Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Děkuji moc za odpovědˇ.... Ještě by mě zajímalo, jak jsi přepravovala šaty? Měla jsi je na palubě letadla ve vaku? Pravděpodobně budeme mít příruční kufr na kolečkách+vak (šaty)... Jak jsi to měla ty? Děkuji a byla jsi krásná nevěsta:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@looloo Nemáš zač ;) Jj přesně tak ve vaku do letadla. Letusky byly moc ochotne a šaty mi povesily. A samozřejmě jsme měli příruční kufr, kde jsme měli všechno na svatbu. (kdyby náhodou nám ztratili kufry). Děkuji ;)
Odpovědět
Profilova fotka
petinecko, díky za odpověď...na delfíny chci jet určitě a potom co jsi psala o velrybách, tak asi i na velryby...akorát jsem si říkala, abychom nějaké viděli, ale tak snad se zadaří:-) Pak ještě lvy.-) Když čtu, co všechno bude v all v Shandrani, tak mi to přijde jako pohádka:-)Už aby bylo září a my odletěli...Jinak fotografa máme Elieho - má krásné fotky, volba byla jasná.
Odpovědět
Profilova fotka
@cleonaxy Já si myslím, že se zadaří :-) . Mají s sebou i sonar, takže velryby vyhledávají s jeho pomocí. Takže si myslím, že pokud to není dáno pouze obdobím, tak je to skoro tutovka. ;-) Jinak v Casela parku máš na výběr tu interakci s tygry, lvi a gepardy. My jsme si vybrali tygry, protože tam mají i ty krásné bílé tak to bylo úžasné. ;-) Hladili jsme si je, byla to fakt paráda. Shandrani je opravdu úžasná volba. Bylo to tam krásné. Je to nádherný velký hotel, krásné pláže a to jídlo. ;) Přijeli jsme min. o 2kg těžší. :-D Neboj uteče to jako voda a ani se nenaděješ a už bude i po (nám to taky strašně rychle uteklo a to jsem myslela, že se snad ani nedočkám). Bohužel ale je to tak:-(... Hned bychom se vrátili zpátky bylo to vše opravdu úžasné. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My letíme 25.9. a svatba bude 2.10., tak snad se pak ještě vejdu do svatebních šatů:-))) Na fotkách vypadaly ty delikatesy moc dobře a pak mě ještě zaujalo množství polev u palačinek.-) Jedeme na 10 nocí, tak to vychází 11 dnů -nejhorší je, že člověk by nejraději objezdil všechny ty výlety, ale to se nedá za tu dobu stihnout a taky někdy musí člověk odpočívat, že:-) Vyzkoušeli jste i nějaké vodní sporty a stihli jste masáž?
Odpovědět
Profilova fotka
@cleonaxy Tak to máte celkem pozdě. My jsme měli svatbu za 3 dny po příletu. A pak už jsme si užívali líbánek. :-) Ale tak hlavně, že vám to vyhovuje. Hlavně pozor ať se nespálíte na sluníčku na fotkách by to nebylo hezké. Jj vaří tam dobře a palačinky mají výborné. :) My jsme měli hodně nabitý program, že jsme se ani pomalinku k moři nedostali.:D Vyberte si co byste tak chtěli vidět a rozvrhněte si to. Taky jsme to tak udělali a za dva dny jsme stihli objezdit vše co jsme chtěli. Na masáži jsme byli dvakrát. A vodní sporty - na kajaky jsme byli a manžel chodil na ty vodní lyže (na to já jsem neměla odvahu.):-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsme zpátky..bylo to naprosto úžasné,všechno klaplo do detailu, nemám vůbec žádné připomínky. Svatbu s námi připravoval Jan-Paul a v den svatby to byla Sandrin a oba byli úžasní,vyhověli našim přáním. I počasí vyšlo, i když po ránu trochu zapršelo. A fotky od Ellieho jsou naprosto bezkonukurenční- nějaké přidám během zítřka. Takže všem nevěstám přeju, aby jim svatba vyšla taky tak nádherně jako nám:)
Odpovědět
@santron Vítej zpátky a gratuluji novomanželům :-D Taky jsme měli svatbu v Shandrani a není nic co bych mohla vytknout. Jsme zpět 10dní a nějak mě tady nic nebaví. Uteklo to strašně rychle. A to jsme byly na Mauriciu celkem 25dní. Jinak nám sprchlo taky a to dvakrát během obřadu, takže nám to vždy na chvilku přerušili, tak jsme to měli na 3krát :-D Po obřadu vysvitlo sluníčko tak jsme rychle šli fotit. Jinak hotel Shandrani fakt neměl chybu, moc se nám tam líbilo a klidně bychom se tam ještě někdy vrátili. Byly jsme tam i s naší malou, která má 3ročky a ta taky byla nadšená. Chodila tam i do dětského klubu, tak jsme měli každý den i chvilku pro sebe ;-) Těším se na fotky. Já jsem ještě pořád nestihla nic přidat...
