Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@rozzaarka A přes koho teda? Přes ten odkaz "mauritiusattractions" ? Nebo jsi nasla nejake jine stranky? Přítel by si nejraději půjčil auto na místě, ale z toho mám strach, jezdí se tam po druhé straně a navíc by zabralo moc času, než bysme všechno sami našli... nevím, no.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, poslu vam ho zitra. ted se mi riti necekana navsteva, tak pacifikuju byt:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka to půjčení auta vyjde mnohem levněji, než když má člověk taxi nebo šoféra-průvodce přes agenturu...záleží na tom jak je člověk dobrý řidič, některých úseků bych se tam tedy bála :-) Máš pravdu, že byste určitě nestihli tolik výletů jako s taxikářem...člověk by někde pořád bloudil...po ostrově se dají dát dva celodenní výlety-sever,jih...pak na delfíny a velryby se odjíždí z jednoho místa - je to ta samá firma, tak je dobré to spojit, vyjde to pak i levněji....většinou jsou ty ceny atrakcí dané, pak záleží jak se tam člověk dopraví...agentury nabízí taxikáře nebo privátní vůz se šoférem, který je zároveň průvodce...taxi je levnější a je to úplně to samé co ten privátní šofér, takže tady se dá ušetřit...pokud si ty výlety zajistíte na přímo u firem co je nabízí, tak pak záleží kde si seženete taxi a za kolik....pak doporučuji výlety speed boatem po ostrovech, záleží kde budete, my byli na jihu- takže jsme byli na Ile aux Cerf a okolních ostrovech-byl to super výlet...na severu je tuším ostrov Gabriel....u hotelů bývají naháněči na lodní výlety, nebrat hned prvního, ale zkusit jich více, smlouvat-tady se dá zase ušetřit....na trzích, obchodech, plážích zase smlouvat-nabídnout tak třetinu ceny za kterou to nabízejí a pak to zkusit usmlouvat na co nejméně...
Odpovědět
@rozzaarka tak ja prosim zitra taky o kontakt:-)
Odpovědět
@kalkulka U letenek je zvykem vzdy uvadet casy v lokalnim case.
Odpovědět
@kalkulka Ja povazuju za nejlepsi si tam vzit taxika na cely den. Cena je vicemene smesna a nemusim resit rizeni vlevo a vsechno kolem. Navic co vsichni rikaji, tak ridici taxiku s tim vetsinou pocitaji a delaji i vlastne pruvodce - co vic si prat. Na organizovane vylety moc nejsem, ale co se tyka jezdeni po ostrove, muzei, parku, lihovaru atp. tak na to reseni viz. vyse ;-) Lodni vylety a pod. bych asi resil na miste podle ceny - nedela mi problem smlouvat cenu :-)
Odpovědět
@cleonaxy Jinak ja jsem koukal na vase pripravne fotky a tam mate jiny hotel... Shandrani je dle me urcite lepsi.
Odpovědět
@rozzaarka diky za kontakt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 neni zac:-) mame docela kliku - jsme na jihu a delfini jsou cca v pulce ostrova, takze bychom chytali taxi - pani mi napsala, ze jim vyjizdi lod od sousedniho hotelu a je to porad za stejny prachy:-) takze usetrime za taxi:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lidičky, také bych měla spoustu otázek k této svatbě v cizině. má cenu si to tu pročítat, abych se vše dočetla? děkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zhuska ahoj, nebo se zkus ptat a uvidi, jeslti nekdo odpovi:-D:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no zajímalo by mě především na kolik ta svatba na Mauriciu vyjde??? nemám vůbec představu. děkuji :-D
Odpovědět
@zhuska no my bychom se meli vlizt do 95 tisic,v tom ale neni fotograf . A saty ,prstynky atd ... Taky nepocitam
Odpovědět
Profilova fotka
i s letenkama? a na kolik ten fotograf tak vyjde? to nezařizuje ta agentura? nebo jak to je...
Odpovědět
@zhuska jj I s letenkama,muzes mit fotografa z hotelu za 300€ , nebo si zaridit sama ,je jich tam dost.my mame pres tu agenturu Blue Marlin , vybrali jsme balicek za 700€ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a co v tom všechno je? a jak je to s oblečením? musíš si přivézt?
Odpovědět
Svatebni saty si tam muzes I pujcit,ale Ja osobne si povezu ,myslim,ze vetsina holek si vozi.jinak mrkni na www.bluemarlin.cz tam najdes ceny,co obsahuji balicky atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@zhuska jinak v tom je ubytovani, poplatky na uradech, kadernice a vizazistka, kytka, korsaz pro zenicha, koordinatorka, svedci, dort, svatebni vecere, nekde i snidane - no proste v podstate vsechno co te napadne:-) stejne jako Nikus doporucuju Blue Marlin - taky jedeme pres ne. paradni komunikace, informace... nemuzu si stezovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, čumim na to. zatím jsme se o tom s přítelem nebavili, ale chystám se mu to nadhodit. se bojim, že bysme se tam nedomluvili...:(
Odpovědět
@zhuska no muzes mit I prekladatelku ,ale cena je myslim kolem 200€ :-(( my zijeme v anglicky mluvici zemi,takze pohoda.ale cetla jsem,ze ti postaci zakladni anglictina ;-) sak uvidite, a kdy by jste chteli letet?
Odpovědět
Profilova fotka
my ještě nemáme ani termín svatby :D ptž jsme se před týdnem zasnoubili a hned mi odjel na Ukrajinu, za půl hodinky pro něj jedu na nádraží, tak se chystám toto téma teprve nadhodit. ono se to nějak liší finančně v čase?
Odpovědět
@zhuska tak pred tydnem,to gratuluji :-) myslim,ze lisit se to asi bude,tam je leto kdyz je u nas zima,tak v tomhle obdobi jsou asi drazsi letenky.
Odpovědět
Profilova fotka
no, ale co bych tam zase dělala, když tam bude zima :D :-D
Odpovědět
@zhuska tam neni zima jako zima :-))) i v zimnim obdobi na Mauriciu je tam v prumeru 25 ,coz je pro mne idealni teplota.my jedeme koncem zari :-)
Odpovědět
Já myslím, že v tom takové cenové rozdíly nejsou. My jedeme teď v prosinci a když počítám jen nás dva, tak se bez fotografa do 100 tisíc vlezeme. Za letenky teda dáváme každý 21500, nevím, kolik platíte v září. V prosinci bysme tam měli mít 30 stupňů, začíná tam léto. Ale myslím, že když tam bude foukat, tak to nebude tak hrozné.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka my na cervenec mame letenky za 20. tak to fakt neni tak hrozny rozdil. Ale jsem rada ,ze je mam na neco jineho:-) kam vlastne jedete?
Odpovědět
@kalkulka ahoj, můžu se zeptat, kdy přesně v prosinci jedete a do jakého hotelu? Chtěla bych jet přes vánoce, ale myslela jsem, že cena je výrazně vyšší..
Odpovědět
jo a mozna se lisi i cena svatebniho balicku nebo cena hotelu,to asi spis ten hotel,protoze p.Walter mi psal,ze ta nase cena plati jen dokonce zari 2013 od rijna uz jdou ceny na horu,ale o kolik nevim,nezajimala jsem se ;-)
Odpovědět
Ted na to koukam ,vychazi nam to 45 tisic na osobu,tak asi dokoupime nejakou noc navic:-)) jsem myslela,ze to bylo vic:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?