Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika taky me prekvapilo, ze to je evnejsi pres agosku, ktera na tom uz taky vydelava a ne kdyz si to objednas sama...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna mi manžel hlásí, že na Mauricius moc slevy nejsou :-D No tak nezávisle na sobě jsme dospěli ke stejnému výsledku a asi letíme z Vídně a hotovo.
Odpovědět
@rozzaarka my to máme v Le Cannonier.. a ten p. Walter nedoporučuje.. řekla bych, že se tam nějak nepohodli, neb jinak nepochopim, proč - když jsou tam problémy, tak nezjednal okamžitou nápravu - nebo neukončil smlouvu a nestáhl ho z nabídky.. :-)
Odpovědět
@danny77 Nám psal o Cannonieru, že to tam někde nějak úplně nevonělo. Ale to taky mohl být momentální subjektivní dojem. Myslím si, že to bude v pohodě, vy si to užijete, zvlášť, když se nechcete v hotelu příliš zdržovat. A kdo by se taky zdržoval, že:-) Nehledě na to, že všichni pořád píšou, jak je tam všude milý personál, tak by vám určitě vyhověli s nějakou případnou stížností. Úplně závidím, že už jedete teď...My zatím očekáváme pouze listování v průvodci:-)
Odpovědět
@vede jojo, to říkal.. ale my máme pokoj s výhledem na moře, takže tam by to mělo být v pohodě.. ono toho ke Cannonieru měl víc, ale upřímě.. mě ten pán dost nesedl, takže s ním nespolupracujeme.. a jedeme přes SVR.. udělali nám levnější nabídku ne BM..
Odpovědět
a hlavně.. zařizovali jsme to před 2 měsíci, takže máte podstatně víc času než my na všechno.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danny77 Nam bylo o Canonnieru receno, ze tam sli dost dolu co se tyce hygieny a pak ze je tam na obrad misto na plazi, kde je milion lidi a celkove zadne soukromi. Nevim, podle fotek se mi taky strasne libil, mnohem vic nez treba Mauricie. Ani nevis, jak ti zavidim, ze to mate ted:-) Moc si to uzijte, tesime se na fotecky:-):-) Co ze jste zarizovali tak narychlo?:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak to je zajímavý, mě totiž z BM před 2 měsíci řekli něco úplně jinýho.. místa na obřad jsou tam 4.. a stejně tak to bylo i v nabídce SVR.. na pláži mít svatbu nechci, takže jsem zvědavá.. všechny recenze, co jsem četla všude možně říkaly, že je to hotel OK.. spíš mi přijde, že BM to vyloženě nechce obsazovat, protože jsou jediný, kdo Cannonier haní.. aspoň tak to přijde mě.. ale bůh ví, jak to je.. no nás to dřív nenapadlo.. řekli jsme si, že pojedeme na dovolenou.. a pak si řekli, proč to neudělat takhle.. já vás všechny obdivuju, jak to řešíte dopředu, to bych nedokázala.. na tohle my nejsme...my sehnali partnerovi košili, já si nechala ušít šaty, objednali prstýnky a hotovo.. za dva měsíce a pohoda.. akorát bych pak vymýšlela kraviny, co ještě se dá vylepšit.. takhle jsem beze stresu a bude to rychlý.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danny77 vis jak, my planovali svatbu tady v CR, ale nejak jsme to prehodnotili:-) ja zas radsi delam vsechno v klidu a v pohode, vybiram a tak. Ale jsem impulsivni clovek - na Mauricius jsem nas prestehovala za 3 dny:-D Ale myslim, ze ten Canonnier bude pekny. je fakt, ze na booking jsem v nejakych recenzich cetla, ze hygiena fakt nic moc a lidi kvuli tomu stehovali z canonnieru do MAuricia, ale kdo vi, kdo to zase psal. Kdyz jsou lidi schopny napsat blby hodnoceni hotelu kvuli tomu, ze na plazi je malo pikoliku, co jim nosi koktejly pod nos, tak to je fakt smutny... ono pro nase podminky bude asi krasny vsechno:-):-) jen by me zajimalo, proc to mate vsichni od svr levnejsi, jen ja drazsi fakt o tisice:-)
Odpovědět
@danny77 Hlavně se nenech vyděsit. Kdo ví, jak to tam ve skutečnosti je... My bychom určitě neplánovali takhle dopředu. Kdybych měla prachy k dispozici v červenci, když jsme se rozhodli, že se vezmeme na Mauriciu, tak bych do toho šla hned jako vy. Jenže penízky se musí ještě donašetřit a navíc můžeme jet jen o prázdninách, takže to vyjde až na 2013. Kdyby nebyly tak cenově nedostupný Vánoce na MA, tak bych se vdávala klidně o Vánocích, jenže...
