Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
vydražila som cez ebay, tak dúfam, že budú dobré. mám ich aj v albume, zatiaľ ale len z netu inak ja som si myslela, že keď vyhadzujú tie somarinky, že to oni poskytnú. ale asi len za príplatok, pravda?
Odpovědět
leni, ja má v prehliadači hore šípku, na ktorú keď kliknem, tak sa mi obnoví stránka
Odpovědět
To by mě taky zajímalo s tou aktualizací. jakou šipku tam máš vladenas? S típ příplatkem fakt nevím, ale lenule ti to zjistí :-D
Odpovědět
mám prehliadač mozillu, ale je to aj v iných a tá šipka je hneď vedľa červeného krížika. nie je to na tejto stránke. ale aj mne sa niekedy stane, že ma to vyhodí von z diskusie a musím do nej vojsť nanovo.
Odpovědět
ešte otázka k svadobnej kytici, vyberá sa na mieste, alebo len z tých čo má p. Walter na stránke?
Odpovědět
aha, mozillu nemám. Tak asi proto. lenule: já si jinak na klávesnici zmáčknu tlačítko F5 a ono se ti aktualizuje. Takhle z toho nemusíš.
Odpovědět
Vladi, kytka se vybírá až na místě a jestli na tebe budou něco házet Ti tam můžu zjistit-ale v každém hotelu to bude asi jiné. Jééé ty šaty jsem si zkoušela v jednou salonu-ale vůbec mi neslušely ]-(
Odpovědět
lenule: neslušely? mě přijde, že musí slušet každý.Vidíš, jak to klame.
Odpovědět
vladenas: kytky, co má pan W. mají i tam, takže tady se můžeš rozhodnout a tam si už jen řekneš.
Odpovědět
Leni se lvy (jako s pány) :-D :-D Ale to je fuk 8-) No to je snad jediný výlet , na kterém jsem se shodli doma, že nás neláká, já se i bojím :-o Přítel by chtěl jet na ten hlubokomořský rybolov.
Odpovědět
len by som chcela vedieť, či majú na výber ešte aj niečo iné ako má p. walter. leni, prečo ti nesadli?
Odpovědět
Já než odepíšu tak jsem zase mimo mísu :-D Mně se ty kytičky co nabízejí líbí, nejvíc ty jejich tropické kvítky. Myslím že podle sezony nabídnou i jiné.
Odpovědět
Článek se načítá
lucil: já bych chtěla plavat s delfínama, potápět se a snad všechno. Mě láká všechno :-D :-D Rozhodneme se na místě, co vyzkoušíme. Už si ani nepamatuju jaké výlety tam jsou. lenule: ty to musí š ale vědět, viď? Když za týden frčíte.
Odpovědět
Luci, a nás to zase láká nejvíc :-D Nevím-asi je to tím že mám jen 159cm a oni mě ještě víc zkrátily a jak jsou splývavé přes zadek, tak jsem měla prdel jak valach :-D Ale také se mi strašně líbily. Paní je měla vystavené na figuríně a jsou opravdu nádherné!!!! Vladi-určitě nebudeš zklamaná, protože i ty detaily byly moc krásné... Kytek je na výběr spousta-dostaneš tam veliký katalog ze kterého si vybereš, Pokud by jsi chtěla něco "lepšího", tak už je to ale za příplatek. Ale v ceně by jich mělo být mnohem víc než jen ty co má W na stránkách-to má asi spíš jen pro představu... Holky, jdu péct broskvové řezy s pudinkem-tak mi držte palce, ať mi to ztuhne
Odpovědět
Baru my budem určitě šnorchlovat a pojedem na výlet někam po ostrově a pak ten rybolov-to ale možná pojede přítel sám-no uvidíme. Musím leni kuknout jaké máš šaty, začínám v tom mít zmatky.
Odpovědět
Luci, mám album sv.šaty a doma jsou č.1
Odpovědět
Jé leni mě ani nenapadlo že bych měla vzít něco na klopu svědkům, ale ještě máme čas. Šaty máš hezké, budeš princezna 8-)
Odpovědět
no dúfam, že mi sadnú. stavila som na ne aj preto, že mám podobný strih už doma. kvety majú na mauriciu pekné, ale vedela by som si predstaviť aj inú kombináciu taký koláčik by som si veru dala ;-) určite sa ti podarí
Odpovědět
Mě se taky hrozně líbí. Rozhazuju sítě, abych pak věděla co a jak. Všude na šaty píšu dotazy :-D Já měřím 170cm, tak by nemuseli vypadat špatně, ne? Takže je větší výběr? No ty nám pak povíš ;-) Nechceš mi pak přinést kousek do práce? :-D
Odpovědět
Lucil07: Ahoj, tak u nás to vyzerá na le Victoriu na 4.5.2010 už to máme nejaký ten týždeň rezervované zajtra by malo padnuť definitívne rozhodnutie.
Odpovědět
Barčo, jak jsi daleko??? :-D ty šaty mají v Silhoutte fashion, tak si je tam zkus a uvidíš :-) Jen si je tam nenechávej šít-paní majitelka je ochotná jen do té doby, než dostane své peníze. Pak začíná být dosti nepříjemná :-( Holka mějte se tu fajn, písnu večer. Ještě koukněte do mého alba na svatební šaty a napište, ve terých se Vám nejvíc líbím. Mám obavy jestli jsem zvolila správně :-) No nechtělo by se mi utrácet za další, ale přeci jen chci být (jako každá nevěsta) nádherná. Tak zatím čao
Odpovědět
Jejda Titzko to je bomba. my měli rezervaci napřed na 4.5. a pak jsme to změnili na 3.5. Protože přílet máme 1.5. v neděli ráno. To bychom se mohly domluvit že bychom se tam někdy všichni sešli a popř. si kousek i natočili nebo něco. Nebo nejedete sami???
Odpovědět
MYslím Leni že sis vybrala krásné, dělají ti pěknou postavu ;-) já jsem zvědavá co na sebe vyberu, nemám žádná prsa 8-(
Odpovědět
titzka: no vidíš, to tam bude už i lucil. Můžete se natočit navzájem a ušetříte ;-) lenule: No to by mohla, vysvětlila bych jí jak se chovat ]-( Mrknu se ti ještě na ty šaty, když jsi z nich nervozní :-D lucil: určitě se domluvte a pomozte si s natáčením třeba...fakt výhoda ty bláho
Odpovědět
lenule: sednou ti a jsou krásný. Neudělala jsi chybu ;-)
Odpovědět
leni, sedia ti dobre. si v nich krásna.
Odpovědět
vladenas: napsali ti, kdy by měly šaty dorazit? jsem napnutá. Našla jsem, že je amjí i u nás za 5600,-, což je super cena a hned bych do nich šla - asi. :-D Jen chci vědět, jak sedí. Jakou sis brala velikost?
Odpovědět
nepísali kedy by mali prísť, ale počítam, že tak v stredu by tu snáď mohli byť, najneskôr vo štvrtok. a nemáš si ich kde vyskúšať aby si presne vedela veľkosť aká ti sadne?
Odpovědět
no právě že ne. Mají ale tabulku velikostí, tak se změřím doma. Vychází mi to na 36, ale asi bych zvládla i 34. Tuto velikost ale nenabízí.
Odpovědět
lucil07 ahoj tak to tam budeme nastejno :-), my odlétáme 30.4. a nenabídl vám pan Walter ten termín asi před týdnem nebo dvěma? Já se totiž rozhodovala mezi Victorií a Canonnierem a měla jsem ho předběžně zamluvený :-) takže když jsem se definitivně rozhodla tak jsem 3.5. pustila:-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?