Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@nikus30 my měli hotelového.. a žádná velká sláva.. nejhezčí fotky bych řekla, že nám nedal - resp. chtěl nám je prodat za příplatek.. takže doporučuju zajistit svého.. :-)
Odpovědět
@danny77 tak jdu to omrknout:-),my uz mame fotografamjen jsem se bala maby jsi mi nenapsala jeho jmeno :-D To se tedy pekne vybarvil pan fotograf :-((
Odpovědět
@nikus30 jo tak jméno nevim.. něco jako alimama nebo co.. :-) ale pokud nemáte hotelovýho, tak se asi nemusíte bát.. :-) naštěstí jsme kooperovali ještě s jedním českým párem - takže jsme si to vzájemně natočili i nafotili.. :-)
Odpovědět
@danny77 ne ne hoteloveho nemáme ,tak to mate super ,ze mate i video .taky bychom chtěli ,uz jsem napsala par mailu,tak uvidíme . Vim ze můžeme mít i kameramana s hotelu za 300€ ,ale to se mi moc nechce
Odpovědět
Profilova fotka
@danny77 tak to je celkem sila, ze sis mela priplatit za nejlepsi fotky. to bych jim tam asi udelala mensi scenu:-( porad doufam, ze tam taky potkame nejaky par a nafotime si to navzajem, sice fotografa uz mame, ale jistota je jistota:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 aby to nebylo jako s tema fotkama - ale za svatebni polibek si museite priplatit:-D
Odpovědět
@rozzaarka hi hi ,nebojte bych jim tak pak i já udělala ne menší ,ale větší scénu :-)
Odpovědět
Tak to je husty. To bych toho fotografa snad vzal na potapeni s olovenym zavazim. Nemeli jste tam nahodou pronajaty katamaran? Ja jsem tu moznost nasel v nabidce od CK Fischer, ale nepochopil jsem zda je cena pri pronajmu celeho katamaranu za osobu nebo za ten katamaran - kdyz uz, tak bych ho chtel jen pro nas bez cizich lidi.
Odpovědět
hele, my to tak moc neřešili.. máme dost fotek i tak.. a hlavně.. bylo to v takový rychlosti, že jsme to zjistili až potom.. a nakonec.. my měli zaplaceno 50 fotek a dostali jsme jich 150, takže co nám nedal ani nevíme.. :-) naštěstí.. .-)
Odpovědět
@alfred1 my ne...ale druhý pár byl na šnorcholování katamaránem.. a co vím, cena byla za osobu.. měli to od místní CK.. a ta cena by za celý katamarán byla dost směšná.. :-) prý jich tam bylo asi 12
Odpovědět
a nakonec, ty fotky se tady dost líbí, takže to fakt neřešim.. :-) naštěstí to tak neprožívám.. i z těch 150 se dají vybrat moc hezký fotky.. :-) a zbytek je třeba trochu upravit.. jediný, co mi vadilo, že nám třeba dal fotky, kde máme zavřený oči..ale ani těch naštěstí nebylo moc..
Odpovědět
Fotky máte krásné, teda ty 4, co jsem viděla. Toho fotografa bysme asi zabili, kdyby nám nedal všechny pěkné fotky a místo nich nám dal ty se zavřenýma očima... to je fakt drzost! My máme Ellieho, tak uvidíme :) A jaké jste podnikali výlety? Takže jste si to užili a budete mít pěkné vzpomínky, to je hlavní! :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@danny77 hlavni je, ze mate hezke:-) zas kdybyste ve 150 nenasli zadne hezke, bylo by to divne:-) jinak ty, co jsi sem dala jsou moc hezke:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj holky, taky plánujeme Mauritius, nevíte jak sehnat levněji letenky? určitě musí s námi jet dcera!! :-) a letenka a pobyt pro ni vyjde jako pro dospělého, takže to co by se dalo ušetřit na "slevách" pro nevěstu, připlatíme za ní. Samozřejmě že bez ní nás to ani nenapadlo!!! jen pro srovnání.. pro normální průměrnou rodinu /my/ je to docela velká částka, co nám spočítali, nemáte nějaké doporučení? přes koho jste to měli organizované? La Cannonier nám kalkulovali taky, ale tvrdili že na pláži je mnoho lidí a není tam soukromí.. tak já nevím.. Lenča
Odpovědět
@ammanda Letenky jsou jak kdy od 16 do 28 tisic za nejlevnejsi tridu. Bezna cena je mezi 20 az 25 tisici. V pripade svatby je asi nerealne vyckavat na "dobrou" cenu, jelikoz se pak taky muze stat, ze uz nebude volne misto a bude velky problem. Existuje web kde jsou snad vsechny letenky snad vsech spolecnosti a tam se da najit nejlepsi cena. Ja nevim jakou mas predstavu o cene za letenku pro dceru, ale ikdyby byla za polovic, tak to nebude nic zasadniho.
Odpovědět
ahoj, prosím jaké jste si zařizovali pojištění na cestu? Jen zdravotní? Nebo i zavazadla a takové ty věci, co se nabízí okolo? A u jaké pojištovny jste se pojistili a kolik to tak na den stojí? Díky. Půjdu se samozřejmě do pojištovny zeptat, ale budou mi zase nabízet spousty těch svých balíčků... Ammanda: A kolik je dceři let? Asi tam moc velké rozdíly nebudou, přece jen zabere jedno sedadlo :( Letenky jsou normálně mezi těmi 22-25 tisíci myslím, zkus to porovnat, jak tu někdo psal, my to máme přes Emirates. Záleží, kdy chcete jet, jestli v sezóně, tak se neoplatí čekat, čím dřív to zaplatíte, tím to bude levnější, pak ceny stoupají.
