Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@alfred1 no 12 dni mnohem lepsi nez tyden,jeden tyden je opravdu malo :-| 3 tydny uz by bylo pro mne asi dlouhy:-).No dnes mi rekli v praci,ze si budu moc vzit volna kolik budu potrebovat,tak uvidime :-) Premyslime,ze bychom potom jeste leteli na par dni do Barcelony,no pristi mesic to rozlousknem:-) ale tech 12 Ti zavidim :-)
Odpovědět
@alfred1 12 dni mas super, ale ty formality zaberou maximalne 2 dopoledne. Jednou jedes na urady a jednou si vyberes kde bude svatba, co jineho tam chces resit?
Odpovědět
@kalkulka Samotnou svatbu no a pak jeste jednu :-D
Odpovědět
Jeste me tak napadla vec - je lepsi platit na ostrove v Eurech nebo je lepsi vymenit penize na Rupie? Nejake Rupie menit chci, ale jde mi o to, jak moc, aby mi jich zase uplne moc nezbylo...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 v rupiich to pry vychazi lip. a penize menit rovnou na letisti:-) zalezi a tom, co vsechno tam chces kupovat:-) my uz asi o moc vic nez na planovane vylety menit nebudeme. jen potom neco na suvenyry a tak.
Odpovědět
@petabon 4.5. :-D Pěkný termín. Měli jsme 5.5. letos Shandrani.
Odpovědět
@vikynka33 To budeme zrovna slavit 1. výročí :-D Pěkný termín...
Odpovědět
@nicol8 :-). Máte nádherný fotečky, všem Vám to moc slušelo! Mohla bych se prosím zeptat kolik focení stálo? Líbí se mi asi víc fotky od Daniela.. a nalíčit i učesat ses nechala od nich?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem děvčata vybrala pár svatebních fotek, tak se můžete mrknout do alba. Ale lituji dost toho, že jsme si vzali hotelového fotografa, jinak to mohlo dopadnout o dost lépe :/. Takže opravdu doporučuji si domluvit někoho předem :)) My chtěli Daniela , ale ten bohužel neměl čas.
Odpovědět
@nandreawall taj jsem omrkla fotecky,jsou pekny :-) uz jsem tu cetla vice nespokojenych nazoru na hotelove fotografy,vzdycky pak cekam nejakou hruzu,ale fotky jsou v pohode :-) JInak jsi mela moc peknou kytku :-) moc Ti to sluselo,nechala jsi si delat vlasy a make up,nebo sama?
Odpovědět
Profilova fotka
@nandreawall fotky máte moc pěkný, sluší vám to moc! A měla jsi úžasnou kytku! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc děkuji :). vlasy i make up mi tam delala moc milá paní a byla jsem spokojená, čekala jsem to horší :)) celkově jsme byli se svatbou i líbánkama moc spokojený, Jediné co nás fakt naštvalo byl tenfotograf. Taky nám právě ukázal složku na pc s nejlepsima fotkama a za ně chtěl připlatit, ale to nám přišlo sprosté, takže jsme odmítli. Ale přítel se bavil s manažerem hotelu tak nám aspon poslal vyvolanou fotku prstýnků, kterou jsme mezi fotkami co nam dal na cd nemeli tak tu nám poslal pak postou.
Odpovědět
Článek se načítá
sluselo Ti to moc,co to tam je s tema hotelovyma fotografama? To je vrchol !!!!!
Odpovědět
@nandreawall Moc ti to urcite nepomuze, ale pomohla jsi mi se ujistit, ze vola profi fotografa byla dobra a stoji za tech par set eur navic.
