Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@bromlegirl díky, duha fakt byla, těsně po obřadu nám sprchlo ;-) písmena jsme si vezli sebou, jsou koupená na fleru. Jestli oznámením myslíš Just married ceduli, tak ta je ze dřeva na pověšení, objednaná z ebay :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Playenko, menili jste si prasule v Mauriciu na letisti nebo uz doma?
Odpovědět
@bromlegirl Eura na rupie jsme měnili na letišti a pak ještě jednou ve směnárně. Jinak i ve směnárnách se může smlouvat o kurz, to jsme dost hleděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ve smenarne v port louis? Nebo jich je tam dost blizko tech hotelu?
Odpovědět
Směnárny jsou i v menších městech. Můžeš směnit taky v hotelu, ale tam si obvykle připočítají 10%.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sbaleno jeste furt nemam jak jsme si predsevzali, ale domecek se blyska cistotou:-)
Odpovědět
@bromlegirl a playlist uz mas? a co fotograf ,domluvili jste se nejak? u nas dnes konecne probehla rezervace letek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Playlist furt jeste nemam :-) na nem budu pracovat zitra! S fotografem jsme se domluvili. fotky nam bude delat i hotelovy a tento z backlight.
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl jeee, takze mas fakt Billyho:-) to je super:-):-) zavidim ti, ze uz jedete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taak, konecne sbaleno. Do kufru jsem nacpala naprosto vsechny letni veci (nechtelo se mi vybirat tak budu vybirat az na miste.:-) Do prirucniho jsem nacpala vsechny svatebni veci... a je to. Zitra rano tadaaa :-) Po tydnech stresu uz se zacinam tesit!
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl šikulka! :-) tak ať vám všechno klapne, moc si to užijte a šťastnou cestu! A budeme se těšit na vyprávění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 Moc dekuju:-) Jestli zdravi dorazime tam a zpatky, tak poreferuju vse do detailu a hodim tu par fotek:-) ...hm, doufam, ze budu vypadat lepe dnes :-D Xxxx
Odpovědět
Článek se načítá
@bromlegirl tak stastnou cestu at vse klapne:-) uz se tesim na fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl krasne si to uzijte:-) moc se tesim na fotky:-) at vse klapne tak, jak ma:-):-) pozdravuj Billyho:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee holky mame tady na pokoji wi-fi, takze muzu referovat primo z mista:-) Hotel Le Victoria naprosta bomba, pokoje presne jako v brozure ( dali nam zadara upgrade-muj si trochu dupnul, ale co uz :-)... Zamestnanci moc usluzni...zatim si nemuzeme fakt na nic stezovat. Nase svatebni koordinatorka je mlada kocka Marisa a je s nou docela prdel. Fotky nam bude delat Chris z Backlight (mimochodem je to mlady kluk a ma hrozne charisma!!) ... Dnes jsem videla fotky zdejsiho hoteloveho fotografa ....a uprimne ....nic moc kreativniho ....Fotky jeho typu bych pri trose stesti zvladla taky ...takze jsem rada, ze nam fotky bude delat Chris.:-) Mame to all inclusive a bohu dik za to, pac jinak by jsme utratili majlant. Jidlo skvele, koktejly jakbysmet,.... Drzte pesti at se vlezu v patek do satu, pac na ty dezerticky, vinko si clovek rychle zvykne. nas pokoj ma Hooooodne zrcadel a REALISTICKE osvetleni ....bohuzel ..dneska jsem se na sebe v plavkach podivala do zrcadla a z te celulitidy 5. Stupne me polil ledovy pot!!! Jinak zitra jdeme k tomu soudu v Port Louis, prej to i cestou ma trvat neco pres 3 hodky. Uz jdu chrapat, takze pokud se budete chtit na neco zeptat, tak Ja se k veceru zase zkusim napojit. x @rozzaarka
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Jeee, tak to je super, že píšeš rovnou z Mauricia. :-) Jaký máte počasí a jaký je moře a už jste byli šnorchlovat nebo se sluníčku spíš vyhýbáte? A v kolik máte v pátek tu svatbu, ať na tebe můžeme myslet? ;-) A jaké místo pro obřad máte vybrané? Moc se těším na další info a zítra to dobře zvládněte na úřadech.
