Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Jojo, je mi jasny, ze kdyz se clovek vdava v na peknym miste, tak je nadsenej vzdycky :-) Ale i tak, je tezky se rozhodnout, i kdyz mam tendence nejvic k Vicoria, ale myslim, ze tam je koupani nic moc..No a kdyz uz bych konecne byla u more...Fakt nevim =-) =-)
Odpovědět
@jenuvka Já se vdávala ve Victorii. Pokud bych měla vybírat znovu-volila bych Shandrani ;-) Ale vybírej dle toho co tam chceš dělat...
Odpovědět
@jenuvka jsem to odeslala dřív než jsem chtěla :-D Ještě jsem chtěla napsat" Taky dle toho zda je Vám bližší klid, rušno, zda Vám vadí rodiny s dětmi apod. ;-)
Odpovědět
Leni a se svatbou ve Victorii jsi byla spokojena? Shandrani me taky laka, uvazeme, ze tam bychom zustali tyden a tyden prave bud ve Victorii, Mauricii nebo Cannonieru..Ja si snad budu muset hodit korunou :-)
Odpovědět
Osobně si myslím, že dobré budou všechny hotely a každý bude nebo byl spokojený v tom svém a nebude si určitě stěžovat. Už jen to, že byl člověk na Mauritiu bude stačit:)
Odpovědět
@kalkulka To si rikam taky, ale i tak, je to hodne penez a tak se snazim vybrat (pro nas) ten nejvhodnejsi hotel. No a bohuzel kazdej ma neco do sebe, tak je to fakt tezky...Tak procitam recenze na Tripadvisor a snad mi to pomuze se rozhodnout :-)
Odpovědět
No, my zvolili Le Mauritiu, ten nejlevnější, protože to platíme ještě svědkům. V podstatě jsme se ani na jiné hotely nedívali, zvolili jsme si prioritu, že raději někoho pozveme, než si to vše užívat sami. Kamarádka ale byla v Sandrani, nebo jak se to píše a byla moc moc nadšená. Kdybych se nerozhodovala podle ceny, tak bych jela asi tam, protože to moc chválila. Ale jak říkám, chválí to tady každý a všechny hotely:)
Odpovědět
Zdravím, mám dotaz, jak dlouho dopředu jste si u BM svatbu na Mauriciu domlouvali? My plánujeme svatbu příští léto, tzn. mimo sezónu. Tak právě přemýšlím, jak moc dopředu se do toho musíme pustit.
Odpovědět
@vede ahoj, tak zalezi, jake chcete datum, abyste si ho zamluvili uz dopredu. a cim driv si to zamluvite, tak mozna i dostanete slevu. my to zamlouvali zacatkem minuleho roku a platili zacatkem tohoto za puvodni cenu /normalne to o par % stoupa, tak 3-5%. Jestli jste rozhodnuti, tak muzete zacit uz ted :)
Odpovědět
@vede Na druhou stranu tě mohu uklidnit,že v létě není problém zamlouvat 5 týdnů dopředu. Na vyřízení dokumentů potřebují měsíc a volné termíny taky byly. My jedeme příští pátek a zařizovali jsme začátkem června - tak trochu hurá akce.
