Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon lisi se to celkem dost. kdyz mi posles mail, preposlu ti nasi nabidku od p.Waltera, kde nam vypsal vsechny terminy v roce, protoze jeste nevedel, kdy bychom chteli jet
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 +11 000:-) Victorie na 7 noci do konce zari 52025 a pak za 63925:-)
Odpovědět
@rozzaarka diky :-), to ale neni za osobu ze ne ?
Odpovědět
@rozzaarka a uz to vidim ,neni.Zase jsem moc rychle psala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
za mě můžu doporučit obě agentury Blue Marlin, přes kterou jsme zařizovali fotografa a Svatba v ráji, přes kterou jsme měli zájezd...vše proběhlo na jedničku, takže velké díky oběma... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 :-) ale je to tam s tema terminama takovy divoky. treba kus prosince je za tu tvoji cenu a kus je jeste ve Victorii o 1000 levnejsi a Mauricia je teda drazsi v obou pripadech o 6 a 9 000. Ale prijde mi divny, ze to neni v souvcislych mesicich, ale tyden tu, mesic tam a skacou sem tam:-) pochpila bych treba cerven - zari jedna cena, rijen - unor druha, brezen-kveten treti, ale tohle vyzobavani mi hlava nebere:-)
Odpovědět
@rozzaarka no co uz ,my bychom pres VAnoce ani nejeli,u nas je to slozitejsi:-) My prvne musime dojet autem z Irska do CR,coz by v zime moc dobrej napad nebyl,kdyz pulka Evropy pod snehem:-)) Zari je pro nas idelani mesic:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 to my taky ne:-) hlavne bych ani nemohla - pres rok mi nikdo ve skole dovolenou neda:-)
Odpovědět
@rozzaarka no Tobe asi ne ,pani ucitelko :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ted jsem tam po a ut nebyla kvuli skoleni a Honza dneska pri venceni psa potkal deti, tak se na nej hned povesily a ptaly se, kdy uz prijde pani ucitelka do skoly:-):-) chudak malej z toho byl uplne vedle:-) ale zas mu deticky vyvencily psa:-) ony behaly a pes za nima:-D to je pecka:-) vzdycky me desne bavi, kdyz mi Lilinku vyvenci:-) moc se nenadru a pes je totalne happy:-) a deti taky:-)
Odpovědět
@rozzaarka se mas ,ja vencim dvakrat denne,ale me to bavi:-) diky za mail,na jedne z fotek jsem tam konecne zahledla ten altanek,jeste jsem ho na fotce nevidela je rozhodnuto, obrad bude v altanku :-)
Odpovědět
@rozzaarka ja mam dokonce v nabidce tu Victorii jeste o neco levnejsi,ale to je asi dano kurzem ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nikus30 tak koukni na eura:-) jestli je to kurzem poznas podle toho, jestli ta eurova castka je stejna nebo jina:-) to by me zasjimalo:-):-) kdy jsi to poptavala ty?
Odpovědět
@rozzaarka jj je to dano kurzem eura,mam nabidku z 18.7. :-)
Odpovědět
@rozzaarka Myslím, že my jsme vychytaly nejelpší kurz eura, který byl od zač. srpna doposud. Platily jsme to obě v době, kdy bylo euro hodně dole. Jinak si myslím, že všechny agentury si vedle akcí, které jsou přímo od hotelu, dělají i různě dlouho trvající akce svoje (viz. SVR a můj případ). Proto jiné ceny nabídek na stejné hotely/podobný termín...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede kolik jsi mela kurz? Tak nejak doufam, ze jeste trochu oslabi, nejlepe at je v dubnu za 15kc:-D:-D:-D ty ceny jsem myslela tak, ze se neodviji od obdobi, ktere tam je, ale proste ruzne rozsekane. Ale nejak je mi to fuk:-):-) stejne tam jindy nepojedeme:-)
Odpovědět
@rozzaarka Nepamatuju si to přesně, nejsem doma, takže ani u papírů. Myslím, že 25. Vím, že to vyšlo od předchozí nabídky, která byla týden před, asi o 1000 jinak. A pár dní potom, co jsem platila euro vylítlo tak, že bychom zaplatili skoro o 2 tisíce víc...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede ono v tomhle mnozstvi eur k zaplaceni udela par desetniku peknou sumu:-)
Odpovědět
@rozzaarka jojo, to je pravda.
Odpovědět
@petabon My odletame 7. a vracime se 16-teho, letime jen na tyden, hotel Le Mauritia. Na Vanoce uz chceme byt zase zpatky. Na druhou stranu mame ten nejlevnejsi hotel, fakt netusim, kolik to muze pres vanoce stat, ale myslim, ze vetsina lidi chce byt na svatky doma, ne? Teda ja urcite:)
Odpovědět
Devcata, vy jste to uz platili nejak moc dopredu?
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 vede musela - jede pres SVR a ty chteji dost penez dopredu. my budeme BM platit v dubnu a letenky uz teda mame, protoze tam je jistota ceny jen v moment, kdy uz je mas:-):-)
Odpovědět
@kalkulka my ne, jezdíme každoročně na Vánoce do tepla, ale každý to má jinak :-). Díky za odpověď, zkusím si to nechat spočítat.
Odpovědět
@alfred1 Mám zaplaceno 30% z ubytování a letenky.
Odpovědět
@rozzaarka No jasne, ja to mam taky tak. To jsem ani nevedel, ze to maji u SvR jinak...
Odpovědět
tak jestli by to náhodou někoho zajímalo, tak přes Vánoce se neoddává, mají volno :-) a ceny pobytu jsou trojnásobné... Tak to máme 4.5. hotel Shandrani. A pro info, byl to v Blue Marlin poslední volný termín v první polovině měsíce a ještě něco málo zbývá na konci..
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem z toho jelen. proč má někdo zvlášť letenky? to ta agentura nezařizuje? nebo si letenky koupíte zvlášt a agentura dělá jen něco...?? 8-)
Odpovědět
@petabon no s tou cenou na Vanoce,jsem si to tak nejak myslela,to da rozum :-)) tak pekne pripravy preju :-)
Odpovědět
@nikus30 agentura letenky urcite zarizuje,mozna si nekdo mysli,ze kdyz si to zaridi sam,tak je to vyjde levneji,nevim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no to by taky stálo za to, to zjistit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?