Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@bromlegirl a co ta ponorka? stoji to za to? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju moc - zatim je video verejne, pak to prdnu na private ;-) http://youtu.be/5sioXbtjCY0
Odpovědět
@bromlegirl Tak video je taky nádherné, ale to určitě víte :-) !
Odpovědět
@bromlegirl me to nejde nacist :-(( ,ale jeste to zkusim na pocitaci,jakmile se na nej dostanu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Ponorka byla super! Normalni fotky taky dam na album, tak pak ukazu (i kdyz na nich je vzdycky vyfocena Stanka v restauraci 100x jinak :-))) Byli jsme asi 24m pod vodou a videli koraly a ty velke zelvy a spoustu ryb, pak se ale v ponorce vybily baterie, takze jsme museli opatrne vyjet opet nahoru a lod si nas musela vyzvednout. Asi 20 minut jsme se tak v ponorce houpali a trochu nam uchazel vzduch... tak to mi bylo trochu zle (5 minut vice a as bych hodila kosu :-))) ale stalo to zato,a sla bych znova. Excelentni customer service a vratili nam vsechny penize nazpet... to me fakt prijemne prekvapilo. Nikdo z nas to necekal.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Veceri jsme meli v altanku ( a ta byla - mnam!!!!), je to fakt romantika. Kdyz se to planuje tak si myslis, ze to bude kycovite, ale oni to umeji pripravit takovym zpusobem, ze na to clovek jen tak nezapomene... v dobrem slova smyslu!!:-)) Koordinatorka se nas ptala, v cem chceme prstynky a dala nam zvolit bud z normalni krabicky nebo z te muslicky (ta byla jejich). :-))
Odpovědět
@bromlegirl diky za info,co Ja bych si bez Tebe pocla.ponorka zni dobre,na tu pujdem ( snad se nevybije:-) a uz mam jasno ohledne muslicky a altanku :-) na Stanku 100 krat jinak se urcite rada mrknu.u Nas to bude to bude uplne stejne :-D :-D
Odpovědět
@bromlegirl Jé, to je krása. Já vůbec netušila, že svatební večeře je v tom altánku. To je bomba.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kdo umi delat s You Tubem? Chtela jsem zmenit settings z verejneho na private a nikde tu moznost nevidim :-(((( Prosim poradte!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aaah, uz jsem to zmenila :-) uz by ten video link nemel fungovat... ufff. to jsem si oddechla ;-)
Odpovědět
@bromlegirl Ahojky, mohla bych také poprosit o přístup k videu? Nestihla jsem, když to bylo veřejné. :-( Koukala jsem ale na fotky a opravdu nááádherné! Včera jsem zapochybovala, jestli to naše rozhodnutí o svatbě na Maur. bylo správné, ale díky tomu, že jsem teď viděla, jak je to nádherné a jak jste byli štastní, tak už zase nepochybuju. Přeji krásný a spokojený společný život! Jsem na tomto fóru nová a musím si přečíst hooodně stránek dozadu, abych se začala orientovat... třeba v kterém hotelu jste tu svatbu měli a tak... a moc se těším! Jen si říkám, že bych se možná měla hodit na víkend marod (a legálně se tak zašít s noťasem do postele a snít). :-D Stejně asi jako jiné holky tady bych ti chtěla poděkovat za všechny informace, které tady dáváš - hrozně moc to pomůže! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beag My meli svatbu v hotelu Le Victoria, ktery na Mauriciu i na trip advisoru popisovan jako rodinny hotel, takze vhodny pro rodiny s detma, starsima lidma i mladyma lidma... byl tam totalni mismas co se tyce veku a narodnosti. Nejvice jsme tam slyseli nemcinu, pak francouzstinu,italstinu, obcas spanelstinu a kupodivu malo Anglicanu (coz mi vyhovovalo).. Par Cechu, Polaku a Rusu. Co se zamestnancu tyce nemohla bych je vubec nijak kritizovat... by se pretrhli nezavisle, jestli dostanou spropitne nebo ne... A protoze byli tak mili, pratelsti a profesionalni... nejvice jsme utratili na spropitnem, protoze jsme se jim za to CHTELI odmenit. Mohla bych jmenovat z cisniku: Yogen, Govind, Deepak byli naprosto SUPER, z rezervaci Veronique - SUPER, ze svatebnich koordinatoru Marisa (super), Charone super, Sonia (managerka) - SUPER.... z porteru Pascal SUPER... ale oni tam jsou uplne vsichni perfektni. Malem mi to trhalo srdce, kdyz jsme s nima loucili. Prostory hotelu jsou krasne, pokoje taky, more je koralovee, ale pisek na plazi je prej lepsi v Le Cannonieru, na jihu nebo zapade...
