Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Ja jsem nasi koordinatorce rikala, ze nemam problem s anglictinou, ale jsem malinko hlucha :-D ona nam dala 2 A4, na kterych byly ruzne druhy slibu. Tak jsme si vybrali tento ( pisu to zpameti...jsem dobra, ze??;-):-D:-D:-D:-D:-D I ( my name ) take you (his name ) to be my husband, my partner and my one true love. I will cherish our union and love you more each day than i did the day before ....(hmmm, to bude vyzva :-D) . I will trust you and respect you, laugh with you and cry with you .. loving you faithfully through good times and bad regardless of the obstacles we may face together. i give you my hand, my heart and my love from this day forward for as long as we both shall live ... ..si to cele pamatuju .jeeee.... :-D toto se nam libilo nejvic, ale jsou tam i jina podstatne kratsi. Nejdrive stojis celem k oddavajicimu a on ma takovy proslov ... Fakt ale hezky a hlavne realisticky a pravdivy. On se obou pak zepta jestli si toho druheho chcete vzit ...nacez oba jeden po druhem reknete I do. Pak vas oddavajici vyzve k tomu abyste se drzeli za ruce a stali k sobe celem. a jak se tak na sebe divate a drzite se za ruce, opakujete po oddavacim svatebni slib Pak jeden po druhem navlika tomu druhemu prstynek a opakuje po oddavacim dalsi slib ktery jsem dopredu nevidela. ..a pak je pusa!!! :-D:-D:-D ten slib se ale vynechat nemuze.
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl jeeeee, to je nádherný, moc hezky jste si to slíbili :-)
Odpovědět
@bromlegirl to jsi fakt dobra,ze si to pamatujes!!! My urcite budeme mit podstatne kratsi,na sliby my moc nejsme:-) ale kdyz to musi byt,tak to bude . Ja mam stejny problem ,taky jsem nahluchla:-)).takze pro upresneni ,I do,vlastni slib a opakovani po oddavajicim,je to tak ? ( mozna v jinem poradi :-)).a koho jste meli za ty svedky,jsem strasne zvedava :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ja mela za svedka mou koordinatorku, pac je mila a je mi sympaticka a muj mel za svedka Chrise z Backlight protoze to citil uplne stejne. Vsichni jsme si tak nejak padli do noty nezavisle na tom, ze jsme nejmene k 10 let starsi nez oni :-) chteli jsme to mit trosku osobni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 presne tak. 1) I do 2) opakujes po oddavajicim slib ( ktery si muzes vybrat) 3) opakujes po oddavajicim dalsi slib (... I'm giving you this ring as a symbol of ...tadyjadada ) :-)
Odpovědět
@bromlegirl jee tak to jsou ti fotografove nejaci mladici :-)) to musela byt asi sranda:-) jak slysim chvalu na tu koordinatorku,tak se na ni asi poptam :-))potkali jste nejake Cechy na hotelu ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jak na to tak koukam, mozna je dobre, ze mame jen plnou penzi a nebude nas nikdo opijet:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl ten slib jste meli krasny:-) muzu se te zeptat, kolik jste dali za video a jak dlouhe? Zacinam o nem premyslet, ale nemusi mi ani delat sestrih nebo tak. stacil by mi holy zaznam bez niceho... Je dobre, ze se da vybrat. me je slib jedno, ale kdyz jsem drahemu vytiskla ten, co ma na strankach BM, tak se mu trochu protocily panenky:-):-) v BM nam rekli, ze si muzeme rict i neco v rodnem jazyce, rikali vam taky neco takoveho?:-)
Odpovědět
