Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@zhuska mozna by se dala najit levnejsi cena ,ale je tam riziko hodinove cekani na letistich pri presedani:-(( to Ja si radsi priplatim,at jsem tam co nejdriv :-)) s fly emirates budu urcite spokojena:-)
Odpovědět
@nikus30 díky, Tobě taky, no už aby byl tak duben :-))
Odpovědět
@zhuska Platí se zvlášť letenka a ubytování, i když to oboje zařizuje CK. Ubytování jsme měli možnost platit přímo v eurech. Letenka se platí v CZK.
Odpovědět
@alfred1 Dostaneš smlouvu, která je splatná 8 týdnů předem. Letenky jsme platili ale už o 10 měsíců dřív, aby jsme je měli za lapší cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
@zhuska Levnejsi letenky se nam najit nepovedlo - na strankach Emirates byly o 4500 na osobu drazsi. maji s agenturami asi nejake vyhodnejsi smlouvy...
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon ani nevis, jak ja vzivam aspon kvete, protoze to uz do cervence mozna i vydrzim:-):-) krasne pripravy preju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se taky přidávám do vaší diskuze. Jedeme přes BM a svatba bude 5.5. v Shandrani. Zařizovala jsem minulý týden. Letíme sice už 26.4. a tohle byl poslední volný termín, takže budeme mít napřed dovču a před odletem (7.5.) se vezmeme. :-)
Odpovědět
@zhuska Ono je to tak lepsi. 1) Letenky mam rovnou a primo od letecke spolecnosti - nehrozi riziko krachu CK - zaplatim a mam letenky. 2) Muzu si vybrat leteckou spolecnost, stopovery, mista v letadle, atp. Popravde predstava, ze dam nekomu rok predem treba 100, 200 tisic me uplne nelaka. Krom rizika je tu take vec toho, ze ty penize mi zatim mohou vydelavat a nebo na tu slavu mohu zatim nasetrit...
Odpovědět
@vikynka33 To ale pak asi budete mit slozitejsi se ziskanim oddaciho listu, ne?
Odpovědět
@kalkulka No u BM ano, ale jinde je to zjevne jinak (hur).
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Mají to prý domluvené tak, že nám ho pošlou domů poštou. Pan Walter mi psal, že to není problém. Jinak letenky jsem dneska zaplatila a zbytek má splatnost myslím 1.3.
Odpovědět
@vikynka33 jj p.Walter mi taky rikal,ze to neni vubec zasny problem,i kdyz my tam budeme asi jeste 5-6 dni po svatbe,tak snad to stihnou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@vikynka33 ahoj, zajímavý, že mně p. Walter dneska psal, že poslední volný termín je 4.5. :-).To se tam asi potkáme :-)
Odpovědět
@rozzaarka to jo :-). Ale jak pak budu závidět, že Ty to máš teprve přes sebou :-))
Odpovědět
@vikynka33 a jakeho mate fotografa,pokud uz mate? a hotel? sorry ,musim vsechno vedet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon jo, to určitě a my vás půjdeme omrknout, ať víme, co nás bude čekat :-) nám navrhl minulé úterý jen toho 5.5., tak třeba někdo zrušil rezervaci a termín se uvolnil
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 nakonec máme Elieho a budeme v Shandrani. Původně jsem chtěla Lux le Morne, ale tam mají slevy až koncem května a v našem termínu by AL vyšlo moc draho.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 určitě by to stihnout měli
Odpovědět
@vikynka33 my mame taky Elieho :-) mate to driv nez my,tak uz se tesim na Vase fotky :-D my mame hotel Le Victoria
Odpovědět
Profilova fotka
No, snad se povedou, přítel se nerad fotí, takže jsem měla co dělat ho ukecat aspoň na půldenní focení. Neboj, taky se dočkáš , mám pocit, že nedávno začalo léto a za chvíli budou Vánoce :-)
Odpovědět
@vikynka33 to máme stejný, přítel nesnáší se fotit a ještě v nějakých "zamilovaných" pozách, to bude něco na něj :-)
Odpovědět
no my se neradi fotime oba :-D :-D ,taky mame puldenni foceni
Odpovědět
Profilova fotka
To jste mě holky docela uklidnily, když jsem všude viděla fotky se západem slunce, tak jsem si říkala, jestli jsem ho neměla ukecat na celej den, ale bylo by to fakt dlouhý :-D
Odpovědět
@vikynka33 jsem se dozvedela,ze v zari je tam zapad slunce neco po 18h,tak snad i nejaka fotka bude ,kdyz je to foceni do 18:30 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 aha, tak to se máte :-) my máme obřad ve 12, v neděli se dýl neoddává, takže západ slunce nás při focení fakt mine ;-)
Odpovědět
Ja se naopak tesim na celodenni foceni :-) Ikdyz vetsinou radsi fotim ja nez jsem focen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon ja vim, ale ted jeste budu nejakou dobu zavidet ja tobe:-):-) kolik mate noci?:-) muzu se zeptat na kolik vas to vyjde? Ten vas hotel je docela oblibeny co tu tak ctu:-)
Odpovědět
@vikynka33 aha,to Ja ani nevedela,ze tam oddavaji I v nedeli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 vid? ja myslela, ze vikendy maji free:-) ale mozna kdyz uz neni jiny volny termin, tak se to da zaridit:-) znas to - kdyz se chce, tak jde vsechno:-):-) taky se tesis cim dal vic?
Odpovědět
@rozzaarka si ani neodpocinou chudaci :-) ale tady se clovek dovi vsechno . Tesim moc ,do noci sedim na netu a hledam vsechno mozny.ted se jeste tesim na Vanoce,konecne na par dni a vyzkousim nejake ty saty,abych zjistila jestli mi ten styl co chci bude vubec sluset :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?