Odpovědět
@kalkulka Ja jeste pojisteni vybiram. Standardne se vzdy pojistuju u Allianz, ale ne uplne se mi libi jejich pojisteni pro pripad zpozdeni letu a zpozdeni zavazadel. Jinak zdravotni veci maji kryte velmi dobre a mozna i nejlepe z pojistoven v CR (a je to velka a znama nadnarodni pojistovna - kdo zna nekde v africe ci asii Kooperativu nebo Ceskou pojistovnu...). Zavazadla se daji pripojistit na 50 tisic na osobu, coz je vcelku dostacujici. Jedine co se mi nezda, je kryti tech zpozdeni. Kdyby mi doletel kufr treba po 2 dnech, tak by to byl docela problem a musel bych si na miste neco malo dokoupit a v takovem pripade je jejich limit ponekud maly...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, chtela bych se zeptat na podrovnejsi info ohledne foceni svateb na Mauritiusu v uvedenem terminu :-) Např. jaké je jmeno fotografky, popr. jestli jste to Vy?? jake budou ceny, je moznost nekde videt tvorbu teto fotografky?? diky za info, Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. tak už jsme zpátky...vše proběhlo super, ještě to předčilo moje představy...hned bych se tam vrátila, rychle to uteklo...ani jsem nestihla vše co jsem měla v plánu...ale stálo to za to, prostě nádhera....
Odpovědět
@cleonaxy A podrobnosti? Kdepa jste byli? Jak dlouho? Ja si zase rikam, aby to nebylo moc dlouhe, abych se nenudil...
Odpovědět
@cleonaxy Tak uz vim :-) Paradise Cove... Ja jsem se pri vybirani bal, aby v te zatoce nebyla nejak spinava voda a nakonec jsem zvolil jine misto. Fotky jsou suprove.
Odpovědět
víc fotek jsem bohužel přidat nemohla, mají víc než 15 MB a to mě sem nepustí..ne všechny jsou špatné, ale některé moc přebarvené.. ale už si začínám zvykat.. okolí je nadšený, prý to by se na Lipně udělat nedalo.. :-) jen.. rozhodně nečekejte, že tam budete sami češi - popř. české svatby.. je to normálně turistická destinace, když jsme se vraceli, vraceli se s náma minimálně 4 české páry novomanželů, stejně tak na úřadech - kromě nás další 4 české páry.. stejně tak na ostrově je čechů dost.. kdybych měla větší rozpočet, asi bych volila příště spíše Seychelly.. :-) a počasí.. my doletěli 23.9. a bylo tam poměrně chladno.. každý den se však dělalo líp a líp, takže pak bylo okolo takových 27C, tak to bylo prima.. na začátku bych to tipovala tak na 22C.. co se deště týká, fakt se nemusíte bát, tam prší tak 5 kapek a konec.. ale to bylo v září, což je nejsušší měsíc v roce..
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Ahoj, my jsme byli v Shandrani-Blue bay...10 nocí...a bylo to málo...brala bych teď už tak 14 nocí...jinak čechy jsme také potkali v letadle i v hotelu....Mauricius je továrna na české svatby...hotelový fotograf nám říkal, že v tomto měsíci tam má být 15 českých svateb....jinak fotografa jsme neměli hotelového, ale Elieho....a byl super, nevolila bych jiného....byli jsme s ním moc spokojení....těch dnů bylo málo, protože tak dva dny zabere svatba-jeden den zkouška účesu a make upu, úřady a další den celá svatba, pak jsme byli tak 4 dny na výletu a nezbyl vůbec čas na válení u moře,tak proto bych ted volila víc nocí....záleží jestli člověk plánuje hodně výletů...počasí pro mě bylo super, jela bych zase v tomto období, nemusím moc velká vedra, takže pro mě ideální i na koupání teploučko, voda akorát...je tam teplo i když je zataženo....je pravda, že počasí se pak trochu zatáhlo jak jsme odjížděli, takže jsem byla moc ráda,že nám počasí na svatbu vyšlo úplně nádherně....byli jsme na výletech, šnorchlovali s delfíny, viděli velryby, výletovali jsme speed boatem po okolních ostrovech, viděli zajímavosti na severu i jihu ostrova...fakt super-užili jsme si to...místní lidi jsou super, příjemní,ochotní...pro ty co se rozhodují pro svatbu tam, tak rozhodně doporučuji...nevolila bych jinak...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@alexandravolkmerova já jsem na ty stránky koukala, ale nevěděla jsem jak to bude se svatbou a jak ty výlety budeme stíhat a objednávala jsem to nakonec na místě..všechno to bylo dost drahé a myslím, že by to šlo zařídit i levněji než přes ty agentury, příště už bych se lépe připravila :-)
Odpovědět
Prosím, jak je to s posunem času? Když máme na letence napsaný přílet na Mauritius 9:40, tak k tomu musím připočíst ještě 3 hodiny, aby to bylo podle jejich času? To snad ne :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka nene, to je podle jejich:-) koukni na rozdilny casy, ktery stravis v letadle cestou tam a zpet:-)
Odpovědět
Jee, super! Já už se lekla:) Máš pravdu, na časy jsem nemrkla, napadlo mě to až teď po roce:) Tak to máme den k dobru a stihneme možná dva výlety. Asi je budeme organizovat až na místě...
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka rozhodne nejezdete pres hotelove nahanece... my si to budeme taky vsechno organizovat sami... uz ted si pisu s pani od delfinu:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?