Odpovědět
@rozzaarka Já si myslím, že to bylo fakt tou akcí. Podle mě ji měli přes léto...Když jsem jí psala, že chci nabídky na hotely sítě Beachcomber, tak mi právě odpovídala, že na to mají zvláštní akci. Takže asi tím opravdu.
Odpovědět
@vede @rozzaarka holky díky.. uvidíme.. přesně jak říkáte.. člověk napíše blbý hodnocení, protože mu během týdne nevymění ložní povlečení.. :-) já nečekám žádný velký luxus, důležitý je, aby tam bylo čisto.. a po tom, co už jsem procestovala, tak tuším, co mám očekávat.. a že čistota je v každý zemi jiný pojem.. pravdou je, že v Turecku jsem zažila šváby, ale personál lítal a deratizoval jako o život, takže druhý den už tam nic nebylo... to se holt stane.. nejsem nějak extra náročná... těším se na jejich kuchyni.. :-) s těma penězma to chápu.. zase dobrý, když víte, že máte šetřit.. :-) @vede to byla akce? tak v tom případě jsme ji asi měli taky.. pravdou je, že Cannonier na booking.com vyšel asi o dost dráž než nás... kdys to objednávala?? my začátkem srpna.. :-) hlavně, my už dýl nechtěli.. v říjnu atd.. zase nám tady navazujou další věci, který už nechceme odkládat.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@danny77 JJ, nějaká akce byla. 20 - 25% sleva na svatební cestu (nebo jak to měli pojmenovaný) a platilo to i pro páry, které se berou tam. Já jsem měla první nabídku asi z 20. srpna, kde to bylo. A pak jsem to začala řešit konkrétněji na začátku září a to mi paní psala, že ta akce už není, ale vzhledem k tomu, že mi to nabídla předtím, tak mi dá 20% slevu. Původně to bylo na Victorii 25%. Ale tím, že zas byly levnější letenky a lepší kurz eura, jsme se dostali ještě na nižší částku... A to je super, taky se mohla na mě vykašlat, když jsem tu akci propásla.
Odpovědět
Profilova fotka
@vede to jo, ale svr mi to nabidli misto 105 za 114:-) to je celkem mega rozdil:-) kdyby to byly treba 2, tak je to normalni. ta akce je 1.6. - 15.7. To mame celkem kliku:-D Aspon nejaky vyhody ma to ucitelsky povolani:-) za kolik mate nakonec ty letenky?
Odpovědět
Profilova fotka
@danny77 taky jsem koukala na ten Dinarobin na 9 noci na booking - asi 75000:-D:-D to nemame ani se svatebnim balickem:-) neboj, urcite to bude krsny:-) treba budu jeste nastvana, ze jsem do toho Canonnieru nesla:-) n fotkach se mi strasne libil:-) taky nejsme narocny, skoro se bojime, abychom se v takovy snobarne citili dobre:-):-) a mas uz cestovni horecku?:-) se mnou bude tyden pred odjezdem k nevydrzeni:-)
Odpovědět
@rozzaarka Nerozumím jejich cenové politice. Tahle sleva na svatební cestu byla prostě akce od SVR, ne od hotelu. Teď už tuhle slevu nenabízejí, tak je jasné, že to bude dražší....A nedivím se rozdílům. Stačí se podívat na cestovky, které ti nabízejí zájezdy po Evropě např. A když se najdou o dost rozdílné ceny stejných zájezdů v hodnotě 30 tisíc, tak za zájezd za 100 litrů ten rozdíl prostě může být větší. Tady meleme pořád dokola BM a SVR, ale těch cestovek, co nabízejí svatby v zahraničí i na Ma, je hodně. A mnohé jsou ještě mnohem dražší...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede to je fakt, Fisher mi nabil Mauricii pres 100:-) ale ta cenova poliutika je becne divna - treba letos jsme leteli s nemcema - hotel v Turecku 3*, kupovali jsme to jako first minute nekdy v unoru - s nemcema 12082 a na invii 20490:-) to jsme na to taky hledeli jak Alenka v risi divu:-)
Odpovědět