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Ahooooj, tak hlavne at to vse vyjde tak, jak ma:-) moc na vas myslim:-) zrovna tak 2hodky zpatky jsem si rikala, ze se tam musite mit bajecne a jak jste doleteli a tak vubec:-) jsi hodna, ze podavas zpravy:-) hlavne uzivejte, uzivejte, uzivejte:-):-)
Odpovědět
@bromlegirl JEEEEEEEEEE to je super,diky za prvni dojmy:-) tak ja budu taky napojena wi-fi :-D se tesim na ten hotel jeste vic,a all inclusive OMG ,uz aby to bylo :-) tak si to poradne uzijte :-) Super, ze jste na konec zmenili fotografa!!
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 Ahoje holky :-) Pocasi se zatim drzi. V pondeli v den priletu bylo zamraceno a moc slunicka jsme nevideli, ale to mi ani nevadilo pac jsem byla z toho letu uplne hotova...jet lag jako hrom. Usinala jsem prakticky ve stoje :-) Na privitanou vam daji nealkoholicky koktejl (meli jsme mangovy) a rucnicek na osvezeni ...nakonec jsme ho stejne nepotrebovali pac byla prijemna teplota a zamraceno :-) ale od uterka uz je zase krasne. Mraky se hu honi, ale je horko a slunko sviti. bazen v hlavnim arealu je bombovni....a hlavne hotel NENI napraskany lidma...coz je super!!! Snazime se chytat bronz..aspon trochu, pac momentalne vypadam jako reditel vapenky, ale asi jsem se malinko pripekla. doufam, ze se nezacnu loupat..to bych byla fakt kocka :-).... More je krasne pruzracne a koralove, takze je potreba boty do more at se na neco nenabodnete... my si je samozrejme nevzali, takze nejake plavani v mori zatim nepada v uvahu. Dneska jsem si do more sedla a cetla si..ale fakt je treba boty. koupili jsme si zatim 2 vylety. delfiny a ponorku, ale na vyber je tech vyletu spousta! Clovek ale potrebuje za a) vice prachu a za b) vice casu. Je tu na vyber z 3 restauraci. Jedna je primo v hotelu a je to styl bufetu a ty dve se museji rezervovat den predem. Zatim jsme byli v te hotelove, kde vyborne vari a dnes jsme zkusili restauraci La Casa, ve ktere budeme jist i v den svatby. decka prostredi super a to jidlo ..hmmmm...hotovy sen...vinko vyborne...mozna se tu ze me na stara kolena stane alcoholik
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Ahoj, díky za podrobné info a musím řict, že si to teda mooooc hezky užíváte! Závidím a moc vám to přeju a dubna se snad nedočkám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 Zatim je to super. prostredi nadhera, sluzby vyborne a zamestnanci hotelu uplne bajecni. Privetivi, usluzni, mili, vtipni a nic neni problem... Fakt relax. X
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska jsme meli den nervak s velkym N. Je videt, ze nervicky pracuji prescas. Clovek by rekl, ze diky tomu, ze svatba je v teplych a exotickych krajinach, tak to bude vsechno ok a nebude se nervovat. Pravda je takova, ze ty prvni 4 dny priprav neni az takova dovolena a clovek nezrelaxuje jak by zrelaxovat za normalnich okolnosti. Musi se chodit na domluvene scuky s koordinatorkou, i kdyz schuzky jsou celkem kratke. Clovek se nemuze opalovat tak bezstarostne pac si musi davat bacha na spaleni atd atd. Myslim, ze uplne vypneme az po svatbe, kdy mi bude jedno jestli mi na hube vyrasil jeden nebo dva jebaky :-) Muj mel dnes naladu jak ......cele odpoledne jsme spolu skoro nepromluvili