Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka diky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ženský, jak moc musím umět anglicky?jestli má cenu o tom přemýšlet... přítel umí jen "yes" :-D
Odpovědět
@zhuska na strankach BM pisi ,ze staci zaklady anglictiny,ale jestli je to opravdu tak...... Tak konec koncu ,priteli by nakonec stacilo YES,I DO :-D nebo nabizi u sluzby tlumocnika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ať mi to tady potvrdí někdo, kdo už tam byl :-D
Odpovědět
@zhuska tak sorry :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne v poho..ale asi na to stejně prdíme, napadá mě levnější varianta - Řecko :-)
Odpovědět
@zhuska tam ,je ale ta anglictina asi taky trosku potreba ne? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, tam žije švagrová a dělala by nám překladatelku :-D
Odpovědět
@zhuska tak to mate potom vychytany:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no, jak kdy :-) zas je nám furt smutno...když tu koukám na ty fotky z Maur. tak fakt slintám, ale nejsme asi schopni na to našetřit, to je asi velké sousto ;-( vyplácíme příbuzné za dům a proto tak :(
Odpovědět
@zhuska v Recku to bude urcite taky super a krasne ,nesmutni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 I do nestaci, jeste musi opakovat ten slib:-):-) toho se desi i ten muj a to umi vic nez yes:-) boze ja mam fakt kliku, ze ucim AJ:-):-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to teda máš kliku :-D ale je hrozný, jak se ten jazyk zapomíná, když se nepoužívá :-(
Odpovědět
@rozzaarka já vim jsem si dělala srandu,ale tak slib mu daji dopředu na pročtení , teda měli by a muže to opakovat po jednom slove :-)) my mame s jazykem naštěstí taky kliku :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jeste aby ne kdyz bydlis tam kde bydlis:-) ja uz chci jet.. za par dni to bude 8 mesicu do svatby:-)
Odpovědět
:-D Ja vim,vy uz mate aspon letenky , my zatim nic :-( leti ten cas co ?
Odpovědět
Profilova fotka
aspoň máte už termín, my ani ten ne :-D
Odpovědět
:-) :-) :-) vsechno bude ,neboj
Odpovědět
Profilova fotka
@zhuska Přítel taky nemluví, jen něco rozumí a já už od matury taky skoro všechno zapomněla, tak jsme si radši připlatili tlumočníka. Dlouho jsme váhali, ale aspoň nebudou takový nervy a budeme vědět, co si slibujeme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jojo, nastesti leti, jinak bych se zblaznila:-) zprijemnily mi to objednavky z ebay a netrpelive cekam na fotky satu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 http://www.ekopreklady.cz/soudni-prek... za 390 mi to prijde super:-)
Odpovědět
@rozzaarka jj dobra cena,kdyz tech mych 395 bude za 1 rodny list a ne stranu,tak budu taky spokojena,uz jsem zvedava na ty Tvoje saty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka a to je bez Dph nebo s daní?
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 bez
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka :-) diky, tak to jsi mě docela uklidnila, říkala jsem si, jak jsou Budějky předražený a není to tak hrozný. Já mám nabídku za 406 bez daně.
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 me jedna firma napsala na mail, ze 390 + dph, tak jsem si rikala, ze tyhle jsou dobry, ze to maji 390 a jak ses me zeptala, tak me to donutilo to tam lip rpohledat a na uplne jine strance maji, ze je to bez dane:-( no co...:-)
Odpovědět
Prosím, kdo už tam byl, je tam potřeba redukce na zásuvky? a jaká přesně? Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoi holky. My se bereme 16.11. v Le Victoria a zajima me jak je to s hudbou. Klasiku mam rada, ale na to prostredi mi to moc nesedi, tak uz me z toho vybirani boli hlava. Nevite, jestli je ta hudba pustena celou dobu nebo jen na urcite casti? Jo a nejake tipy na instrumentalky? Moc diky.
Odpovědět
@bromlegirl dobrej dotaz,to by me taky zajimalo, my mame Victorii pristi rok :-). A uz ted vim, ze z vybirani hudby asi klepne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 nam rekli 4 pisnicky:-):-) a vecer si nechame aasi zahrat neco k tanci:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?