Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede tak mas asi pravdu - p.Walter drahemu rekl, ze to dneska uz byt nemusi, ale ze jestli chceme, tak nam tam da razitko a podpis:-) To vis, muz je policajt, tak je trochu deformovany:-)
Odpovědět
No, mám vystudovanou výtvarku, takže políbená jsem:-) A grafické programy, no, stále se učím...A na fotky jsem teda náročná, takže např. kompozici si hodně pohlídám. Na fleru prodávám, co mě zrovna baví:-) Když si za mou přezdívku tady přidáš sign, můžeš mrknout:-) Máme 3.7., jasan, to jsem chtěla od začátku:-)
Odpovědět
@rozzaarka viz předchozí
Odpovědět
@danny77 Ja ji do toho ani nekecam, ja jen radim s ohledem na mistni podnebi, aby pak nebyla uvarena :-) Ja mam co delat, abych sam sehnal nejakou slusnou kosili pro sebe - v Praze mi prijde, ze moc nabidka neni (predstavoval jsem si, ze to bude ta nejmensi prkotina a ono asi ne). @rozzarka Smlouva je na jedne te fakture, asi 5 radku textu a v zasade proc ne. Prijde ti lepsi 70 stranek pisma 2mm s tisicem vyluk? Ja jsem ve smlouve treba CK Cedok videl takovych ruznych veci (de facto cestujici muze doplacet za cokoli a libovolnou castku a muze maximalne tak drzet usta - za palivo, za transfer, za letenky, kdyz bude ne moji vinou plno, ...) A nakonec to zase v jine cestovni kancelari zavrsi rozhodci dolozkou... Takze smlouva od BM mi prijde uplne cista. Muzu rict, ze ja uz jako pracovni deformaci mam kontrolovat kazdou firmu a cloveka s kym neco resim, takze jsem si samosebou BM kontrolovat na ARESu, RZP a podobne. Kazdopadne po zaplaceni, prisly letenky na email v den pripsani penez na jejich ucet (tj. okamzite).
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 nejde mi o to, ze ta smlouva je soucast faktury, spis nam tam chybelo to razitko a podpis:-) to je jediny, co jsme resili:-) ale vyreseno, takze v pohode:-) dik za odpoved:-) kde a kdy to teda nakonec mate?
Odpovědět
Ze zakona nemusi byt na FA ani podpis ani razitko. Pouze musi byt jasne identifikovatelne kdo ji vystavil a musi mit nalezitosti dle zakona (co, za kolik, DPH, od koho, komu, ICO, DIC,....).
Odpovědět
rozzarka: V Le Morne v dubnu.
Odpovědět
Ahoj všem, včera jsme se vrátili z líbánek, svatba byla v Lux le Morne a mohu jen doporučit. Krásný resort, kvalitní ubytování, nápomocná svatební koordinátorka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@playenka moc gratuluju:-) mas moc hezke fotecky:-) kolik dni jste tam byli?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvažujeme o dovolené na Mauriciu, zatím jsme u výběru hotelu... Napadlo mě, jestli se dá využít nějaká sleva na líbánky, nebo se to ani nevyplatí :-D
Odpovědět
@rozzaarka díky :) jen 8 dní, víc nedovolily pracovní povinnosti.
Odpovědět
@cibetka_veronika některé hotely nabízejí slevu na nevěstu i několik měsíců po svatbě, je třeba hledat :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@playenka Tak to co jsem našla mi ani za hledání nestálo, resp. jsou lákavější nabídky i bez slevy na nevěstu, nevadí ;-) Koukala jsem na vaše svatební fotky, moc pěkné, gratuluji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika o tech slevach se da hodne najit na strankach SVR, ale pak doporucuju BM, maji lepsi ceny...respektive nabidli mi u vseho cenu o nekolik tisic niz a co se tyce pristupu - nesrovnatelny:-)
Odpovědět
@rozzaarka Nesrovnatelný je přístup v různých pobočkách SVR, já si na brněnskou nemůžu stěžovat. A ceny, my měli kliku na tu 20% procentní slevu. Mívají akce na různé řetězce hotelů, takže to chce projít všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
@vede tak to je jasny, ale me poslali vsechny nabidky o nekolik tisic vys, i kdyz tam byla ta sleva, co jsi mela ty. ta se zrusila jen ve Victorii, nikde jinde. Dinarobin mi poslali o 9000 draz, mauricii asi o 3 a victorii neresim, protoze tam se zrusila ta sleva. tu mi nabidli za 111. ani mi neodpovedeli na otazky, nic. Mozna problem Prahy, ale za sebe je proste doporucit nemuzu. Je to trochu rozdil, kdyz z BM s nami 2 hodiny sedeli, vysvetlili nam naprosto vsechno od A do Z. Mozna jsi to mela opacne, ale to je proste o lidech. za sebe proste muzu doporucit jen BM.
Odpovědět
@rozzaarka Já tohle všechno vím, jen upřesňuji informace:-) Já zas za sebe nemůžu nedoporučit SVR, ale fakt mám jen osobní zkušenost s Brnem. My se dostali pod 100 tisíc a to jsem opravdu nečekala, takže já jsem spokojená:-). Kdybych byla z Prahy, tak jdu taky do BM, ale to, že můžu vše řešit elektronicky a nikomu to nedělá problém, je pro mě úspora času a peněz v podstatě taky.