@rozzaarka mohla bys mi prosím dát kontakt na tu paní s delfíny :-) Moc díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj , sledujem tvoj blog od predvcera, kedy mi ho moj fiance ukazal. Bola som mierne v soku, ked vynalozil taku snahu :). Kazdopadne vazne obdivujem, ze si davas taku starost s pisanim popritom vsetko uzasnom, co tam zazivate :). Zelam vam vsetko len to najlepsie a nech sa lubite, cim dalej tym viac, ako ste si slubili :). My sme si vybrali tiez svadbu na Mauritiu a nas velky den bude 18.9.2013. Ja viem, ze je to este daleko, ale trebalo to zajednat, cim skor, uz kvoli letenkam a tak, pretoze sme si vybrali tento den, tak sme chceli mat istotu. Ale dost o tom. Pozerala som sa vasich forografov, resp.ich stranky. Hodne ma zaujali. My sme si vybrali Ellieho Bernager - neviem ako sa pise :), ale bol na odporucanie z Blue Marlina. Kazdopadne portfolio tych vasich mi pride asi sto krat lepsie, takze vazne uvazujem o zmene, este to totizto ide :). Ak sa mozem spytat a nebude ta to moc obtazovat mohla by si mi napisat ako si na nich prisla, ci nahodou, alebo odporucanie. Tak isto by ma zaujimala cena vasho balicku a jeho popis, teda ak to nie je tajne, totizto ich pricelist som vobec nenasla, bud ho na nete fakt nemaju, ale som trdlo. Ellieho sme chceli na cely den, ale tymto nie som si uplne ista. To vies, ked tam budeme bez rodiny, tak mi strasne moc zalezi na fotografovi, teda vysledku prace,aby okrem spomienok na nas velky den bolo aj co ocami obdivovat. Zatial moc krat dakujem a urcite budem sledovat tvoje prispevky nadalej. Suhlasim, niekto tam pisal, ze si ta vyhlada na FB, tak ak by nevadilo, tak by som to skusila tiez. Vase fotky ma hodne zaujimaju, ked hovoris o tvorcoch tak pekne. No dost, necham vas uzivat si. Prajem krasny zvysok pobytu.
Odpovědět
Profilova fotka
@vbakosova Ahoj, bromlegirl na backglight narazila preze me - mam je objednane na 3.7.:-) jestli chces, posli mi do IP svuj email a preposlu ti jejich nabidku:-)
Odpovědět
@vbakosova ahoj,muzu se zeptat,v jakej hotelu to mate? My mame 24/9 ve Victorii:-) fotografa mame Elieho od 14-18:30 h. Vybrali jsme si proto ,ze asi jako jediny na ostrove ,nema problem jestli foti jednu nebo dve svatby ve stejny den.protoze muj bratr premysli,ze by jeli taky.ostatni fotografove mi posila blaznive ceny na dvojitou svatbu,se asi zblaznili:-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nikus30 Jenze fotit dve svatby jako neni jen tak:-):-) kdybys to nahodou nevedela:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka jako ze 2 obřady o 4 lidech ....noooo to musi byt děsný :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@vbakosova dekuju moc za prani. Ty kluky z Backlight jsem mela doporucene od Rozzarky a shodou okolnosti v ten samy den se muj bavil s jeho kolegou, ktery mel taky svatbu v Le Victorii a na fotky mel Backlight pristup meli skvele. Nahoda, co? ;-) Jestli chces, muzu ti poslat jejich nabidku. I kdyz mozna to za me uz udelala Rozarka. Fotky vam urcite ukazu, doufam, ze budou hezke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Video stalo 14 000 Rs a je to jen takovy 20 min souhrn. Nechteli jsme hodinove video, protoze kdo by se na to chtel tak dlouho koukat, ze? Az nam ho doda, tak taky muzu ukazat, kdo bude mit zajem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Tak to je super nahoda, to si clovek povie, ze svet je maly ... Uz som pisala rozzarke spravu, tak mi posle nabidku. Som zvedava, co tam bude. Dakujem za spravu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem poprve hrala tennis....po hodinove lekci je mi jasne, ze ani na stara kolena se ze mne Maria Sharapova nestane :-) ( ...mimochodem tenisovy kurt a rakety jsou v cene pokud mate all inclusive...ovsem Tenisovy micek si musite koupit sami!!! V hotelovem obchode stal skoro £12!!!! ...tak to jsme moc nepochopili :-) Zkusili jsme i jizdu na koblize jak oni tomu tady rikaji; drive se tomu rikalo banana boat... Stalo to myslim 400 Rs a byla to sranda. Ovsem nedoporucuju po jidle !!:-) Asi hodinu jsme hrali s mym beach ball ...skoda, ze to neni olympijska disciplina...urcite bych se prihlasila. Muj mi lichoti, ze mam talent ;-) Zitra vstavame v 5 rano a jedeme se podivat za delfiny, tak vam zitra reknu, jestli ten vylet mel hodnotu 2000 Rs ba osobu!!