@rozzaarka už končím s veškerým hledáním.. teď jsem ještě hledala nějaký další recenze.. lidi jsou spokojený moc, nebo vůbec, dokonce jeden pán nenašel nic dobrýho.. :-). a jeden si stěžoval na to, že na pláži jsou kameny a musí používat boty do vody.. je to normální??? .-):-):-).... to, že pokoje potřebujou modernizaci - o tom vím, pokud se pode mnou nepropadne postel, tak pohoda.. :-) třeba nás to ještě překvapí.. stejně počítám s tím, že to bude horší než na fotkách, to je ostatně všude.. :-) spíš začínám mít strach.. ale pravdou je, že na svatebního koordinátora v Le Cannonier se pějou samý ódy.. :-) tak uvidíme.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danny77 neboj, bude to v pohode:-) ty tam mas koordinatory 2 chlapy, to je husty:-) jeste jsem chlapa, co resi svatby nevidela:-D ale uprimne, recenze treba na booking beru tak nejak s rezervou - fakt jsou to obcas takovy problemy, ktere bych cekala mozna v hiltonu... to jsou spis zhyckany lidi, co potrebuji donest kokteil i na zachod... bude to tam super:-)jestli nejsi taky zhyckana kravinama - jako ze si to nemyslim po tom, cos psala, tak bud v klidu:-) porad je to 4*, coz nemuze byt nic hroznyho a i kdyby tihnul spis ke 3*, tak je to furt tam nepotece stropem, ani nepolezou svabi:-) a kvuli hotelu tam nejedeme asi nikdo:-) spis kvuli prostredi, soukromi, krasne prirode, ale hlavne - uzit si pohodu s partnerem:-) a to ti nikdo nevezme:-)
Odpovědět
@danny77 Ja si cetl hodne recenzi na TripAdvisoru na vetsinu hotelu na Mauritiu, kdyz jsem si vybiral hotel a kazdy hotel ma nejake sve mouchy. Hodne taky pomuze kouknout na fotky z hotelu od turistu (a nikoli od hotelu/cestovky). Obecne je treba brat ty recenze hodne s nadhledem, jelikoz kazdy clovek je jiny, z jineho prostredi a zvykly na jiny standard, vetsinou ignoruju ty nejlepsi a nejhorsi recenze a ctu jen ty mezitim. Vic jak polovina recenzi je psana v afektu - bud stesti nebo nastvani. @rozzaarka No ono neni hvezdicka jako hvezdicka - pred par lety jsem byl v hotelu v Chorvatsku a jejich 4 hvezdicky jsou tak nejak pod 3 francouzskymi hvezdickami. Ale rikam si, ze kdyz hotel chce rekneme od 150 do 600 eur za noc, tak to nemuze byt jako hotel v Revnicich na nadrazi (kde jsem mimochodem uz take mel tu cest byt...).
Odpovědět
@rozzaarka @alfred1 máte pravdu oba.. já byla v pražský Budda Baru ubytovaná a to byl asi největší luxus, co jsem kdy zažila.. když přišel večerní úklid, tak to už jsem se fakt musela smát, to bylo z mýho pohledu jako dost zbytečný.. o výměně ložního povlečení denně a ručníků snad 2x denně... :-):-) bojím se a těším se.. pak dám vědět.. :-)
Odpovědět
@danny77 Ted si nejsem jist, ale v nekterych hotelech na MA je vecerni uklid take, ale nevim jestli mi to rikali u Shandrani nebo u LUX Le Morne. Ja jsem byl za svuj zivot zatim asi nejspokojenejsi v hotelu Novotel v Nice a pak v hotelu Mineral na Slovensku (az na takove drobnosti, ktere delaji Slovensko Slovenskem a to rikam pri vedomi, ze mam v puli Slovenskou krev - skvely moderni novy hotel, ale umyt zrcadlo, nebo seridit balkonove dvere by bylo uz moc prace). Mimochodem ja jsem radsi, kdyz slysim na hotel i spatne veci a pak jsem mile prekvapen, nez kdyz mi prodavac maze med kolem ust a pak jsem velmi rozcarovan. Jinac pokud nekiksne neco primo se svatbou, tak budete urcite nadseni bez ohledu na nejake drobnosti. Ja jsem videl jedno video a bylo to dokonce v Canonnieru a tam tu nevestu namaskovali jako indiana na valecne stezce (od uzivatele veriskaa na YouTube) - to bych je tam asi zabil.