Odpovědět
Profilova fotka
@vede dostali jste se pod 100? jak to?:-) to je super:-) na cem vam to sundali? A to jsem oproti tobe u SVR mela kalkulovanou cenu za odvoz do hotelu za tech 600 na osobu - busem a stejne to bylo drazsi:-) moc to nepobiram:-) s tou usporou casu to taky chapu, ale je fakt, ze ty 2h s p.Walterem mi ujasnili vsechno uplne skvele - mozna bych vic casu promailovala:-) ted uz tak nejak vsechno vime a bude to pohoda. rikali ti o plavani s delfiny?
Odpovědět
@rozzaarka Jojo, nějaké informace jsem dostala, zbytek mi přijde teď v týdnu. Ale tak nějak jsme byli přesvědčeni, že vše budeme zařizovat až na místě. Jinak, původní kalkulaci jsme měli asi na 103. Oproti vám jsme měli asi těch 20% slevu na ubytování, slevu, kterou mi nabídla, protože jsem od ní měla kalkulaci pár dní předtím, než tu slevu na svatební cestu zrušili. Což mi přišlo fér. Levnější letenky než původně. Bez transferů (takže se přes tu stovku přehoupneme, ale určitě zaplatíme míň, než u SVR). A zbytek se ušetřilo na příznívém kurzu eura:-) Vlastně všechno bylo od té předchozí nabídky levnější, takže si to jinak nedokážu vysvětlit:-) V týdnu mi má přijít i průvodce, tak už se těším, až začnu studovat:-)
Odpovědět
@rozzaarka ahoj, my se u SVR taky vešli pod 100 tis.., s 2 denním stopoverem v Dubaji (SVR zařizovala ubytování BB, víza, transfer), tak jsme na 103 tis.. včetně transferu, celkem na 12 dní... máme to taky přes SVR a zatím spokojenost.. už nám přišly i oba Lonely Planety, takže studujeme, ve čtvrtek letíme.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @vede Děkuju za rady, napíšu jim a uvidíme hned ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika nemas zac:-) koukni a uvidis:-) ale koukala jsem, ze jsi z Brna, tak SVR a tam podle zkusenosti Vede nejsou tak strasny, jako v Praze, kde ti nejsou schopny odpovedet na zakladni otazky:-) Ono v zaveru je to asi vicemene fuk s kym clovek jede, hlavne aby to dobre dopadlo tam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danny77 tak at vam to vsechno pekne vyjde:-) zavidim, jela bych hned:-) jeste si pockam:-) my bychom se do 100 taky vesli, kdybychom vzali levnejsi hotel, ale nebylo to to pravy. takze mame lehoucce pres 100, ale 6* na 9 noci:-) dej pak fotecky, at se muzeme kochat, ju?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No já bych si takových detailů taky všímala, napíšu pak zkušenosti.)) Hlavně aby to vyšlo všechno vám, my si jen pojedem prohlídnout ostrov - ale třeba na nějakou svatbu natrefíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jo jen jako svatebku? tak to jo:-) svatba je jedno pres koho jedes - agentury jen "prepapouskuji" svatebni balicek, ktery nabizi hotel, takze to je jen podle hotelu. ale prekvapive - psala jsem i do jednotlivych hotelu a ceny byly vyssi nez nabidky od agentur. ty maji proste lepsi ceny, nez nabidnou obycejnym smrtelnikum:-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Myslím si, že na svatební cestu seženeš třeba i mnohem zajímavější nabídky u jiných cestovek. Třeba přes něměcké CK si myslím, že se dá pořídit levněji třeba s odletem z Vídně. Kdybych neřešila svatbu, která je na MA v podstatě úplně v klidu a v pohodě a cenově vychází krásně, jela bych někam jinam. A je pravda, že SVR ti nabídnou i plno jiných destinací. Ale tak záleží, kam chcete, no. Já bych razila do Asie (Indonesie, Srí Lanka...:-)
Odpovědět
@rozzaarka díky.. snad to bude ok.. my nechtěli vyloženě luxusní hotel, protože to nevyužijeme, chceme hodně cestovat a ne se válet v hotelu.. :-) a pak.. svatba pro nás není to nejdůležitější z celý cesty, ale příjemné zpestření a možnost, jak zabít dvě mouchy jednou ranou.. :-) takže se těšíme nejdřív na dovolenou a pak teprve na svatbu..my to tak nějak moc neřešíme.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už se nám to taky blíží, 25.9. letíme...trošku mám obavy z počasí, aby bylo teplo i na koupání...22 stupňů mi přijde málo a co jsem koukala na předpověď, tak má i pršet.... @playenka : gratuluji ke svatbě,hezké fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Mají dražší balíčky? To je zajímavý postřeh :-) @vede Taky si myslím, tak nějak jsme se s Petrem domlouvali, ale ještě si dělám přehled.)) My to nemáme úplně jako svatební cestu, ale kdyby to mělo být nějak výhodnější, proč ne :-D Pohoda to bude, to jsem si jistá, my jsme měli svatbu podle představ v Čechách, ale organizačně to bylo náročnější než na Mauriciu třeba, to máš pravdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danny77 to my taky ne, ale v Le Mauricia se nam nelibilo, ze z plaze vidis ne na ten nadherny utes a ocean, ale na mestecko pres zatoku a bylo tam pomerne malo soukromi. Drahy je spis takovy "samotarsky typ":-) tak jsdme chteli Victorii, ale nabidli nam tohle za cenu Victorie a to bychom byli blby to nevzit:-) tady to bude uplne nadherne soukrome, hlavne je to na jihu, kde je ten narodni pakr a vsechno:-) puvodne jsme do toho rozhodne nesli s predstavou 6*:-D 4* jsou pro nas az az:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?