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Ahoj, my to mame v hoteli Shandrani. Pan Walter mi Ellieho velmi doporucoval, tak sme do toho sli. Este som chcela zisiti ine moznosti, pretoze v ponuke bol fotograf z hotelu a jeho pracu som veru nevidela, tak som sla po tom, co vidim. Ale chlapci z Black Light si myslim, ze maju taki ten mladistvi touch, co sa tyka prace a este stale tam je kreativita, co sa da rozvijat. Mam kamarata profi fotografa, ale nabidku, ze ho zbalim do kufra neprijal :D :D :D... Urcite mam, ale v plane sa zverit aj jemu, ked sa vratime, pretoze saty mi zostanu, tak preco to nevyuzit, ked je moznost. Co sa tyka Ellieho, tak sme si ho zajednali na cely den s tym, ze nam da len surove fotky a kamarat mi ich upravi, ale to je uz zasah do prace a preto ma hodne oslovila ta kreativita a nieco ine u Black Light. Tu asi vacsina ide cez agenturu Blue Marlin, ze? Teda podla toho, co citam... Prist pana Waltera je velmi prijemny a mam fakt pocit akoby sa staral len o nas. Hlavne pri mojich mnohych primomienkach a dotazoch, co som nanho mala.
Odpovědět
@bromlegirl no polovicka uz ma tenis v planu ,tak jsem ted řekla cenu míčku a ma oči jak tenisaky:-))) ten banana boat to neni zahrnuto v cene Jo ? My mame v balíčku všechny vodni sporty :-(.tak delfíny ,pak poreferuj ,taky chceme jít -teda spis já :-)) ale vstavani v 5 rano ? Nevim ,nevim :-)
Odpovědět
@vbakosova A já uz tajne doufala,ze to mate taky ve Victorii :-(( mas pravdu,ze vetsina asi jezdi pres BM,Ja mam s p.Walterem schuzku pristi mesic,tak jsem zvedava :-) zatim taky muzu rict ,jen samou chvalu :-).holky si tady ty hotelove fotografy moc nepochvalovaly :-( dali jim nejake fotky a za ty nejlepsi ,chteli priplatek :-(( tu mas super,ze mas kamose fotografa,taky bych toho vyuzila:-) a na jak dlouho letite? Uz mate I letenky ?
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl diky za info, to uz mi neprojde:-):-) tak holtz budeme bez videa:-) jinak na delfiny jsem zvedava:-):-) ty mame v planu taky:-) Myslis, ze kdyz si vezmeme svoje micky, je to v pohode, nebo nas budou nutit si koupit? my teda nejsme ve Victorii, ale tipuju, ze to bude stejny vsude:-) vstavani v 5 bude brutus:-) ale za plavco s delfiny to stoji:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ja som nasla stranku mauritius attraction a tam je toho fakt hodne, co sa tyka mauritia, resp. zabavy. Plavanie s delfinmi som tam nasla za cca 45 eur, co mi nepride moc, pretoze ked sme boli v Turecku tam chceli za 110 eur, co je priserne vela.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Tak mi potom musis poreferovat aky bol :). My sme sa nestretli zatial, ale do Prahy sa chystame. Skor si, ale myslim, ze to bude len taka zoznamovacia schodzka, pretoze uz mame vsetko dohodnute. Zmluvy a faktury uz mam, prave tento vikend som ich obdrzala. Letenky este nemame, tie budeme platit budici tyzden. Uz sa tesim az si ich dame pod stromcek, to bude ale darcek ;). Inak uzivat si ideme na 10 dni :).