Odpovědět
Profilova fotka
@nandreawall to je otresny... jeste ze hotelovyho mit nebudeme. jinak moc krasne fotky:-) delali jste i video? porad o tom tak nejak premyslim, kdyz to rodice neuvidi, aby meli aspon video
Odpovědět
Profilova fotka
nahráli jsme si to s českou nevěstou navzájem. Nic extra kvalita, ale na vzpomínku to bohatě stačí :)
Odpovědět
@rozzaarka my chceme taky video ,ale kameramana z hotelu za 300e urcite brat nebudeme!! tak kdy by mel nekdo nejaky tip sem s nim prosim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nandreawall kdyz ja se desne bojim, ze tam jiny cesky par nepotkame:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 zvazuju, ze to udelam s temi, kdo nas foti. delaji i video. ale tot otazka... porad nevime, jestli se nam do toho chce investovat - doma to jednou prehrajes rodicum, kouknes se na to na prvni vyroci a v zivote uz to nevytahnes... teda - vsichni mi rekli, ze to tak maji a docela tomu verim:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka tak ja jim zkusim pisnout,jedni uz se mi ozvali s cenikem asi pred 3 tydny ,tak jsem jim psala a od te doby zase nic ]-( strasna komunikace pres maily na ten Mauricius :-D
Odpovědět
@petabon Ahoj ano líčila mě vizážistka z hotelu. Byla moc šikovná a měla kvalitní kosmetiku... Mě se právě taky líbí víc Danielův styl... A i to že víc fotky upravuje... Dostali jsme je v pěkném bílém albu... Stálo to kolem 500-600eur, už si nepamatuji přesně... Ale fotek máme opravdu hodně... A ty nej ve všech verzích - barevní, černobílé, sepie...
Odpovědět
@rozzaarka Taky myslím, že video je zbytečné, podívala bych na něho jednou a konec.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka vid? na jednu stranu by to bylo hezke, ale presne - kouknes se na to maximalne desetkrat
Odpovědět
holky, objednaval si nekdo z vas vylety pres mauritiusattractions? je to bezpecne? opravdu plati ty jejich vouchery, a co cenove, vyjdete to lepe...? Nebo je lepsi vse objednat na miste?
Odpovědět
Profilova fotka
@platoshka osobne komunikuju primo s "atrakcemi". Nemam rada ty zprostredkovatelske agentury, takze zjistuju co se da uz z CR. A pak na miste doresim zbytek... Obcas to ty agentury maji za stejne penize, ale ve vetsine pripadu je to levnejsi, kdyz si to zaridis sama. a hlavne ne pres hotelove "delegaty". Nekdo tu psal, ze delfiny nabizeli za vic nez dvojnasobek:-)
Odpovědět
@rozzaarka Dekuji, neposlala byste mi prosim do zprav nejake odkazy primo na ''atrakcii''?
Odpovědět
zdravim vsechny.Holky, ktera letite z Blue Marlin na Mauricius ,nezajimala jste se nektera nahodou,jestli by neslo zaridit :-) stop over v Dubai na par noci ( 2). diky
Odpovědět
@nikus30 ahoj.. my jeli přes SVR a měli 2 dny stopover v Dubaji.. nemůžu si stěžovat, vše zařídili a vše klaplo na jedničku.. když jsem poptávala BM, tak mi řekli, že Dubaj si mám zařídít sama, že to nedělají a prý by mě to vyšlo dráž..že mi dokážou ale něco doporučit.. to jsem nechtěla.. SVR zařídili víza, ubytování, transfer a fakt dobrý.. akorát záleží na tom, kdy letíte, my tam byli 20. září a teplota 40C.. fakt mazec.. takže to fakt nedoporučuju, chce to letět tam dýl na podzim nebo v zimě :-) jo a ještě jedna věc..my měli stopover cestou na Mauricius.. což vzhledem k letu znamená zaplatit 3 noci, i když je nevyužiješ, protože tě na letiště vedou cca v 23 hod... ale i tak jsem ráda, že jsme tam byli.. cestou zpátky to časově vychází líp, ale my už nechtěli, to už člověk chce domů, pro nás lepší že jsme tam byli před svatbou a tak.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prosim vas, kdo jste si uz nechaval delat ty soudni preklady a kolik to cca vyslo? Myslim tim 2x rodny list a pak překlad toho oddaciho listu z Mauricia. Děkuju
Odpovědět
Myslim ze za jeden rodny list jsme platili v Praze 400 - 450 Kč.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?