Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede nebo zkuste ebay. Tam se da koupit naprosto vsechno! Nebo si objednejte svatebni krabice ( wedding boxes)...
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl problem je, ze kdyz vlezu na ebay, tak tam koupim mnohem vic veci, nez jsem chtela:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka wow...vanocni vecirek v listopadu?? Nejak se ty Vanoce zacinaji slavit cim dal driv.:-D Moje kolegynka uz ma doma vanocni stromek nazdobeny od rijna! :-D:-D S tema pisnickama si zas tak velkou hlavu nedelej. Vyber si, co se vam libi ...nemusi to byt nutne svatebni nebo plouzak .. Ba naopak zx petne si myslim, ze neco funky nebo plazoveho bude znit lip nez sladaky nebo klasika.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka tomu uplne rozumim :-D:-D:-D
Odpovědět
@rozzaarka Já mám doma takové ty jednoduché ikeácké, co jsou v balení po třech a do toho dlouhého se mi vejdou tak, tak (a to je mám kratší), jenže jsou dost tenký a nešikovný na cestování. Fakt začínám uvažovat, že jim věnuji příruční kufřík a pak se prostě budou muset vyžehlit...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede Nasla jsem na strankach ruznych salonu neco za cca 300-400, ma to na kazdem konci ucho, takze se to da "prelozit" napul, ale nevim, z jakeho je to materialu...asi zkusim do nejakeho salonu zajit a uvidim... to z te ikey se mi taky zda uz od pohledu dost tenke
Odpovědět
@bromlegirl Tady se to slaví běžně dřív, máme už doma plnou vánoční výzdobu, v oknech svítí všude vánoční oblouky a dnes se otevřel vánoční trh :-) Už jsem si tu na to zvykla. No, minule jsem se k těm písničkám nedostala :( snad teď o víkendu, víc času stejně nemáme. No, my žádnou klasiku ani slaďáky mít nebudeme, ale i tak je těžké vybrat. Máme vybráno All-Saints - Pure Shores (instrumental) z filmu Pláž a pak si pustíme Depeche mode-Precious instrumental no a zbytek fakt nemáme a netušíme, každý posloucháme něco jiného. Když přijdu se slaďákem, tak je mi to zakázáno.
Odpovědět
@vede Ahoj, já si teď koupila super vak na šaty, je takový strašně dlouhý, vlezou se tam bez problému a to mám klasické dlouhé šaty. Když s nimi půjdu na letiště, tak má ten vak několik úchytek a dá se přehnout. Je bílý. Já ho koupila v Německu ve svatebním salónu za 10 euro jestli je to moc nebo málo nevím. Tak zkus salón v ČR.
Odpovědět
@rozzaarka JO, na to jsem taky koukala, ale nevím, jestli to splňuje požadavek na pohodlné cestování.:-( Může se stát, že do Prahy pojedem vlakem. To to radši potáhnu na kolečkách v kufříku a pak to vyvěsím a vyžehlím. Asi to tak dopadne a asi to zas tak neva...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede je pravda, ze saty mi prisly v minibalicku a kdyz jsem to vyndala, takto vubec nebylo zmackany, tak asi bude stacit vyvesit... ale otazka je, z ceho budes mit saty:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede nam saty i oblek vyzehlili pred svatbou protoze ja mela saty taky jak kdyz z p....e vytahne :-D:-D:-D My meli to vyzehleni v balicku...
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka pisnicky mas super, fakt!!! Nejdulezitejsi byla stejne ta prvni na nastup a pak ty 2 dalsi uz byly spis na dodani atmosfery jak se podepisujes nebo krajis dort atd. Jsem docela rada, ze jsme jeli v listopadu, pac aspon se ted mam furt na co tesit( Vanoce).. No ovsem tento tyden v praci jsem byla uplne mimo ...na oblacku...nastesti to vsichni tolerovali :-) chtela jsem si ten pocit a vzpominky udrzet co nejdrive. :-) uplne vam vsem co to jeste mate pred sebou zavidim...je to krasny den! Lide v praci se me ptali Jak se mam v tom manzelskem zivote ..tak jsem jim rikala, ze se vcelku nic nezmenilo...aneb hadame se furt, ale je to pekny pocit patrit oficialne sami sobe...:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky je tu nekdo z vas na facebooku?
Odpovědět
@rozzaarka taky mi přišly v minibalíčku. A zmačkané jen lehce. Proto je asi zabalím do kufrříku. I kdybych si je pak měla žehlit sama...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky je tu nekdo, kdo by mel zajem o Clinique BB Age defense cream v odstinu 3 ( nevhodne pro bledour plet), ochranny faktor 30. Ja si ho koupila pred svatbou, bohuzel nereaguju dobre na vysoky faktor , takze nemuzu pouzivat. Dobre kryje, takze skvele jako primer, podklad baze pod make up. Poslu zadara, nechce se mi to vyhazovat pac to byl celkem drahy produkt. Takze, kdo na tohle zareaguje nejdrive, tomu to poslu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl ja jo:-) jsem pod mailem, z ktereho jsem ti posilala nabidku backglight:-)
Odpovědět
@bromlegirl ja jsem taky na FB ,mimochodem denne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu si vas najit :-)
Odpovědět
@bromlegirl Ted jsem na nej koukala na netu,vypada dobre ,poslala by jsi mi ho do Irska ?? A jsi si jista,ze za nej nic nechces,prece jen je drahy !!!! Jinak jsme meli vcera taky vanocni party ,takze dnes nejsem moc ve forme :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 @nikus30 tam je tolik lidi s tvym jmenem. Nevim, ktera z nich jsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka nevidela, ktera z nich jsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jasne, poslu do Irska, jen mi prosim posli adresu :-) nechcu za nej nic, je otevreny a pouzity 2x nez jsem se osypala :-) ...vic nez spf 20 mit bohuzel na ksichtu nemuzu :-(.. Uvidis, jestli ti bude vyhovovat. Tr
Odpovědět
@bromlegirl ja si Te najdu :-))
Odpovědět
@bromlegirl ses hodna,adresa poslu :-) a osypala jsi se hodne ?? Snad mi bude vyhovovat,jsem tmavsi pleti,tak snad ano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nejsem uplne bleda, spis neco mezi. ten odstin 3 je tak akorat, kdyz nejsem opalena. Moc jsem se neosypala, zadna alergicka reakce nebo tak. Jen sem tam pupinky.
Odpovědět
Ahoj, je tu prosim nekdo, kdo uz na Mauritiu s blue marlin byl a presedal v Dubaji? Jedna se nam o to, zda pri presedani menime letadlo, to znamena vystupujeme z nej a presunou nam zavazadla nebo zda zustavame sedet v letadle a pak pokracujeme dal? Teoreticky je mozne oboje. Diky!
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Zkus napsat p.Walterovi, rekne ti to...:-)
Odpovědět
ja mela nejake dotazy ohledne letu v cervenci,kdyz jsem poptavala cenu.Pry se prestupuje jen s prirucnim zavazadlem v ramci stejneho terminalu ,pry snadno a rychle :-D
Odpovědět
@nikus30 Dík :) No je blbý, že tím pádem se můžou zatoulat zavazadla, když si je nehlídáš sama, ale budeme myslet pozitivně:-) @rozzaarka Dík :) W. jsem už psala tolik dotazů, že si raději jeden ušetřím...
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka nam p.Walter rikal, ze se jim skoro vzdycky neco ztrati cestou:-D tak doufam, ze za nas nevesty a zenichy to vyzira on a nam se nic neztrati:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?