Odpovědět
Článek se načítá
@bromlegirl Jé, na Le Victoriu jsme také koukali, ale nakonec nás to táhne víc na jih, tak uvidíme, kde skončíme. :-) Když už píšeš o tom spropitném, tak bych měla hodně blbý dotaz... (prosím o odpuštění, protože jsem nikdy na takovém zájezdu ani hotelu nebyla) ...jak se takové spropitné dává? Myslím jako v případě, že zrovna nic neplatíš a nemůžeš to do ničeho zahrnout. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl tak musím pochválit fotky, jsou krásný a moc vám to sluší! Videa jsem stihla jen půlku, protože se mi seknul pc a pak už bylo pozdě. :-( Ale i ta půlka byla super!
Odpovědět
Profilova fotka
@beag my asi davali az moc. Od 200-500 Rs.... zalezi na vas....x
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem prdla nase amaterske fotky z Mauricia na pc, takze, kdo se chce podivat (plaz 100x jinak :-D :-D :-D :-D ), dejte mi vedet a ja vam poslu link..x
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Ahoj, mohla bych taky poprosit link?:-) jsem rada, ze jste dobre dojeli a moc se teism na fotky:-):-)
Odpovědět
@bromlegirl cauky,take prosim o link :-D :-D at to mam od Tebe kompletni :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Rozzarko mohla bys mi prosim napsat tvuj email? A ktere fotky chces, nase, profesionalni nebo to mini video?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Zkusim ti dat pristup ..ale dost mne to blbne. dej vedet, jestli ti neco doslo.x
Odpovědět
@bromlegirl prosim te prislo,diky moc ,vecer na ne mrknu muz se tesim :-D
Odpovědět
AHoj holky, po dlouhé době jsem nakoukla. Nedávno jsme tu s holkama taky plánovaly a už mám po svatbě 1,5 roku:) Tak chci pogratulovat všem novomanželkám a popřát nevěstám nádhernou svatbu. My s manželem často vzpomínáme a říkáme si, že jsme si nemohli vybrat lépe než romantickou svatbu na pláži na krásném Mauriciu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joo jeste jsem zapomnela rict, ze Mauricius je celkove dost drahy ostrov... Ceny v hotelu jsou premrstene,takze doporucuju all inclusive!! :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Nemelas nahodou svatbu taky v Le Victorii? Ty rok stare prispevky mi fakt dost pomohly, takze moc dekuju! x
Odpovědět
@bromlegirl AHoj, ano taky v Le Victorii:) připadne mi to tak dávno...jen nám tam chyběl podmořský život..těšili sjme se na šnorchlování a to nebylo nic moc. Ale jinak nádhera, halvně ten servis, klid a pohodička.
Odpovědět
@bromlegirl Jé, gratuluji, ty jsi úplně čerstvá novomanželka:) úplně si vzpomínám, jak mi bylo krásně...ale to je mi naštěstí pořád, ale zážitek to byl nezapomenutelný.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 a zitra po 14 dnech zpatky do prace.....To me asi zabije :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jeee moc dekuju. Uplne s tebou souhlasim. Jeste jsem porad jak v oblacich (manzelska idylka)... myslim, ze po tydnu to bude vypadat jinak a nastane tvrda realita :-)))
Odpovědět
@bromlegirl A ta změna počasí taky musí být děsná. Ještě Ti musím napsat jenun kuriozitu, že holčina, co založila tuto diskusi a navnadila mě na svatbu na MAuriciu, nakonec tuto svatbu zrušila a vdávala se v Čechách:) Nepotkat ji tady, vůbec by mě to nenapadlo...byla o náhoda...
Odpovědět
@bromlegirl krasne jste to vse nafotili :-) ta plaz je tam nadherna ,uz se nemuzu dockat a to jidlo mnam . To Vam tak prichystali pokoj i s vanou na svatebni noc? jaka romantika :-) moc hezky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?