Odpovědět
@alfred1 Lux Le Morne má určitě večerní úklid, mění ručníky a stelou postele automaticky dvakrát denně ;-)
Odpovědět
@alfred1 @playenka tak to bych nepřežila - takový úklid.. nechci, aby se mi někdo moc často pohyboval v mým pokoji.. jednou denně to úplně stačí.. :-)
Odpovědět
@danny77 oni to provozovali podruhé během večeře, ale taky jsme ze začátku koukali ;-) chodili i zapalovat svíčky, skládat z ručníků labuťky a podobné příjemné nesmysly, tak se to dalo vydržet :-D
Odpovědět
@alfred1 Z vlastní zkušenosti ze Shandrani - opravdu nám měnili ručníky 2krát denně. A taky nám během večeře rozestlal postel a natřepal polšáře:-) Už jsem jen čekala jestli nás i přikrýt nepřijde :-D @rozzaarka Dinarobin je nádherný hotel. Jen bych se bála konečného účtu při tom co oba vypijeme a při těch zmzlinkách co malá snědla. Mě se moc líbil Paradis, ale kvůli ALL inclusive jsme volili Shandrani. Známá co byla v obou hotelích říkala, že by příště taky volila jen ALL, ty ceny jsou tam fakt šílené. I normálně v restauracích mimo hotel stálo víno kolem 100Kč 2dcl, někde i více. V hotelu kolem 150Kč. Já jsem se na svatebce nechtěla dívat kolik co stojí. Nejsme z té sorty co se dívat na ceny nemusí :-D Ale opravdu toho vypijeme dost, tak se dívám z našeho pohledu. Malá tak min. 10džusů za den a naše drinky, plus víno a šampus bych raději ani nepočítala. Co jsem ocenila, že si člověk mohl vybrat k večeři láhev vína v rámci ALL. Šampus taky v rámci ALL od rána do večera :-)
Odpovědět
@nicol8 Ja teda bezne v CR ceny nesleduju a neresim a fakt treba netusim, kolik dneska stoji cukr (stejne kupuju vicemene jenom trtinovy a z Mauritia :-) ), ale je pravda, ze kdyz jsem si na TripAdvisoru cetl ceny v nekterych hotelich jako $20 za pivo, $80 za hlavni chod, tak to bych asi po tech 14 dnech docela ziral na bankovni ucet... U Shandrani se mi docela libi sampanske v AI, ale preziju to bez nej. Tu jednu lahvinku si v nejhorsim proste zaplatim (ikdyz proti cenam v Remesi ho maji hodne nadsazene - tam je za 50 eur uz rocnikove sampanske velmi vehlasnych znacek a tady za nejakych 160 eur obyc Moet, ale precejen je to v hotelu a ta flaska tam sama asi taky nepriplavala).
Odpovědět
@alfred1 Ten cukr kupuju taky :-D Jinak lahev k večeři jsme si dali stejně jen asi dvakrát. Manžel pije červené a já bílé. Sama celou lahev u večeře nevypiji /někdy vyjímečně/. Manžel je spíš na koňak, whisky atd. A těch tam měli nabídku docela slušnou. Vzhledem k tomu, že se nás tam v tu dobu sešlo 5česko-slovenských párů, tak se toho vypilo docela dost :-D Brali jsme Shandrani, protože jsme měli sebou 3,5letou dcerku a je to spíše rodinný hotel. Dětský klub tam fungoval perfekně. Malá tam chtěla být denně sama od sebe tak na 2 hodinky. Tak jsme si užili i chvilku klidu - mohli jsme se jít potápět, na masáž atd. Kdyby jsme jeli bez malé tak Lux Le Morne je určitě klidnější pro páry o samotě. Divoká pláž u Shandrani neměla chybu. Vlastně na těch ostatních dvou jsme byli snad jednou. Malá chtěla pořád jen na vlny. A když tam bylo kolem 10 lidí tak už to bylo moc. K pláží jsme to měli přes chodníček takže paráda. Kdy máte termín?
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 My zrovna dvakrat nepijeme, takze je to pohoda:-) vystacime si s vodou a pivem - stejne tvrdy vubec, vino taky ne a drahy si jen obcas da pivo k veceri:-) takze jsme se shodli, ze toho jdeme i presto, ze to neni all. Taky jsme o tom premysleli a probirali to porad dokola, ale dospeli jsme k tomu, ze je to skoro fuk. I nam poradili, at si normalne nekde koupime balik vody a dame do pokoje, ze je to tam kazdemu jedno:-) je fakt, ze kdybychopm se radi napili nebo dzusy a podobne, bylo by to bez all fakt hrozny:-)
Odpovědět
Ja piju tak nejak bezne 2-4 litry tekutin denne, sice je to AI, ale mozna si minibar budu muset stejne dovybavit (predpokladam, ze tam budou jenom nejake 0.33l a ty v mem podani zmizi hned).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?