Menu Forum

Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

12. led 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vladka876
3
Registrovala se 7. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 27. března 2012
fotoportrét
fotoportrét
vladka876
3
Registrovala se 7. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 27. března 2012
 tak si to pořádně užijte, at vam to vsecko klapne. a jak prijedes, hned čekám recenzi a foto. hodně štěstí
22. dub 2012 ve 23:30  •  Svatba byla v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nandreawall
25
Registrovala se 17. března 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 59 přátel. Chomutov, Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
nandreawall
25
Registrovala se 17. března 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 59 přátel. Chomutov, Region Chomutov.
 já jedu do Le Cannonier emoticon HOdně se mi líbil Dinarobin, ale byl dost drahý, a myslím, že stejně budeme dost na výletechemoticon
23. dub 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
Registrovala se 17. května 2008 na beremese.cz. Přidala 162 příspěvků. Má 33 přátel. Hvozdná, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
Registrovala se 17. května 2008 na beremese.cz. Přidala 162 příspěvků. Má 33 přátel. Hvozdná, Region Zlín.
 @petinecka tak drzim palce,at vsechno dopadne podle vasich predstav. Kolikateho se vracite? Snad te jeste stihnu pred nasim odletememoticon
jinak kam se na Mauriciu chcete kontretne podivat? mas nejake tipy?
23. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
Registrovala se 21. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 5 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
Registrovala se 21. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 5 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @santron Děkujeme, snad ano. ;) Vám taktéž, ale ty máš ještě chviličku čas. Určitě stihneš vracíme se 9.5. Dám sem potom nějaké info. ;) Kdy přesně odlítáte?
Tak rezervovali jsme si ty tygry, delfíny a velryby. Jinak na vodopády, 7barevná země, hora Le Morne, do parku na ty obrovské želvy a krokodýly. Zbytek už doladíme až na místě a hlavně co stihneme. emoticon
A jak se připravujete? Už máte všechno pořízeno? emoticon
23. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
Registrovala se 29. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
Registrovala se 29. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 8 přátel.
 Ahoj holky, tak se s vámi loučím, zítra odlétáme a strašně se těšíme...teď jsem dobalila a jdu spát, ať jsem zítra na cestu odpočatá. 30.4. na nás myslete emoticon
24. dub 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
 @genevieve tak hodně štěstí a šťastnou cestu.;) nás už to taky pomalu čeká. Už jsem nedočkava.;) kdyžtak si napíšeme a někde se potkáme.pa;)
24. dub 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
 @petinecka Díky, určitě se tam potkáme a dáme drink emoticon
24. dub 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
 @petinecka odlítáme 16.5.,takze to stihnu informace od tebeemoticon
tak saty a prstynky mame a vic nepotrebujemeemoticon dneska jsem akorat koupila veci na snorchlovani...
tak hodne stesti a tesim se na zazitky
25. dub 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
 Tak já už se taky pomalu loučím. Zítra už letíme. Už se nemůžeme dočkat. emoticon Mějte se tady hezky a jak přijedeme, tak podám nějaké info. Papa
26. dub 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
champagne
1
Registrovala se 11. září 2011 na beremese.cz. Přidala 367 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
champagne
1
Registrovala se 11. září 2011 na beremese.cz. Přidala 367 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 závidím a těším se na fotečky emoticon
2. kvě 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
Registrovala se 29. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2213 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 3. května 2011
    Le Victoria-Mauricius, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
Registrovala se 29. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2213 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 3. května 2011
    Le Victoria-Mauricius, Česká republika
 AHoj holky, po nějaké době Vás jdu pozdravit, posílám gratulace novomanželkám a vítám nové nevěsty. Nedávno jsme taky balili a včera už jsme měli 1. výročí, tak to letí...
Ať Vám vše vyjde podle Vašich představ...my často a rádi vzpomínáme.
4. kvě 2012 v 19:33  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elenloth
Registrovala se 6. května 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
elenloth
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky. Chtěla bych se vdávat na Mauriciu někdy v červenci nebo v srpnu,ale to budu v 5-6. měsíci těh. Myslíte, že je to dobrý nápad vdávat se na Mauriciu těhotná? Máte nějaké zkušenosti nebo postřehy? že příjdu o alkohol při AI je mi jasné :o) ale je ještě něco, proč byste to nedoporučovaly?