a u vecere jsme se hezky pohadali. Tak to je bohuzel realita....predsvatebni nervicky....:-( Ale dnes jsem byla na masazi, pedikure a manikure a pak jsem mela zkousku vlasu a liceni. Porad se na ty svoje nehtiky musim divat, pac normalne mam takove lopataky a tedkom je mam hezky leskle. to vite ja si na nejake dlouhe nehty moc nepotrpim :-) zkouska vlasu probehla celkem uspesne. Nakonec jsem nemohla mit ten uces, co jsem si naplanovala pac mam vlasy jen pod ramena a prostrihane do vrstev, tak mi to nedrzelo. Nakonec mi ta holka navrhla jinou variantu a byla jsem spokojena. vzala jsem si s sebou svuj makeup, ale Veenah pouzila jen muj clinique makeup, rasenku a tuzku. Jinak pouzila svoje produkty. Na zkousce jsem byla i s vlasama i s licenim spokojena. Clovek toho makeupu ma na sobe vic nez normalne, ale ja verim, ze to bude vypadat hezky :-)
Odpovědět
@bromlegirl ale i tak si to urcite uzivate se vsadim :-) My jsme se proto naplanovali svatbu hned po prijezdu a pak uz snad je ten relax :-) masaze,maikura ,pedikura to je asi vse v hotelu ze? muzes mi pisnout priblizne ceny,pro predstavu? Nebo to mas zahnrnuto ve svatebnim balicku? Dekuji a se vsadim,ze uz jste se udobrily :-)
Odpovědět
@bromlegirl a ty vlasy a make -up ti zkousela podle obrazku? a jak si spokojena s vyberem kytek a dortu? Diky a hezky pobyt v kolik to zitra mate? budu na Vas myslet :-)
Odpovědět
Bromlegirl: Tak ať se Vám tam vše vydaří!! Mně teď došlo, že se nám to blíží, už necelé 3 týdny. Přítel nemá doteď boty, nevíme písničky, nevybrala jsem si účes a protože se normálně vůbec nemaluju, tak nevím, jak vyřeším make-up. Snad to vše nějak stihneme, docela se teď točím v práci a fakt nestíhám :( A přítel to neřeší. Ještě nemám ani to pojištění, ach jooo
Odpovědět
@kalkulka Co se plasis... :-) Pojisteni se udela bez problemu den predem. Vy si ty nervy delate samy devcata :-) Chce to trosku toho spanelskeho Manana a Siesty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 my meli masaz, manikur, pedikuru, vlasy a makeup ve svatebnim balicku. Pokud mas svatbu ve Victorii tak te taxikem zavezou do vedlejsiho hotelu, tak 5 min peso. Ve Victorce maji taky kosmetiku, ale ta je nezavisla na hotelu. Takze to tam vsechno samozrejme muzes mit, ale budes muset platit. Ceny napisu po snidani. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Ahoj, moc si to dneska uzijte:-) drzim palecky na krasne pocasi a at vsechno klapne podle predstav:-) dekujeme za vycerpavajici info:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ceny salonu v Le Victoria: Hot stone therapy 60 min 3000 Rs Aromatherapy masaz 50 min 2600 Rs Indicka masaz hlavy 55 min 2800 Rs masaz zad 25 min 1500 Rs Sportovni masaz 45 min 2800 Rs Lymphaticka masaz pro celulitidu 55 min 3000 Rs Thajska masaz 1 hod 3000 Rs a 2 hod 5520 Rs
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Basic facial 45 min 2000 Rs anti ageing facial 90 min 3000 Rs manikura 1200 Rs pedikura 1400 Rs lakovani nehtu 400 Rs francouzska manikura 600 Rs Toto jsou ceny salonu ve Victorce. Narvano tam moc nemaji, tak berou i na pockani. Ceny ve vedlejsim hotelu jsou ale podstatne drazsi, double. Takze se to bude lisit podle hotelu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?