Odpovědět
@kalkulka @elenloth díky za odpověď, tak asi po létě začnem...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v říjnu nás čeká svatba v Le Cannonier, máte s tím nějaká zkušenosti? Podělte se o zážitky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@piskottek ¨ Ahoj já mám svatbu 25. záři v Le Cannonier, tak pak ti napišu , jak se mi to líbilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, hledáme s přítelem pár, který by chtěl uskutečnit svatbu v pristim roce (v zime) na Maledivách. zaujal nás hotel Shandrani :-) Rádi bysme našli spojence a vše společně prodiskutovali, popř. dohodli se na svědčení :-)
Odpovědět
@kalkulka ahojky,je cena pro svedky stejna jako pro nevestu a zenicha? :-)) jsem byla rozhodla,ze svatba jedine v CR ,ale ted uz je to 50procent CR a 50 procent Mauricius ;-) ak uvidime,ale mamka by to asi neprezila :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj NIkus:) taky porad vaham, jeden den jsem pro svatbu v ČR a dalsi den zase pro Mauritius :) dneska mam mauritius den :-) na kdy planujes svatbu?taky jsem si myslela,ze to mamka neprezije, ale vzala to uplne v pohode :)
Odpovědět
Já mám cely víkend Mauricius :-)) tak pokud bude svatba v ČR tak 14.9.2013,sice uz něco zarezervovano,ale není problem to zrušit ,co vy na kdy plánujete ? Jen se mi moc nelíbí ,ze by svědčil někdo cizi :-( ,pak jedine zaplatit i svědkům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Samozřejmě jsem měla na mysli Shandrani na Mauriciusu, ne na Maledivach...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 : nooo, samozrejme bych, aby svedcil nekdo me blizky:) ale platit cestu i svedkum, na to nemame finance a ono moc lidi se do toho svedceni na Mauriciusu nezene, kdyz si uvedomi, na kolik by to vyslo:(
Odpovědět
no prave:-) porad nevim,budu muset udelat seznam pro a proti,nebo nevim jak se rozhodnout,kdy presne v zime to planujete??
Odpovědět
Profilova fotka
je nam to prakticky jedno, ale idealne nekdy nejdriv leden-brezen...
Odpovědět
Jee tak to je na nás jeste moc brzy, škoda :-(
Odpovědět
@vladka876 Jéé tak to já bych určitě měla zájem o podrobnostech, když to tak krásně vychvaluješ :-) mám zatím nezávazně rezervovaný Shandrani hotel pro svatbu v lednu... takže beru všechny info - pozitivní i negativní ;-)
Odpovědět
Ufff, tak jsem to cele precetla, sice planuju svatbu "az" v lednu, ale uz mam predbezne zamluveny hotel Shandrani a diky tomuto foru jsem se dozvedela hodne informaci - za coz vam vsem dekujuuuuu!!! je super, ze neco takoveho existuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nandreawall : Ahojky, super...to budu mít čerstvé zprávy...a máte tam zamluveného fotografa? My máme objednaného Elieho Bernagera :-) ...a svědky máte, nebo tam někoho splašíte? Jedete přes CK?
Odpovědět
@himalaya Ahoj Shandrani je určitě skvělá volba. Už kvůli tomu báječnému All Inclusive bez starostí :-D Navíc pláž je tam opravdu úžasná. Brali jsme se tam v květnu a opravdu to bylo skvělé. Svatební koordinátoři byli oba moc fajn. Nenapadá mě nic na co bych si mohla stěžovat. Mám tu v galerce i nějaké fotky, prozatím, časem asi smažu. A kdy přesně vás to čeká?
Odpovědět
@nicol8 juu tak na fotky urco rada mrknu,ted uz padam unavou,ale hned zitra,snad tam jeste budou... ;-) No prozatim mame nezavazne rezervovany ten Shandrani se svatebnim obradem 27.1.2013,takze jsem teprve v planovacich zacatcich :-) jeste vim,ze bych jako fotografa chtela Ellieho,ale nejak se mi nedari ho kontaktovat... Zkusim to jeste pres CK...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Jsem tu nova tak se omlouvam, jestli tu tahle otazka uz zaznela, bohuzel nemam cas prochazet celou diskuzi. Ziju trvale v Londyne a chystame se uprchnout na Mauricius. Svatba by mela byt v Le Victoria. Jake dokumenty jsou treba, aby svatba byla pravne uznana? Ma nekdo zkusenosti s hotelem Le Victoria? MOC DIK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vdaval se tu nekdo v Le Victoria? Jak to probihalo a mely byste nektera nejake tipy (ceho se vyvarovat nebo co naopak doporucujete). Mam strach, ze nebudu mit vsechny dokumenty, ktere pozadujou. Z toho mam celkem bobky :-) Budu strasne vdecna za vsechny rady. diky moc Stanka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mohla byste mi napsat nektera z vas, ktera jste mela svatbu v roce 2011 nebo 2012 bud v Shandrani, Le Vicotoria nebo La Canonnier?? chtela bych se zeptat na nejaky doporuceni a tipy :-) dekuju, Verča
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?