7. kvě 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
 @elenloth ahoj..ja letim za týden a jsem v 5.mesici tehotenstviemoticon pokud je vse bez komplikaci,tak gynekolozka vubec nic nenamitala a poprala mi,at si to tam uzijuemoticon s alkoholem jsem se smirila..co mi nedoslo je,ze si treba nebudu moc uzit plavani s delfiny nebo ruzne sporty,ktere hotel nabizi..to me mrzi vic nez ten alkohol.
7. kvě 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 450 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 450 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 @santron To jsi dobrá, já bych se těhotná bála letět, hodně štěstíemoticon
8. kvě 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
 Ahoj holky, hlásim návrat z Mauritia, svatba byla fakt úžasná, přesně taková, jakou jsem si představovala, dala jsem do alba nějaký fotky, kdybyste se chtěly mrknout emoticon
8. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
onnika (33 r.)
2
Registrovala se 1. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
onnika (33 r.)
2
Registrovala se 1. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Region Praha
 Ahoj holky, plánujeme Mauritius jako svatební cestu. Jeli jste přes konkrétní cestovku nebo kde jste vybíraly? Díky za info.
8. kvě 2012 ve 20:13  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
 @kalkulka dik..nebylo to v planu,ale ted uz to nezrusim..proc by ses bala?
@genevieve moc gratuluji,tesim se na fotecky... a prosim pridej nejake postrehy,co si urcite nezapomenout nebo na co se pripravit..letim za tyden a zacinam byt fakt nervozniemoticon diky
8. kvě 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
 @santron Ahoj, připrav se jen na to, že lidi jsou tam všichni hrozně milí a že tam určitě oba dva přiberete! emoticon
Co určitě nezapomenout je repelent, protože když se večer sedí v restauraci nebo u baru, tak to trochu žere, ale ne nějak výrazně...já se prvních pár dnů vždycky zapomněla před večeří nastříkat a pak se mi ráno někde objevil štípanec, hlavně na nohách, když jsem se pak stříkat začala už to bylo v pohodě. Pokud jde o postřehy, spíš se zeptej, co tě zajímá, jediný co mě tak napadá, že o některý věci se tam člověk musí připomenout, třeba nám ráno po svatbě nepřinesli svatební dort (co vím, tak žádnému dalšímu páru) a museli jsme si o něj říct, aby nám ho přinesli na pokoj, nebo nám slíbili, že nám ráno před svatbou zavolají, jestli bude volný pokoj na přípravu a nezavolali (volný teda stejně nebyl), stejně tak nepřišel nikdo, aby mi pomohl s oblékáním, tak to musel zvládnout koordinátor Jean Paul emoticon
9. kvě 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elenloth
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
elenloth
  • Neví, kdy bude svatba
 @santron Tak sem třeba potom napiš, jaké to bylo, případně nějaké postřehy. My plánujeme červenec nebo srpen, zatím je mi dobře, snad to tak zůstane.Díky.
9. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
 @genevieve a vy jste byli v Shandrani?
zajimalo by me,jestli nam miste obradu jsi mela na nohou boty nebo jsi byla na boso? vaham totiz s delkou satu...
a jaka byla ta svatebni vecere se svickami? meli jsi na ni jeste svatebni saty nebo jsi se prevlekala?
trvalo dlouho,nez te kadernice a vizazistka pred svatbou pripravili?
diky za odpovediemoticon
9. kvě 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
 @elenloth urcite napisu..vratime se na konci kvetna ,tak se ozvu..taky me chyta nervozita,aby vse klaplo,ale zitra jdu na kontrolu,tak doufam,ze si miminko preje,abych uz byla vdana,az se narodiemoticon
9. kvě 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elenloth
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
elenloth
  • Neví, kdy bude svatba
 @santron Přeju hodně štěstí, ať se všechno podaří. Kvůli miminku jsem taky docela nervozní, doufám, že bude vše bez komplikací jak u tebe tak u mě.
9. kvě 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 @santron
@elenloth Moje příbuzná ,když letěla letadlem těhotná,tak jí nedělaly dobře ty změny tlaku a výšek,tak se trochu na to připravte.