Odpovědět
@vbakosova no urcite ,pak povim :-) ja se dostanu do CR jen 10dni,jeste kolem Vanoc.mam stesti rikal,ze letos jsou na Vanoce v Praze :-) :-) My letime na 9 noci,letenky taky zarezervovane ,ale jsme domluveni ,ze je zaplatime az po osobni schuzce :-) take to mame pod stromecek :-)
Odpovědět
@bromlegirl mohla bych se zeptat, jak chodíš oblečená na večeře? Případně co tam tak obecně převládá? Chodí ženy hodně načančané? A co chlapi? Nejsem moc šatičková, proto jich moc nemám a jen kvůli večeřím pořizovat dvoje, troje šaty se mi nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede Taky me pred odletem vsichni strasili, ze music byt na vecere hezky ohakla....Mela jsem z toho takovou paniku, ze jsem malem skoupila cely katalog. Nakonec jsem se uklidnila a vzala si jen asi 3 letni saty, pak 1 sukni, dlouhe bile lnene kalhoty a 3/4 bile kalhoty a kombinuju to s ruznyma topikama nebo tunikama. Lidi vetsinou chodi na vecere pekne obleceni, ale ne jak na bal :-) smart casual. Dziny ano, ale s peknym topem a treba vyssima podpadkama atd. Chlapy ale vidim v dzinach furt. Takze v pohode:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Plavba s delfiny: Vstavali jsme v 5 rano, coz bylo maso ( bez snidane nefunguju :-). Cesta taxikem ze severu na jih trvala asi 50 min. Na motorovem clunu nas nakonec bylo 6 (3 pary- jeden par ze Spanelska, dalsi z Anglie, zijici ve Franciii a my.) S tim anglickym parem ( mohli mit kolem 50) jsme se tak narechtali, ze jsem malem vypadla z lodi :-D Uz jen za tu cestu motorovym clunem to za to stoji. ( jeli s nim strasne rychle, takze jsme skakali po vlnach, coz byla bomba )...no a pak jsme je uvideli. Nejdrive jen delfiny - babies ...malinke, krasne sede ... Vypadali tak dokonale jakoby byli nafukovaci. Tak me ten pohled na ne dojal, ze jsem se malem rozbrecela :-) Pak nam nasi pruvodci dali ploutve, bryle a snorchle a zaveleli "GO GO GO "... Vsichni jsme poslusne seskocili pres palubu a jali se honit za delfinama. Bylo jich tam desne moc.. Nebyli sice tak velici jako v tom filmu " Zachrante Williho", ale byl to super pocit je mit okolo nas. Jak jsem rekla bylo jich tam hodne, bohuzel clunu jakbysmet. Obcas mi ten holt za delfiny pripominal start v triatlonu :-:-D:-D:-:-)Dlaskovali, ale nejblize jsem se k nim doslala asi na 10 k na bal :-) smart casual. Dziny ano, :-x ale s peknym topem a treba vyssima podpadkama atd. Chlapy ale vidim v dzinach furt. Takze v pohode:-) :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Opet mi blbne net a prispevky se michaji dohromady. Omlouvam se, jestli ty konce nedavaji smysl. Jo a taky se omlouvam za preklepy ;-) Chtela jsem rict, ze jsem se k delfinum doslala asi jen na 10 m, protoze byli rychli a plavali dost pod nama. Ti co meli snorchly je samozrejme videli, bohuzel ja nepochopila podstatu snorchlovani a pri prvnim pokusu zajela s brylema a snorchlem do vody tak hluboko, ze se mi bryle zalily vodou a do snorchlu se mi nalila taky, takze jsem se malem utopila :-D:-D:-D Kdyz pruvodce videl, ze delfini odplavali moc daleko tak nas zavolal zpet na palubu a a pojel bliz k delfinum. Na 2. Pokus uz jsem bryle a snorchl nechala na lodi a nechala si jen ploutve. Takze sumasumarum to bylo super, kazdopadne vyborna ranni rozcvicka a dobra sranda. :-) Obcas mi to pripominalo bootcamp jak nas vzdycky povolali zpatky na lod a sotva jsme si sedli o lod trochu popojela dal, pruvodce uz na nas kricel " GOGOGO GOOOO "... To jsme vsichni jak na povel vstali, rychle si nazuli ploutve a prekotili se pres palubu :-D:-D:-D ne byla to fakt sranda ...to i diky tomu anglickemu paru s kteryma byla takova legrace...takze vrele doporucuju ..i za ty prachy !! :-D
Odpovědět
@bromlegirl no ja jsem taky nakoupila co se dalo ,v letnich slevach,hlavne teda saty,tak snad je unosim :-) jsem je v tech shopech nemohla nechat,kdyz staly par eur :-D :-D a drahy bude rad,ze si bude moc oblect i jeans :-) Takze delfiny doporucujes? tak ranni hodina,me zabiji uz ted,a kolik Vas tam stal taxi z Victorie? Musim to jeste promyslet,zarucene mi bude blbe na clunu a snorlochovat taky neumim,tak to asi nebude moc atrakce pro me :-D :-D tak jeste uzivejte:-)) poslehni Vy uz jste tam nejak dlouho ne :-D Na kolik to mate noci?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?