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se do debaty, máme termín 7.9., na fotky objednaného Daniela :-) Kde jste na netu objednávaly různé výlety - třeba zrovna kočičáky v Casela parku - přímo na jejich stránkách? Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Gratuluji. :) Už se těším na fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem pridala pár fotek- mrkněte rychle,asi to pak vymažu:)
Odpovědět
@santron Připojuji se ke gratulacím!!! Fotky jsou nádherné!!!My letíme přesně za týden:-) máme taky Elieho-tak věřím, že se fotečky taky povedou... Říkal vám sám co a jak máte na fotkách dělat? Nebo jste sami měli nějakou inspiraci? Moc vám to slušelo!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@looloo určitě se povedou..já jsem na fotky úplné dřevo a myslím,že to dopadlo dobře:) on ti přesne řekne,kam se podívat, jak se nahnout,chce prostě vidět křivky:)) je to sranda. měla jsem 2-3 fotky,které jsem chtěla určitě mít,tak v tom mi vyšel vstříc. ostatní jsem nechala na něm. fotky jsme měli za dva dny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem nevěstám! Zapojte se do naší nové soutěže s Beremese!!! Více na http://www.beremese.cz/diskuse/tema/c... Hezký den :) J*
Odpovědět
@santron Ahoj a fotil vás s ostatními lidmi? Nebo se soustředil hlavně na vás? Někdo tu psal že fotí hlavně skákací fotky a fotky třeba s rybáři a tak a to nechceme. Ale počítáme s tím, že se s ním domluvíme, když ho platíme, doufám... samozřejmě mu to řeknemě slušně. Jinak gratuluji ke svatbě!
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka no nas vyfotil akorat se svatebni jkoordinatorkou a s oddavajicím..žádní rybáři nebo jiní lidé,jen nás dva..skákací fotku máme jednu, víc ne. myslím,že on i dokáže dobře odhadnout lidi, co chtějí a da se s nim uplně v pohodě domluvit. akorát chce,abys obcas zaujmula takové krkolomné pozy,ze jsem si rikala,ze to bude vypadat na fotkách hrozně,ale byla jsem prekvapena, on moc dobře ví, co dělá.
