Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Já jsem měla úplně rozpuštěné a vlnité. A bylo to v pohodě.;) Akorát mi do večera ve vlasech chcíply frangipany. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petinecka fakt? ja chtela taky do vlasu kytky:D hod sem nejakou fotku,at vidim,jaka jsi byla kocka:)
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Děkujeme. ;) Už se ti to taky blíží. My jsme si půjčily auto (nakonec přes delegátku - 93eur na 2 dny, což není taková hrůza). A byli jsme v Casela parku (interakce s tygry, safary foto..), vodopády Chamarel, 7barevná země, hora Le Morne, výlet na delfíny a velryby a Vanilla park. Vše bylo úžasné a doporučuji. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petinecka a nebali jste se sami autem? nekde jsem cetla, ze je tam nejvyssi nehodovost na svete...
Odpovědět
Profilova fotka
@petinecka byla jsi opravdu nadherna nevěsta...i počasí vám vyšlo nádherně...možná vám foukalo mín, než genevieve a tak jsi s vlasama neměla problém. Holky,já už tam chci taky stát ve svatbních šatech:)
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Tak aspoň něco, pak tam ještě nějaké dodám. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Ne přítel (už manžel je to nezvyk:D) si na řízení vlevo zvykl rychle. Bylo to v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Děkuji. Hned bych si to zopákla.:D Jo počasí nám naštěstí vyšlo. Mno myslím, že nám i foukalo víc, ale dalo se to přežít. :) Uteče to jak voda uvidíš. Ani jsme se nenadáli a už jsme doma. Ale bylo to úžasné. :)
Odpovědět
@santron Tak ono fouká jen na té pláži, v areálu hotelu, kde se taky fotí, fouká jen málo. Holky měly rozpuštěné vlasy, to ti spíš napíše petinecka. Asi na co jsi zvyklá, já nemám ráda vlasy v obličeji ani doma, takže je tak ze 70% nosím stažené a drdol mi tím pádem vyhovoval víc.
Odpovědět
ahoj holky, jsem tu nová a po dlouhém uvažování jsme s přítelem došli k závěru, že svatba na Mauriciusu je to nejlepší, co můžeme udělat. Chtěli by jsme to uskutečnit v listopadu. Jen mám trochu problém ohledně angličtiny. Já mluvím, že se docela domluvím, ale stydím se, takže nic moc. Přítel bohužel nemluví vůbec, měla jste některá podobný problém a nebude se tam také některá vdávat v listopadu? Děkuji moc za jakoukoliv odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_sevciku Ahojky, měli jsme obdobný problém. Já se domluvím, ale není to žádná sláva a měla jsem strach, že bych se tam nedomluvila (přece jenom je to vyřizování na úřadech a na to má angličtina nestačí). A manžel se učí teprve 4 měsíce, tak toho zatím moc neumí. Tak jsme si přes blue marlin zařídili překladatelku vyšlo to asi 6 nebo 7tis. A vše bylo super. Neměla jsem žádné nervy, že se nedomluvím ap. Vše zařídila překladatelka. A byla i moc milá a když jsme potřebovali něco v hotelu zarezervovat ap., tak nám vše zařídila. Bylo to super a bez nervů. Ale jinak vím, že holky překladatelku neměly a zvládly to v pohodě, ale umí dobře anglicky. Musíš si to rozhodnout sama podle toho jak se cítíš. Já se moc necítila a nechtěla jsem se nervovat, že to nezvládnu. Tak takhle to bylo super a bez nervů. A těch pár tisíc už se v té částce stejně ztratilo. :D
Odpovědět
@santron No já zatím nebyla těhotná, ale jsem doktorka a vím, že stát se může kdykoli cokoli a nechtěla bych tam vyhledávat lékařské ošetření. 12 hodin cestování dá taky zabrat a navíc radiační zátěž při letu. Ale pokud se cítíš dobře. Já se na to holt dívám z jiného hlediska. Hodně štěstí!
Odpovědět
Článek se načítá
@michaela_sevciku Tak do listopadu máš ještě hodně času, můžes se do té doby přiučit slovíčka a eventuelně vzít pár hodin konverzace, aby ses rozmluvila a nebyla z toho nervózní. Já anglicky rozumím, mluvím hůř (ovládám němčinu) přítel se celkem domluví a jede s námi bratr, který s angličtinou problémy nemá, tak tím pádem nám zbývá jedině přežít obřad. U něho musímě něco opakovat, nebo stačí říct YES?
Odpovědět
@petinecka Máš nádherné fotky, měli jste překrásnou svatbu! Mám na Tebe osobní dotaz ohledně šatů, písnu Ti SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka hm,ja jsem taky doktorka,takze rizika znám. radiační zátěž by v druhém trimestru neměla vadit. Spíš myslím,že riziko je trombembolie, ale budu na cestu zajištěná Clexanem. A případné lékařské ošetření, které doufám nebudu potřebovat, na Mauriciu není dle informací problém.
