Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
A zlakuji to dost nebo vubec? Normalne lak nesnasim, ale myslim, ze to budu potrebovat mit stuzene jako cement at mi to z toho ucesu nevylitava:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cleonaxy
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl jestli chces zkusit, my mmame na 3h backlight photography a jsou vazne super. chteji 400E, coz je sice o 100 vic, nez hotelovy, ale urcite byste meli krasne fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka rozzarko, to by bylo super. Kolega z prace je mel taky a byli prej strasne spokojeni. myslis, ze neni pozde si je objednat? Mas link na jejich portfolio? Strasne moc diky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl něčím to myslím přelakovala, ale jen decentně....neboj se, oni to udělají tak, že na fotkách nebudou ty nedokonalosti vidět :-)
Odpovědět
@cleonaxy dobrej vyber,diky za tipy :-)
Odpovědět
@bromlegirl mas pravdu Jonni Mitchell by se asi uplne nehodila :-D ,ale hlas a pisen nadhera.Ja myslim,ze Leona Lewis je dobry vyber,i ten duet z Mouli Rouge :-) Je s timto vyberem draha polovicka spokojena? :-D Pokud muzu radit,taky bych radsi priplatila za fotografa,ti hotelovy nemaji moc dobrou povest ]-( My budeme mit taky Elieho,tak bych jeste neco pohledala,i kdyz u Vas je to dost na rychlo co?
Odpovědět
holky KALKULKA se tady ptala,jestli je tam potreba redukce na zasuvky? A jake presne,vite nekdo? Pokud jsem uz odpoved prehledla ,tak sorry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 my jsme v Shandrani meli zasuvky oboje, anglickeho typu i ty co jsou u nás...tak nebyla potřeba...
Odpovědět
@cleonaxy aha ,tak to bude asi vsude stejne bych rekla,dekuji :-) Jsem zase koukala na Tve krasne fotky,a zase se tesim vic a vic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 muj ten muj playlist jeste neslysel :-) to vis fotbal je dulezitejsi nez nejake pisnicky :-D ale neboj, povykladam :-) Prave pisu backlight photography email, jestli maji na 16.11. volny termin, tak uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 dnes jsem tam ještě nějaké přidala :-) no to se nedivím, já bych se tam chtěla vrátit třeba na pětileté výročí svatby - to tam poskytují slevy na ubytování, tak třeba se zadaří za 5 let :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@bromlegirl :-D rozumim,tak pak dej vedet,jak jsi dopadla ja jim psala ohledne videa ,ale na me cca 400e trosku moc :-|
Odpovědět
@cleonaxy ja prave koukala na ty dnesni :-) to je dobry vedet ,za poskytuji slevy na 5. vyroci, to si budu muset zapsat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 400e za video nebo fotky? To jsou palky co? Uf.:-(
Odpovědět
@bromlegirl za video ze svatby :-(( jsme si říkali , ze kdyz uz tam s nama nikdo nebude at se pak aspoň mrknou , ale nevim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to mas pravdu. akorat ja se fakt nemuzu na videu na sebe divat...a jeste k tomu, kdyz mluvim anglicky. ;-)
Odpovědět
@bromlegirl :-D :-D Ja jsem se jeste na videu anglicky mluvící neviděla , třeba bych se na sebe taky nemohla dívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Loni jsme byli na rodinne svatbe, kde meli vox populi box, kdes mohla natacet novomanzelum ruzne gratulace a tak. no pak jsem to video videla a ten muj ostry vychodoevropsky prizvuk a malem jsem tyden na nikoho nepromluvila :-D jsem puvodem z Moravy a ten prizvuk je znatelnejsi cim vic jedes na vychod :-)
Odpovědět
@bromlegirl no ja jsem taky Moravy a uz 7 let mimo CR ,ale prizvuk mam taky porad trochu vychodoevropsky,i kdyz holky z prace uz mi rikaji,ze chvilkama uz znim jako prava Irka,obzvlast kdyz nadavam :-D
Odpovědět
@rozzaarka a těch 400EUR je nějaká pevná taxa za 3hod focení? Koukám na jejich web a nemají tam ceník.. fotky mají krásný!
Odpovědět
@bromlegirl když tak zkus ještě tady www.exoticafotos.com, taky nejsou tak drahý a určo lepší než hotelový..
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon diky moc holky. uz na tom pracuju :-) co bych si bez tohohle fora pocala . Xxxx
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon jj, jestli chces, preposlu ti nabidku:-) jen mi hod mail do ip:-)
Odpovědět
@bromlegirl Anebo Julien Venner pixelinthebox.com. Toho budeme mít my, má tam i ceník, podle kterého můžete vybrat, jaký byste chtěli balíček.
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl mas nekoho? kdybys chtela, preposlu ti dalsi kontakty a nabidky, co jsem mela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my mame hoteloveho...zatim, ale urcite chceme nekoho freelance. Prosim muzete mi preposlat nabidky. dik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl hod mi mail do ip, preposlu ti
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka rozzarko, co je to ip? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 odkud z Moravy? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?