Odpovědět
@santron Díky, tak to jsem ráda, popravdě jsem z něho začínala mít strach, tak to se už těšíme:)
Odpovědět
Profilova fotka
@santron gratuluji ke svatbě, nádherné fotečky. Elie je profík. Mně se náhodou ty jeho skákací fotky líbí :-D A jak se vám líbilo v shandrani, jakou restauraci jste si oblíbili?Jaké výlety jste podnikli?Už se nemůžu dočkat září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cleonaxy děkuji:) Shandrani samozřejmě bezkonkurenční a Ellie je bezvadný, ty fotky mi úplně vyrazily dech. Co se týče restaurací- tak nejlepší určite La Boucanier s mořskými plody,ale i ostatní byli nadprůměrné( teda snad kromě thajské restaurace-nejsem na to jejich jídlo zvyklá a když mi přinesli polévku,tak to tak šíleně smrdělo,že jsem málem letěla na záchod:))) ale byla to aspoň dobrá zkušenost ohledně thajského jídla. podnikli jsme výlet autem jih a jihozápad - jeden den to myslím stačí,aby se člověk podíval na jejich přírodu a zajímavosti,udělal si obrázek, ale myslím,že nejkrásnější je u nich stejně to moře.Nejvíc se mi líbila exkurze po čajovně a čajových plantážích. Ty vycházky se lvi a safari jsme si nerezervovali,stejně ty zvířata nejsou na mauriciu původní a přišlo nám to jako atrakce pro turisty( jako naše zoo) A jeden den výlet na speed boatu po okolních ostrůvcích a to byla bomba, rozhodně doporučuju - slunce, rychlý člun, oběd na pláži( grilovaný ryba, lobster, pečené banány)...perfektní den. JInak v Shandrani je stejně spousta atrakcí,takže ten čas ti uteče strašně rychle,když se nechceš jen válet u bazénu-vodní lyže,kajaky,šlapadla,hráli jsme hodně golf a plavali v moři...no máš se na co těšit:)
Odpovědět
@santron gratuluji ke svatbě-nádherné..úplně jsem se začala těšit :-) nás to čeká příští rok, termín máme rezervovaný na 1.5. budeme taky v Shandrani a foto taky od Elliho...bereme ještě naše 3 děti, tak to bude trošku náročnější
Odpovědět
Profilova fotka
@santron v Thajsku jsem byla a jídlo mi celkem chutnalo, mám ráda pálivé - ale všeho s mírou, po pár dnech už mi to také lezlo krkem :-) Právě mi přijde 10 nocí strašně málo, věřím, že to rychle uteče, že ani člověk nestačí všechno co si naplánoval...Tak díky za tipy, píšu si do seznamu exkurzi po čajových plantážích:-) Určitě nechci vynechat delfíny a ten výlet speed boatem po okolních ostrůvcích ;-) Jinak mám v plánu využít i vodních sportů a golfu v hotelu. Podle fotek a toho co píšeš, to tam bylo jako v pohádce. Jsem ráda, že jsme se rozhodli pro Mauricius a Shandrani, určitě to bude dobrá volba.
Odpovědět
@santron úžasné fotky a šaty nemám slov. :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alische ale shandrani je podle mě na děti dobře vybavený..postřehla jsem tam i dětský klub,kde ti dítě zabaví na celý den,pokud budete chtít:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ja som tu nova. Aka bola svadba na Mauriciuse? My mame svadbu v rezorte Heritage Awali Golf & Spa 6. Septembra 2013 :-) Ake mate skusenosti? Dakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,co jste vdané- jak je to s tím příjmením? myslela jsem,že mám používat pořád staré a nikde to zatím neoznamovat, dokud nebudu mít český oddací list a novou občanku. A dneska jsme to byli konečnš podat na matrice a ta paní mi povídá,že už bych se měla všude představovat novým příjmením a že už i v čechách jako vdaná jsem...já to nechápu.
Odpovědět
@kalkulka Ahoj, Elie fotil pouze nás. Je skvělý a určitě Ti vyjde ve všem vstříc ;-)
Odpovědět
@santron Ahoj, mně bylo řečeno-používat stále staré, dokud nebudu mít novou občanku a český oddací list. ale je to už skoro 2roky zpět. Třeba je to už teď jinak....
Odpovědět
@santron Ahoj, já taky pořád čekám na český oddací list, ale v práci už používám jméno nové, mám ho dokonce i na průkazce, změnili mi ho na základě překladu oddacího listu z Mauritia ;-) Tam, kde bych se musela vytasit s občankou, se ještě představuju starým, aby nemysleli, že mi přeskočilo :-D
Odpovědět
Ahoj, resime svatbu na podzim a nemuzeme si vybrat tu spravnou lokalitu:( Vaham mezi Victorii, Mauricii a le Canonnier. Ktera z vas se tam vdavala nebo to ma v planu? Diky moc za radu!
Odpovědět
Profilova fotka
@jenuvka Ahoj, já jsem se vdávala v Le Mauricii a nemůžu si stěžovat, ale myslím, že to ti napíšou i nevěsty z ostatních dvou hotelů :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?