Odpovědět
@santron Neříkám, že je, ale nechtěla bych ho tam osobně podstupovat, ani to riskovat a ani si píchat Clexane, ale když se to někomu chce. Je to každého věc, každý si zváží pro a proti. My plánujeme snažit se o malé až po Mauritiu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka hm,tak jsme to meli taky v planu:) tak at vam to vyjde:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Ahoj, obřad má 4 části, nejdřív oddávající říká nějaké úvodní kecy, pak se vás zeptá a vy řeknete Yes, I do, pak si vyměníte prstýnky, pak jeden druhého chytnete za ten prstýnek a zopakujete po oddávajícím slib, no a pak řekne, že vás prohlašuje mužem a ženou a pak už se krájí dort a tak. Takže nejvíc angličtiny bych řekla, že je potřeba na přípravy, aby ses domluvila jak chceš vlasy, kde chceš mít obřad a tak, no a u obřadu říkáš jen Yes, I do a pak už jen po jednom či dvou slovech opakuješ po oddávajícím, takže pohoda. Těch úřadů se taky vůbec nebojte, za celé to chození jsme neříkali vůbec nic, maximálně jsme poděkovali, když nám nějaký úředník popřál hodně štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak já jdu balit a zítra letíme..myslete na mě,ať všechno klapne:)
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Tak šťastnou cestu a pořádně si to tam užijte :-)
Odpovědět
@hhhanicka Super! Moc děkuji. Tak když říkáš, že není problém zopakovat ten slib, tak tomu teda budu věřit:-) Co se týče zařizování, tak to už se snad nějak domluvím, ještě si předtím zopakuji přinejhorším slovíčka:) Měj se pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Toho slibu se fakt vůbec neboj, my jsme měli oddávajícího, který měl jako jediný, koho jsme tam za celou dobu potkali, brutální francouzský přízvuk a vůbec mu nešlo rozumět, i když všem ostatním jsme rozuměli, takže jsme se jen snažili vydávat stejné zvuky jak on, no a prošlo to. Opakovali jsme to fakt po jednom slovu, tzn. on řekl I a já jsem zopakovala I. No a když po nás chtěl nějaké jiné věci, jako ať si navlíknem prstýnky, tak nám to koordinátorka po něm dycky zopakovala, když viděla, že se nechytáme.
Odpovědět
@hhhanicka :-) No už se tomu směju, to budou vzpomínky:-) Už jsem příteli zakázala vtipkovat, je schopný říct ze srandy NO a tím zrušit nechtěně svatbu, pro něho je to typické.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak už mám taky svatbu naplánovanou na 2.10., po přečtení diskuze jsme se rozhodli pro hotel Shandrani ;-) Teď mě čeká vybírání šatů,prstýnků apod. Chtěla jsem se zeptat jestli někdo byl na velrybách a viděl je?:-) Pak ještě jestli se výlety vyplatí kupovat přes internet nebo se to dá na místě domluvit levněji?Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak už mám taky svatbu naplánovanou na 2.10., po přečtení diskuze jsme se rozhodli pro hotel Shandrani ;-) Teď mě čeká vybírání šatů,prstýnků apod. Chtěla jsem se zeptat jestli někdo byl na velrybách a viděl je?:-) Pak ještě jestli se výlety vyplatí kupovat přes internet nebo se to dá na místě domluvit levněji?Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,zdravim z Mauriciu ze Shandrani-svatba byla proste nadherna,vsechno klaplo na jednicku.strasne se tesim na fotky,Ellie byl bezkonkurencni:))tak ted si jdeme uzivat libanky,protoze je to tady opravdu jako v raji:))
Odpovědět
Profilova fotka
@cleonaxy Ahojky, tak to je určitě dobrá volba. Teď v květnu jsme si to prožili a bylo to naprosto úžasné. My jsme na velrybách i delfínech byli a viděli je. A bylo to naprosto úžasné. ;) Jen se připrav na to, že ta cesta na ty velryby je fakt hrozná. :D Vemte si plavky a náhradní oblečení. Jede se tam tím rychločlunem. A jak je nízký a jsou ty velké vlny na které naráží, tak jsme byli durch mokří. Chvilkama to bylo i docela nepříjmné jak ta slaná voda stříkala všude. Ale i přes to, to stálo za to. Bylo to nádherné je vidět a manžel se k nim i potápěl tak je viděl a i nafotil (jsou to úžasné fotky). Bylo jich tam opravdu hodně. Takže doporučuji. ;) Jinak my jsme si přes internet koupili ty delfíny, velryby a interakci s tygrama. Jinak jsme si vše objezdili sami autem a platili vstupné. Takže záleží jestli chcete jezdit s někým nebo sami. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Tak gratulujeme. ;) Jen užívejte. A pak sem hoď fotky. ;)
Odpovědět
Ahojky, 6.6. odlítáme také na Mauricius do Le Victorie a trošku začínáme stresovat s počasím. Doufejme, že bude tak krásně jako máte na fotkách... Docela se obáváme toho jak nás bude fotograf koordinovat. Máme zaplaceného Elieho... A jak jste to měli s hudbou? Nevíme jak to probíhá a jak si máme hudbu uspořádat. Jestli hraje po celou dobu obřadu nebo jak to chodí?
Odpovědět
Profilova fotka
@looloo Ahojky, to věřím my měli největší strach s počasí. Je pravda, že se to hodně mění. Ale většinou to všem i přes pár kapek vyšlo. ;) Takže si myslím, že to bude OK. S Eliem nevím to ti spíše poví santron, ale náš fotograf si nás nastavoval sám. Občas jsme něco přidali my. Bylo to vše uvolněné a super. Takže z tohohle bych strach neměla. My jsme měli asi 10 písniček. Ale všichni říkali, že stačí tak 4. Hudba nám hrála na můj příchod, na začátku a na konci. A abych pravdu řekla jestli nám hrála uprostřed obřadu, tak to fakt netuším, protože jsem to vůbec nevnímala. ;) Myslím, že to budete mít úplně stejně. ;) Tu hudbu bych moc neřešila, určitě ne uspořádání písniček....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?