut jsem moc nevnimala, pamatuju si jen prvni pisnicku a vzdy jen zacatek dalsi. Ta prvni na nastup je nejdulezitejsi, jinak je to fakt jedno. Fotografa jsme meli Ellieho a nemenili bysme, je moc mily, foceni s nim byla zabava a moc nas to bavilo. Videla jsem zatim jen par fotek a spokojenost :-) vecer zkoukneme zbytek. Kdybysme si mohli vybrat, tak svatbu jedine na mauritiu, se svatbou v cesku se to neda srovnat! Jo a setrime penizky, abysme se tam mohli jeste nekdy vratit a procestovat to, co jsme nestihli... Minimalne to chce tam stravit 10 dni, tyden je malo! A urcite nevynechejte zelvy v parku La Vanille park, to bylo to nejlepsi z celeho vyletu po jihu :-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?