9. kvě 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
 @radkaja dik za upozorneni,to me nenapadlo,me to nikdy nic nedelalo
9. kvě 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
 Ahoj holky, tak já už jsem taky zpět. Těžký návrat to je. :( Bylo tam úžasně vše bylo krásné a nezapomenutelné. Vše přesně podle mých představ. Pokud budete mít nějaké dotazy, tak klidně pište. ;) Jak budu mít chvilku, tak sem hodím nějaké fotky.
10. kvě 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elenloth
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
elenloth
  • Neví, kdy bude svatba
 @petinecka Ahoj, chtěli bychom jet taky do Shandrani. Chtěla jsem se zeptat, jestli je něco, na co by si člověk měl dát pozor, jestli jste měli nějaký problém. A taky na vítr. Pan W. říkal, že je tam docela větrno. Díky.
10. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
 @elenloth Ahojky, tak my jsme vyloženě žádný problém neměli. Jediné co už zmiňovala genevieve, že je potřeba sebou mít repelent. Ten jsme tam užili a když jsme se zapomněli nastříkat, tak jsme měli pár štípanců na nohách. :D Ale jinak vše proběhlo na jedničku. Hotel je to krásný bylo to tam opravdu úžasné. Tak větrno občas bylo, ale nemyslím si, že by to byl takový problém..

Jinak nevím spíš se zeptej co by tě zajímalo. Nenapadá mě nic s čím bychom měli zásadní problém. Možná ještě s tím dortem, jak psala genevieve. :D Ale ty jsme nějak neřešili. Jinak asi nic.
10. kvě 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
 @santron Jojo, byly jsme s petineckou v Shandrani emoticon Já měla k sárí normální žabky (v barvě sárí teda), na boso by to ale asi taky šlo. My ale měli obřad na kraji plážové restaurace Sirius, protože celé dopoledne lilo, a i když před obřadem už nepršelo, vše bylo nachystané tam. Holky měly svatbu většinou na tom výběžku u golfového hřiště a některé měly i vysoké podpatky, asi záleží, jak moc v podpatkách umíš chodit.
Svatební večeře bylo snad nejlepší jídlo v mém životě! Můžeš si při schůzce s koordinátorem vybrat, jestli chceš kuřecí, hovězí nebo rybu. My jsme si vybrali rybu, protože ty tam dělají fakt skvělé. Jinak doporučuji na svatební večeři právě restauraci Sirius, my tam měli kromě svatby i svatební oběd (ten je tam automaticky) a i tu večeři. Připravili nám stůl dál od ostatních blízko bazénu, takže jsme měli krásný výhled a nikdo nás nerušil. Viděla jsem, že někteří měli večeři v restauraci Porto Vechio, která je kousek od recepce, ale tam je to takové hlučnější, stoly blízko sebe, my to měli takové romantické a intimní emoticon Já chodila celý den v tom svatebním sárí (takže ano, svatbení šaty i na večeři) a vím, že Petinecka měla taky šaty i na večeři. Vím, že tady některé nevěsty psaly, že se na večeři převlékaly, ale proto, že jim fotograf dělal fotky v moři a šaty měly mokré. Mě teda moře při jedné fotce taky spláchlo, ale to sárí je hned suché, jak tam fouká od moře. Někdy ten vítr bývá docela silný, proto jsem kadeřnici řekla, ať mi ten drdol hodně nalakuje, aby vydržel celý den na focení. Pár pramínků kolem obličeje jsem měla volných a fotograf z toho šílel, pořád se mi je snažil dávat za ucho emoticon Kadeřnici jsem měla hrozně šikovnou (Prisila), na zkoušce měla účes i makeup za 40minut hotový, na ostro si dávala víc záležet, takže to trvalo něco málo přes 2hodiny. To bylo ale taky tím, že jsem měla docela složitý účes, holky, co měly rozpuštěné nebo polorozpuštěné vlasy to určitě měly rychleji.
10. kvě 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
 @genevieve takze kdyz jsem chtela mit spis uces s rozpustenych nebo polorozpustenych vlasu,takze nedoporucujes?? asi lepsi drdol nez byt rozcuchana od vetru....
10. kvě 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
 @petinecka gratuluju ke svatbeemoticon tak co jste na mauriciu procestovali a co doporucujes??
10. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš